Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Wyco


Wyco
tag

Van egy eleg jo pub Notting Hill Gate mellett, sok az import sor es turheto araik vannak :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4652) Balinov válasza tildy (#4644) üzenetére


Balinov
félisten

4font? az meg nem is veszes. itt a szomszedos kisebbik szigeten a pint Guiness, Heineken,stb 6eurotol kezdodik....egy redbull bacardiban meg a redbull a dragabb tenyezo :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4653) tildy válasza Balinov (#4652) üzenetére


tildy
nagyúr

De fél pint!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4654) Balinov válasza tildy (#4653) üzenetére


Balinov
félisten

uff, ezt kicsit beneztem....vegulis mind1, akkor sem olcso alkoholizalni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4655) Bondi


Bondi
csendes tag

Mindenki csak ilyen úrimódi London-környékbeli a topikban? :) Az átlagárak milyenek arrafele? Itt a középföldeken ma már 3 fontot is elkérhetnek egy korsó csapoltért egy kocsmában, de átlagban azért még mindig alatta van. Nem csak a világos sör, hanem a real ale is.

(#4656) shev7 válasza Bondi (#4655) üzenetére


shev7
veterán

Nemreg ert veget a weatherspoon-ban az Ale festival, nagyon sok ale-t volt alkalmam megkostolni, 1.69 / pinty aron. Azota en is azt mondom, "csak az ale" :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#4657) Wyco válasza shev7 (#4656) üzenetére


Wyco
tag

Wethsp. marha olcso es egesz igenyes hely, szeretjuk :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4658) Wyco


Wyco
tag

2 nap alatt sikerult annyi embert a blogra varazsolni mint altalaban 3 het alatt :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4659) Petek válasza Wyco (#4658) üzenetére


Petek
tag

A jo marketing eredmenye :DD

In vino veritas

(#4660) tildy


tildy
nagyúr

No akkor hétvégén valami sörözésféle?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4661) Wyco válasza tildy (#4660) üzenetére


Wyco
tag

Nekem elvileg jo.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4662) Wyco


Wyco
tag

Off, de nem tudja vki h mi a Sainsbury's Basics betutipusa? Nem az interstate, hanem a keziras-jellegu.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4663) Wyco


Wyco
tag

Na, nekem napkozben jo tovabbra is, a tobbiekkel nem tudom mi van :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4664) Wyco


Wyco
tag

Koruzenet.

Pubozas ma, 3-tol, a Shakespeare's Head -ben, Holborn mellett kozvetlenul.
http://maps.google.co.uk/maps/place?hl=en&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&hs=ZL2&num=100&newwindow=1&lr=&um=1&ie=UTF-8&q=wetherspoon+Shakespeare%27s+Head&fb=1&gl=uk&hq=wetherspoon+Shakespeare%27s+Head&hnear=London&cid=6752343989690845042

Tali Holborn metroallomas kijaratanal.
Aki keson jon, keressen 07899088143

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4665) Wyco válasza kraftxld (#4424) üzenetére


Wyco
tag

Te egyebkent hogy kerultel NZ-re, ill mit csinalsz arra?
Ha par szoban megosztanad tapasztalataidat azt nagyra ertekelnem :) Kb barmi. Ha van blog, az is jo :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4666) kraftxld válasza Wyco (#4665) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Hello!

