Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) gNAT_hu válasza Raysen623 (#3900) üzenetére


gNAT_hu
tag

Működés közben nem tudom milyen, képeket nézegetve egyáltalán nem meggyőző ez a ribbon kinézet.
Kb két hónap után nagyon is jó, hogy nem összevissza színezgetett a felület.
Rengeteg tartalékot érzek még benne, tehát a színek majd ott jelennek meg ahol tényleges funkciója van, erre van is példa TW állapotok kiemelése. (nem állítom, hogy túltolták :) )
Volt olyan javaslat, hogy a navigátorban, ami végtelen lista tud lenni, lehessen színekkel kiemelni csoportokat stb.

Érzek ebben némi bölcsességet, hogy nem lőtték el minden puskaporukat.

(#3902) daninet válasza Raysen623 (#3900) üzenetére


daninet
veterán

az egy eves fejlesztesi periodus nem sok.. nyilvan nem egy ev alatt csinaljak meg a dolgokat, mar joideje futnak 21-es projektek is, de alapvetoen nem vegtelen az ido es nem csak windows ala fejlesztenek hanem mas ablakkornyezetbe is.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3903) juhasz.p válasza daninet (#3902) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Azt hiszem, hogy az ikon csere nem olyan egetverően fontos hogy éves intervallumban kellene a fejlesztési időt számolni. Gondolom, nem ebben az évben kezdték a fejlesztést és nem is kell hogy ebben az évben meg is legyen. Ennek is egy folyamatosan változó és a visszajelzéseknek megfelelő ikonsor kellene a végkifejletének lenni...
Persze ez csak esztétika...

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#3904) daninet válasza juhasz.p (#3903) üzenetére


daninet
veterán

en valami ilyet szorgalmaztam volna.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3905) Raysen623 válasza daninet (#3902) üzenetére


Raysen623
addikt

Ezt nem nekem kell mondanod :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3906) daninet válasza Raysen623 (#3905) üzenetére


daninet
veterán

fejleszto vagy? ;]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3907) gNAT_hu válasza Raysen623 (#3900) üzenetére


gNAT_hu
tag

"Az ikonok szerintem jó pofák, csak kellene egy csúszka amivel az RGB színskála tetszőleges értékét megadhatom háttérszínnek. Ez tényleg akkora erőforrásba került volna?! :U"

Ez bekavarna az anti-aliasing-ba. Sok ezer ikont kellene újra renderelni és nem egy helyzetben legalábbis kérdéses lenne az eredmény.

(#3908) daninet válasza gNAT_hu (#3907) üzenetére


daninet
veterán

Ha ilyet akarnak akkor maskepp csinaljak. Transzparens ikon es a kezelofelulet szine valtozik. Jo pelda a Vivaldi bongeszo.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3909) Raysen623 válasza gNAT_hu (#3907) üzenetére


Raysen623
addikt

Akkor végy egy pillantást a C4D felületére és csodálkozz milyen jól működik.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3910) juhasz.p válasza daninet (#3904) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Hozzám is közelebb állna egy hasonló grafika...
De nem lehet könnyű fejlesztőnek lenni sem... :))

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#3911) copass válasza gNAT_hu (#3907) üzenetére


copass
veterán

elvileg ezek vektorosak, vagyis abból van skálázva. csak azt nem tudom hogy mi alapján dönti el hogy mekkora lesz a méret. pölö egy 4k felbontásnál már nagyobb?

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#3912) daninet válasza copass (#3911) üzenetére


daninet
veterán

felbontás függő, 4k-nál nagyobb igen. De ezt szerintem a windows ablakkezelője szabályozza. Egyéb esetben egy 16 vagy 15ös AC hangya méretű gombokkal menne, pedig nem. Pont az ellenkezője van, hogy fel van nagyítva és szemcsés.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3913) juhasz.p válasza daninet (#3912) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

A 19-ben - mint ahogy fentebb írtam - mintha "piszkos" vagy "maszatos" lenne.

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#3914) juhasz.p válasza juhasz.p (#3913) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Nézzétek mennyivel élesebb a felső szöveg, mint az alsó szöveg és ikonsor.

[ Szerkesztve ]

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#3915) gNAT_hu válasza juhasz.p (#3914) üzenetére


gNAT_hu
tag

szvsz ezt tartsd 100%-on !

