Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) Mathiax Rex válasza xhege (#6891) üzenetére


Mathiax Rex
csendes tag

Köszi! Most beszéltem Justin-nal, közölte, hogy holnap szingapúri postával elindítja a küldeményt...Sajnos rootolás, magyar nyelv nincs, de ezt nem is állította. :D

(#6902) csepelball


csepelball
tag

Tmallbox / JIAYU JY-G2 MTK6577/1GB megrendelve. Amint megjön, jelentkezem és írok!

[ Szerkesztve ]

(#6903) bigBB válasza Nokia12 (#6890) üzenetére


bigBB
csendes tag

Én is azt várom. Ha mégsem lesz, akkor g3.

"Philips i928, Acer Aspire 6530G"

(#6904) xhege


xhege
addikt

Úgy látom nagyon beindult a Jiayu G2 rendelés :) . Lehet, hogy a héten még én is csatlakozok hozzátok. Meglátjuk, hogy Kugli81 fórumtárs ír-e valami összegzést a One X-ről, és az mennyiben fogja módosítani esetleg az álláspontomat. Abban vonzóbb a jobb felbontású kijelző és a telepített magyar nyelv.

(#6905) hungobungo


hungobungo
aktív tag

A 4.5"-os, qHD-s ONE X-ből már van 1 GB rammal szerelt verzió is! :)

[ Szerkesztve ]

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#6906) szabi__memo válasza bigBB (#6903) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ja, hogy meg csak elorendelni lehet. Akkor hulye kerdes volt. Mindenesetre ezek szerint remenyek vannak iranta :)

(#6907) Jim74 válasza hungobungo (#6905) üzenetére


Jim74
nagyúr

Tmallboxnál melyik lehet ez a modell? Azért kérdezem, mert a leírásokban össze-vissza irkálnak mindent :F

(#6908) hungobungo válasza Jim74 (#6907) üzenetére


hungobungo
aktív tag

nekik még nincs, kínai haverom szólt róla

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#6909) Jim74 válasza hungobungo (#6908) üzenetére


Jim74
nagyúr

Értem, köszönöm :R

(#6910) nyuszi123456 válasza judit001 (#6895) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

azaz telefonkönyv és naptár mentésére IS szolgál? nekem ez nagyon fontos

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#6911) Jim74 válasza hungobungo (#6908) üzenetére


Jim74
nagyúr

Még mindig a Newman N1 és a ZTEV970 a best buy?

(#6912) berigazek válasza Rawulf (#6899) üzenetére


berigazek
őstag

Nem a kínai vámosok ülnek rajta,hanem repülőn szabályozva vannak az akkumulátorok szállítása és ezért nem mindegyik szolgáltató vállalja,a kínai elküldi bármelyikkel,amivel akarod,de visszadobják:-(
(tudom,mert ezt tanultam :-) )

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#6913) xhege válasza hungobungo (#6905) üzenetére


xhege
addikt

Egy átlagos felhasználó számára mennyire érezhető a különbség az 512Mb és az 1Gb között?
A tmallbox-on nagy a káosz One X ügyben.

Van 512 Mb-os, qHD 4,5"-os 170$

http://www.tmallbox.com/mobile-phone/14629-mtk6577-one-x.html

és van 1 Gb-oa,nem qGD, 4,7"-os169 $

http://www.tmallbox.com/mobile-phone/14771-mtk6577-one-x-1g-ram-4g-rom.html

Valahogy ez nem áll össze ameilykben több a RAm és nagyobb kijelző az olcsóbb,de nem qHD? :F

(#6914) Attipapa


Attipapa
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Megvan a V1277 nek az új ROM-ja. Innen le tudjátok szedni: http://dl.dropbox.com/u/69309259/V1277_120830_ForFlashtoolFromReadBack_121009-104224.7z

Sajnos még a rootolást nem tudták megoldani, de full magyar!! A HDMI-t nem tudtam kipróbálni, mert nem jött meg a kábel. Auto fényerőnél nem fagy meg az tuti, de a videokamerának most sincs hangja!( vagy csak nekem?)

[ Szerkesztve ]

(#6915) robit1973 válasza Attipapa (#6914) üzenetére


robit1973
aktív tag

Köszi! Videokameránál nálad lesz a gond. Nálam van hang, igaz állítottam a mikrofon érzékenységén.

