Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:55

LOGOUT.hu

Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:
"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47701) Szabó András válasza zeon.hu (#47699) üzenetére


Szabó András
tag

És ezt a Redditet itt a Mobilarénán belül találom meg valahol a topikok között?

(#47702) Zsolt,72 válasza Szabó András (#47701) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Nem, nem itt, az egy külön téma. :)

Példa: [link] és [kép]

(#47703) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! kisegítő lehetőségek, miért nem tudok szöveget felolvastatni?
A telefon: Poco X3 Pro MIUI Global 13.0.4, Android 12 SKQ(itt még sok szám jön).

A kisegítő lehetőségek funkció az Android része, független a telefon márkájától. Én így tudom. A Téma összefoglaló-t idézem:
A topik célja, hogy megválaszoljuk azokat a kérdéseket, melyek nem igazán köthetőek gyártókhoz, sokkal inkább az Android rendszerhez kapcsolódnak.

A kisegítő lehetőségek gombot bekapcsoltam a beállításokban, ott van a képernyő alján a Navigációs sáv-ban.
A Google dokumentumokba írt szöveget nem tudja felolvasni a telefon. Megnyomom a kisegítő lehetőségek gombot, kijelölöm a szöveget és azt mondja "Nem található szöveg azon a helyen". Mindig frissítek mindent a telefonon amit a Google Play app talál, a telefon naprakész és 2024 van és nem olvassa fel a szöveget. Az Androidot, a Google Dokumentumokat ugyanaz csinálja. A Google vagy az Alphabet Inc. (?), szóval házon belül készül mindegyik.

Az, hogy a telefon felolvassa a leírt szöveget, csodálatos funkció lenne, ha működne. Rengeteg helyzetben segíthetne embereken. Csak egy példa. Valakin egy orvosi beavatkozást végeztek és nem tud beszélni. Az orvos meg akarja tudni, hogy érzi magát a beavatkozás után, vannak-e panaszai. A páciens beírja a telefonba és nem tudja felolvastatni a telefonnal??? Igen, oda is adhatja a telefont és az orvos elolvassa. Az orvosoknál mindig van toll és talán üres papír is. Odaadja a páciensnek aki arra írja mit akar mondani. De ez tragikomédia. Ott a szöveg, de azt mondja az Android "Nem található szöveg azon a helyen".

Megpróbáltam egy kerülővel megoldani. A Google Docs-ból kimásoltam a szöveget és bemásoltam az előretelepített Jegyzetek applikációba. Ez a Xiaomi alkalmazása. Ott felolvassa a szöveget amikor kijelölöm, de kínai(!) hangon. El lehet képzelni, magyar szöveg brutális kínai akcentussal. Nem lehet megérteni. A Beállítások > Kisegítő lehetőségek Szövegfelolvasási kimenet-ben Elsődleges szövegfelolvasó a Google beszédfelismerés és szintézis. Nyelv magyar.

Egész életemben talán csak 2x lett volna jó, ha a telefon felolvassa amit leírtam. De akkor nagyon jól jött volna. :W A Google fordítóba írt szöveget az app felolvassa, de azt inkább hagyjuk. Olyan lassan olvassa fel a szöveget, előbb találok tollat és papírt.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#47704) crok válasza tknof1871 (#47703) üzenetére


crok
Topikgazda

"A Google dokumentumokba írt szöveget" -- az a tippem hogy az amit te ott csinálsz az épp szerkesztés alatt van így az nem "oda írt" szöveg. Ahogy ez működik az az, hogy a megjelenített elemeken mész végig és azt tudja felolvasni ami a megjelenített UI elemen van felirat. Úgy talán működik, hogy valamibe beleírod amit fel akarsz olvastatni és utána megnyitod - de csak olvasásra (nem szerkesztésre) és akkor már fel kell ismerje mint "szöveg".