(#3916) juhasz.p válasza gNAT_hu (#3915) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Dzsúaszta...
Igazad van.

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#3917) próbakocka


próbakocka
senior tag

Valami megkért, hogy rakjak össze neki egy olcsó, de archicad-re alkalmas gépet. Alapvetően az olcsón van a hangsúly, így kivételesen elmerengtem azon hogy a 4 magos intel-es biztonsági zónát elhagyjam, ennek okán felmerült bennem a kérdés;

i5-6400 vs FX 6300 vs X4 860K

Valóban közel azonos teljesítményt tudnak ezek az amd megoldások kvázi féláron? Használ valaki ilyen procit munkára, renderelésre?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#3918) Raysen623 válasza próbakocka (#3917) üzenetére


Raysen623
addikt

Én egy FX8350-et használok itthon, korábban egy 4170-es volt a gépbe. Mindkettővel csont nélkül és szépen el van az ArchiCAD. Ilyen esetekben vagy az ár vagy a fanclub dönti el melyik lesz. A külön hűtés azonban mindkét megoldás esetén ajánlott (Intel, AMD egyaránt). Ennek is van egy külön költsége.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3919) copass válasza próbakocka (#3917) üzenetére


copass
veterán

az intel alacsonyabb fogyasztással, órajellel eléri ugyanazt a teljesítményt amit az amd magasabb órajellel és magasabb fogyasztással tud csak elérni. jobb esetben.
volt amd,intel-em több is, több oprendszer,archicad,artlantis alatt.
intelnél kötöttem ki jópár éve, most /pill egy i5-4460 van. mert csak!:D

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#3920) Raysen623 válasza copass (#3919) üzenetére


Raysen623
addikt

Már nagyon vártuk a fogyasztásos jolly jokert :D Nyílvánvalóan minden átlag user ampermérővel áll a gépe mellett egész nap és méri a kw órákat.... ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3921) próbakocka válasza Raysen623 (#3920) üzenetére


próbakocka
senior tag

30w nem oszt nem szoroz semmit, a vga többet visz el...

Az FX 6300-as alaplapba (AM3+) felteszem simán belemegy a jövőben egy FX-8350 ha kell ...

[ Szerkesztve ]

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#3922) Raysen623 válasza próbakocka (#3921) üzenetére


Raysen623
addikt

Bele megy, mert az is AM3+-os.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3923) copass válasza Raysen623 (#3920) üzenetére


copass
veterán

30W azért nem kicsi különbség, akármennyire is próbálod elbagatelizálni...fele fogyasztása az intelnek.
az amd magasabb órajellel se éri utól az intelt.
vajon miért kell az amd-re nagyon jó hűtés?! mert a nagyobb órajelhez, magasabb fogyasztás jár.
az intel meg szépen elmegy egy feleakkora referencia hűtővel mint az amd...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#3924) Raysen623 válasza copass (#3923) üzenetére


Raysen623
addikt

30W semmi (negyed fogyasztása a 8350-nek). Egyébként meg ki lehet számolni: 40 Ft (ez már a legmagasabb ár) 1 Kwh áram. Tételezzünk fel napi 8 órás működési időt, ami 1 évre kivetítve: 3504 Ft megspórolt összeget jelent. Na most ezt vesd össze a kb 1,5-2x -es árral.

Ettől még az Intel gyorsabb, leginkább egyszálas teljesítményben, de ref hűtővel nem ajánlom, mert érezhető mennyiségű hőt termel. Melóhelyen ref hűtős van és 50 fok fölé megy nyáron + zajos lehet. Azzal meg ne gyere, hogy csak ájemdére kell nagyobb hűtő, mert komoly ember nem használ ref hűtőt sehol.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3925) daninet


daninet
veterán

Szerintetek mi lenne erre a legjobb megoldas?

A lezart issue csak cimmel szerepeljen, a jelenlegi meg reszletesen a valtozasokkal.

Ezzel az a baj, hogy at kell helyezni ha tobb lesz a lezart revision. Nem nagy fajdalom csak nem szep megoldas.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3926) gNAT_hu válasza daninet (#3925) üzenetére


gNAT_hu
tag

Megkérsz egy ügyes GDL-gurut (pl. daninet? ;] ) csinálja meg. Kb. csak meg kellene hívnia a pecsétet megfelelően átpozicionálva a lezárt verziók száma alapján ?

