Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38807) t72killer válasza Devid_81 (#38802) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Érdekes, valahogy a családi pótlékot és a nyugdíjat nem akaródznak még harmadekkora százalékokkal se emelni.

#38796: nem értem, mitől repessek a boldogságtól? Attól, hogy lassan minden fronton átb@sz ez az ország (állam, ill az itt dolgozó, amúgy őslakos "szakik"), vagy attól, hogy választhatok a bérelt, büdös nagyvárosi betonlyuk és a csontminimálbéres vidék között? Esetleg attól, hogy családdal-kicsi gyerekekkel, karriert(valódi nevén mókuskereket) feladva megcsinálom a matekot, mozdulunk - erreföl borítanak mindent? "Sajnos" van a megtakarításunk, AMIT NEM EZ AZ ORSZÁG adott - hopp, el is akarják szedni az utolsó pennyig.
Nem minden a pénz, és igen ezerrel csinálunk mindenfélét, hogy ne őrüljünk bele, de a nyomorisztán igenis kinyúl a számok közül és én készítem a melegvizes palackokat a gyerekeknek, vadászom a leárazott-lejárt kaját a boltban, veszek fel vasárnapra is munkát, ahelyett, h kirándulni vigyem a családot...
És ez, mielőtt bárki rámvágná, h rlb.sztam, NEM ÍGY VOLT még 2021ben sem. 2/3 ennyi munkaidőből = 10x ennyi szabadidő mellett megéltünk.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.