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47705) tknof1871 válasza crok (#47704) üzenetére


tknof1871
őstag

az a tippem hogy az amit te ott csinálsz az épp szerkesztés alatt van így az nem "oda írt" szöveg.
Nem. A telefonon nem koppintok a ceruza ikonra és azt mondja "Nem található szöveg azon a helyen". Ha rákattintok az ikonra és szerkeszthetem a dokumentumot akkor se tudja felolvasni. A PC-n sincs betöltve a dokumentum a felhőből. Egy böngészőben fel tudom olvastatni a napi híreket. Még csak nem is Chrome böngésző, de a Google dokumentumot sehogy se olvassa fel.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#47706) tknof1871 válasza tknof1871 (#47705) üzenetére


tknof1871
őstag

Ehhez be kell kapcsolni a Talkback-et. Akkor felolvassa a Google dokumentumot. De csak 1 sort. 1 sort felolvas a szövegből és megáll. A Talkback 1 sz.r.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#47707) crok válasza tknof1871 (#47705) üzenetére


crok
Topikgazda

"Egy böngészőben fel tudom olvastatni a napi híreket." -- pontosan, mert az már egy UI element amint van írás, szöveg.

Szerintem attól, hogy nem kattintasz a szerkesztés gombra attól még az nem UI element amint szöveg van. Esetleg egy file manager-el csinálj egy txt-t és nyisd meg vele csak olvasásra. Az már szerintem működne.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47708) eclipse19 válasza tknof1871 (#47703) üzenetére


eclipse19
senior tag

A szövegfelelolvasás használatához egy olyan alkalmazás kell, amiben van ilyen funkció.
A Google DOC nem ilyen.
Ha beolvasod az adott dokumentumot egy megfelelő alkalmazásba (pl. @ Voice Aloud Reader), akkor már működni fog a felolvasás.
(A funkció így már meglehetősen jól használható, én már kb. 6-7 éve csak így olvasok híreket és e-könyveket is.)

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#47709) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
crok mester javaslatára itt folytatnám a kérdésemre az elmélkedést.
Szóval DRM...
A tableten eddig működött az HBOmax gond nélkül. Teljes értékű előfizető vagyok, otthoni gépen, telefonon működik. Nemrég egyeztettem velük, hogy amennyi készüléken kívánom használni, az mind rendben van.
Akkor nem értem, hogy milyen Digitális jogkezelési probléma merülhet fel egy tablettel, ami hotspoton kap netet a mobilomról, amivel mobilnetre csatlakozok.
Milyen más platform létezik még, ahol tesztelni tudom a DRM-et?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#47710) crok válasza HoTaZo (#47709) üzenetére


crok
Topikgazda

"Digitális jogkezelési probléma" -- nem a digitális jogkezelés hanem az abból dekódolás / visszafejtés az ami lehet eltörik nálad és lesz olyan a kép amilyen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47711) HoTaZo válasza crok (#47710) üzenetére


HoTaZo
őstag

S erre mi lehet a megoldás?
Eddig miért nem törte a képet? Miért játsza le a megtört jelenetet jól, ha visszaléptetem?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#47712) crok válasza HoTaZo (#47711) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tudom eddig miért nem volt rossz, talán kezdődő hw hiba. Gondolom a visszaléptetéskor már jó a dekódolás, azért jó s kép is. Hasonló, pl. ilyen kifejezetten előfizetett tartalmat lejátszik máshol?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47713) HoTaZo válasza crok (#47712) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nincs más ilyen előfizetős tartalom, amit fogyasztok.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#47714) Danecay válasza HoTaZo (#47713) üzenetére


Danecay
őstag

Valamilyen HBO Max verzió kompatibilitási probléma nem lehet? Meg lehetne próbálni esetleg egy korábbi verziót feltelepíteni. [link]

(#47715) svgyula válasza HoTaZo (#47711) üzenetére


svgyula
addikt

A lenovo rendszerrel van a gond. Nem képes megfelelő sebességgel betölteni és dekódolni. Én elsőre megpróbálnák egy gyári visszaállítást csinálni és utána próba! Valamint letiltani minden olyan alkalmazást ami még használ netet. Ugye nem egy "acélos" hardverről beszélünk na meg az sem írtad ez melyik verzió? A RAM is lehet kevés Sőt! Ez lehet furán hangzik de amikor filmet nézel nem csak az az egy folyamat használhatja a netet és a SOC erőforrását! Azt sem zárnám ki, hogy a kugli valamelyik service szolgáltatása csókol bele(mert éppen "fontos" egyeztetés folyik) a video csomagokba és utána már nem képes újra felépíteni az adatfolyamot.
(Nekem hasonló az autórádióban a zenelejátszás. Ha áll az autó éjszaka reggel a bekapcsolás után megszakad a hangfolyam. Ha wifi elérés van akkor pedig 10-ből 5x a rádión törlődik minden beállítás és alapokról indul. Persze én ezzel együtt tudok élni.)