(#3927) daninet válasza gNAT_hu (#3926) üzenetére


daninet
veterán

nem szeretek GS tárgyakat szerkeszteni mert 52 makró van megívva minden vacakhoz. De még egy sima ID label is 15 makró. De hogy mi, azt nemtom... Nem fogom kigobozni. Tiltakozik a szervezetem az egyszerű dolgok bonyolult megoldása ellen. :D
De feature requestben elküldöm nékik...

Az AC20 teljesítmény baja meg úgy néz ki nem valami véletlen hülyeség 4 napja ülnek rajta a dunaparton :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3928) Nixon18


Nixon18
senior tag

Sziasztok!

Banális kérdés, de lehet valahogy a lehelyezett méretezések és címkék betűméretét globálisan állítani?

Köszi a segítségeteket!

(#3929) daninet válasza Nixon18 (#3928) üzenetére


daninet
veterán

megjelenítesz minden layert, a méret eszközre kattintasz és ctrl+a

nem te vagy az első aki ezt kérdezte valaha, de valójában nincs sok értelme, ha több nézettel sokféle tervet készítesz egy adott modellből eltérő méretarányokon. márpedig az archicad erre van kitalálva.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3930) copass válasza Nixon18 (#3928) üzenetére


copass
veterán

léptéket állítod nézetnél. ez a legkönnyebb út.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#3931) daninet


daninet
veterán

Meglett a laggolás baja 20 alatt:

Túl jó egerünk van :DDD
500Mhz felett mennek az egerek és sokkal több egérmozgást vett be mint amennyi történt. Aki olcsó egérrel nyomja annak jó.
3 különféle márkánál jött elő, mind felső kategóriás egerek: Razer, Roccat, Mad Catz
Ki kell várni a frissítést. :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3932) Nerazim válasza daninet (#3931) üzenetére


Nerazim
őstag

Esetleg ezt próbáltad? A polling rate-et lehet vele állítani. Nekem a Razer Db 3.5G 500Mhz -en fut vele, mondjuk nem is használok 20-as AC-t :DDD

Utána a mouse rate nevű progival tudod tesztelni, hogy sikerült-e a művelet.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#3933) daninet válasza Nerazim (#3932) üzenetére


daninet
veterán

holnap muszáj lesz.. először megnézem, hogy leszedem a dpi-t hátha leskálázza a polling rate-et automatikusan, nem tudom milyen a lelki világa a benne levő chip-nek. Ha az sem akkor majd ezzel. :K
Jöhet az új update mert vannak reportolt bugjaink, tipikusan régi tervek problémáznak. :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3934) copass válasza daninet (#3931) üzenetére


copass
veterán

túlképzett az egér!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#3935) daninet válasza copass (#3934) üzenetére


daninet
veterán

[link] gyorsak voltunk

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3936) MTBF válasza daninet (#3931) üzenetére


MTBF
csendes tag

köszi az infót, Logitech G303-nál szintén. Én a Win 10-re gyanakodtam.
Habár hiába veszem le 500 alá a polling rate-t, ugyanúgy szaggat.
Amit nem értek, hogy a béta tesztelők között senkinek sem volt "okosegere"?

(#3937) gNAT_hu válasza MTBF (#3936) üzenetére


gNAT_hu
tag

A béta-tesztelők fekete kismacskával az ölükben dolgoznak - így az egér nem okoskodik ;]

(#3938) copass válasza MTBF (#3936) üzenetére


copass
veterán

átlagos hw-n tesztelnek általában, szerintem.
egy 40k-s egér meg nem igazán átlagos hw!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#3939) daninet válasza copass (#3938) üzenetére


daninet
veterán

ezek szerint nem csak nálunk smucig a főnök, Graphisoftnál is jó lesz a HP workstation 1000 forintos egere ;]
Én hordom a sajátom munkába :D

Hitvitát csináltam belőle már. Egyszerűen ellenkezek, hogy ha valamit 8-10 óráig kell markolnom az valami műanyag gagyi legyen hiába teszi a dolgát. :)
Építkezésen se teszkós fúróval fúrnak, érdekes módon majd mindenki megvesz legalább egy Hilti/Makita/Bosch gépet. Azzal keresi a pénzt. Én a 40k-s egérrel.
A Kone XTD az egyik legjobb dolog ami valaha volt bármilyen géphez nekem.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3940) MTBF válasza daninet (#3939) üzenetére


