Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32351) Micsurin válasza Joccc07 (#32350) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Valamit már kapartak róla pár hete, csak kéne tudni van e kettő, felesleges.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32352) kicsako


kicsako
őstag

Asphalt 9 multi nem megy mobilnettel csak Wifivel? MIVAN??
Korlátlan mobilnetem van, akárhonnan tudnék játszani, de ez a f*s csak wifin keresztül enged multizni. Ennek mi értelme??? :W

(#32353) Bozek válasza vittgen (#32338) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az LSA egyik "névadója" meg úgy tudom Mészáros László, alias Dave Howard.:D

Szépen összejött itt a kemény mag.:)

(#32354) Phülöp válasza Bozek (#32353) üzenetére


Phülöp
addikt

"Szépen összejött itt a kemény mag"

jaja, a többiek meg várják, hogy mikor lesz vége, vagy mikor mentek szobára

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#32355) Kasya


Kasya
nagyúr

Pár Asphalt 9 kép, aki nem akarja telepíteni most.

(#32356) #33253120 válasza Fall-N (#32339) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez akár a kámaszutrára is igaz lehet.... ;]

(#32357) Amur válasza Kasya (#32355) üzenetére


Amur
addikt

Wow! Én már ugyan telepítettem mert szólt a Play hogy kijött, de még nem mentem vele egy kört sem.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#32358) Barell


Barell
senior tag

Okádás lett az Asphalt. Rettenetesen vártam. Akinek bejön az a hitvány NFS No limit (ahogy emlékszem mondjuk talán itt is él azért annak a topikja) annak biztos tetszeni fog, de oda az 5-6-7-8 által nyújtott telefonos élmény részemről. 🙁

(#32359) #33253120 válasza Barell (#32358) üzenetére


#33253120
törölt tag

Vagy én vagyok oldschool, vagy ez érdekes. Átállítottam kézi vezérlésre az egészet, erre kanyarban, manőver közben jön fel a tutorial, hogy nekem milyen jó lenne driftelni. Persze, buktam is a futamot.
Az elején az ilyen rohadtul el tud vadítani a játéktól....

(#32360) Micsurin válasza Barell (#32358) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egyetértek... toltam egy valag futamot és szar. Nincs egy perc sem egy futam. :W

Ez agy egy kalap fos.

@T_Chris: +1, nem egy játékot a debilnek néző tutorial miatt töröltem le.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32361) Fall-N válasza Micsurin (#32360) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem sem tetszik, de nem vártam csodát. Azon sem lepődök meg, hogy van a hülye energia rendszer.

(#32362) Micsurin válasza Fall-N (#32361) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Autónkénti, eddigi leginkább elfogadható.

A versenyek hossza a gáz....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32363) Micsurin válasza Micsurin (#32362) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Végre, az első széria utolsó futama már 1:46:xx volt.

Innentől kezdve szavam nincs, jó játék ez. 5 perc egy hatos tankkal szerelt autó refillje, nem vészes.Egy felfázós p!ssantás ideje. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32364) mark! válasza Micsurin (#32363) üzenetére


mark!
őstag

akkor fel kell fázni és egyszerű lesz kivárni? ;]

>

(#32365) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Megjelent az Alto's Odyssey!

Úgy látom nincs benne felhőmentés, úgyhogy részemről felejtős.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#32366) Danny365 válasza Micsurin (#32363) üzenetére


Danny365
őstag

A-S Class autókat mondjuk 4-5 óra feltölteni és itt már csak 3/4/5 benzin van, szóval azért kell itt várni. Ettől független én szeretem a játékot.

Annyi tippet adnék, hogy ne húzzatok minden autot, D Classban a Dodge-ra menjen ra mindenki.

(#32367) nonee válasza Micsurin (#32247) üzenetére


nonee
aktív tag

szia!
hova dob át?engem sehova..

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#32368) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Egész jó az új Asphalt. Mondjuk nekem a Need for Speed is tetszett. Jól lehet haladni, igaz én rászántam azt a 700 forintot a Porschéra, ennyit nekem megér a kezdeti lendület.

Más: Final Fantasy leárazás van. Sajnos a 9 nincs benne, de így is bezsákoltam a FF Dimensions 2-t (meg a 4-et, bár azt más platformokon mar rongygyá játszottam).

