Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46301) Mister_X válasza Totheground (#46300) üzenetére


Mister_X
nagyúr

zöld?

javérjunk ez olyan, minthogy a zöld lámpa kék arrafelé ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#46302) Totheground válasza Mister_X (#46301) üzenetére


Totheground
addikt

エメラルドグリーン、レベル3 és a Nalu-ban csinálják Omotesando-ban.

Igen, pontosan azért tudom. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#46303) kristof123 válasza Farkassacred (#46298) üzenetére


kristof123
őstag

Én is csak ajánlani tudom az első évadot, ahogy (#46299) KISDUCK is tette. Mindenképp tegyél vele egy próbát, mert nagyon jó.

Szerk.:
Ezt a JoJo no Kimyou na Bouken (TV) verziót nézd meg! : D

[ Szerkesztve ]

(#46304) F34R válasza Totheground (#46300) üzenetére


F34R
nagyúr

Erre inkabb nem is reagalok.... :B

(#46305) KISDUCK válasza oriic (#46243) üzenetére


KISDUCK
addikt

Megnéztem a "n00b loli kalandjai" 12. részét, hát pontosan az lett amiről beszéltünk.

(#46306) Farkassacred válasza Totheground (#46300) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ez most mennyivel értelmesebb tartalom, mint a múltkor megosztott Zsiros Deszka videóm? :F kb olyan, mint mikor valaki apetor-t szólja le, mi meg mellette nem értjük hogy, hogy nem lehet kedvelni azt az embert..

[ Szerkesztve ]

(#46307) oriic válasza KISDUCK (#46305) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most néztem én is. Na végül csak a démon forma jött és győzött. De legalább nem kaptunk valami még durvább képességet :DDD

És úgy tűnik, hogy jön a 2. évad. :C

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#46308) Totheground válasza Farkassacred (#46306) üzenetére


Totheground
addikt

Össze sem lehet hasonlítani. :K

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#46309) Farkassacred válasza Totheground (#46308) üzenetére


Farkassacred
őstag

Azt én is látom ;]

(#46310) KISDUCK válasza Farkassacred (#46306) üzenetére


KISDUCK
addikt

A Zsiros Deszka nálam kiveri a biztosítékot, annyira irritál hogy youtube-on rányomtam a többet nem akarom látni gombra, nehogy feldobja a videoit kezdőlapon vagy akárhol. Néha néztem Havasi ember és Dobri Andor vlogot és az a balhé amit nekik rittyentett az rohadt gáz volt. Plusz volt olyan videója hogy beletolta a kamerát a japábok arcába meg magyarul basztatta őket majd később törölte persze videót. A Deszka egy olyan ember akinek nem lenne szabad vlogot csinálnia véleményem szerint.

(#46311) Totheground válasza KISDUCK (#46310) üzenetére


Totheground
addikt

Hasonló trash, mint Paul Logan, és pont ugyanúgy a 15 évesek nézik, mer “menő”. :N

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#46312) KISDUCK válasza Totheground (#46311) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nála rosszabb. Paul még takarózhat azzal hogy fiatal és azért hülye, de előbbi Deszkára már nem igaz.

(#46313) Farkassacred válasza kristof123 (#46303) üzenetére


Farkassacred
őstag

Hm,így az első rész alapján nem igazán mondanám jónak, sőt egyetlen egy emlékezetes mozzanat sem volt benne.. Talán holnap meglesem a második részt, max dobom.. Azt hittem olyan lesz, mint a Mob Psycho és a Grand Blue.. elég nagyot tévedtem.

(#46314) Farkassacred válasza KISDUCK (#46310) üzenetére


Farkassacred
őstag

Egy két videó alapján nincs értelme ítélkezni. Felesége van ott japánban és egy 15 év körüli lányuk. A saját ültetvényesükön keresik a kenyerük ha jól emlékszem, azon dolgozgatnak szorgosan. 1 millió forint érték körüli laptopot tudott magának venni pár hónapja, tehát a családja bizonyára nem éhezik..Kutyája is van, három ha minden igaz.. Akárhogy is nézem, teljesen korrekt emberről beszélünk. Szerintem a videói is teljesen rendben vannak, ellenben a sok szutyok ocsmánysággal, amik azon a platformon vannak... O, ahogy látom itt Paul se szimpi. Inkább nem is folytatom, sose lenne vége és ugyanott tartanánk mindig..kicsit magyar politika..

