Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) MaSzKa


MaSzKa
senior tag

Sziasztok
megy most valaki London-ba aki ki tudna vinni?

veszprém megyéből

Vasárnap Hétfő fele kellene 1 fuvar

hol találhatok 1et?

előre is kösz

(#5052) SzalaiG válasza - = Zk = - (#5050) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az merre van?

(#5053) shadeofme válasza SzalaiG (#5052) üzenetére


shadeofme
tag

Pontosan itt van. :)

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#5054) - = Zk = - válasza shadeofme (#5053) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Így is fogalmzhatunk :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5055) deMarco válasza MaSzKa (#5051) üzenetére


deMarco
tag

hali. úgy néz ki mi 12-én megyünk. nem tudom mennyire vagy időhöz kötve.

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#5056) blacky36 válasza MaSzKa (#5051) üzenetére


blacky36
tag

Itt több közül választhatsz, igaz nem Veszprém-ből [link]

(#5057) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Apropó.
Ki mit csinál idekint? ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5058) kraftxld válasza - = Zk = - (#5057) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem pont Anglia, de angol nyelvterület, én IT Systems Engineer vagyok, és kis-közép vállalkozások IT-jét meg néha magánemberek számítógépes nyűjgeit piszkálom.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5059) - = Zk = - válasza kraftxld (#5058) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Oh. Az nice :R
de erősen fingom nincs mi az. ;]

Pl Tildy? :U többiek? :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5060) Petek


Petek
tag

En supervisor vagyok egy hotel ettermeben

In vino veritas

(#5061) tildy válasza - = Zk = - (#5059) üzenetére


tildy
nagyúr

Jómagam webfejlesztő vagyok Londonban(épp most dolgozom egy weboldalon , ami májusban fog élesbe menni), párom pedig egyelőre freelancerként próbálkozik.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5062) Balinov


Balinov
félisten

nem pont anglia, IRL, cust.service/key account mgmnt. multi kis,kozep es nehezgepgyarto, EMEA

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5063) emvy


emvy
nagyúr

C++ / .Net / neha Java fejleszto, financial services. :)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#5064) kem


kem
addikt

Én raktáros vagyok (szerencsére már nem a legalján), de most próbálok sofőr melót találni, aztán megyek hajóra amint lehetséges. :C

Köszi!

(#5065) kraftxld válasza - = Zk = - (#5059) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Magyarul rendszermérnök :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5066) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Köszönöm a válaszokat :R:R
Hát én csak mosogatok. Faxa. Namind1. Nekem tetszik. Pénz, környék jó.

Hm. De szerettem vna a pc felé mozdulni. Papirom is van róla. Csak pályakezdö vok. Konyec. :W

Apropó tildy.
Ugye te/ti berényiek vagytok? Mióta vagytok kint? Hazamenetel mikor lesz? :U:R

Áá, ezek vonatkoznak a többiekre is, ha nem indiszkrét kérdés. :R

Kem
Nekem a hajózás lett vna az elsö. Mosogatni akartam ottis. Mivel az elsö külf kontraktomat az angol nyelvnek szentelem. Én egy 10est(évet) tervezek külföldön.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5067) kraftxld válasza - = Zk = - (#5066) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha csinálsz pár gyártói papírt (Cisco, Oracle, CompTIA, IBM, HP, Microsoft, stb) akkor pályakezdőként is el tudsz helyezkedni junior poziciókban.

Mi 2008 novembere óta vagyunk itt, úgy néz ki 2011 nyarán látogatunk Mo-ra, de ez még képlékeny, innen nem egyszerű csak úgy felpattani :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5068) kem válasza kraftxld (#5067) üzenetére


kem
addikt

Én májusban csinálom az A+ certificate-t(IT support technician). A hajóhoz kell 400k-Ft, azt meg a raktárban nem tudnám összegyűjteni, csak heti7 nap melóval...:F

- = Zk = -:
Én is 10évet terveztem itt lenni, de 3napja kiderült,h unokatesóm tud segíteni kijutni hajóra mint színpadtechnikus. Ő most éppen Nassauban van offon a Bahamákon:D Pont ez lett volna a 10éves tervem célja: kijutni a karibi térségbe:))

Köszi!

(#5069) tildy válasza - = Zk = - (#5066) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi július végén ugrunk haza. Gondolkodunk a buszos útban, jóval olcsóbb , mint a repülő (idén nagyon drágák a repülőutak, novemberben 10E volt csomaggal a repjegy, most a legolcsóbb is 15-20 csomaggal egy irányban .
Busz 19900 oda-vissza , Eurolines . Igaz 1 nap.
Amúgy igen, jberényi vagyok.

