Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RufuszX

    senior tag

    Jelentem tegnap megérkezett a THL 4400-as telefonom.

    Nem volt még időm sokat nyomkodni és belakni, csak első benyomásokat tudok írni:
    - nagy! :) (mondjuk mondom ezt egy UMI X1 után, ami szintén nagynak tűnt először)
    - masszív, nem zörög, nem recseg és a hátlap is pontosan illeszkedik
    - Kijelző szerintem szép képet ad, gyönyörűek a színek is és személyes véleményem szerint untig elég az 1280*720-as felbontás
    - Kamerával csak 2 gyors képet lőttem de szerintem az is rendben lesz (bár nem profi fotózni fogok vele)
    - gps hamar talált jelet és szépen tartotta is 1 órás futás alatt. (felül kellene írnom a gps configot, de sajnos nincs root jogosultságom)
    - amiről nem merek még nyilatkozni de jelenleg úgy tűnik jó lesz az az akku. reggel 82%-n vettem le a töltőről ( ami csak 1500mAh-s és kevés neki vagy szar minőségű, mert éjféltől reggel 5ig alig töltött rajta 55%-t) és ma némi netezés, telepítgetés és 2-3 perc telefonálás után 76%-nál áll, de ezt majd egzaktabb módon is mérem, de első blikkre 2-3 napos teló lesz nálam.
    - világít a gombsor alul
    - van notification led (ennek külön örülök)
    - Wifi-t nem dobálta, de közel voltam a routerhez (erről is később lesz majd tapasztalatom még)

    Néhány screenshot:


    Root megoldást még nem találtam, de mindenképpen szeretném megcsinálni. Valaint szeretnék készíteni egy biztonsági mentést is, de még nem oldottam meg root nélkül, Cappa leírása alapján pedig még nem mertem nekiállni.
    Ha valamit nézzek meg rajta vagy teszteljek le jelezzétek, ha lesz rá időm megcsinálom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés