Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89201) djapor96


djapor96
őstag

A merimobilesről van valakinek tapasztalata?

Esetleg nincsenek valahol összegyűjtve a kipróbált eu warehouse-ok?

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#89202) svgyula válasza balekkk (#89200) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Mennyire vagy tisztában az android rendszerrel? Mi az, hogy "sikerült letörölnöm a system mappa nagy részét" ? fel akartad másolni a rendszert :Y innen töltsd le (regisztrálni kell) Utána az ott leírtakat kell követni! Ha nem megy az angol akkor kimásolod a kugli fordítóba.
Meg itt is tudnak segíteni

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#89203) 8.utas válasza fateless (#89118) üzenetére


8.utas
tag

Szia,

értem. Volt néhány samu telefon a kezemben, mindig tetszett a képe, igazán ez volt az egyik, amiért most telefont szeretnék cserélni. Egy szép, nagy kijelző. :)
Valószínűleg depresszióra hajlamos vagyok, kell ez az álomvilág. :)
Jelenleg is AMOLED-es készülékem van, ZTE Blade. Ideje cserélni, de egy dolog mindig is tetszett benne, a kijelző (felbontásban is igen jó a mérete okán).
De mindenképpen megnézek élőben egy Lenovot - amit ajánlottatok fentebb - mielőtt kizárom.
Mondjuk igazából nem zárhatom ki, mivel kb. eza kérdés: dual active vagy AMOLED, magyarul nincs dual active Samsung.

Üdv, 8.utas

(#89204) 8.utas válasza Indy1 (#89137) üzenetére


8.utas
tag

Szia, nem tartom jónak az átirányítást, mert vagy nem veszem fel, vagy ha igen, fizetek. Ha vissza kell hívnom vkit szintén.
És ne felejtsük el a legfontosabbat, ha netezek az egyik kártyán, szintén nem érhető el a másik. Szerintem ez elég lényeges.

Üdv, 8.utas

(#89205) slezakimi válasza 8.utas (#89203) üzenetére


slezakimi
senior tag

Melyik Blade-d van ami Amoledes?

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#89206) salaud válasza svgyula (#89196) üzenetére


salaud
aktív tag

Szuper hogy a szeptember 1 óta örömmel használt számomra tökéletesen megfelelő THL T6s-em viccnek nevezed. :((( :( Lényeg az elfogulatlanság, ugye?

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#89207) beg válasza 8.utas (#89204) üzenetére


beg
veterán

Rengetegen használják a nem duál aktív készülékeket úgy, hogy a mobilnetre külön SIM van és aktív. Attól még a hívás be fog érkezni a másikra, nem ez a duál aktív előnye. Egyszerre két szájjal tudsz beszélni? Mert akkor látom egyedül értelmét.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89208) fateless válasza 8.utas (#89203) üzenetére


fateless
veterán

mihez kell egyébként elengedhetetlenül a dual active?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#89209) francizj válasza 8.utas (#89204) üzenetére


francizj
tag

Szia!

Kipróbáltam 2 kártyám van, az egyiket használom telefonálásra a másikat internetezésre jiayu g3N telefon.
Internetezés közben simán kicseng és tudok telefonálni. :K

(#89210) stojesz válasza 8.utas (#89204) üzenetére


stojesz
tag

Külföldi fórumok és cikkek alapján mondom és nem saját tapasztalatból, de ha minden igaz, akkor, ha az egyiken netezel, akkor még a másikon hívhatnak. Ahhoz hasonlította, hogy amikor netezel egy szimpla SIM kártyással, akkor is tudsz közben hívást fogadni. Mindezt nem dual aktívhoz, hanem dual standbyhez írta magyarázatul.

Meg tudtok ebben erősíteni vagy rossz cikket olvastam? Fontos kérdés számomra is. Nem volt még 2 SIM kártyás mobilom és nem vagyok tökéletesen tisztában a működési elvvel.

Köszi!

--

Szerk: megelőztetek, köszönöm a választ :-)

--

beg: míg írtam ezt a bejegyzést, addig érkezett három további hozzászólás a válasszal.

