Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67801) 4estmaster


4estmaster
újonc

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni: Dual sim-es mobilt keresek de lehetőleg olyat ami a legközelebb áll a Sony Z1 Compact-jához specifikációját tekintve. Ne legyen phablet, legyen viszonylag ütős kamerája, ha por és csepp álló az nagyon jó egy felső kategóriás de mégis kompakt dual készüléket szeretnék! Ha tudtok ilyet jelezettek pls! Előre is köszi! ;) :R

(#67802) Graphics válasza 4estmaster (#67801) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha lenne dual-sim verizó belőle akkor Xiaomi M2S

Esetleg Hongmi még ami szóba jöhet, de jelenleg Z1 Compact-hoz hasonló vetélytárs dual-simes nem nagyon akad

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67803) aszti75


aszti75
senior tag

Sziasztok.
MTK6572+mali400 platformra nem tud valaki MIUI ROM-ot?Ez egy Xiaomi Hongmi utánzatban dolgozik elviekben 1 GB ram-al.
Gondolom van rá valami MIUI rom,de én nem találtam.Valszeg én vagyok a béna :O

Köszönöm előre is :R :R

(#67804) Graphics válasza aszti75 (#67803) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Attól mert külsőre utánzat, belsőre nem egyezik meg.

Max egy MIUI Launcher-rel tudod feldobni a helyzetet...
Klónokra nem lesz széleskörű támasz..

Gondolom Kimi Red

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67805) Viktor0610 válasza aszti75 (#67803) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az a baj az utánzatokkal, hogy kb. nincs hozzájuk semmilyen ROM, nem hogy "spéci" MIUI....

Samsung Galaxy A54

(#67806) Gercsa válasza diegho (#67796) üzenetére


Gercsa
senior tag

Ez az ajándék dolog 5 éve is legenda volt csak szólok.
Semmi köze nem volt a "gift" bejegyzésnek ahhoz hogy valamit átengedtek.
(sőt a 10-20$-ra deklaráltakhoz képest hendikeppel is indult)

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#67807) Delaghetto válasza Graphics (#67800) üzenetére


Delaghetto
csendes tag

Ezekke laz a baj h megsem közelítik ezt a teljesítményt :// :)) Ami meg megközelíti messze drágább árban...segítség meg minek?! értek eléggé am a kínai telefonokhoz nem 1-em volt és halt is meg mert szórakoztam hogy írok rá romot ésatöbbi ...volt ismeretlenebb is (aTAB5) volt oylan ami úgy meghalt mert preloadert cseréltem ...szószerint egy darab tégla lett és sikerült kijavítani szóval iylen szoftveres dolog nem érdekel a telefonnal kapcsolatban :)) Itt írták hogy nemfogok tudni vele telefonálni ebben viszont nemvagoyk otthon és kicsit így eltántorított egyébként ha 40eft +vám is max 50körül itt van egy bivaly telefon...én így látom szóljatok ha ez máshogy van !! :))

(#67808) Graphics válasza Delaghetto (#67807) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aztán meg kapsz egy 2 magos HajPajt... Bocs de ezek tényleg copy-paste telefonok...

Próba-cseresznye.. Aztán majd kiderül.

Amiket írtam ismert márkák , sok közösségi fórummal.

Én úgy látom, 50 körül itt van egy telefon, amivel ha gond van, nem számíthatsz senkire . Tuti vétel. :D :U

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67809) junkpod válasza Delaghetto (#67785) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ha ennyire új vagY a témában akkor ne az olcsóbbat vedd hanem aminek nagyobb a hazai tábora/fóruma. Ha ezt veszed szinte egyedül leszel majd ha gondod lesz.
Ennyiért 4 magosak mennek a jobb márkákból.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#67810) Delaghetto


Delaghetto
csendes tag

Egyébként ez az ajándék dolog nemtudom hogy kamue..ismerősöm rendszeresen rendel nagy értékben dolgokat igaz nem telefont de rendelt már 40-50 ezerért pl processzort videókártyát vagy projektort és ráiratta hogy gift 2$ és vám nélkül megkapta...Énis halottam hogy mostmár mindent átvilágítanak ...háth nemtudom...