Mi nem szándékszunk hazaköltözni, ha nem muszáj. pár év múlva sem.
Kem: drukkolok:) Én úgy néz ki a teljes fizuból 500-600t félre tudok rakni egy hónapban, úgy, hogy egyelőre esmeint is én tartom el.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5070) SzalaiG válasza tildy (#5069) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez komoly? 5-600k/hó félretéve két fővel? :F
Nagyon tuti vagy. :C

(#5071) shev7 válasza SzalaiG (#5070) üzenetére


shev7
veterán

szerintem font

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#5072) Petek válasza - = Zk = - (#5066) üzenetére


Petek
tag

En egyelore nem tervezek hazakoltozni. Legkozelebb aprilis 21-en megyek haza, kocsival. Miota megvan almaim autoja, nem is szeretnek repulni.

Egyebkent voltam hajon is, nem bantam meg, sok jo oldala volt, de eleg volt.

In vino veritas

(#5073) tildy válasza SzalaiG (#5070) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem forint. Font. Mondjuk az még így is havi 150-180 ezer Ft.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5074) kem válasza Petek (#5072) üzenetére


kem
addikt

Melyik hajón voltál és milyen munkakörben? Mesélhetnél egy kicsit róla:) Én szerencsére nem mosogatni megyek hanem színpadtechnikusnak. Remélem nem tolom majd el az interjún vagy valami. Mennyire lehet fontos az angol? A mostani melóm miatt kevésbé vagyok fluent, de dolgozom rajta,h újra formába hozzam magam.

Köszi!

(#5075) SzalaiG válasza Petek (#5072) üzenetére


SzalaiG
addikt

Milyen kocsi, milyen hajó? :U

Kérlek tégy fel képeket! :)

(#5076) SzalaiG válasza tildy (#5073) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az is nagyon jó, mert egy itthoni fizetés úgy, h csak egyikőtök dolgozik. :C

Na ez amit a nyugat pluszban tud, h egy fizuból is lehet élni + félretenni.

(#5077) tildy válasza SzalaiG (#5076) üzenetére


tildy
nagyúr

Kompromisszumokkal, igen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5078) Petek válasza kem (#5074) üzenetére


Petek
tag

En folyami 4 csillagos hajon voltam pincer a scylla toursnal, majd meselek rola reszletesebben, ha erdekel. Az angol egesz biztosan nagyon fontos. Nalunk most peldaul nem nagyon akarnak kulfoldit felvenni, mert a jelentkezok nem beszelnek eleg jol angolul. A multkor jott hozzam a general manager nem eppen angolos vehemenciaval a szobaszervizes magyar sraccal, hogy magyarazzam mar el neki, hogy mit akar a vendeg mert a Peternek nem eleg jo az angolja. Holott a srac 5 eve dolgozik angliaban, es abszolut folyekonyan beszel. A lenyeg amit akartam ezzel, hogy nagyon raszalltak a kulfoldiekre. Pedig az angolok meg olyan lustak dolgozni...

SzalaiG: E91-es BMW. Majd tehetek fel rola kepeket.

[ Szerkesztve ]

In vino veritas

(#5079) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Ámen :R
Köszi a válaszokat.

Tetszik england, de a jobb kormányos stílust nem kedvelem. :W
Az én álmom egy 730/740. Dízel csakis.
Amilyen a szállító 1 volt. Remélem... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5080) deMarco


deMarco
tag

\o/ komp lefoglalva április 8 hajnali 4 órára. nagyon várjuk már. meló úgy néz ki lenne több is, szállás tuti úgyhogy már vágjuk a centit és számoljuk a napokat meg pakolunk, akkora lett a felfordulás hirtelen, de nem baj, csak már el innen. Dunstableben fogunk lakni, szóval környékbeliek zaklathatnak :)

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#5081) deMarco


deMarco
tag

ismételt ez a butus egér

[ Szerkesztve ]

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#5082) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

tudja vki hogy turbo simmel használva a kinti sim-eket fogadják-e az itteni nem független telók?

előre is köszi!

(#5083) Balinov válasza deMarco (#5080) üzenetére


Balinov
félisten

honnet indul a kompotok? Norfolkline-val Dunkirk-bol Doverbe olcsobb volt tavaly nekunk, mint Doverbol Calais-ba