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#47716) seamus


seamus
csendes tag

Sziasztok,

A munkahelyemen kapott Galaxy A23 nem igazán tetszett és amúgy is csak kínlódás volt 2 telefont használni. A privát telefonom egy Pixel 4, ami viszont csak egy fizikai SIM-et tud kezelni, így a cégeset eSIM-re váltottam, így elég egy telefont használnom.

Tegnap sikeresen hozzá is adtam az eSIM-et a Pixelhez, viszont hiába állítom be, hogy elsődlegesen a céges mobilnetet használja, nem kapcsolódik a hálózathoz. Jelzi, hogy észlelhető, mégsem kapcsolódik. Ha visszaváltok a privát netemre, az gond nélkül megy. Van esetleg valami tipp, hogy mit tudnék még beállítani, hogy működjön az eSIM-mel is a mobilnet? :F

(#47717) crok válasza seamus (#47716) üzenetére


crok
Topikgazda

Tehát a mobilhálózatra felmegy az eSIM kártya helyén is de mobilnet az nincs? Jól értem? Az APN-t megnézted, rendben van? Inkább add hozzá kézzel.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47718) seamus válasza crok (#47717) üzenetére


seamus
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget! A Vodafone útmutatója alapján kézzel hozzáadtam és működik.

Még egy kérdésem viszont lenne. Jelent bármiben hátrányt, hogy az eSIM-nél LTE kapcsolat jelez, a fizikai SIM-nél pedig 4G-t?

(#47719) crok válasza seamus (#47718) üzenetére


crok
Topikgazda

Más a string amit megjelenít :D
Juteszembe ha Vodafone akkor hot spot funkció normális működéséhez APN beállítás majd itt lesz.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47720) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Valaki meg tudja mondani, hogy egy Galaxy a53 esetén a factory reset miért nem működik? Youtube illetve leírás alapján jól csinálom de ahelyett, hogy belépne a reset menübe újraindul a telefon.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#47721) tomy86 válasza marec1122 (#47720) üzenetére


tomy86
addikt

Már kaptál választ a telefon topikjában. Felesleges több helyre is beírni.

[ Szerkesztve ]

(#47722) marec1122 válasza tomy86 (#47721) üzenetére


marec1122
senior tag

igen. nyilván előtte írtam ide mert nem volt egyértelmű hoyg a saját topicja halott e

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#47723) seamus válasza crok (#47719) üzenetére


seamus
csendes tag

Esetleg a kontaktok kezelésére nincs valamilyen javaslatod?
Nem lehetne valahogy 2 csoportot létrehozni és egy kapcsolóval váltogatni közöttük? Egyáltalán tudom például a gmail-ben valamennyire külön tárolni a privát és a munkahelyi kontaktokat?

Legjobb megoldás talán valamilyen business account lenne, külön-külön appokkal akár.

(#47724) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Sziasztok!

Céges telefonként kaptam egy Huawei P Smart 2019 telefont, legfrissebb EMUI 12 szoftver van rajta, ami Android 12 alapú. Sajnos a tesztes topikja kihalt, így titeket szórakoztatlak. :DDD
Szeretném bekapcsolni az Always On Display funkciót, de nem találom, ahogy kerestem egy reddit felhasználó is így járt.
EMUI 10 óta elvileg tudja google szerint. :U

(#47725) svgyula válasza grizlisandor (#47724) üzenetére


svgyula
addikt

Hááát nem csoda! Az IPS LCD-ben nincs ilyen funkció. Ahhoz amoled (talán az oled is ezt nem tudom) kijelző kell. Az képes egyenként, vagy kis csoportokban megvilágítani a kívánt elemet az LCD pedig NEM! Ha az be van kapcsolva állandóan akkor hanyatt esik az aksi! Huawei P Smart 2019 pedig LCD

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#47726) Zsolt,72 válasza svgyula (#47725) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

„Ahhoz amoled (talán az oled is ezt nem tudom) kijelző kell.”

Igen, az OLED is tudja.