[ Szerkesztve ]

www.stojcsics.hu

(#89211) beg válasza stojesz (#89210) üzenetére


beg
veterán

Csak két hozzászólásban válaszoltuk meg előtted :) Gyorsan pörög a topik.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89212) 8.utas válasza Mottie (#89146) üzenetére


8.utas
tag

Nem értem én ezeketa dolgokat.
Itt a HH6 miért dual standby pl. itt is? Meg az alis, állítólag hamisítós oldalon is?
Ez is hamis? Szerintem ez a telefon téma totál vicc.
Engedtessék meg leszűrnöm egy dolgot:
Arra jöttem rá, hogy egy épeszű megoldás van. Besétálok egy boltba, ott kipróbálom és elhozom, nem rednelek sehonnan max belföldről, de mindenképpen valami nagy márkát egy nagy neves helyről.
Pl. miért nincs itthon ez a Lenovo K910? Csak vmi S sorozatok? Kifutott, vagy nem forgalmazzák errefelé ezt sem? Egy valódi duálos telót sem?
Katasztrófa, asszem egyszerűen nem fogok dualos telót venni.
(Bocs, hogy ide reagálom ezt, csak megláttam a dual active dolgot és kifakadtam.)

(#89213) beg válasza 8.utas (#89212) üzenetére


beg
veterán

Még mindig nem tudjuk, hogy mihez kell feltétlenül a duál aktív...

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89214) KTU válasza 8.utas (#89212) üzenetére


KTU
addikt

Amoledes Blade? :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#89215) stojesz válasza 8.utas (#89212) üzenetére


stojesz
tag

Dual aktív kizárólag akkor szükséges, ha mindig azonnal tudni akarod, hogy épp keresnek, miközben a másikon beszélsz.

Ha nem tudod felvenni, a másiknak pedig azt jelzi, hogy ki vagy kapcsolva, akkor miután visszakapcsolt az ideiglenesen kikapcsol SIM kártya, úgyis kapod az SMS-t (legalábbis én kapom, ha pl. épp térerőmentes övezetől visszatérek és újra aktív lesz a kártya, közben pedig hívtak, gondolom 2 SIM-es telónál úgyanígy működik), hogy ki keresett.

[ Szerkesztve ]

www.stojcsics.hu

(#89216) KurtCobain válasza KTU (#89214) üzenetére


KurtCobain
őstag

Ügy tudom volt Amoledes. Még a legelsö széria elején. Mo-n nem, csak külföldön (Orange San Francisco néven).

Mmm'kay?

(#89217) KTU válasza salaud (#89206) üzenetére


KTU
addikt

Van összehasonlítási alapod más dual sim-es telefonnal?

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#89218) beg válasza stojesz (#89215) üzenetére


beg
veterán

Ezt úgy érem el dual standby esetén, hogy egyik a másikra át van irányítva és mindkettő simen él a hívás közbeni jelzés és hívástartás. Tehát beszélek az egyiken, másikra bejön a hívás, de mivel nem elérhető, átcsörög a másikra, ami beszéd közben pittyen, látom ki keres. Ha kell, nyomok egy hívástartás és beszélek a másik hívóval, majd visszaváltok az eredeti diskurzusra.

Szóval miért kell a dual active?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#89219) WOT-H-A-C válasza 8.utas (#89212) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nyugodtan nyugodjál meg... A honor 6 bòl van több változat ràadásul a kínaiak hajamossak siman copy+pate-t nyomni egy-egy leírásnál sokszor még figyelmetlenül is!! Ha meg egy vibe z re vagy kiváncsi akkor beköszönsz a topikjába és megkérdezed hogy van e valaki a közeledben aki megmutatná.... ennyi a történet...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#89220) stojesz válasza beg (#89218) üzenetére


stojesz
tag

Az átirányítással nekem csak annyi a problémám, hogy a saját kártyám Telekom, a céges meg Voda. Ha a sajátot átirányítom a cégesre és felveszem, akkor az 57 Ft/perc a saját kártyám számláján.

Ha van olcsóbb megoldás, azt szívesen fogadom. Én sajnos olcsóbb átirányítást nem találtam.

www.stojcsics.hu

(#89221) Zeki válasza 8.utas (#89212) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én a következőt szűröm le:
NE RENDELJ TELEFONT KÜLFÖLDRŐL!
Menj be az edigitalba, mediamarktba, és vedd meg ami bejön. Már ha független kell.

(#89222) Graphics válasza KTU (#89214) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, AMOLED-es. A San Francisco az volt :) ,csak ebből pár van az országban :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#89223) WOT-H-A-C válasza Graphics (#89222) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szia. Csepegtethetnél nekünk nèmi infòt a tesztről... :) hogy àllsz vele és miről olvashatunk majd? :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#89224) Graphics válasza WOT-H-A-C (#89223) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igazából még tervezet van

Lenovo A606 - A806 - A916
Lenovo S856

Lenovo Vibe X2 - Z2 - utóbbiak erősen anyagi függő dolgok, habár az X2 elég jó áron van már :)

Az első 4-es szerintem gond nélkül meglesz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#89225) KamuMazsola válasza Zeki (#89221) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Persze jóáron, jól kitömve a multik zsebét! Hát kinek a pap...

