Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90301) Laza... válasza citkar (#90300) üzenetére


Laza...
addikt

Egyrészt az az én "vadászterületemen" kívül esik, másrészt én nem adok ennyit egy telefonért, használhatóságban semmi újat nem hozna nekem, harmadrészt én meghúztam a határt 5"-nál nagyon szigorúan.

Ugyanakkor adok szla számot szívesen, ha utalsz, megrendelem ;] :C

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#90302) citkar válasza Laza... (#90301) üzenetére


citkar
addikt

Kár, hogy nem tudtalak rávenni. Azt mondod vegyem meg? hát végül is...
Nem :) Talán ha olcsóbb lesz jövőre, kíváncsi lennék rá szó mi szó.

(#90303) csubuka


csubuka
addikt

A 140 USD-os ZTE V5 az normális a minin? Miért "csak" ennyi?

(#90304) Laza... válasza csubuka (#90303) üzenetére


Laza...
addikt

Az 1Gb verzió kifutó széria

Never give up!

(#90305) csubuka válasza Laza... (#90304) üzenetére


csubuka
addikt

De annyiért megérheti nem - ennél olcsóbban nem lesz gondolom máshol se? Mármint még mindig a V5 a melegen ajánlott gép a fórumon itt? :D

[ Szerkesztve ]

(#90306) Laza... válasza csubuka (#90305) üzenetére


Laza...
addikt

Nem tudom Neked mi éri meg, mindig mást szeretnél...

Maga a teló nem szenved betegségektől mint pl. a Hongmi 1S

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#90307) csubuka válasza Laza... (#90306) üzenetére


csubuka
addikt

Inkább azt mondanám, hogy pörögnek a telók a kezem között. Lehet, hogy elégedetlenke vagyok, de lépek is az ügyért... :D

(#90308) Laza... válasza csubuka (#90307) üzenetére


Laza...
addikt

Ez nekem új. Általában 1ft-on is agyalsz milegyen...

Never give up!

(#90309) csubuka válasza Laza... (#90308) üzenetére


csubuka
addikt

De attól még jönnek-mennek a telók, cska közben megy az elégedetlenkedés :D

(#90310) Laza... válasza csubuka (#90309) üzenetére


Laza...
addikt

Vegyél szifont :DDD Azt már csak sznobságból sem illik fikázni, pedighááá :DDD
De az Neked űber drága :DDD

Never give up!

(#90311) csubuka válasza Laza... (#90310) üzenetére


csubuka
addikt

Jogos de ott a fillerb@szo enem tuti nem lenne boldog...plusz a hajlitgatas miatt a renome kisse megtort tan :DD

(#90312) VW


VW
aktív tag

Üdv! Melyiket választanátok normál használatra? Xiaomi Redmi 1S vagy LG Mini2 ? Mindkettő új,független és magyar,kb. egy áron.

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#90313) WOT-H-A-C válasza VW (#90312) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én spec 1.ket sem. :(

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#90314) GoldhandRent válasza WOT-H-A-C (#90313) üzenetére


GoldhandRent
őstag

adott volt a kerdes....
a ketto kozul egyertelmuen a redmi :)

-

(#90315) gipsztigris válasza VW (#90312) üzenetére


gipsztigris
addikt

Mindkettőből van a családban, ezért azt mondom, hogy az LG G2 mini!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#90316) WOT-H-A-C válasza GoldhandRent (#90314) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

" én spec." ;)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#90317) fa4hu válasza GoldhandRent (#90257) üzenetére


fa4hu
őstag

"Alakul." :)

[ Szerkesztve ]

(#90318) Kulbi válasza Kulbi (#90287) üzenetére


Kulbi
aktív tag

Ez a kérdés totál hülyeség volt?
Nincs olyan, hogy aktív dual simes teló, legalábbis ami megéri?

<Macbook Pro 13" 2015 Early> <iPhone SE> <iPad 4 Mini > <Synology DS216Play> <Himedia Q5> <Samsung UE50H6400> <SMSL Sanskrit> <Bkercso Inventory> <Takstar Pro80> <Xears XE200Pro> <SJ4000>

(#90319) RVR400 válasza fa4hu (#90317) üzenetére


RVR400
veterán

Már nem elérhető, viszont én tegnap este adtam le egyre rendelést 99 USD-ért. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. :DDD

(#90320) GoldhandRent válasza fa4hu (#90317) üzenetére


GoldhandRent
őstag

az konkret...