(#47727) HoTaZo válasza svgyula (#47715) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát, az biztos, hogy nem egy acélos hardver.
Egyelőre még nem támadnék a gyári visszaállítással. Főleg, mert nem tudom, hogy marad-e a jelenlegi rendszer frissítése vagy megkapná-e újra.
Az alkalmazás letiltása alatt mit értesz, a háttérben történő adatforgalmat? Mert ezt megcsináltam jó pár alkalmazással.
Azt, hogy tudom megnézni, hogy mi használ még netet lejátszáskor, mi terheli a SOC-t ekkor?
Azt miként lehet megbizonyosodni, netán kontrollálni, ha a "kugli valamelyik service szolgáltatása csókol bele(mert éppen "fontos" egyeztetés folytat"?
Amúgy egy Lenovo TB-X606X, Android 10, 2023 októberében kapott legutolsó rendszer frissítésével.

crok : Elnézést, megfeledkeztem a RugbyPass TV- alkalmazásról. Az fut gond nélkül. Igaz, hogy nem fizetős, de regisztrálni kell, s csak jelszavas beléptetéssel nézhetők a meccsek.

Danecay : Nem tudom. Ha eljutok a gyári visszaállításig, s az sem segít, akkor megnézek egy régebbi verziót.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#47728) grizlisandor válasza svgyula (#47725) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, akkor ezen azért lehet szoftveresen tiltva az aod.
De reggel láttam meg, hogy valami bolhányi értesítési led van a telefonon, így megleszek vele.

(#47729) svgyula válasza HoTaZo (#47727) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Attól ha a lenovo/motorola azt csinálja, hogy lemásolja a kiadott androidot és módosítás nélkül felrakja az eszközeire, utána az érkező frissítéseket "tovább dobja" még nem lesz egyik
eszközből sem "csúcsmodell". Bár az árazásuk nem ezt tükrözi! Ráadásul a tiedre max biztonsági javítás érkezik! Azt sem kell elfelejteni, hogy a mozis oldalak nem egyforma felbontással tudnak adatfolyamot átadni. Vagyis hiába tökéletes egy esetleg sima cd minőségben lejövő adó, attól még egy HD simán behal a hardver és az igen kevés RAM miatt! Tehát ebben az a codda, hogy azon még tudsz online filmet nézni!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#47730) HoTaZo válasza svgyula (#47729) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát igen. Nem lepődtem meg, de elszomorított, amikor a navigáció és Google maps kombó, osztott kijelzőn behalt. Viszont kellemes meglepetés volt a RugbyPass TV gond nélküli (időnként homokórázott egy kicsit, de azt a netre fogtam) futása. Inkább homokórázna az HBOmax-szal is, csak ne esne szét a kép...

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#47731) [w]


[w]
őstag

anno megvettem a pixelphone tárcsázó pro változatát, csakhogy újratelepítés után mindig felugrik, hogy megvásárolhatom vagy újrapróbálhatom az aktiválást. azonban mivel play-en már nem található meg, gondolom ezért nem sikerül neki aktiválnia

át tudom menteni régi telóról valamilyét, hogy elfogadja az aktiválást vagy ehhez mindenképp csak a saját szervere jó?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#47732) manokaki


manokaki
őstag

Sziasztok !

Valaki esetleg tudja hogy hogy lehet eltüntetni a bekarikázott nyilat a Gboard-bol ?

(#47733) ÖregMackó válasza manokaki (#47732) üzenetére


ÖregMackó
tag

Arra a nyílra koppintva lehet eltüntetni a billentyűzetet. Ha rákoppintasz lesűlyed és nem zavar...

(#47734) szimi57 válasza manokaki (#47732) üzenetére


szimi57
őstag

Ha átállsz háromgombos navigációra.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#47735) manokaki válasza ÖregMackó (#47733) üzenetére


manokaki
őstag

én ugy szoktam eltüntetni hogy a jobb olodalon huzzok egyet az ujjammal mintha az előző oldalra mennék vissza !

Nekem sikerült ezt kikapcsolnom 1 hete a Onepluson , de most Pixelen kellene . és nem találom hogy hogy lehet :O

(#47736) Tamás2310


Tamás2310
csendes tag

Sziasztok!