Üdv.: KamuMazsola

(#89226) WOT-H-A-C válasza Graphics (#89224) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:C

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#89227) fateless válasza 8.utas (#89212) üzenetére


fateless
veterán

Dual active dual standby

Nem csak neked, másoknak is írom. Dual Standby esetén ha internetezel, az csomagokban történik, nem folyamatos kapcsolatot igénylő kapcsolat. Ez azt jelenti, hogy nyugodtan internetezhetsz, miközben telefonálsz.
Amennyiben gyenge a 2G hálózat, de a 3G erős (ez ritka, de a Vodánál valamennyivel sűrűbben előfordul, bár akkor is ritkán), akkor lehet esetleg problémás mindez. Viszont ehhez tudnod kell, hogy limes nulla ennek az esélye...
Ha egyszerre akarsz képes lenni két hívást fogadni a két kártyára, akkor vagy dual standby esetén átirányítod a hívást, vagy dual acitve telefont vásárolsz. Van, aki azt tartja problémásnak, hogy drága az átirányítás. Én napi 1-2 órát telefonálok a két SIM kártyával, de eddig az elmúlt 3 évben csupán két alkalommal volt olyan, hogy a két különböző kártyára egyidőben jött be hívás (olyan többször van, hogy ugyanarra a kártyára jöb be több hívás). Ha mégis megtörténne ilyen, akkor az átirányítás költsége olyan minimális, hogy azon nem múlna az életem... (Mellesleg mivel nincs fölöttem ember, így nem kell azon aggódnom, hogy mi van, ha épp a magán számon beszélek, miközben hívna egy "felettes". Majd visszahívom, aki keresett)
A Dual Active nem csak egy extra feature a készülékben. Ehhez az is szükséges, hogy két modul legyen a készülékben (mintha tényleg két telefon lenne egyben), érthető módon drágább, főleg, ha mindkettő 3G-s, esetleg 4G-s. A dual standby esetén elég csak egy, ezt használja megosztva a rendszer. Nem azért drágább, mert genyák a gyártók, hanem mert többe kerül, ráadásul ez olyan többlet, amire valódi igény csak egy marginális csoport részéről jelentkezik (bár sokan vannak, akik úgy gondolják, erre van szükségük).

Újfent nem csak 8. utas számára:
Az az érdekes, hogy ismerek közép-és felsővezetőket, akik két telefon helyett inkább egy dual SIM-es készüléket használnak, de mégsem volt számukra kritérium a dual active készülék. Nem akarok senkit megbántani, de
- vagy elég fontos ember vagy ahhoz, hogy létszükséglet legyen a dual active, de akkor nem számít a készülék ára
- vagy számít a készülék ára, de akkor nem vagy elég fontos ember ehhez.
Biztosan van ez alól extrém igényű kivétel, de általánosságban...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#89228) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Sajnos összetört a szeretett S2 telóm. Szeretnék a közeljövőben egy új telefont venni, 2 szimkártyást szeretnék mindenképp.

Az alábbi modellek közt nézelődtem.:

akai glory r1
prestigio 5505 duo
Beex M5

Ezek közt gondolkodom mivel sajnos nem értek hozzá ránézésre és tudásra ezek tűntek nekem a legjobbaknak, az akai pl különösen tetszik a bőrboritás szerü hátulja miatt, de nemtudom milyen a teljesitménye/tudása úgy minden téren egyik mobilnak sem. Ha valaki tud nekem ajánlani ezekből vagy ezeken kivül telefont, szivesen venném. Tapasztalatokat is nyugodtan írhattok :R

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#89229) atee válasza BogyóBP (#89228) üzenetére


atee
őstag

ZTE v5 Red Bull

Mivel árat és egyéb igényt nem írtál!

