Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) MegalodonS válasza Balinov (#4700) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ugyan mar :) nagyon szivesen ;)

(#4702) Balinov válasza MegalodonS (#4701) üzenetére


Balinov
félisten

megvalami, fotos cuccokkal foglalkozo oldalt nem ismersz? tudom, gugli, de megiscsak elso kezbol szarmazo tapasztalat lenne, ha tudnal ajanlani valami bevaltat. Nekem meg az aria.co.uk-t ajanlottak par honapja

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4703) kem válasza jasszer (#4699) üzenetére


kem
addikt

Bocs a kupiert, ha hazaertem osszepakolok meg kitakaritok:D

Balinov:
scan-t highly ajanlom, en eddig csak onnan vetem IT cuccot. Ezen kivul pedig a google shop UK-re ha rakeresel, akkor talalsz egy ar osszehasonlito oldalt, ahol a userek altal irt ertekeleseket is elolvashatod a boltokrol.

Sracok lassan lehetne egy csocso`party, mert vettem egy Garlando asztalt :C

Köszi!

(#4704) MegalodonS válasza Balinov (#4702) üzenetére


MegalodonS
őstag

Sajnos fotos cuccokban nem vagyok otthon sry :-(

(#4705) MegalodonS


MegalodonS
őstag

:) Nagyon Boldog Karacsonyt Kivanok Mindenkinek :)

(#4706) Balinov válasza MegalodonS (#4705) üzenetére


Balinov
félisten

Csatlakoznek! KKUK & BUEK!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4707) Wyco


Wyco
tag

Merri krisztmosztot.
Aztan szombat reggel talalkozunk az oxford streeten a tomegben :D

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4708) tildy válasza Wyco (#4707) üzenetére


tildy
nagyúr

hm? Mi lesz ott?Amúgy Bódogot itt az esős Albionban mindenkinek!
Nekem még semmi munka, hétfőn 2nd interview egyik cégnél (phps).Esm pedig a Kem által ajánlott agencytől kapott egy munkát a héten, sajnos csak egy napos volt remélem lesz több alkalom is.
Ha bárhova keresnek emebrt itt Londonban, szóljatok:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4709) Wyco válasza tildy (#4708) üzenetére


Wyco
tag

Szombat reggel kezdodik az Oxford/Regen str-en a "big xmas sale", ilyenkor kb az emberek letaboroznak az uzletek (Debenhams, Selfridges, Fraser, stb) elott, ez reggel 7kor mint az allatok betodulnak. Gondoltam kimegyek megnezem.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4710) tildy válasza Wyco (#4709) üzenetére


tildy
nagyúr

Már ma, a boxing dayen?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4711) Wyco válasza tildy (#4710) üzenetére


Wyco
tag

Jaja. Voltam is, vegul Harrodsban vettem par felsot, az a legjobb. :) De korbejartam Oxford/Regent Str-t, Selfridges elott egy oras sor allt reggel 9kor. :) [igaz nem a fobejarathoz hanem a Gucci bejarathoz].

http://news.bbc.co.uk/1/hi/business/8430661.stm

[ Szerkesztve ]

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4712) mynames


mynames
senior tag

Sziasztok!

Ha esetleg valaki tudna a királyságban hotel munkát, kérem ne fogja vissza magát és dobjon nekem privit.
3 év tapasztalat, ajánlólevél, WRS (ha kell még) és van.

Köszönöm,
mynames

(#4713) Wyco


Wyco
tag

Kit mit csinal szilveszterre?

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4714) MegalodonS válasza Wyco (#4713) üzenetére


MegalodonS
őstag

Termesztesen,Munka,Munka,Munka!

(#4715) Wyco válasza MegalodonS (#4714) üzenetére


Wyco
tag

Hmm...nem jooo :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4716) tildy válasza Wyco (#4713) üzenetére


tildy
nagyúr

Jómagam virslit:D

Ma felhivtam az urget, akinel ket interjuin is voltam, de hangposta. Nem hivott vissza.
Pedig megbeszeltuk, hogy atnezegetem a weboldalakat amit mondott, es ket nap mulva hivom, hogy akkor vallalom e.Vallalnam.1080 font per ho.. Jan 5-émn kéne kezdeni. Meglátom mi lesz....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4717) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Boldog Uj Evet Kivanok Mindenkinek!