Nincs semmi extra a sztoriban, már 2006 óta tervezgetve volt a dolog, csak várni kellett még sokmindenre, aztán végül 2008 elején érződött, hogy a dolgok eléggé tarthatatlanná váltak Mo-on, én 2 melóhelyen egyszerre, párom is dolgozott, és úgy tudtunk csak havi szinten 0-ra kijönni, ha a szülők telenyomtak minket kajával a hétvégén.
Nem igazán volt normális perspektíva csak ha elköltözünk BP-re, de egyikünknek sem tetszett igazán az ötlet, meg ha már költözni kell akkor már lépjünk nagyot. Így 2008 november 3-án repülőre ültünk, 5-én érkezés Auckland-ben, albikeresés, kocsivásárlás, melókeresés ezerrel, végül 2008. dec. 30-án összejött egy interjú itt Blenheimben (a déli sziget északi részén lévő város, NZ borteremelésének központja) ahol kaptam egy job offert és a papírmunka intézése után 2009 február elején kezdtem dolgozni mint IT Systems Engineer.
Röviden ennyi a sztori, azóta jól megvagyunk itt szépen haladunk egyről a kettőre, itt se kolbászból van a kerítés de ha az ember normálisan, szorgalmasan dolgozik nyugodtan tervezhet a jövőben, és nem kell ügyeskedni. Meg az egész ország mentalitása teljesen más. Az elmult több mint 1 év alatt nem is találkoztam bunkó emberrel (na jó egy hülye ingatlanügynököt kivéve :D), sokkal nyugisabb az élet. Lehet járkálni a környéken kirándulni, nem osztani szorozni kell, hogy a rezsi után most együnk vagy inkább mégse.
Van egy fotóalbumunk jó sok képpel meg kommenttel, ha érdekel priviben átdobom.

Röviden ennyi a történet, bár szerintem a nagyrésze igaz UK-ra is, csak oda olcsóbb kijutni, meg nem kell vízum.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4667) Wyco válasza kraftxld (#4666) üzenetére


Wyco
tag

Jol hangzik, koszi az infot.
A pontrendszert ezek szerint sikeresen vettetek (?) Neztem wikin igen hogy hol laksz :) Cuki varos. En ha megyek valszeg Auckland lenne -igaz itt Oxfordot is imadtam ami eleg pici hely volt.
A kepek johetnek :)

Igen, ezek jo resze igaz itt it, csak itt eleg siralmas tud lenni az ido, plusz London hatalmas, en inkabb ugrodeszkanak szanom az ittletemet.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4668) shev7 válasza kraftxld (#4666) üzenetére


shev7
veterán

ha kocsivasarlassal kezdodott az egesz, akkor ha jol sejtem ugy mentetek ki, hogy nem nagyon terveztetek onnan visszajonni. Mielott kijottem Londonba, en is nagyon akartam ujzelandra vagy ausztraliaba menni, csak nekem nem volt batorsagom ekkorat lepni. De par ev tapasztalat itt es szerintem osszeszedem a batorsagot...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#4669) kraftxld válasza shev7 (#4668) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mivel itt hugyé-szaré van a kocsi, meg Auckland-ben szinte 0 a tömegközlekedés plusz a távolságok se kicsik így a kocsi elengedhetetlen. Amúgy sok sikert, UK tapasztalattal egyszerűbb a dolog.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4670) kraftxld válasza Wyco (#4667) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Work Permithez nincs pontrendszer csak a residencyhez.
Priviben megy a link.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4671) shev7 válasza kraftxld (#4670) üzenetére


shev7
veterán

ha lesz egy kis idod, irhatnal egy kicsit bovebben a processzrol. (konkretan a workpermitre gondolok) Tudom sok leiras van a neten hogy lehet kijutni oda, de megiscsak autentikusabb toled, mint egy ugynoksegtol :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#4672) Wyco válasza shev7 (#4671) üzenetére


Wyco
tag

Jaja az telleg jo lenne. En pl ugy hittem h munkavallalasit csak akkor kaphatsz ha van ajanlatod :) Szal el vagyok tevedve.
Bar en a pontokra hajtok azt hiszem :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4673) Wyco válasza kraftxld (#4670) üzenetére


Wyco
tag

Koszi, majd kajaszunetben megnezem :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4674) Balinov válasza kraftxld (#4666) üzenetére


Balinov
félisten

kraftxld, ha nem problema, szeretnem en is elkerni a fotoalbumod linkjet. Ahogy itt Dublinban kinez a helyzet lehet hogy nekunk is tovabb kell allnunk 1-2 even belul.Blogod nincs veletlen? Tesod blogjat sokat olvastam :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4675) Wyco válasza kraftxld (#4670) üzenetére


Wyco
tag

Nezegetem a kepeket :) - Meg nem jutottam a vegere/.
Par kerdes, bocsi kicsit tenyszeru leszek :)
A lakas szep nagy. Latom van egy haz is, elkoltoztetek? Mennyi a berleti dij? Mennyire szamit olcsonak/draganak ott?