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#89230) b0bcat válasza KTU (#89217) üzenetére


b0bcat
addikt

Nekem van. (Nagybátyám vett ilyet nemrégiben, de sokat van alkalmam nyomkodni, mert mindenben tőlem kér hozzá segítséget.) Elég sok másik hasonszőrű kínaival (kétmagossal, négymagossal, 4-6 col közötti méretben) tudom összevetni. :K

Szerintem ennyi pénzért teljesen jó készülék a THL T6S. A felbontása élőben nem olyan "bántó", mint leírva (én mondjuk 5,5 colon is elégedett voltam korábban a qHD felbontással), a készülék pedig kellően gyors és stabil. (Tudom, ezen nem múlik semmi, de megemlítem, hogy 600+ mega a szabad RAM indulásból.) Nekem az akkuidő visszajelzés furcsa egy kicsit (néha "ugrik" a számolásban), illetve az eddigi tapasztalatok szerint a bekapcsolt képernyő láthatóan komolyabban meríti a rendelkezésre álláshoz képest, ami minden bizonnyal a relatíve kis kapacitású akkunak köszönhető. A 4.4-es Android sok újat nem mutat elsőre, de nyilván nem hátrány, a hangminősége pedig szerintem jobb, mint a nejem Zopo 700-asának. GPS-t még nem próbáltuk.

Én sem értem, hogy a kolléga miért nevezte viccnek ezt a készüléket. :U Ennyi pénzért mi a baj vele? Nemrégiben 90 dollár környékén még fél giga memóriával sem volt négymagos MTK SoC... ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#89231) 8.utas válasza slezakimi (#89205) üzenetére


8.utas
tag

Ez.

(#89232) BogyóBP válasza atee (#89229) üzenetére


BogyóBP
addikt

olyan 40-45 körül max 50 et szánnék rá. Ezt a telot nem ismerem amit mutattál.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#89233) slezakimi válasza 8.utas (#89231) üzenetére


slezakimi
senior tag

Ebből valóban volt, csak itthon ritka mint a fehér holló :D

[ Szerkesztve ]

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#89234) atee válasza BogyóBP (#89232) üzenetére


atee
őstag

[link]

Akkor keress rá! Az egyik legjobb választás ma ebben a kategóriában!
50 körül megkapható. Az 1 gigás alatta a 2 gigás felette.

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#89235) WOT-H-A-C válasza fateless (#89227) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szépen összefoglaltad a 2 dolgot.... ha valaki érdeklődik a témában csak meg kell keresnie a hsz-od... :)

plusz van egy olyan "állatfajta" mint én, aki egy sim-el használja a dual aktív készüléket!! :DD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#89236) 8.utas válasza fateless (#89227) üzenetére


8.utas
tag

Te magad válaszoltad meg a végét:
van felettem ember, egyébként sem szeretek visszahívosgatni senkit - értsd, ha munkaidőben céges hívás jön, a magánbeszélgetést leteszem, mert azok mindig hosszúak -, tehát fontos, ha magánbeszélek, hogy bejöjjön a hívás. Tehát fontos a dual sim, de számít az ára is. Most akkor elég fontos vagyok, vagy nem? :)
Pénzről eddig nem beszéltünk. Egyébként ki tudok fizetni egy telefont, de az asszonnyal nem akarok vitatkozni, miért volt 150. Jelenleg mondjuk 100 amit Ő rászán. :)

Egyébként azt olvastam, ha az egyiken netelek, akkor max arra jön be a hívás. Ez rohadt nagy gond.
pl. itt írják
Most ezzel a dual standby-al úgy érzem magam, mint amikor 90-ben megvettem az első telóm (97e volt), és mindenki azt mondta, nem vagy Te annyira fontos, hogy mobil kelljen. Mondtam anyukám örül, hogy elér. Ezeknek az embereknek max 5 évvel később volt mobiljuk.
Tehát nincs kérdés dual active vagy 2db telefon.

(#89237) 8.utas válasza beg (#89218) üzenetére


8.utas
tag

Hogy ha felveszem, az ingyen történjen.
És ha utána olvasol, ahogy fentebb linkeltem, nem egészen ezt írják.
Szerinted a 2 szájú embereknek gyártanak dual active-ot? Ezen azért el kell gondolkodnod picit. :)

[ Szerkesztve ]

(#89238) 8.utas válasza Zeki (#89221) üzenetére


8.utas
tag

Igen, ez lenne a jó megoldás, de dual active úgyfest nincs mifelénk.

(#89239) WOT-H-A-C válasza 8.utas (#89238) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha posztolsz és le okézod utána találsz egy piros "szerkesztés" gombot.Az azért van, hogy tudjál mòdosítani a hsz-odon és van lehetőséged akár válaszoln több embernek egy poszton belül...