(#6916) Attipapa válasza robit1973 (#6915) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Meg tudnád adni a beállításokat? Nekem olyan halk, hogy csak fülessel hallom, de ott is alig. Lehet,hogy 52 évesen már a fülemmel is van baj, de ennyire? :DD
Az auto fényerő most már nem laggol, de nem működik tökéletesen. Marad a kézi beállítás a display brightness progival.

[ Szerkesztve ]

(#6917) Vvarpi válasza csepelball (#6902) üzenetére


Vvarpi
tag

Gratula.
Lassan külön fórumot kell nyitni annyi jiayu tulaj lesz.

(#6918) Mathiax Rex válasza Vvarpi (#6917) üzenetére


Mathiax Rex
csendes tag

Alapítunk Jiayu G2 klubot és megkérjük Hungobungo fórumtársat, hogy segítsen a magyar nyelv felrakásában. A rootolás gondolom mtkdroidtolls-szal itt is megy... :D

(#6919) Mathiax Rex válasza Vvarpi (#6917) üzenetére


Mathiax Rex
csendes tag

Köszi a részletes leírást, addig is esélyes volt, de én ezt olvasva döntöttem el, hogy ilyet rendelek. Erősebb procival, de csak 512 MB RAM-mal ma megrendeltem...

(#6920) lehike85


lehike85
csendes tag

Sziasztok,

Véletlenül félrenyomtam rendelésnél, és a cucc már úton van..

.Valakit érdekel
Jiayu G2 MTK6575 1Ghz 1 GB ram 8Mpx camera 2 akksi bontatlan +8 GB memória kártya

39e. 174$

még nem jött meg, de passzolnám ,mivel nem ezt szerettem volna....aki megveszi annyit nyer, hogy nem rizikózik a postán és a vámon, hogy átmegy vagy nem.

Érdeklődni privátban.

Üdv

L

(#6921) chinaminman


chinaminman
tag

Az antelife-ot senkinek sem ajánlom. Szept. 24-én rendeltem egy Freelander i10-et. Nem kaptam semmilyen e-mailt a rendelésről, írtam nekik, hogy mi van, nem jött válasz. Elindítottam paypal-on egy refoundot, ekkor se jött válasz, három nap után átállítottam claim-re, de semmi. Most írt a paypal, hogy 5 napon belül visszakapom a pénzt.

Közben rendeltem egy N1-et etotalkról mod rommal. Ott válaszoltak minden kérdésemre és elvileg holnap fel is adják.
Jó lenne minél hamarabb, mert eladtam a blade-emet.

(#6922) beers válasza lehike85 (#6920) üzenetére


beers
addikt

hogy lehet félrenyomni? :F

M&N

(#6923) hungobungo válasza Attipapa (#6914) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Szia, a kamera felvételének alapból nincs hangja, a kamera app menüjében kell bekapcsolni!

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#6924) tuxihome


tuxihome
csendes tag

Szóval a hootablet-ről még senkinek nem jött meg a cucc, rendelném a ZOPO ZP900 -at, de a két hely között ami néztem van 100 USD difi, ami azért nem kevés, vagy maradjon a tmallbox, mert arra mindenki mondott egy ÁMEN-t, vagy amíg paypal-ozok tök mind1... :W

(#6925) xhege válasza tuxihome (#6924) üzenetére


xhege
addikt

Háát ez az. Ez a 100 dolcsi a kicsit gyanús.

(#6926) Attipapa válasza hungobungo (#6923) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Igen ezt tudom, és be is kapcsoltam, de olyan halk a felvétel, hogy szinte semmit nem lehet érteni.
Most vettem észre, hogy a hangrögzítőnél is ugyanez a helyzet. A felvételkor a kis jelző is alig mozdul ki, és visszajátszásnál ugyanaz mint a video! :F

[ Szerkesztve ]

(#6927) robit1973 válasza Attipapa (#6926) üzenetére


robit1973
aktív tag

Engineer Mode-ban, Audio beállítások, Normal Mode-ban a MIC-nél az összes level szintnél nyomd fel a Value értéket 210-re. Nekem ez így jó, ha neked kevés, akkor állíthatod feljebb is.

[ Szerkesztve ]

(#6928) imicici válasza Chromo (#5139) üzenetére


imicici
csendes tag

űűű a hero 9300+ nekem is kiszemelt, valakinek van már ?? mesélhetne róla , zsíír lenne :C
kicsit még parázok a rendeléstől, pandawill-ről tervezem, de lehet rászánom magam , még nézelődöm :)

(#6929) hungobungo válasza Attipapa (#6926) üzenetére


hungobungo
aktív tag

jaja, engineering mode-ban lehet feltornászni a szinteket, pl. ha a füles halk azt is.