Kicsit amerikaias az epuletdesign, nem? :) Marmint a kisvarosokban leginkabb. Egyebkent egesz hangulatos hely :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4676) shev7


shev7
veterán

Otthon elegge kepben voltam az internetelofizetesek temajaban, de itt nem nagyon isertem meg ki magam :) pedig itt lenne az ideje, hogy bekottessek otthonra valamit. (Most BT-Fon-Openzone-on keresztul netezek, de estenkent eltunik a jel fel orara es azt annyira nem elvezem :) ) Szoval nektek milyen netetek van?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#4677) Wyco válasza shev7 (#4676) üzenetére


Wyco
tag

o2 adsl
abbol a szempontbol jo, hogyha o2-es elofizud van mobilon akkor ot font/ho kedvezmenyt kapsz a netre

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4678) shev7 válasza Wyco (#4677) üzenetére


shev7
veterán

a line rental az ugye a telefon havi elofizetesi dija?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#4679) Wyco válasza shev7 (#4678) üzenetére


Wyco
tag

Nem, az csak hogy legyen vonalad. De az alap telefonvonal opcio ingyenes tehat vegulis igen is meg nem is. :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4680) __Psion__ válasza shev7 (#4678) üzenetére


__Psion__
tag

Én Sky-nál kötöttem internetelfizetést, és nekik fizetek havi 11 font Line Rental díjat, mivel ők meg a BT-től bérlik a vonalat. BT-s szerelő jött bekötni a telefont is. Majd miután élt a vonal, akkor kellett hívnom a Skyt. Ők eztán küldtek routert, etc, etc...

Így néz ki egy számlám:
Sky Subscriotion: 27.50
TV 1 Pack 17.50
Sky Broadband Unlimited (16Mb/sec) 15.00
Sky Talk: 11.00
Sky Talk Line Rental: 11.00
Sky Talk Freetime: 0.00

Itt még van egy érdekes dolog, ha nincs zsineg a házad és a telefonpózna között ~120 fontot kérnek a bekötésért, illetve ha egy plusz vonalat szeretnél (amúgy ingyenes a bekötés, ha minden rendben van).
Ezt a díjat BT-nek kell fizetni.
Mennyi rossz hangzott el annak idején a MATÁV-ról, hogy nincs a távközlési piac rendesen liberalizálva...

[ Szerkesztve ]

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#4681) Wyco


Wyco
tag

Pub?

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4682) tildy


tildy
nagyúr

Pénteken a Holborn melletti wetherspoonba nem érdemes menni. Tömve volt.
Jut eszembe, tud valaki viszonylag olcsó egyedi pólós boltot? Mármint ahol azt nyomják rá amit mi kérünk.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4683) Bullet_ válasza tildy (#4611) üzenetére


Bullet_
tag

Sziasztok.

Abban az orosz boltban valami isteni túró rudi van, bár sokkal másabb állagú, mint amit mi megszoktunk, de nagyon jó. :)
Viszont a bolt második "felében" ilyen füstölt-szárított egész halakat árulnak csomagolás nélkül, még most is emlékszem arra a gyomorforgató szagra ami volt a bolt végében. Azóta is árulják? Kb. másfél éve voltam ott.

Üdv Nektek. Mennyit változott mostanában a londoni élet?

(#4684) Cycus


Cycus
újonc

Sziasztok!

Tegnap találtam rá erre a fórumra, és nagyon tetszik az összetartásotok, gratula hozzá! :C

Szeretnélek Benneteket megkérdezni, hogy hallottatok-e valamit az idősgondozó/házigondozó, "carer" munkákról? Nálunk most elég sok ilyet hirdetnek, a kinti cég gyakorlatilag mindent elintéz (repjegy, szállás, NI, stb.), ami az angliai munkakezdéshez kell, emellett a pénz sem rossz. Nyilván nem könnyű meló, de csak kezdetnek kellene, hogy mégis valami biztosra menjek ki. A diplomámmal nem is próbálkoznék elhelyezkedni.