;)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#89240) KTU válasza 8.utas (#89236) üzenetére


KTU
addikt

áááá, inkább semmi :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#89241) IldiH válasza fateless (#89227) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nekem korábban egy Galaxy S Duos-om volt, standby és nem találtam jónak. Ha egyszer eljutok odáig (pénz, az elvárásaimnak amúgy is megfelelő telefon), akkor aktívot vennék.
Nálam a feltöltős T-Mobil a netezős kártya és egy Vodafonos flottás a 2. Mivel a flottás a munkahelyi, illetve a flottában már bent van a család egy része, így azon sűrűn hívnak (nyilván ingyen flottán belül) és amúgy is alacsonyabb a díj más irányba, tehát azon is hívok bárki mást is.
Ha csak mezei hívás közbeni hívásról van szó, nincs is gond, bejelez, sms jön, visszahívom, ha akarom. De ha netezek, akkor átirányítja a bejövő hívásokat. Ha nem figyelek oda és felveszem, akkor ketyeg az óra. És tekintettel a nagy számú hívóra, én bizony nem örülnék utána a számlának.
(A problémát még növeli a Duos lassúsága, a net pláne megöli, mire meglátom, hogy melyik számomat és ki hívja, addigra megunják és leteszik. :P a legjobb meg az, amikor ettől a rengeteg feladattól - bejövő hívás, böngészés - le is fagy :D )

Tehát én azt akarom(nám), hogy egyik se legyen "nem elérhető", max. foglalt jelzés, ne irányítódjon át, mindkettővel ugyanúgy tudjak netezni (helycsere nélkül). :K

(#89242) BogyóBP válasza atee (#89234) üzenetére


BogyóBP
addikt

Arra azért kiváncsi lennék hogy tényleg akkora vétel e. Nemhiszem.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#89243) Graphics válasza fateless (#89227) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennél jobban nem is lehetne összefoglalni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#89244) #79335424 válasza 8.utas (#89236) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Tehát nincs kérdés dual active vagy 2db telefon."
Ez nem ennyire fekete/fehér. Vannak alternatív megoldások is, amik felhasználási módtól függően, kiválthatják a dual SIM, dual active módot. Az SGS2 már messze nem csúcs, inkább az alsó-középbe sorolnám, ráadásul csak egy SIM van benne. Mégis elérhető vagyok két számon, akár egyszerre is, átirányítás nélkül. Csak nem VOIP -tiltós net kell hozzá, meg egy Reenger account. Vagy lehet GSM-VOIP gatewayes megoldás és még sok, egyéb lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#89245) WOT-H-A-C válasza #79335424 (#89244) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Jogos...csak ugye ott valamelyest szintén korlátok közé vagy szorítva net miatt....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#89246) buca84 válasza 8.utas (#89236) üzenetére


buca84
őstag

Aprón keress rá a kinézett telókra. Elég sok ember foglalkozik ezeknek a beszerzésével. Sőt! Valamelyik magyarországi garit is vállal rá. Csak keresni kell és olvasni :DDD

(#89247) #79335424 válasza WOT-H-A-C (#89245) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azért írtam, hogy felhasználási módtól függően. Azt írta, hogy netezik, tehát a leglényegesebb feltétel teljesül. Egyébként net nélküli telóval is megoldható, csak bonyolultabb és más, nehezebben teljesíthető kritériumai vannak.

(#89248) WOT-H-A-C válasza #79335424 (#89247) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ezert irtam, hogy "jogos" + Ezért írtam hogy korlátok közé van szorítva ezzel a mòdszerrel is!!

Nem kötöttem bele abba amit mondtál, sőt... remélem vágod!! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#89249) csubuka


csubuka
addikt

Valaki hasznal mar t6pro-t? Mennyire korrekt. Elvileg kene raktaron lennie a mininel...

(#89250) #79335424 válasza WOT-H-A-C (#89248) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze, hogy vágom! Csak azért reagáltam, mert sztem egy nethasználónak ez kevésbé necces kompromisszum, mint mondjuk az akkuidő rövidülése. Azt nem tudom, hogy mekkora az eltérés egy/két aktív rádió modul esetén. VOIP kliensnél, a fogadó üzemmód aktiválása egyértelműen érzékelhető változással jár. De ennek zavaró hatása is felhasználói mód függvénye. Otthon van töltőm, autóban rögtön tartóba rakom a telót és még a motoromon is van szivargyujtó csatlakozó. Ezért nálam akkuidőben pár óra mínusz nem számít.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.