Vásároltam a régi Xiaomi Mi 11 5G-hez egy új állítólag gyári akkumulátort AlịExpress-röl.
Teljesen úgy néz ki mint az eredeti és több értékelésben is írták hogy eredetit kaptak.
Aida64-ben ha 100%-ra van töltve a telefon nem a 4600mAh-hoz közeli számnak kellene a töltöttség számláló mellett szerepelni:F [Kép]

[ Szerkesztve ]

(#47737) crok válasza Tamás2310 (#47736) üzenetére


crok
Topikgazda

Az annyit mutat amennyit legutóbb beletöltöttél - gondolom valami 20% alattról töltötted 100-ra. AccuBattery-ben megnéztem mennyit töltöttem bele és mennyit mutat az Aida64 ebben a mezőben - egyezik.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47738) Tamás2310 válasza crok (#47737) üzenetére


Tamás2310
csendes tag

Most megnyugtattál, köszönöm a választ! :R

(#47739) vacs válasza Tamás2310 (#47736) üzenetére


vacs
veterán

Ettől függetlenül Aliexpress-en ritka a gyári akkumulátor, mint a fehér holló!
A gyárival tökéletesen azonos kinézetűre matricázottat utángyártottat árulnak, Original szóval hirdetve, ami Kínában annyit jelent, hogy bontatlan csomagolás!
Ott a Genuine szó jelenti a gyárit.
:))

(^)(>.<)(^)

(#47740) F.E.K.. válasza manokaki (#47735) üzenetére


F.E.K..
senior tag

"
Valaki esetleg tudja hogy hogy lehet eltüntetni a bekarikázott nyilat a Gboard-bol ?
"

vs...

"
Nekem sikerült ezt kikapcsolnom 1 hete a Onepluson , de most Pixelen kellene . és nem találom hogy hogy lehet :O
"

Cseréljetek! :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#47741) manokaki válasza F.E.K.. (#47740) üzenetére


manokaki
őstag

:D azt már eladtam

[ Szerkesztve ]

(#47742) janakbacsi


janakbacsi
őstag

wallet alkalmazásban a kártya hozzáadásnál az utolsó lépésnél hibaüzenetet kapok. mi lehet a probléma? a telefon bootloadere zárt. valamelyik ezek közül?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#47743) crok válasza janakbacsi (#47742) üzenetére


crok
Topikgazda

Hm... esetleg.. Olyan kártyát akarsz hozzáadni amelynek a kibocsátó bankjával nincs szerződésben a Google?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47744) janakbacsi válasza crok (#47743) üzenetére


janakbacsi
őstag

nem olyan. van szerződésük (mbh bank). de kipróbáltam revolut kártyával is. ha a walletből akarom hozzáadni, akkor nem megy, ha a revolut appból, akkor igen.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#47745) szimi57


szimi57
őstag

Android 14-ben alapból benne van az akku töltés korlátozás vagy a custom ROM ad rá lehetőséget?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#47746) vacs válasza szimi57 (#47745) üzenetére


vacs
veterán

Google Pixel-en nincs olyan opció, hogy pl 85%-ig töltsön max, ha erre gondolsz!

(^)(>.<)(^)

(#47747) [w]


[w]
őstag

anno megvettem a pixelphone tárcsázó pro változatát, csakhogy újratelepítés után mindig felugrik, hogy megvásárolhatom vagy újrapróbálhatom az aktiválást. azonban mivel play-en már nem található meg, gondolom ezért nem sikerül neki aktiválnia
át tudom menteni régi telóról valamilyét, hogy elfogadja az aktiválást vagy ehhez mindenképp csak a saját szervere jó?

cmdr PETER W. VOLKOV

(#47748) szimi57 válasza vacs (#47746) üzenetére


szimi57
őstag

Ez komolyabb. 70-100%-ig állítható a töltési limit, vagy a másik opció szerint beállítható egy időintervallum, amíg tölthet.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#47749) ÖregMackó válasza szimi57 (#47748) üzenetére


ÖregMackó
tag

Ehhez persze a hardwaret is úgy kell kialakítani, hogy tudja be- és kikapcsolni a töltést. Jelenleg az általános az, hogy ha a töltő be van dugva, tölt, ha ki van húzva nem tölt.

(#47750) zsoltip válasza hodostamas (#1) üzenetére


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!
Az itt lévő hivatkozás sajna nem él. Tudjuk frissíteni? Köszi szépen

"Nem tudod letölteni kedvenc programodat a Google Play-en? Valószínűleg nem támogatott a készüléked! :( Íme pár trükk amivel megkerülheted: [link]"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android szakmai topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.