Egyébként én is éltem már kint 1 évet, au pairként dolgoztam még 2000-ben, és azóta is voltam kint többször "nyaralni", úgyhogy kb. tudom, mire számíthatok, és a nyelvet is jól beszélem.

Szóval, megköszönném, ha tudnátok valami infot adni a témában!

Köszönöm, és további sok sikert mindenkinek! :)

(#4685) Bondi válasza Cycus (#4684) üzenetére


Bondi
csendes tag

Pár barátom személyi ápolóként dolgozik (personal [care] assistant, PA). Ez azt takarja, hogy otthon kell ápolniuk az ügyfelet (tényleg így nevezik, client). A legnehezebb a sokműszakos meló, ill. hogy milyen ügyfelet fognak ki. Avagy ha a kliens magatehetetlen, akkor a család milyensége is közrejátszhat -- bár egy volt au-pairnek ezt talán nem is kell magyarázni. :) Ezen kívül lehetőségük van még bentlakásos (live-in) ápolásra is, amikor a cég hosszú hetekre egy-egy klienshez küldi őket, akár világvégi eldugott falvakba is.

Ismerek olyat is, aki nem PA, hanem idősek otthonában dolgozik. De az se leányálom, mivel ott a szokásos erős gyomrot igényelő, biológiai jellegű „karbantartáson” kívül még bejátszik a természetes halandóság is az ápoltak körében.

De ha konkrétabban érdekel valami, akkor utána tudok kérdezni. Vagy lehet, hogy rögtön tudok is válaszolni valami lelombozót, mert regéltek már eleget, hogy hogyan és hogyan nem mennek a dolgok. :) Amire szerintem mindenképp érdemes rákérdezni, az a műszakrend, a szabadságolás, és persze a rugalmasság (amit itt is mindig egyoldalúan szeretnek értelmezni, tehát a munkavállalótól várják el, hogy lehetetlen beosztás szerint is dolgozzon).

(#4686) Cycus válasza Bondi (#4685) üzenetére


Cycus
újonc

Nagyon köszönöm a gyors választ! :)

Engem a live-in dolog érdekelne, megköszönném, ha esetleg arról tudnál némi infot gyűjteni. :) Meg pl. hogy melyik céggel érdemes szerződni.

A neten van fent pár "élménybeszámoló", de azok többnyire egy bizonyos magyar cég megbízásából íródtak, úgyhogy nem bízok bennük teljesen.

Nekem szerencsém volt anno, egy családnál húztam le az 1 évet, egy elit kis faluban, bár nem a világvégén, csak Surrey-ben. Igaz, kocsit is kaptam, amiért nem kellett fizetnem. Bulizni ugyan sokat innen nem jártam, de megvolt a maga szépsége annak a környéknek is.:) Pl. színtiszta angolok között sajátíthattam el a nyelvet. :)

Őszintén szólva, leginkább azért gondolkodom a live-in care dolgon, mert nem nagyon merek ebben a válságos időszakban a bizonytalanba belevágni, és így legalább az albi dolog is meglenne oldva a kezdetekben. Nyelvsuli nélkül kihúzom egy ideig, oda már jártam annak idején is, meg a klienssel úgyis beszélni kell egész nap.

A nyelvtudásommal lehet, hogy kapnék jobb melót is, de itthonról ez úgyis kizárt. Amúgy meg jogász vagyok, de a diplomámat ott kb. kitehetem a wc ablakba. Persze, ha esetleg valaki tud nekem valami tuti melót, azt szívesen veszem.:) Mondjuk szálloda recepció, vagy ilyesmi.

Az idősek otthona az totál kizárva. Eleve nem számoltam vele, de mióta olvastam a Stonhenge kútja c. könyvet (egy magyar ápolónő tapasztalatai egy ilyen intézményben), azóta meg pláne. :F

[ Szerkesztve ]

(#4687) MegalodonS válasza Cycus (#4684) üzenetére


MegalodonS
őstag

Szia!