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#32369) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Valaki csinál csapatot az Asphalt 9-be?..:)

(#32370) Joccc07 válasza Jumbozorz (#32369) üzenetére


Joccc07
addikt

Szóljatok ha kész. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#32371) Danny365


Danny365
őstag

Valaki csinálhatna egy topicot az Asphaltnak, én szívesen csevegnék róla.

(#32372) Narxis válasza MikeWazowski (#32365) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ott a Titanium Backup, gondolom később lesz benne felhős mentés is.

Thanos was right.

(#32373) kicsako


kicsako
őstag

Topic az Aszfaltosoknak

Továbbá csináltam csapatot, "Prohardver" néven megtaláljátok.

(#32374) MikeWazowski válasza Narxis (#32372) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Akkor is ment ha nem rootolt a telefonom?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#32375) Narxis válasza MikeWazowski (#32374) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ja akkor nem. :B

Thanos was right.

(#32376) Micsurin válasza nonee (#32367) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vagy nincs a telon tárolt helyadat, vagy fixálták, utóbbi lesz szerintem mivel engem meg legutóbbi patch után kivág ha rápróbálok.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32377) MikeWazowski válasza Narxis (#32375) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Királyság!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#32378) kicsako


kicsako
őstag

Emulátorral sikerült valakinek működésre bírni az Asphalt 9-et? Nox playerrel instant errort dob.

(#32379) Narxis válasza MikeWazowski (#32377) üzenetére


Narxis
nagyúr

Elvileg mégis van benne felhő mentés: Link

Kommenteknél írják, csak nem jelenik meg az ikon play store oldalán addig amíg nem használják elegen vagy mi... :F

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#32380) nonee válasza Micsurin (#32376) üzenetére


nonee
aktív tag

Értem.kölön topic nincs a game-re?

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#32381) MikeWazowski válasza Narxis (#32379) üzenetére


MikeWazowski
addikt

És tényleg van benne:)
Nagy köszönet!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#32382) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Másnak is van hasonló problémája a Super Mario Run-nal? :(
Egyszerüen nem indul el a játék, a Nintendo logóig eljut, aztán bezárja magát mindenféle hibaüzenet nélkül. :F
A telefonom Google Nexus 5 (Jelenleg LineageOS-el) :U

[ Szerkesztve ]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#32383) Amur válasza Norbi887 (#32382) üzenetére


Amur
addikt

Rootolt? Ha igen, lehet az a gondja.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#32384) WhiteWalker válasza Norbi887 (#32382) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Magisk ;)

(#32385) Norbi887 válasza Amur (#32383) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Szia!
Nem, nincsen rootolva éppen ezaz, és soha nem is volt. :F

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#32386) goccer válasza Norbi887 (#32385) üzenetére


goccer
aktív tag

Root nélkül nem lehetett egyszerű custom romot rakni rá

(#32387) plejik válasza Norbi887 (#32385) üzenetére


plejik
addikt

Root checker-el csekkold hogy rootolt vagy sem. Ha az , akkor fel kell rakni a Magisk progit, abban el tudod rejteni a rootot bizonyos alkalmazások elől , így elvileg fog működni.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#32388) Norbi887 válasza goccer (#32386) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Ezt remélem te sem gondoltad komolyan :U ;]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#32389) Amur válasza Norbi887 (#32388) üzenetére


Amur
addikt

A Lineage OS gyárilag van rajta? Ha nem akkor arra gondolt.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#32390) underdark


underdark
aktív tag

legjobb értékelés amit eddig láttam:

:O

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#32391) Narxis válasza underdark (#32390) üzenetére


Narxis
nagyúr

haha :D

Thanos was right.

(#32392) Norbi887 válasza Amur (#32389) üzenetére


Norbi887
aktív tag

A Lineage-t én tettem rá utólagosan, Offical 14.1-es verzió.
És ezt alapból rootless, tehát nincsen rootolva.