MTBF
csendes tag

megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok UFO egértémában.
Rosszabb esetben a 10-12 óra az 16-24 is lehet...
Most ez a G303 is kompromisszumos, kicsit hosszú, a görgő nekem túl távol van az ideálistól állástól.
Van esetleg listád mely egereket érdemes megnézni? Én a gamer egérnél rövidebb egeret keresek(95-105mm), de a gémer dpi, stb beállításra szükségem van a finomhangoláshoz.
Összel járt nálam egy Connexion CadMouse, de a középső görgő lötyögött, úgyhogy nem kértem.
A MAD CATZ-nál mintha lehetne a hosszt is állítani. Majd megnézem van-e a piros marktban, megnyomkodási célból, eddig mindegyik transzformer egér (roccat, stb) a középső egérgomb lötyögésen vérzett el nálam.

(#3941) copass válasza daninet (#3939) üzenetére


copass
veterán

én magamnak veszem az egeret (most egy a4tech bloody a7 van) olcsó sokat bír, 1, 2év max.
billentyűzet egy cherry mx 3 blue switchel + egy tesoro numpad. szó szerint zongorázni lehet a különbséget!:D
3d connexion-t nem használom, zavaró hogy nem lehet kikapcsolni a pan-t alaprajzon teljesen....jól elbaxták a drivert...!:D

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#3942) daninet válasza MTBF (#3940) üzenetére


daninet
veterán

Van egy mad catz is nekem. Nagyon kényelmes, a görgő széles és lapos, majdnem mint egy gomb, viszont van egy típushibája ha ráguglizol. 3 év után a középső kapcsolót ki kell cserélni, egy kattintást 3nak vesz. Ha van egy pákád igazán egyszerű, illetve ebayről is 200 forint körül van 2 darab márkás kapcsoló, tehát budget, de számolni kell ezzel. Szerencsére moduláris egér révén könnyen szétszedhető apró darabokra.

Roccatokat nézd meg. Supportjuk nagyon jó, volt driver bajunk az XTDvel, német faszi teamvieweren csinálta meg, pedig már nem volt garis. Van valami rövidebb verzió is mint az XTD és a szoftver beállítási lehetőségei kegyetlen...

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3943) MTBF válasza daninet (#3942) üzenetére


MTBF
csendes tag

Kösz az infót, kerítek valami üzletet, ahol a mad catz-ot ki lehet próbálni, forrasztás nem probléma. Az asus-nál van olyan egér ahol a mikrokapcsolót foglalatba rakták és 2 perc kicserélni..
Igazán a g303 középső gombja sem tetszik, de nem mikrokapcsoló a rossz hanem mechanikus a probléma oka: túl keményen tart ellen a rugóelem. Ha találok jobbat akkor eladom, ha nem, akkor szétszedem és megpróbálom megoldani hogy puhább legyen a kattintás vele.

AC20-as pan/zoom szaggatáshoz:
hiába vettem alacsonyabbra a polling rate-t/ dugtam be másik "gagyi egeret" a szaggatás megmaradt: 3012 INT verzió . Win 10-et használtok? Amikor kijött a 20-as akkor kipróbáltam Win 8.1-en és emlékeim szerint ott simán ment, csak azóta azt a particiót legyalultam. Kipróbálom másik Win 10-es gépen is.

(#3944) Nerazim válasza MTBF (#3943) üzenetére


Nerazim
őstag

Asus rog sica-otthon is cserélhető mikrókapcsolóval :DDD
Ha pesti vagy akkor a pixel -t szokták javasolni az egeres fórumon, ott nagyon sok egér van amit megtapizhatsz, kipróbálhatsz. Az egeres fórumban biztos segítenek a pan/zoom szaggatáson is.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#3945) MTBF válasza Nerazim (#3944) üzenetére


MTBF
csendes tag

ezt az asust néztem csak rettentő hosszú, illetve a középső görgő nagyon a végén van.
pixel-t nem ismertem, ellátogatok hozzájuk de úgy látom Daninet által emlegetett mad katz nincs náluk
pan/zoom probléma pedig csak az AC20-nál van

(#3946) chry5tyan


chry5tyan
újonc

Most lehet sokak számára triviális hülyeséget kérdezek, de mit jelent pontosan az a hibaüzenet, hogy "Az ArchiCAD cache sérülési hibát talált, és leáll." opció: OK. Erre klikkelve az ígéretnek megfelelően leállt. Előre is köszi.

