Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32101) jonnyjoker01 válasza icemad (#32100) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Értékelések alapján jó kis játéknak tűnik. Próbáld ki, aztán max kérsz egy refundot két órán belül.

Üdv. Johnny

(#32102) icemad válasza jonnyjoker01 (#32101) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Megvettem. Vannak hibái, de tetszik. A legnagyobb gondom, hogy a világ eléggé sivár, és minden nagyon apró. Ha bemegyek egy helyre, ott Mario szerű lesz a pálya, azok a részek nagyon jók. Viszont a játék baromi nehéz, nincs tutorial, nincs semmi segítség, és állandóan kifogyok a vízből... Nem hozza a Fallout szintjét, de egyáltalán nem rossz játék. Egyszer kell fizetni, nincs reklám és iap. Gyanítom, hogy egy alsó középkategóriás telefonon is elfut. Szerintem egy próbát megér.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32103) jonnyjoker01 válasza icemad (#32102) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Közben amúgy én is megvettem, nekem is nagyon bejön :DDD

Abban egyetértek, hogy a fallout szintjét nem hozza, de ezt a leértékelt árat (egyenlőre úgy tűnik) megérte. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#32104) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Megjelent:

Dead Island: Survivors

Érdekes, de nálunk már elérhető.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#32105) Micsurin válasza MikeWazowski (#32104) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi, már töltöm, tippre valami Dead Island Epidemic szerűség.

ASPHALT 9:

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32106) underdark válasza MikeWazowski (#32104) üzenetére


underdark
aktív tag

Megörültem amikor megláttam, de kipróbálás után csalódás
Mondjuk semmit nrm tudtam előre a játékról, de az irányítás nem tetszik, semmi köze a dead islandhoz, azthittem valami jó kis mászkálós játék lesz
De hát egy újabb TD játék némi újításal, bleh

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#32107) MikeWazowski válasza underdark (#32106) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Én le is töröltem 2 perc után.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#32108) Edge válasza MikeWazowski (#32107) üzenetére


Edge
veterán

én 1 perc után :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#32109) Sonja


Sonja
veterán

Vettem egy Xbox One S controller-t (Ha valakit érdekel, most akciós, ingyenes szállítással itt!). Elsősorban PC-hez vezetékkel, de gondoltam kipróbálom a bluetooth-ot is. Elsőre felismerte a telefonom (Huawei P9 Lite + Android 7.0), és a két játék is, amiket kipróbáltam (Asphalt 8 és Horizon Chase - World Tour). Teljesen játszhatóak voltak a játékok, a késés ellenére is. Ami nem is volt olyan nagy, sokkal nagyobbra számítottam. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#32110) jonnyjoker01 válasza Micsurin (#32105) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

"Tépje fel az Asphalt & lesz a következő Legend a végső arcade autóverseny." ;] :DDD

Üdv. Johnny

(#32111) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#32110) üzenetére


MikeWazowski
addikt

;] :DDD

Akkor tizedik rész már nem is lesz? :DD :))

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#32112) Slier válasza Micsurin (#32105) üzenetére


Slier
tag

Ha megjelent nálunk is a játék keressetek meg minket. Elvileg az új tagok is megkapják a bónuszt.

Life is a game, go 4 it.

(#32113) Danny365 válasza Slier (#32112) üzenetére


Danny365
őstag

Mennyi pont jön össze nálatok egy-egy szezonban?

szerk.: ja, most látom csak 4-en vagytok.

[ Szerkesztve ]

(#32114) Slier válasza Danny365 (#32113) üzenetére


Slier
tag

Eddig csak ketten voltunk szóval nem sok. Pontosat én se tudok

Life is a game, go 4 it.

(#32115) Danny365 válasza Slier (#32114) üzenetére


Danny365
őstag

Igen, először nem láttam, hogy ilyen kevesen vagytok. Én mondjuk aktívan tolom, de nem hagynám ott a jelenlegi klubom, top 13. ebben a pillanatban. Ha sokan lesztek, lehet átmegyek majd. :)

(#32116) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Van értelme klánba csatlakozni Darkness Rises-ben? Milyen előnyökkel jár? Jó kis játék, a HIT-el is sokat játszottam, ez pedig még jobb is. És nagyon szépen fut s7e-n.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#32117) Fall-N válasza Rigormortiis (#32116) üzenetére


Fall-N
veterán

Jó játék, de egy idő után repetatív. Pont most töröltem le. Lvl 29 (volt) a karakter.

(#32118) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#32111) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A kezdetektől romló minőség (nem grafikai) miatt szerintem senki sem bánná ;] Kivéve a whale-eket persze.

Üdv. Johnny

(#32119) Rigormortiis válasza Fall-N (#32117) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én 32-es vagyok, egyenlőre még nem érzem a repetitívséget.

A megszerzett kristályokból kosztümöt vagy felszerelést érdemesebb venni? Én kosztüm-párti vagyok, abból kevesebbet ad a játék mebet közben.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#32120) Kasya válasza Rigormortiis (#32119) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak costumot.

(#32122) Amur válasza Rigormortiis (#32116) üzenetére


Amur
addikt

A klánban kapsz plusz questeket, aminek a rewardjat a guild shopban költheted el.
Ott vannak hasznos dolgok. Nagyjából ennyit látok egyenlőre. Én level 37 vagyok, nem érzem repetitívnek.
Sokszor csak kapkodok hogy mit is csináljak a sok dologból amit lehet!
Ja van minden nap 30 csali a guild shopban. Ha éppen nem tolom akkor beállok a stégre a karival és összehorgászok egy szekér essence-et.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#32123) krystman


krystman
őstag

Ezt ismeritek?