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5084) PaladiN válasza tildy (#5077) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Párszor már leírtam, de sose lehet elégszer. Ha valaki Angliában él és dolgozik egy full time munkában akkor minimum megkeres 800 font körül. A lakás, azaz szoba bérlése nagyjából kijön egy személyre 200-300 font körül (minden számlával együtt!! és a 300 szigorúan Londonra vonatkozik), de ha ketten laknak akkor ennél olcsóbbra is ki lehet hozni. Ha ennél többet fizetsz a lakhatásért akkor tudd hogy sokat fizetsz, és amennyiben fontos a takarékosság akkor ilyen magasságban kell keresni. Efölött a közlekedés még jelentős költség, de az is max havi 100 font. A kajára mindenki vérmérséklete szerint költ. Mi személy szerint otthon készítjük a kajákat és csak ritkán megyünk étterembe. Így a kajára mi kb étteremmel együtt max 100-200 fontot költünk, de anno amikor fontos volt akkor megoldottuk kb napi 1 fontból a kettőnk kajáját. Manapság talán már ezt nem lehetne megcsinálni, de azt hiszem úgy max 2 font körül meg lehet úszni két emberre. Kiszámolva még Londonban lakva is el lehet tartani minimálbérből két embert. Nem feltétlenül kényelmesen, de nem lehetetlen. Értelemszerűen fontos hogy az ember ne elégedjen meg a minimálbérrel. Nagyjából 8-9 font/órás keresetet el lehet érni különösebb erőfeszítések nélkül, pusztán idő és türelem kérdése, amiből már két ember kényelmesen meg tud élni, avagy félre tud rakni. Mi konkrétan úgy csináljuk hogy kb az egyikünk fizuja a megtakarítás, bár ez attól is függ hogy épp hova mennyi törlesztőrészletet kell fizetni. Én jelenleg munkát keresek, míg az asszony légiutas kísérő.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#5085) deMarco válasza Balinov (#5083) üzenetére


deMarco
tag

dunkirkből megyünk, röhelyes kettőnknek + kocsi 30eur. a másik ehhez képest egy vagyonba kerül :)
valaki tud laptopszervízt? nem olyat amit látott kívülről hanem esetleg már járt is náluk.

[ Szerkesztve ]

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#5086) Balinov válasza deMarco (#5085) üzenetére


Balinov
félisten

30€ nagyon barati. Nekunk Julius vegen, 4 nappal elotte foglalva olyan 50-60 korul volt, nem emlekszem pontosan, mig Calaisbol ugyanez kb 30-al lett volna dragabb.

Vigyazzatok, ha a Belga hatar felol kozelititek meg a varost, a rendes kikoto a varos tulso felen van, Calais fele marmint, mi beszoptuk, bekeveredtunk a varsoba, de egy kamiont kovetve sikerult odaerni, igaz, lekestuk a becsekkolast, de mehettunk a kovetkezovel felar nelkul (legalabb tudtunk egy feloracskat aludni)

Kiszolgaloepulet botranyos, semmi nincs gyakorlatilag, talan 1-2 italautomata, de az sem mukodott..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5087) hejesírásó válasza tildy (#5045) üzenetére


hejesírásó
senior tag

oksa, akartam is mondani, hogy ha van már melóm sörözhetnénk és hasonlók :)
9-10 én megyek ki busszal. 1-1,5 nap az út.
10k ha jó előre veszel jegyet
25k ha nem jó előre és 26 alatt vagy

20 kg + kézipoggyász vihető

repcsin ha ennyi súlyt vinnék akkor a + súly pénzzel + a londonba jutással lutonból kb ugyan ennyire jön ki wizz air is. és így buszozhatok :)
csak azt bánom h nem komppal megy a busz hanem csalagutazik :(

megnéztem volna dovert... :C

[ Szerkesztve ]

(#5088) deMarco válasza Balinov (#5086) üzenetére


deMarco
tag

gps nélkül nem indulok el, meg a franciáknál a google maps is extrém funkciós, majdnem végignézhető az út 30m-ként 3d-s képeken, szal nem félek az eltévedéstől :)

Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

(#5089) Balinov válasza deMarco (#5088) üzenetére


Balinov
félisten

en GPS-el (Navigon) tevedtem el. Mentsegemre legyen mondva lustasagom, hogy elfelejtettem a rendes kikoto pontos cimet megnezni, nameg, hogy akkor mar 1600km-t letoltam egymagam egy talca Redbull tarsasagaban.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5090) shev7 válasza Balinov (#5089) üzenetére


shev7
veterán

en most hetfon keszulok hasonlora. bar en visszafele. szerencsere lesz tarsasagom, de nem lesz soforvaltas... oktoberben mikor jottem, akkor tok egyedul voltam, na az tenyleg kemeny volt...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#5091) Balinov válasza shev7 (#5090) üzenetére


Balinov
félisten

elhiszem, tavaly odafele brutto 31, visszafele brutto 34 ora volt az ut a Puntoval.