En ezt csinalom mar 5-eve,amiota ki jottem :K

Szivesen segitek neked barmiben,irj Skype elerhetoseget priviben es elmondok mindent amit tudnod kell errol a szakmarol,pro es contra!

[ Szerkesztve ]

(#4688) Cycus válasza MegalodonS (#4687) üzenetére


Cycus
újonc

Hát ez szuper! :))

Írtam Neked privátban!

(#4689) shev7 válasza Bullet_ (#4683) üzenetére


shev7
veterán

budos? :D az a hal nagyon jofele :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#4690) Bullet_ válasza shev7 (#4689) üzenetére


Bullet_
tag

Lehet velem van a baj. :DDD

(#4691) jasszer válasza kraftxld (#4666) üzenetére


jasszer
senior tag

"itt se kolbászból van a kerítés de ha az ember normálisan, szorgalmasan dolgozik nyugodtan tervezhet a jövőben, és nem kell ügyeskedni. "

Akkor a "malaclopo" taska nyugdijba ment... :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#4692) kraftxld válasza jasszer (#4691) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem, itt van a szekrényben :DDD Hoztam, mert ugyebár ide is 20KG volt a limit, aztán a malaclopó csak fél kiló volt, a rendes bőröndök 2-3kilójával szemben, jött is benne 2 üveg jófajta skót whisky.
Neked sikerült már melót találni?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4693) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, ha szoktatok neten UK webshopbol rendelni akkor adhatnatok egypar tippet, hogy melyikek az ertelmes boltok, hw es mobil (pda) teren. Nagyon megkoszonnem, mert itt a kisebbik szigeten ami kinalat van az a viccesen siralmas kategoria :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4694) MegalodonS válasza Balinov (#4693) üzenetére


MegalodonS
őstag

En tobszor vasaroltam mar toluk,vagyis mindig :-) csak innen,a legjobbak szerintem

Overclockers : [link]
Novatech : [link]
Scan : [link]
Yoyotech : [link]

Mobilt annyira nem vagom de most innen vettem!

Prepaymania : [link]

[ Szerkesztve ]

(#4695) Balinov válasza MegalodonS (#4694) üzenetére


Balinov
félisten

nagyon koszonom, atbongeszem oket. Egy kerdes, ha Laser/Maestro-val vagy megaldva, meg ROI cimmel, vajh szallitanak?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4696) MegalodonS válasza Balinov (#4695) üzenetére


MegalodonS
őstag

Szerintem biztosan,csak lehet 1-2 font extra szallitasi dijjat szamolnak fel!

(#4697) jasszer válasza kraftxld (#4692) üzenetére


jasszer
senior tag

Hehe... jo is az. Melo az van, lehuztam harom honapot egy gyorsetteremben, egy honapja meg egy gyogyszertarban pakolgatok es kasszazok. Meg van fel evem eldonteni hogy maradok es innen folytatom a sulit, vagy hazamegyek befejezni es visszajovok, esetleg befejezem otthon es maradok is... Fene se tudja meg.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#4698) kraftxld válasza jasszer (#4697) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha tudsz maradni, meg van lehetoseged szepen lepkedni felfele, akkor szerintem ne csinald meg a sulit. En is egyetem nelkul vagyok itt, senkit nem erdekel, jo referencia, 1-2 gyarto papirja, nyelvtudas, gyakorlat, ez a lenyeg :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4699) jasszer válasza kraftxld (#4698) üzenetére


jasszer
senior tag

Meglatjuk... igazabol nem vagyok eleg reg itt hogy el tudjam donteni hogy akarok-e maradni. Ha maradok akkor a diploma nem letszukseglet, ha hazamegyek akkor viszont mindenkeppen kelleni fog. Alszok meg ra parat... (ugy 200-at kobo)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#4700) Balinov válasza MegalodonS (#4696) üzenetére


Balinov
félisten

wow, most nyalazom a scan oldalat ,elegge igeretesnek tunik.Koszi megegyszer

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.