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#6930) Attipapa válasza robit1973 (#6927) üzenetére


Attipapa
aktív tag

Köszi! Felhúztam 255-re és így OK. Eddig rossz helyen állítottam! hangszóró módban és nem normálban.

(#6931) GouGraN válasza chinaminman (#6921) üzenetére


GouGraN
tag

Ha megvan a telefon, majd kérhetnénk egy kis élménybeszámolót róla? :)

Oh, you think darkness is your ally. But you merely adopted the dark, I was born in it, moulded by it.

(#6932) lehike85 válasza beers (#6922) üzenetére


lehike85
csendes tag

az egy dolog ,hogy félre nyomtam, de hiába rinyáltam a Tmallbox-os arcoknak ,hogy nekem ez így nem kell mert téves, megvetted, kifizetted kügggyük... aztán legyen a te bajod........se cserélni nem voltak hajlandók , se cancel-elni se semmi....

(#6933) xhege


xhege
addikt

Kedves Hozzáértők!

Valaki mondja már meg nekem (laikusnak), hogy az egy mag 1 Gb RAM vagy a két mag 512 Mb RAM között a mindennapi használatban van-e jelentős különbség.

(#6934) robit1973 válasza Attipapa (#6930) üzenetére


robit1973
aktív tag

Nincs mit!

A GPS EPO letöltés másnál se működik?

(#6935) berigazek válasza xhege (#6933) üzenetére


berigazek
őstag

Van!
És ez a képernyő és proci miatt mondom,lásd a következő tapasztaltakat:
Az MTK 6575 Procihoz és,ha a képernyő felbontása 480X800 elég az 512 RAM,de,ha már 960X540 akkor lassú egy kicsi,akkor kell az 1 GB RAM!
Ha a proci MTK 6577 és a felbontás 960X540 akkor elég az 512 RAM,valamit valamiért.
Gondolom,hogy más is észrevette ezt...
robit1973!
Müködik az EPO mindegyiknél csak sokat kell várni,amíg elkezdi frissiteni,de 2-3 perc alatt kész.
imicici!
Én is néztem magamnak,jónak tünik,csak kevés a RAM a felbontáshoz,épp amiről írtam feljebb.

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#6936) Proli


Proli
tag

Sziasztok!

Eddig csendes olvasóként voltam jelen ezen fórumon, de most bevállaltam én is egy telefont arról a bizonyos hoodeolcsó oldalról. Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége.....
Azoktól kérdezném, akik rendeltek már erről az oldalról: amikor a címemet beírtam, minden ok volt, de okézás után már csak ez szerepelt:
Honv
Kis, 5310
J, Hungary

Mindenkinél így jelent meg, vagy csak nálam nem jelenítette meg normálisan valamiért?
Mindenesetre írtam a supportnak, és leírtam a címem, azt mondták, vették.

(#6937) xhege válasza berigazek (#6935) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm!
Ha jól értem a 6575 proci mellet viszont ha van 1Gb RAM az ér annyit, mint a 6577 proci ami mellet "csak" 512 Mb RAM van.
Nyilván akkor a legpengébb megoldás a 6577 és 1Gb RAM.

(#6938) robit1973 válasza berigazek (#6935) üzenetére


robit1973
aktív tag

Azt tudom, hogy általában működik, konkrétan arra voltam kíváncsi, hogy most ebben a pillanatban működik-e másnál, ugyanis nálam most nem tölt le, pedig eddig nálam is működött. Nem tudom, hogy nálam történt-e valami, vagy esetleg szerverhiba miatt nem működik jelenleg!

(#6939) berigazek válasza xhege (#6937) üzenetére


berigazek
őstag

Bingo :-)

robit1973!
Volt példa rá,hogy nekem sem sikerült,később vagy más helyen sikerült 1-2 perc alatt is,szervertől is függ természetesen!