(#4718) Wyco válasza tildy (#4716) üzenetére


Wyco
tag

Szurkolok hogy bejojjon azert :)

En meg nem tudom mit csnalok ma, megfaztam, egyelore annyi fix :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4719) Balinov válasza Wyco (#4718) üzenetére


Balinov
félisten

sokat altal a hidegben a karacsony utani kiarusitasnal, mi?

Jobbulast es BUEK mindenkinek!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4720) Wyco válasza Balinov (#4719) üzenetére


Wyco
tag

Nem, tegnapelott itt volt egy pesti ismerosom, vele maszkaltunk az esoben, ami nem tett jot egyikonkek sem...

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4721) Balinov válasza Wyco (#4720) üzenetére


Balinov
félisten

jojo, csak hulyultem. Ezekszerint nalatok is hanyas ido van/volt...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4722) Wyco válasza Balinov (#4721) üzenetére


Wyco
tag

Tudom :)

Van ...:$

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4723) Balinov válasza Wyco (#4722) üzenetére


Balinov
félisten

halistennek a nagyja nalatok van, ide csak a szele ert...bar azert a Stena/Irishferries nem jar Holyhead (Wales) meg Dublin kozott asszem meg ma se...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4724) Wyco válasza Balinov (#4723) üzenetére


Wyco
tag

Oszinten szerintem meg masfel evig birom ezt a szutyok idot utana mindenkepp tovabballok.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4725) tildy válasza Wyco (#4724) üzenetére


tildy
nagyúr

Annyira nem is szutyok. Múltkorában vagy két hétig nem esett az eső.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4726) Cycus


Cycus
újonc

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek! :D

(#4727) Wyco válasza tildy (#4725) üzenetére


Wyco
tag

Igen, ez igy nem szutyok hogy most nem minusztizensok fok van mint par hete otthon de egesz evben kellemetlen ido volt. Nyaron kabatban kellett rohangaszni, es ez nem az elso ilyen nyar volt itt. Megmondom oszinten nem az esetem...

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4728) Wyco válasza Cycus (#4726) üzenetére


Wyco
tag

Szinten :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4729) tildy


tildy
nagyúr

BÚÉK!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4730) Wyco válasza tildy (#4729) üzenetére


Wyco
tag

Onnek is :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4731) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Buék!

(#4732) Wyco


Wyco
tag

Core2 Quad Q9650nek milyen memoria kell? DDR2-800 v gyorsabb? (nem akarom huzni)

[ Szerkesztve ]

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4733) tildy válasza Wyco (#4732) üzenetére


tildy
nagyúr

Alaplapfüggő . Árban nincs sok különbség, Esm azt ajánlja, hogy 1066os Kingmax.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4734) Wyco válasza tildy (#4733) üzenetére


Wyco
tag

Kizart :) 8G 667-os Kingtson ara 2-300 font :) [noname ara 80 font]
De nem akarom huzni, szal sztem marad a 667-es, esetleg 800as bar oszinten nem hiszem hogy a kesleltetesek realis kulonbseget produkalnak teljesitmenyben

Egyebkent a lap egy Dell Optiplex GX755-os lap, nem sokat tudok rola.

[ Szerkesztve ]

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4735) Wyco


Wyco
tag

http://www.dell.com/downloads/global/products/optix/en/opti_755_techspecs.pdf

Bar vhol azt olvastam h 16g megy bele, nem 8g, itt csak 8-at ir

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4736) Wyco


Wyco
tag

Vegul vettem 8G 800 CL4-est, annyit tud az alaplap :)
£150

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4737) PaladiN


PaladiN
aktív tag

Bahhh! Bujjék minden kedves és kevésbé kedves kizarándokoltnak!