-

(#90321) r4dek válasza Laza... (#90275) üzenetére


r4dek
csendes tag

Pandánál van mind a 2 verzió: IUNI U2 Smartphone 2GB 16GB $200 és IUNI U2 Smartphone 3GB 32GB 4.7 $236 utóbbinak 2,2 Ah-s beépített aksija van. Most -$13 lejön 1strdxmas -al

[ Szerkesztve ]

(#90322) Nagya21 válasza RVR400 (#90319) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
NA miva?? a coolpad mán nem eléggé cool?? :DDD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#90323) RVR400 válasza Nagya21 (#90322) üzenetére


RVR400
veterán

Nem saját célra. :P A Coolpadtól eszem ágában sincs megválni, az eddigi legjobb kínai telóm, ráadásul anno sikerült 135 USD-ért hozzájutnom egyéb költségtől mentesen.

(#90324) femiki


femiki
tag

Üdv.
Mi a különbség a két teló között? Mindegyik THL T6 PRO, de az egyiknél a "model: P05-TSJ" a másiknál "model: KB-354558". [link] [link]

(#90325) RVR400 válasza femiki (#90324) üzenetére


RVR400
veterán

Az egyik csomag:

Package Contents:
Micro SD/T-Flash memory card NOT included
Right plug of adapter would be sent according to your shipping country
1 x Mobile Phone
1 x Battery
1 x Earphones
1 x Charger
1 x USB Cable
1 x User Manual
Free Gift
1 x Original Protective Hard Case
1 x Original Screen Protector
1 x 8GB TF Card

A másik csomag:

Package Contents:
Micro SD/T-Flash memory card NOT included
Right plug of adapter would be sent according to your shipping country
1 x Mobile Phone
1 x Charger
1 x Battery
1 x Earphones
1 x USB Cable
1 x Screen Protector
1 x Protective Case
1 x Power Bank
1 x User Manual

(#90326) KTU válasza femiki (#90324) üzenetére


KTU
addikt

az általad elsőnek linkelthez adnak kijelzővédő fóliát és egy 8 gigabájtos sd kártyát,
az első 1000 darab hozhoz

csak mobilról néztem, hogy ennyi mindent a különbség
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#90327) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok lehet már volt kérdés, de engem érdekelne. Uncsitesóm vett egy telót és alapértelmezés képp Angol ROM van fenn.

ROM Phone Beex M5 – ROM Android 4.2.2

Official ROM Beex M5 Version: BEEX.JB5.MP.V1.1.13.EN

Gapps include – No Rooted

Language support: Multilang

Konkrétan valahogy így néz ki a leírás. Gondolom ezt is valahogy lehet magyarítani mivel az átállitás után a telefon félig angol félig magyar :D Azt olvastam valahol egy postban hogy a processzor tipusa segitségével bármilyen rom elvileg felrakható a telefonra, gondolom a kitkat is. Sajnos ezt még nem találtam meg magyar romként lehet nem is létezik de megnézném a lehetőségeket azért. Köszi a válaszokat.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#90328) mexel


mexel
veterán

Ha már előbb említve volt Coolpad F1. A másik amit kinéztem az ez. Ez tudja is a 3G 9000MHz-et is, elvileg jó a fényképezője is. Ennél van több típus is? ( Pl. WCDMA ami tud 3g 900 és másik, vagy 1-2gb-os stb) Vagy 1 féle van és megrendelhetem bárhonnan?
Szívesen letesztelnék egyet :)
A topikját még nem olvastam végig, elég hosszú, de majd nekiállok. Van most 200 dodó körül eu raktárban is, csak nehogy valami refurbished legyen :)

(#90329) KTU válasza BogyóBP (#90327) üzenetére


KTU
addikt

ez valami "azonnali kérdéseknél" van leírva, hogy bármilyen romot fel lehet rakni az androidos telefonra.
már más is írta itt a ph-n :W

portolni lehet a romot, de mivel nem nagy darab számban eladott szitázott márka, ez nem valószínű.

ezért nem veszek itthon szitázott "márkát"