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#6940) sandrik válasza Proli (#6936) üzenetére


sandrik
csendes tag

Próbáld meg ékezetek nélkül! :-)

(#6941) imicici válasza Bitlisz (#22) üzenetére


imicici
csendes tag

szia, miért csak azt az mtk procit ajánlott venni dual simes androidba ? én a hero 9300+ ot néztem ki, egy SIMmel használnám és 4es android van rajta . miért nem ajánlott ? nagyon tetszik az a teló :DD
előre is köszi a választ :)

[ Szerkesztve ]

(#6942) cappa72 válasza imicici (#6941) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát rákeresve, ezt pont egy mtk6577 dual core processzoros telefon. Vagy tévedek? Ha nem, akkor mi a kérdés?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#6943) Proli válasza sandrik (#6940) üzenetére


Proli
tag

Köszi!

Késő van már........eszembe sem jutott....
Ékezetek nélkül ok.

(#6944) kugli81 válasza xhege (#6904) üzenetére


kugli81
aktív tag

Srácok nem tudom mit irjak ide nektek :) / ihtc one x / .Kezdő androidos vagyok .Picit nagyobb a telo mint amire számitottam ,de megszerettem :) Nem igazán tudok rosszat mondani rá kezelését egyből megtanultam magyar nyelv is van rajta.telepakoltam programokkal eddig minden tökéletesen ment csak a hd id caller nem de az még bug-os....Kijelző szép ,gps tökéletesen megy igo és sygic-el.Akku kb 1 nap mindig nyomkodom vagy játszom vele :) kicsit keveslem ,de állitolag az okos telok kb eddig birják.....Rootolni probáltam mtkdroidtools-al ,de hiba üzenettel nem sikerült....Ja és playáruház tökéletesen mükszik....

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#6945) xhege válasza kugli81 (#6944) üzenetére


xhege
addikt

Ha még a tűrhető fotókat is lehet vele csinálni akkor nagyon jól hangzik :)

(#6946) kugli81 válasza xhege (#6945) üzenetére


kugli81
aktív tag

erre mit mondjak ha digitális fényképezőmmel hasonlitom az jobb.Ha az nézem ez egy telefon tehát nem zoomolgatok stb akkor szépképeket készit én meg vagyok elégedve vele....

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#6947) emill


emill
tag

ZTE V970-nel kapcsolatban lenne kérdésem, úgy látom már van néhányótoknak.
Már volt szó róla, hogy a 4gb belső tárolóját felosztja és az egyik 2gb-os részre telepít. Azt megtaláltam, hogy ki lehet választani alapból hova telepítse a programokat, de a navigációt ami elég sok helyet foglal a belső tárolóra rakta és én szeretném a 16gb-os memóriakártyára átrakni, de a move to sd card opció szürke. Át lehet valahogy rakni azokat a programokat amiknél ilyen szürke az áthelyezés opció?

Egyébként ha valaki ZTE V970-en vásárlásán gondolkodik én eddig nagyon meg vagyok elégedve vele. Ég és föld a korábbi Lenovo A65-ösömhöz képest. A tmallbox-ot szintén tudom ajánlani, a rendelés másnapján, még a kínai ünnepek előtt feladták, a honlapjukon bejelentkezve meg is lehetett nézni rögtön a tracking számot, kérni se kellett és 1,5 hét alatt ideért úgy, hogy 2 hétvége volt közben.

(#6948) Daneeka14


Daneeka14
csendes tag

szerintetek ez az oldal megbízható? Kicsit drágább, de talán megérkezik a küldemény.... vagy nem.. :D

http://www.fastcardtech.com

(#6949) imicici válasza cappa72 (#6942) üzenetére


imicici
csendes tag

ejha, akkor hero 9300 kilőve mert kevés a ram :/

[ Szerkesztve ]

(#6950) Novicsok válasza emill (#6947) üzenetére


Novicsok
tag

Én recoveryből töröltem a battery stat file-t, most folyik a % skála újrakalibrálása, már több, mint 2 napja megy egy feltöltéssel. Ameddig ez nem fejeződik be, addig nem piszkálom.
Utána újra partícionálom a belső memóriát, 1 db 2.5 GB lesz, és beteszem a MyMemory-tól szépen 1 hét alatt megérkezett Lexar 32 GB Class10 kártyát. (Feltétlenül ajánlom őket, többször vettem már...)
Az iGo és minden más csak ezután fog rákerülni. (Van valaki, akinek megy az Ausztria térkép, nekem a licensz és a térkép fájl nem szereti egymást...?)
Én a Bruno féle vonalon nyomulok, hungobungo magyarításával (mégegyszer kösz!).
A front kamera hiányán kívül egyetlen megjegyzésem: a ZP100-hoz képest napfénynél sokkal kevésbé világos kijelző!!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.