Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22100) Mister_X válasza Synthwave (#22098) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Arra a részre figyeltem. A NervGear mikrohullámokkal dolgozza fel az agy testnek küldött impulzusait. Ha megpróbálják eltávolítani a firstday patch után a NervGeart, akkor konkrétan megsüti az ember agyát (mikrohullámokkal gerjeszti az agyban lévő vizet, cukrot és zsírokat, így a magasabb hő kicsapatja az idegsejtek fehérjéit, amik ugye ezzel elpusztulnak). Kihúzni sem lehet a 110-ből, mert aksis. De! Ha egyszerre lenne kiiktatva mind a hálózati árramforrás, mind az akkumlátor, plusz ki is lennének ütve az áramkörök, akkor nincs mi megölje a felhasználót. Ez nem a Mátrix, itt a NervGear csak "lenyúlja" az impulzusokat a játék vezérléséhez, ha nincs NervGear, a felhasználó felébred.

Persze, unalmas lett volna az anime, ha ez megtörtént volna. Mondjuk így is elég epizodikus.

@Totheground: hát, majd belelesek a LN-be, főleg ha ezzel fejlesztem a nyelvtudásom. Így is halál büszke vagyok magamra, hogy egy hónap után már 104 kanjit vagyok képes leírni fejből (fizikaórán teszteltem), de vagy még ugyan ennyit tudok azonosítani a szavak által. Pl az 駅-t nem tudom leírni, de felismerem.

A Light Novelek ugye .pdf-esek?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.