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#90330) wwenigma válasza BogyóBP (#90327) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egyszer bármit fel lehet rakni. Viszont mar többször lett mondva hogy NEM NEM LEHET IGY MEGOLDANI. Miert nem lehet egy normalis(abbnak tűnő) telót venni? Miert kell ilyen ipari hulladékokba beleszállni amikor kapható olyan ipari hulladék is ahol legalabb szoftveres téren van tamogatas hozza? :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#90331) balazsnba


balazsnba
csendes tag

Sziasztok! ZTE Red Bullra keresek ingyenes contacts/dialer appot, ami kezel 2 SIM-et. A Touchpal-t a playstore valamiért nem engedi telepíteni (nem kompatibilis... ami fura, mert 1.12-es gyári 4.4.2-es androidot futtatok.) Tudtok ajánlani ilyen appot?
Eszméletlen hálás lennék érte, mert ha a gyári contacts-ot használom, akkor duplán jönnek az sms-ek...

(#90332) wwenigma válasza balazsnba (#90331) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A gyári üzenetküldő appot hasznalva nem jönnek duplán. Itt van a topikunk: [link] Ne legyen fenn mas üzenetkezelő app illetve a beallitasokba a Nubia Contacts legyen kivalasztva. Hangoutsba tiltsd le az SMS kezelést.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#90333) TedThomas válasza mexel (#90328) üzenetére


TedThomas
aktív tag

1 féle van. WCDMA-sat rendelj.
Ha bármi kérdés van privátban nyugodtan keress. Ilyenem van már egy ideje.

(#90334) mexel válasza TedThomas (#90333) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! ( ha egy féle van akkor csak WCDMA-sat tudok rendelni elvileg. :DDD )
Majd elolvasom a topikot is, de lehet hogy élek a megkeresési lehetőséggel :)

(#90335) fa4hu válasza fa4hu (#90317) üzenetére


fa4hu
őstag

Ma jött a levél:

"Dear Customer,
Thank you for your order.
Sorry that the item MHATHL4000 will be have stock on Dec. 2 and we can ship it.
since you purchasing the product has only paid for 99.99 USD.(this is the activity price)
but after the activity, the price of the phone will be more expensive.(may need 169.99 dollars)
So please be patient for your order.
If you don't want to wait for so long,we will cancel your order and refund you the money.
Waiting for your reply.
Best regards
coolicool.com team"

Ennyit a Colicool-ról, innentől kezdve nem sok mindent hinnék el nekik.

(#90336) balazsnba válasza wwenigma (#90332) üzenetére


balazsnba
csendes tag

Köszi a választ. Ezt már megbeszéltük abban a topikban, hogy ha csak lehet, továbbra is használnám a Go SMS prot, amit megvettem...

Tehát továbbra is egy normálisan működő dual SIM-es contacts appot keresek. Ezer hála annak, aki tud segíteni. :)

(#90337) RVR400 válasza fa4hu (#90335) üzenetére


RVR400
veterán

Sajnos én is pont ezt kaptam, de más is volt mellette, így vagy el tudják küldeni külön a többit most, és azt majd akkor, vagy nem lesz ócsó THL 4000 nálam.

(#90338) fa4hu válasza RVR400 (#90337) üzenetére


fa4hu
őstag

Semmiképp nem lesz olcsó THL Nálad, mert még rá kellene fizetni, ahogy írják! A weboldalt lementettem, de képernyőképet nem csináltam róla, esetleg Te csináltál?

(#90339) 3m88


3m88
csendes tag

Coolicool-lal nekem is most kicsit tele van a puttony. Leadtam volna a rendelésem. A szállításnál ugye 2 opció van: a regisztrált airmail meg a DHL. Airmail mögött zárójelben, hogy tekintettel a lehetséges csomagvesztésre, 80 dollár felett válasszam a DHL-t. DHL mögött zárójelben, hogy többek között magyarországra nem szállít a DHL a vám miatt.
Írtam a customer service-nek még tegnap este, hogy nem érdekel a vám, kifizetem, de én a DHL-t választanám, mert gyorsabb és biztonságosabb. Erre épp most válaszoltak, de ennyit csak, hogy a DHL nem szállít ide, válasszam az airmailt.
Most nem tudom, hogy én vagyok-e fogyatékos, vagy ők...
Vagy egyszerűen csak húzzam be a DHL-t, mint opciót (mert amúgy engedi) aztán ne bonyolítsam az életünket feleslegesen? :D

(#90340) New Bluestar válasza fa4hu (#90338) üzenetére


New Bluestar
tag

Szia !