[ Szerkesztve ]

(#46315) F34R


F34R
nagyúr

Sracok ez a Solo Leveling webtoon milyen?

(#46316) Totheground válasza Farkassacred (#46314) üzenetére


Totheground
addikt

“ 1 millió forint érték körüli laptopot tudott magának venni pár hónapja, tehát a családja bizonyára nem éhezik”

Lol, itt kicsit más szinten mozognak a fizuk, uh ezen nem kel hasra esni. De még ha nem így lenne, akkor se jelentene semmit.

“ O, ahogy látom itt Paul se szimpi.”
Ja, akkor már mindent értek. :N

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#46317) Farkassacred válasza Totheground (#46316) üzenetére


Farkassacred
őstag

Végül is, egálban vagyunk ha úgy veszem. Én a trash animéket utálom, ti meg őket. :DD

(#46318) KISDUCK válasza Farkassacred (#46314) üzenetére


KISDUCK
addikt

Sajnos az hogy van családja, laptopja és kutyái nem jelenti azt hogy nem lehet f@52 pahaszt és erre sajnos nagyon sok példa van. Linkeltem volna neked a konfliktusról egy videót a másik oldalról ami röviden összefoglalja hogy mi a baj Deszkával, de sajnos Andor egy videója sem elérhető már. Én arra tippelnék hogy elege lett a videózásból. Egy harmadik fél viszont feltöltötte a saját csatornájára a videót és ott megtekinthető. Félre értés ne essék, nem azért nem bírom Deszkát, mert hogy a másik oldal videóit néztem, hanem mert szimplán egyezik a véleményünk. A hozzá hasonló embereket én kerülöm. Volt pár ilyen kollégám és annyira redukáltam velük a kapcsolatomat, hogy az OMSZ sajtósa példálózhatna vele a mostani egészségügyi helyzetben.

Logan Pault nem mondanám hogy utálom (régebben amikor még létezett a "vines" volt pár vicces videója), őt csak nagyon hülye gyereknek tartom. A hírnevét a 2 évvel ezelőtti "öngyilkos" videójával tette tönkre és nem is értem hogy gondolta hogy oda megy hátha lesz valami és majd jól feltölti a netre és pörög majd a nézettség meg a della. Igazából megérdemelte azt a negatív visszhangot amit kapott, de az hogy megcsinálta jól mutatja hogy mennyire visszamaradt értelmileg/érzelmileg.

[ Szerkesztve ]

(#46319) TBT válasza KISDUCK (#46318) üzenetére


TBT
addikt

Hát... ez nem sokban marad el a Paul Logan féle szinttől. Kár, hogy ezzel is hozzájárul hazánk "hírnevéhez". A jó példa biztos fájdalmas lehet, ha már ennyi ember kerüli.
Paul Logan-nál a hullagyalázás szerintem már csak hab volt a tortán, amit az előtte lévő 3 videóban leművelt a Japánokkal már az is sokaknál kiverte a biztosítékot (kivételt képeznek az amerikai kissrácok, azok élvezik a mai napig - ahogy a hozzászólásokat látom). Meg utána sem kell nézni semminek sem, van pénz, megyünk Japán, aztán lesz, ami lesz és gyártjuk a kontentet. Nem igazán tudtam sajnálni a srácot, amiért anno jogosan elővették és majdnem meghurcolták. Ilyet nem csinálhatsz, de nem csak Japánban, idehaza sem!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#46320) KISDUCK válasza TBT (#46319) üzenetére


KISDUCK
addikt

Halványan rémlik hogy randalíroztak az utcán, de inkább az ominózus videója hagyott bennem mélyebb nyomot.

(#46321) Farkassacred válasza Totheground (#46316) üzenetére


Farkassacred
őstag

Én kérek elnézést, félreértettem azt a fránya nevet.. Paul Street-re gondoltam hirtelen.. sorry :R Azt a Paul Logan-t meg egyáltalán nem ismerem..