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#4738) PaladiN


PaladiN
aktív tag

Tegnapi napon hallottam, de még mindig nem hiszem hogy igaz lenne, hogy állítólag a magyarokkal szemben már nem követelmény a work permit reg. Hirtelen rákeresve nem találtam semmi ehhez hasonlatos hírt, de hátha meg tudtok erősíteni hogy ez a hír csak kamu lehet.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#4739) Wyco válasza PaladiN (#4738) üzenetére


Wyco
tag

Work permit evek ota nem kell, amire te gondolsz az a WRS, de majus ota az sem kell

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4740) PaladiN válasza Wyco (#4739) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Bocsánat, én még akkor csináltam meg amikor Work Permit Registration volt a neve...
Viszont akkor vagy nem tudok eléggé angolul, másik lehetőség hogy a hivatalosnak tűnő oldalakat feltörték, vagy egyszerűen kifelejtették közölni ezt a részt. :(
Tudnál dobni egy linket ahol ez az infó szerepel?

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#4741) Wyco válasza PaladiN (#4740) üzenetére


Wyco
tag

Valszeg elfelejtettek kozolni - a WRS ugy tudom az EU csatlakozastol szamitott 5 evig kellett ami majusban lejart. De egyebkent £90, nem egy nagy osszeg, de sztem mar nem kell.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4742) PaladiN válasza Wyco (#4741) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Valahogy nem sikerült elhitetned velem. :(
Ahonnan hallottam az infót is hasonló volt, mármint annyiban hogy "azt hiszem". A törvény nem ismerete nem mentesít a betartása alól. Sebaj. Majd telefonon érdeklődök hogy most akkor mi van? Mondjuk azért is érdekelne a dolog mivel akkor valami kellene hogy legyen helyette, már ha jól sejtem. Vagy akkor hogyan tartják nyilván hogy Jolán Piripócsról mikor érkezett és mennyi nyugdíjat kaphat?

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#4743) Wyco válasza PaladiN (#4742) üzenetére


Wyco
tag

NI number szerint termeszetesen.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4744) Wyco


Wyco
tag

Nem tudom, blogokat talaltam ahol irjak h majus ota nem kell de hivatalosan sehol nem latom. De en is ugy tudom h nem kell. Egyebkent nem csinalnek belole nagy ugyet, mert mindenkinek megadjak.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4745) PaladiN válasza Wyco (#4744) üzenetére


PaladiN
aktív tag

Mindenesetre köszi hogy foglalkoztál a kérdéssel. Remélem a hivatalos út is igazolni fogja valamilyen formában a májusi változást.

Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

(#4746) shev7 válasza Wyco (#4744) üzenetére


shev7
veterán

en most csinaltam oktoberben, akkor en sem talaltam semmi infot arra vonatkozoan, hogy nem kene megcsinalnom, es a home officetol sem jott vissza level, hogy hulye gyerek nem kell, hanem eltettek a 90 fontot, es kuldtek egy papirt, hogy nesze. Egyebkent ahol dolgozni kezdtem hotel is kerte, meg a fejvadasz is beszelt arrol, hogy kell.

[ Szerkesztve ]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#4747) tildy


tildy
nagyúr

Ezt találtam.
De eddig a házban mindenkit elküldtek a homeofficeba.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4748) Wyco


Wyco
tag

Lesz nemsoka egy elado asztali gepem - vincsi es monitor nelkul (ill kbd es eger nelkul)
Antec Minuet II -es haz + tap (9 cm magas fekvo m-ATX), 2g ddr1 ram, amd x2 4400+, asus a8n-vm-csm lap) ara meg nincs, majd kitalalom, de erdekel vkit?

ps. *csak* félmagas kartyakat fogad a haz

[ Szerkesztve ]

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4749) SzalaiG válasza PaladiN (#4737) üzenetére


SzalaiG
addikt

(#4750) shev7


shev7
veterán

na nalunk is aktualis lett ujra. Valami megbizhato forras arra, hogy nem kell mar WRS? mert ha tenyleg nem feleslegesen nem akarunk 90fontot fizetni. De minden hivatalos oldal szerint ugy nez ki meg mindig kell.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.