Ja, otthon is mentem masfel nap alatt egy ezrest, nameg nekem meg Holyhead( Wales)-bol le kellett tekernem Doverig...Monstre egy menet volt.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5092) shadeofme válasza - = Zk = - (#5066) üzenetére


shadeofme
tag

Nem kell szégyellni a mosogatós melót. Gondolj arra, h otthon a középvezetők (sem) keresnek ennyit, mint te, csak ők reggeltől estig nyomják full stresszesen, te meg heti 35 körüli órával vígan elvagy. Ez a nem mindegy. :) (Informatikus, bankár, stb. álomfizetésektől most tekintsünk el.)
Én is asztaltörölgetős / mosogatós / pakolászós melóval indítottam, pedig ott van a zsebemben a vendéglátó közgazdász diploma...
2. körben már szendvicsgyáros voltam, most büfékocsiban gyártom a kaját a jónépnek, de ha szerdán összejön a próbameló Plymouth környékén, akkor séf asszisztens leszek.
Lassan, de biztosan.

PaladiN:
A havi 800 font minimálbérből akkor van meg, ha van rendesen órád és jó adósávba vagy besorolva. (Utóbbit mindig rendre elcs*szték nálam pl. :( )
Lehet London környékén lehet 200 körül szobát találni, de itt Bristolban 250-300 alatt nem igen van, bár inkább 300 alatt sem nagyon. + a kaját is olyan havi 90-100 fontra lehet leszorítani, tovább nem lehet / érdemes. (Hacsak nem vendéglátózik az ember, mert akkor szinte alig kell költeni erre.)
De igaz, olyan havi 700 fontból ki lehet jönni ketten. (Szállás arányaiban olcsóbb, ha párosan él az ember.)

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#5093) tildy válasza hejesírásó (#5087) üzenetére


tildy
nagyúr

Na akkor majd utibeszamolot kerunk:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5094) tildy válasza PaladiN (#5084) üzenetére


tildy
nagyúr

500ra jön ki kettőnknek a lakás, kb 100 megy el kettőnknek utazásra.
Eza hó most necces volt, vettem windowst is, meg home office reg, így most ez a hónap kb 1100-1200ra jött ki, de ebben benne van az is, hogy nem 4szer volt hétfő, hanem 5ször (akkor kell fizetni az albiért, így 500ból rögtön lett 610)
Szóval havi kb 500 azért kell fejenként.
Kaja nekünk több, bemegyek a boltba, máris hopp 5-8 font. Én napi 4-5 fontot számolok fejenként kajára, és még ez sem nevezhető soknak, szerintem. 2 azért már nagyon kevés, szerintem. Otthon is az lenne.
Ha veszek húst az már rögtön 3 font, és azt ketten megesszük egy nap, és akkor ahhoz még nincs köret.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5095) Petek


Petek
tag

Nekem 300-ra jon ki a lakas, a kaja meg kb 120-ra, ugy hogy azert altalaban naponta egyszer eszek a hotelben.
Dunkirket eloszor mi is nehezen talaltuk meg, szerencsere azota megvan a pontos cim. Egyebkent mindig a norfolkline-os a legolcsobb komp. En altalaban 1-2 honapra elore rendelem a jegyet, akkor csak kb 40 font oda-vissza. Az ut nekunk altalaban 24 ora szokott lenni osszesen. (Bath-Baja-2000km)
Ha valakit esetleg erdekel hol erdemes tankolni: [link] Ez Ausztriaban van Linz kozeleben. Messze a legolcsobb kut egesz uton. Nemetorszagot erdemes kihagyni, mert nagyon draga, kulonosen az autopalya mellett. Belgiumban erdemes meg tankolni. Nem olyan olcso mint a fent emlitett oed, de a nemeteknel, faranciaknal es angoloknal olcsobb.
A kompon meg erdemes ejszaka menni, nem csak azert mert fele az ara, hanem akkor akar aludni is tudsz, mert boven van hely.

In vino veritas

(#5096) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Hull, york és környékükön tud vki jó árral rendelkező pc boltot? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5097) tildy


tildy
nagyúr

Amúgy aki így kocsival megy haza, és netalán szeretne útitársat, aki a benzinpénzbe is beszállna, lehet érdemes feldobni ide a topikba :U

Én az itteni PHsokra nyugodtan rábízom az életem :DDD ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5098) shev7 válasza tildy (#5097) üzenetére


shev7
veterán

"Én az itteni PHsokra nyugodtan rábízom az életem"

Azert ez eleg bator kijelentes :) Ha esetleg osszejon egy kozos utazas megtudod miert :)

MOD: nem kell felni, baleset nelkul vezetek 9 eve

[ Szerkesztve ]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#5099) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

már van cím:

5 Thorold Road, N22 8YE

jó utazást az autóban aszalódóknak! kitartás és ne aludjatok el :D

(#5100) tildy válasza hejesírásó (#5099) üzenetére


tildy
nagyúr

3as zona sze'le. Jo kozlekedesunek latszik a kornyek.
streetviewn korrekt kis hazikonak tunik. Csak magyarok vannak?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.