A vifocal.com-on is van ilyen teló, igaz ott 119.99 $ , és out of stock :F

Gondolom ugyanaz a helyzet. lehet innen copyzták, aztán még rátették a hasznukat.

[ Szerkesztve ]

(#90341) huliganboy válasza New Bluestar (#90340) üzenetére


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Nincs valakinek Nyíregyházán coolpad F1 készüléke egy sör és egy megtekintés erejéig?

Köszi :R

(#90342) fa4hu válasza 3m88 (#90339) üzenetére


fa4hu
őstag

Nekem simán engedte behúzni a DHL-t. Elképzelhető, hogy nincs nekik, amit akarsz, és így akarják húzni az időt.

(#90343) 3m88 válasza fa4hu (#90342) üzenetére


3m88
csendes tag

Nem kérdeztem rá konkrétan még semmilyen telefonra, nem adtam le rendelést sem, csak informálódtam.
Így nézett ki a levelezés (angolomon nem röhögni :)) )

Kérdésem:

I would like to order from Coolicool, but I'm confused when I read this about shipping with DHL:

Delivery time is around 3-7 days (Due to high rate of customs tariff, parcels are forbidden from sending to Portugal, Russia, Hungary, Greece, etc. You could choose the Shipping Method of "Standard" and Add Customs Insurance)

It means, technically you can't send me any package with DHL to Hungary? I don't care if I have to pay the customs when I got the package (of course would be better if I don't have to, but it depends on the luck I know), but I prefer DHL because it's safer and faster than the standard airmail.
Please let me know if it's possible or not.

Válasz:

Since DHL could not ship the item to you, you could choose Registered Air Mail though it may take a long time for delivery. Thank you for your understanding.

Gondoltam lesz@rom, akkor rendelek minideal-ről, ott meg ezt dobálja ki minden második oldalon:

Ha frissítek az adott oldalon akkor 2-3 alkalom után beadja amit akarok, de így nem merek rendelni. Coolpad 7320 meg nem sok oldalon van már raktáron. Kezdek szomorú lenni.

(#90344) RVR400 válasza fa4hu (#90338) üzenetére


RVR400
veterán

Egy szóval sem írta, hogy rá kell fizetni, hanem azt írta, hogy a normál ára már 170 lesz, de ugye így Neked 100 USD, csak meg kell várnod a december 2-t, akkorfogják tudni küldeni.
Mondjuk mindegy, mert így kapok egy THL T6 Pro-t az árában, így egyben elküldik a rendelésemet.

[ Szerkesztve ]

(#90345) Elaniel


Elaniel
csendes tag

Sziasztok!

Már régóta keresek telefont, és most megakadt a szemem egy Lenovo A8 A806-oson (http://www.minideal.net/original-lenovo-a8-a806-4g-fdd-lte-wcdma-smartphone-octa-core-1-7g-5-0-hd-ips-2g-ram-16gb-rom-13-0m.html) és végre minden követelménynek megfelel :) Viszont hallottam a lenovoról, hogy nagyon sok a refurbished (használt javított készülék). Ezzel kapcsolatban szeretnék érdeklődni, kinek mi a tapasztalata, benyomása a készülékről/márkáról.
Előre is köszönöm szépen a választ!

Niki

(#90346) Laza... válasza Elaniel (#90345) üzenetére


Laza...
addikt

Elég a single sim?

Never give up!

(#90347) zoli81


zoli81
csendes tag

itt a CoolPad F1 Plus:

http://www.coolpad.com/goods/3241.html

Belépőszintű 64 bites snapdragon 410, lte. 800 jüan.
Ahogy nézem teljesítményben nem lesz nagy változás a sima coolpad f1-hez képest. Talán akkuidőben.

(#90348) Elaniel válasza Laza... (#90346) üzenetére


Elaniel
csendes tag

igen, nekem elég lenne :) nincs szükségem dualra

(#90349) 7Sony7 válasza Kulbi (#90318) üzenetére


7Sony7
addikt

Nem nagyon van. Drágák.

-

(#90350) KTU


KTU
addikt

THL T6 PRO,
képes egyszerre használni 2db SIM kártyát és 1db microSD kártyát,
3db hely van a kártyáknak?
:R

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.