[ Szerkesztve ]

(#46322) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita anime ajánló. A Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Ren'ai Zunousen-hoz hasonló ökörség. Aki szerette az utóbbit, az nyugodtan lessen bele a Rikei-be is, nagyon hasonló a két sorozat. Kis érdekesség, hogy pont az egy évvel ezelőtti téli szezonban kezdett a Kaguya és most a Rikei is pont téli szezonos, egy évvel utána. :)

(#46323) unclefucka


unclefucka
senior tag

Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu

Epic ending. :C
Kétségtelenül a szezon egyik legjobbja.
Egy második évad már nem lenne ennyire ütős, de szívesen elnézegetném még, hogy Maple milyen Skill -eket szedne még össze.

A sorozat egyébként teljesen reálisan mutatja be egy frissen induló online-játék mindennapjait. Anno "elkövettem azt a hibát", hogy én is elkezdtem egyet viszonylag az elején. Rengeteg kiskaput találtunk a játékban a klánommal és elég komolyan tudtunk hentelni, farmolni, meg ilyenek. Aztán persze jöttek az adminok és minden jóságot nerf-eltek, mi meg csak háborogtunk. Végül az egész játékot olyan szinten átformálták, hogy már nem is ugyanaz a játék volt és persze az erő-kiegyenlítést is túltolták. Na meg persze burjánzottak a -jellemzően orosz- cheater-játékosok. Végül betelt a pohár. Életem legjobb döntése volt, hogy befejeztem és soha nem is fogok játszani ilyen stílusú játékkal. :(

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#46324) kristof123 válasza Farkassacred (#46313) üzenetére


kristof123
őstag

Adj neki esélyt (az első rész nagyon az eleje még : D ), ilyen hosszú sorozatnál érdemes több részt megnézni mielőtt elgondolkoznál, hogy dobod-e.

[ Szerkesztve ]

(#46325) KISDUCK válasza kristof123 (#46324) üzenetére


KISDUCK
addikt

Meg az első évad második felében lévô JoJo hatalmas karakter a dumáival. :DD

(#46326) Farkassacred válasza kristof123 (#46324) üzenetére


Farkassacred
őstag

Meglássuk, meglássuk. A tavaszi szezonig van ideje.. :)) Vajon a vírus miatt lesznek e elhalasztott sorozatok?

(#46327) KISDUCK válasza Farkassacred (#46326) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nincs kizárva. A fertőzésekről egyre több hír jön mostanság. Valószínűleg a neheze még hátra van.

(#46328) Farkassacred válasza KISDUCK (#46327) üzenetére


Farkassacred
őstag

Hát igen, nagyon úgy néz ki, hogy még nincs itt a vége. Inkább késsenek azok a sorozatok és legyen mindenki otthon, de ez a rohadt pénz az ami dirigál..

(#46329) oriic válasza unclefucka (#46323) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Egy második évad már nem lenne ennyire ütős, de szívesen elnézegetném még, hogy Maple milyen Skill -eket szedne még össze."

Nézted amit linkeltem fentebb? :) Jön a 2. évad. :C

Live-Die-Respawn

(#46330) unclefucka válasza oriic (#46329) üzenetére


unclefucka
senior tag

Tényleg! :C
Elkerülte a figyelmemet. :B

Reméltem/gondoltam, hogy lesz folytatás. Az adminok beszélgetése nagyon erre hajazott.

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#46331) oriic válasza unclefucka (#46330) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legalabb rajottek h nem erdemes Maple-t nerfelni mert miatta jonnek a jatekba sokan. :C

Live-Die-Respawn

(#46332) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Megnéztem az utolsó részét a Nanatzu no Taizainak, hát az évad vége jobb volt mint az eleje és elvileg ősszel jön az utolsó évad.

(#46333) Rimuru válasza KISDUCK (#46332) üzenetére


Rimuru
veterán

A fontosabb hogy mikor jon a mostanibol cenzuralatlan? :DDD
Manga sincs befejezve es mar utolso anime evadot terveznek?

Vigyázat, csalok!