(#3947) Nerazim válasza MTBF (#3945) üzenetére


Nerazim
őstag

Egyforma hosszú a G303 -al. 115mm mindkettő. :DDD

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#3948) MTBF válasza Nerazim (#3947) üzenetére


MTBF
csendes tag

Viszont a görgő még távolabb van a tenyértől mint a g303 esetében, ez a linkelt cikkben a fotókon is látszik. Pont ez a távolság bajom még a G303-nál is. 10 évig hajtottam a logitech mini wheel mouse-t az 95 mm hosszú volt.

(#3949) daninet válasza chry5tyan (#3946) üzenetére


daninet
veterán

Nem egy gyakori hiba, egy bejegyzést találtam vele archicad talk-on 2011ből, ott az lett a vége, hogy egy GS-os írt, hogy küldje be az illető a support package-et.
Ez csapatmunka vagy egyéni? Egy fájlnál jelentkezik vagy mindnél? Milyen archicad milyen build szám?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3950) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Sziasztok!

Ahhoz képest, hogy mióta használom a ph fórumait, csak most találtam meg ezt a topikot... Lendületből el is olvastam vagy jó 2000 hozzászólást :D Be is raktam a kedvencekbe. :)
Gyakorló építészektől kérdezném, hogy kinél személyesen/irodában mennyire megy a BIM alapú tervezés? Én próbálom az irodánkban nagyon erőltetni, ami nyilván onnan fakad, hogy az egyetem utolsó éveit is Revittel nyomtam le, diploma után is 3 évig azt használtam, így a dokumentálási folyamat elvét alapvetően máshogy látom, mint az itthoni gyakorlat. De valamiért olyan érthetetlen ellenállást látok, amivel nem tudok mit kezdeni. Egyrészről a személyes szoftverhasználat általánosan el van maradva a program nyújtotta lehetőségektől (nálunk ennek egyik oka, hogy kb tavaly ilyenkor még 10es AC volt, aztán utána hirtelen ugrás a 18ra, amire az lett a reakció, hogy ez "szar, mert nem értik"), másrészt mindenkitől azt hallom, hogy minek csinálnám meg 3d-ben, amikor ott a határidő, gyorsan fel vonalazom/kitöltésezem ezt a metszetet, aztán kész. Meg hogy évekkel ezelőtti projektek is megépültek modell nélkül (csak az általában nem jut vissza az építész irodába, hogy a helyszínen a kivitelezőnek hány megtervezetlen részletet kellett saját kútfőből összegányolnia, kitudja mennyi plusz költségért).
Nyilván nekem az új generáció tagjaként, meg a személyes beállítottságom miatt is teljesen más a szemléletem, sokkal többet jelent, hogy valamit hatékonyan oldjak meg, mint gyorsan, mert a jövőben, módosításoknál kamatostul megtérül, de ezért gyakorlatilag hülyének néznek, hogy mindent "túlbonyolítok".
Anno Revites időkben is határozottan poweruser voltam, mert kiakartam használni minden lehetőségét, és amikor váltottam munkahely váltás miatt AC-re, pár hónap alatt eljutottam hasonló szintre, mert ugyan azokat a dolgokat meg akartam csinálni AC-ben is, amit Revitben tudtam, és pillanatok alatt előrébb voltan AC-ben, mint azok akik akár 10 éve is használják a programot, úgy, hogy a váltás előtti 6 évben még csak nem is láttam Archicadet. Ez mondjuk annak is köszönhető, hogy az Archicad sokkalta felhasználóbarátabb, hogy a hülye építész is tudja használni.
Mindenesetre ebből azt a következtetést tudom leszűrni, hogy a felhasználók egyszerűen lusták tanulni, fejlődni, követni az újításokat. Aki meg erőltetné azt egyszerűen "hülyének" tartják.
Nagyon sok gondolat van még erről a fejembe, szívesen meghallgatnám mások véleményét is, ezért csak ennyit dobnék be vitaindítónak. :)
Érdekesség képpen a liget projekt oldalán van egy 150 oldalas BIM koncepcio tanulmány, ami elég jól leírja az egész tervezési folyamat lebonyolításának módját, kíváncsi vagyok a gyakorlatban mi fog abból megvalósulni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.