Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46318) KISDUCK válasza Farkassacred (#46314) üzenetére


KISDUCK
addikt

Sajnos az hogy van családja, laptopja és kutyái nem jelenti azt hogy nem lehet f@52 pahaszt és erre sajnos nagyon sok példa van. Linkeltem volna neked a konfliktusról egy videót a másik oldalról ami röviden összefoglalja hogy mi a baj Deszkával, de sajnos Andor egy videója sem elérhető már. Én arra tippelnék hogy elege lett a videózásból. Egy harmadik fél viszont feltöltötte a saját csatornájára a videót és ott megtekinthető. Félre értés ne essék, nem azért nem bírom Deszkát, mert hogy a másik oldal videóit néztem, hanem mert szimplán egyezik a véleményünk. A hozzá hasonló embereket én kerülöm. Volt pár ilyen kollégám és annyira redukáltam velük a kapcsolatomat, hogy az OMSZ sajtósa példálózhatna vele a mostani egészségügyi helyzetben.

Logan Pault nem mondanám hogy utálom (régebben amikor még létezett a "vines" volt pár vicces videója), őt csak nagyon hülye gyereknek tartom. A hírnevét a 2 évvel ezelőtti "öngyilkos" videójával tette tönkre és nem is értem hogy gondolta hogy oda megy hátha lesz valami és majd jól feltölti a netre és pörög majd a nézettség meg a della. Igazából megérdemelte azt a negatív visszhangot amit kapott, de az hogy megcsinálta jól mutatja hogy mennyire visszamaradt értelmileg/érzelmileg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.