(#46334) KISDUCK válasza Rimuru (#46333) üzenetére


KISDUCK
addikt

Azt olvastam hogy a következő lesz az utolsó, de az eddigieket elnézve nem is lenne értelme szerintem tovább húzni.

(#46335) F34R válasza KISDUCK (#46334) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem az lesz az utolso.. kiveve ha ugy osszecsapjak mint a Tokyo Ghoul lezarasat.
Amugy az art es az animation volt egy tragya sajnos. :W

(#46326) Farkassacred

Mar most vannak, ott van peldanak a Re:Zero folytatas... de azthiszem tobb minden is van amit elhalasztottak 2020-rol 2021-re.

(#46336) Silεncε válasza F34R (#46335) üzenetére


Silεncε
őstag

Csak az Eva filmet el ne tolják megint, mert azért ölök :((( Bár ennek elég nagy az esélye :O :O

[ Szerkesztve ]

(#46337) oriic válasza KISDUCK (#46332) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én elkezdtem az új szezont, de az animáció és a rajzolás annyira mocskosul gány lett, hogy dobtam is. (Melodias vs Escanor harcot YT-on néztem, hát sírtam belül... )

Live-Die-Respawn

(#46338) F34R válasza Silεncε (#46336) üzenetére


F34R
nagyúr

Varom ra minimum harom eve, szoval mar nem oszt nem szoroz.

(#46339) Silεncε válasza F34R (#46338) üzenetére


Silεncε
őstag

Én az elmúlt pár napban nagyon rápörögtem, nagyon fájna, ha tolnának rajta

(#46340) KISDUCK válasza F34R (#46335) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát már itt is gyenge az art és az animáció. Az első pár rész után várnom kellett pár hónapot hogy tudjam folytatni, mert akkora szar volt a látvány. A végére legalább volt piros vér.

(#46341) F34R válasza Silεncε (#46339) üzenetére


F34R
nagyúr

Evekkel ezelott en is vartam, Crytec210-el egyetemben. :) az elmult par evben ugy gondoltam semmi nem lesz belole, aztan idenre be lett jelentve es megjelent a remenycsillag.

(#46342) Silεncε válasza F34R (#46341) üzenetére


Silεncε
őstag

Nem is értem, hova húzták eddig... Főleg azután, hogy addig nem is tudjuk, mi a francról is szól a harmadik rész

(#46343) Farkassacred válasza F34R (#46335) üzenetére


Farkassacred
őstag

Elveszve nem leszünk, majd csemetézünk a régebbi cimekből és akár újra is nézhetjük kedvenceinket. Legalább lesz időm újranézni a Tekkon Kinkreet filmet.. :DD

(#46344) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni, hogy ő melyik animében van?

(#46345) unclefucka válasza SH4D0W2011 (#46344) üzenetére


unclefucka
senior tag

Hát ez nem volt egyszerű. :N

Musaigen no Phantom World
A lány pedig Natsuno Ramune

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#46346) SH4D0W2011 válasza unclefucka (#46345) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Azta, nem gondoltam, hogy meglesz, de nagyon profi vagy! Ezer köszönet! :R

(#46347) KISDUCK válasza SH4D0W2011 (#46346) üzenetére


KISDUCK
addikt

Van amúgy egy kép alapján anime kereső ilyen célokra, de ez a loop kifogott rajta. Eddig mikor használtam mindig 100%-os egyezéssel adott találatot animére, epizódra és perc, másodperc pontosan jelenetre.

(#46348) oriic válasza KISDUCK (#46347) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezzel próbálkoztam én is amúgy, de nem jött össze végül, szóval grat unclefucka kollegának hogy kiderítette. :D

Live-Die-Respawn

(#46349) KISDUCK válasza oriic (#46348) üzenetére


KISDUCK
addikt

Elbukott sorstársként te is vigasztald magad ezzel! :DD

szerk.: A gyanútlanok óvakodjanak akik nem látták a Kimetsu no Yaiba-t, mert a link lehet hogy spoilert rejt.

[ Szerkesztve ]

(#46350) SH4D0W2011 válasza KISDUCK (#46347) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Köszi neked is, ezt elmentem későbbre. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.