[ Szerkesztve ]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#32393) Rula


Rula
tag

Hali!
Szóóval, nem rég kérdeztem, hogy szerintetek megéri e playre feltölteni alkalmazásokat ééés azóta megtettem.
Mielőtt kipróbálnátok : nem egy quality game, lehetséges, hogy van több ilyen, olyan sokat ne várjatok tőle, ha kipróbáljátok.
Linkecske. Az egész játék annyiból áll, hogy a pattogó kockaként "játszik" az ember. A szembejövő blockokat kell úgy kikerülnötök (legalábbis normál, illetve Bouncy Blocks módba, Block destroyernél pont az a lényeg, hogy "elkapd őket"), hogy az egész játékban annyit tudtok irányítani, hogy mikor maradjon egy helyben a kocka. Ha rárakjátok az ujjatokat a kijelzőre, akkor amíg fel nem emelitek meg se mozdul a kocka.

A játék IAP-ot nem tartalmaz, hirdetést igen. Viszont azt az alsó banner hirdetést el lehet távolítani úgy, hogyha elegendő coint összegyüjt az ember, és elhasználja arra a shopban.
Offline müködik, kb 50-60mega között mozog. 4.4 kell hozzá minimum. (4.4, 7.0, illetve 8.0 alatt volt eddig kipróbálva.) Engedélyeket nagyon nem kér, max régi készülékeken ellenőrzi, hogy van e wifi, ha jól rémlik.)

Ismerősöm szerint ez kb. olyan játék, amivel az ember a wc-n játszik :DDD
Oh, és a GPlayes képektől se várjatok túl nagy csodát.

[ Szerkesztve ]

(#32394) Amur válasza Norbi887 (#32392) üzenetére


Amur
addikt

Értelek, nekem is volt gyárilag rootolt telóm(xiaomi MI3) és jópár játéknak gondja volt vele..
Nem érdekli szerintem a nintendot sem hogy gyárilag vagy nem gyárilag rootolt.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#32395) #33253120 válasza Rula (#32393) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nagyon troll. Flappy bird gyanús megoldás, begrafikázod valami békával, űrhajóval, madárral, és csilliárdos lehetsz....

(#32396) Bozek válasza Rula (#32393) üzenetére


Bozek
nagyúr

"kb 50-60mega között mozog"

Nem túlzás ez egy kicsit? A képeket elnézve ennek kb. 2-3 megás játéknak kellene lennie, de még az is sok. Mibe csináltad amúgy?

(#32397) Rula válasza #33253120 (#32395) üzenetére


Rula
tag

Az a baj, hogy a rajzolás nem igazán az erősségem, asset storeból, illetve netről nem nagyon akartam hozzá képeket letölteni, szóval maradt (és marad) ez :D . Amúgy köszönöm az értékelést :)

Bozek : Unity. Ezenkivül csináltam másik két játékot (nincs sehova se feltöltve egyik se), és az a másik kettő is 50-60 mega között mozog. Az egyik játék kb. ugyan ilyen egyszerű, a másik egy platformer, ami ha jól rémlik 7 pályából áll, van benne zene is, de összesen 3 megával nagyobb. Ha tippelnem kellene, akkor maga az Unity miatt ekkora, de nem vagyok benne biztos. Nem vagyok zseni ilyen téren :D

[ Szerkesztve ]

(#32398) Joccc07 válasza Rula (#32397) üzenetére


Joccc07
addikt

Kéne egy játékfejlesztős topikot csinálni sztem. Ahol megvitathatnánk mindent és segíthetnénk egymásnak. Feltéve ha nem csak ketten lennénk. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#32399) Micsurin válasza Joccc07 (#32398) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+1
Készülőben egy free fall ejtőernyős cucc ahol amíg zuhansz gyűjtőd a cuccokat majd ha nyitottad az ernyőt felhasználhatod, gelembeket pl le kell tappolni, hogy ne szakítsák ki az ernyőt v akadjanak bele etc.

Csak marha kevés az időm pedig nyár végére kéne mert ez a projekt munkám suliba is. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32400) Bozek válasza Micsurin (#32399) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az Android programozás topik miért nem jó?

Én most a Kotlin-t tanulgatom, aztán utána jön a libGDX. :) Udemy-n vannak jó kis kurzusok, igaz, ezek fizetősek. De friss regisztrálóknak csak 11 euró volt, úgyhogy bezsákoltam párat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.