Heretic Gods
[link]

(#32128) Phülöp válasza MikeWazowski (#32126) üzenetére


Phülöp
addikt

Én is majdnem elkezdtem nézegetni, hogy honnan lehetne, de szemembe ötlött ez: "This app is incompatible with your device."
így inkább mégse. :)

Amúgy OnePlus 3T.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#32129) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Nagy szentség törés megkérdezni, hogy Ti clicker játékokhoz milyen auto-tap alkalmazást használtok/ajánlotok? :U

(#32130) Vikthor válasza _stick_ (#32129) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Mi értelme van a játéknak így, ha egy robottal futtatod? Olyan mint a guminő vagy az alkoholmentes sör.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#32131) Danny365 válasza Vikthor (#32130) üzenetére


Danny365
őstag

Az ilyen játékban szerintem maga a haladás és a folyamatos fejlődés az addiktív, nem pedig a kttintgatas. Anno én is használtam clickereket, nem igazán vett el az elvezetből.

Root nélkül amúgy nincs sok opciója az embernek.

(#32132) _stick_ válasza Danny365 (#32131) üzenetére


_stick_
őstag

Ott a pont.
Akkor root nélkül passz...
Egyébként azokat a clicker játékokat szeretem, ahol 2-3 reset után már nincs jelentősége a clicknek. Ezért volt az egyik kedvencem a tap titans 2.
Most a light a way-el játszok, ugyan még csak 3 light up-on vagyok túl, de máris kezdem megunni, mert egyszerűen nem lehet haladni tapi nélkül...

(#32133) Danny365 válasza _stick_ (#32132) üzenetére


Danny365
őstag

Root nélkül én ezt használtam: FRep - Finger Replayer
Kicsit körülményes működésre bírni (kell hozza PC), illetve minden telefon újra indításkor rá kell kötni ismételten a pc-re hogy működjön (de ezt elég egyszer, amíg újra nem inditod a telefont).

Light Awayt én hanyagolnam a helyedben. Itt toltuk páran, én kb. ki is maxoltam, de fejlesztői oldalról tesznek rá magasról (legalábbis pár hónapja). Nincs benne semmi közösségi funkció, eventek (a ruhás cuccokon kívül), stb tehát egy idő után nincs nagyon mit csinálni benne.

(#32134) _stick_ válasza Danny365 (#32133) üzenetére


_stick_
őstag

Ezt sajnálattal hallom. Pedig hangulatos. :(

(#32135) icemad válasza _stick_ (#32129) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hülyéskedsz???
Kikapcsolod a dátum idő automatikus beállítást, beállítod a telefont 2035-re, oszt csókolom... Utána visszaállítasz mindent, és kezded elölről... Így viszont 5 perc után megunod, szóval óvatosan.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32136) Bozek válasza Danny365 (#32131) üzenetére


Bozek
nagyúr

Root nélkül még megoldás az AutoInput és valamelyik automatizáló. Azzal simán meg lehet oldani, még PC se kell hozzá.

(#32137) Kasya válasza _stick_ (#32129) üzenetére


Kasya
nagyúr

Samsung Game Tuner. Illetve googli megmondja ha rakeresel az elternativakra.

(#32138) jonnyjoker01 válasza krystman (#32123) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen!!!! Jaj de jó hogy itt is látom :C Nagyon jó játék szerintem, egy ideje on&off játszok vele. Nagyon jó hangulata van.

Üdv. Johnny

(#32139) mark! válasza krystman (#32123) üzenetére


mark!
őstag

ez nagyon tetszik, köszi!

>

(#32140) #33253120 válasza mark! (#32139) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1

(#32141) #33253120 válasza krystman (#32123) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez egy nagyon jó játék.
Viszont S9+-nál egy idő után játszhatatlan. Bal oldalt, a gyógyítás pont oda esik ahol a home gomb van a telefonon. Ha túl gyorsan akarsz kettőt gyógyítani, akkor a home képernyőn találod magadat. Természetesen meg lehet fordítani a telefont, de akkor a jobb oldali skill gombbal van ugyanez.

(#32142) Kasya válasza #33253120 (#32141) üzenetére


Kasya
nagyúr

A fejleszto 4 honapja redditen azt mondta, jonni fog kontroller tamogatas. Nem tudom elerheto e mar.

(#32143) Reaper válasza krystman (#32123) üzenetére


Reaper
őstag

Ha már ennyien mondjátok, ránézek én is :)

(#32144) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Hova tűnt az Earn to die 3 linkje? Valaki megadná? Sehol nem találom.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#32145) icemad válasza MikeWazowski (#32144) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Törölték a hozzászólást, mert Warez-nek minősült.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32146) Kasya válasza MikeWazowski (#32144) üzenetére


Kasya
nagyúr

Google

(#32147) Phülöp válasza icemad (#32145) üzenetére


Phülöp
addikt

google play link volt a (#32126) hozzászólásban
abban mi a warez?
vagy lemaradtam valamiről?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#32148) mark! válasza Phülöp (#32147) üzenetére


mark!
őstag

ezt most én sem értem

>

(#32149) MikeWazowski válasza icemad (#32145) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem is értem miért törölte. Az ilyen miért moderátor?

Kasya - nekem nem talál rá semmit...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#32150) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A Jade Empire van gondom. Még pedig , hogy a "Jade Empire” betöltő képernyőnel nem lép tovább , ott megáll és ennyi. Varakoztattam hosszú percekig , aztán kiléptem force quiet opcióval ;]

2016 októberében frissült utoljára , ahogy olvastam , a cég más játékával is vannak gondok...

(Redmi note 5 készülék droid 8.1)

Másnál megy ez a játék?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.