(#67811) diegho válasza Delaghetto (#67810) üzenetére


diegho
nagyúr

Vedd meg a telefont és majd mesélsz róla és a vámolásról is.

(#67812) Delaghetto válasza junkpod (#67809) üzenetére


Delaghetto
csendes tag

Épp ezt mondom hogy eddig is mindegyikke legyedül maradtam és sosem kelett a magyar segítség ez lehet hogy monst tényleg bunkón hangzik de komolyan...amelyik telómhoz volt magyar fórum sosem tudtak segíteni..mindig orosz ill angol fórumokon tlaáltam meg azt ami nekem kelett ez nem probléma...visz nem rendeltem még külföldről így ebben kérnék segítséget!

(#67813) Graphics válasza Delaghetto (#67810) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mesélek, múlt hétfőn hívott egy postai alkalmazott, a csomagom vámolják, küldjem a papírokat, megtettem.

Kérdezem minden ilyen szigorú mostanság.

Válasz: Igen, szinte minden telefonos csomagot vámeljárás alá vonnak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67814) Delaghetto válasza diegho (#67811) üzenetére


Delaghetto
csendes tag

Az lessz csak segítséget szeretnék abban hogyan is megy ez :)) regeljek paypal-re és küldjek rá banszámlámról pénzt és úgy? :))

(#67815) Graphics válasza Delaghetto (#67814) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy cikk hozzá

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67816) Delaghetto válasza Graphics (#67815) üzenetére


Delaghetto
csendes tag

Mint írtam nem gond a vám rá nem ez a fő problémám :)) a megrendelés részletei érdekelnek illetve az hogy ezzel akk most tudoke majd telefonálni vagy sem?! :)) De úgylátom előbb megtalálom a válaszokat ismét külföldi oldalakon :DD...

(#67817) blueye válasza Delaghetto (#67814) üzenetére


blueye
veterán

hsz_67795 :(((

Nem is baj ha nem maradsz sokáig. :)

[ Szerkesztve ]

(#67818) Graphics válasza Delaghetto (#67816) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Téma-összefoglaló, ez majd leköt egy időre :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67819) Delaghetto válasza Graphics (#67818) üzenetére


Delaghetto
csendes tag

Lényeg az összetartás és h segítsük a másikat... :)))
-.-

(#67820) Graphics válasza Delaghetto (#67819) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Figyi, ebben vannak lényeges infók, nem véletlen.

Olvasd át, mindenképp, aki először akar komolyabb műszaki cikket rendelni külföldről, jobb ha ezekkel képben van.

Ha bemásolom ide, akkor se jobb.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67821) blueye válasza Delaghetto (#67819) üzenetére


blueye
veterán

Elefánt a porcelánboltban :(((

@Duliee: Te milyen türelmes vagy...

[ Szerkesztve ]

(#67822) Delaghetto válasza Graphics (#67820) üzenetére


Delaghetto
csendes tag

Olvasgatom és ez kivételesen tényleg hasznos is ...De ettől függetlenül ugyanúgy valszeg megrendelem...

(#67823) Graphics válasza blueye (#67821) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig mindjárt kezdődik az F1 :D meg még agyalok egy A850+-on. Hátha rákap erre.

@Delaghetto: Lenovo A850+, 8 mag

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67824) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Nem veszitek észre hogy unatkozik Delaghetto? Hagy dagadjon a fórum ha valaki meg akar keresni valamit ott dögöljön meg.

[ Szerkesztve ]

(#67825) aszti75 válasza Graphics (#67804) üzenetére


aszti75
senior tag

Azt tudom,hogy nem egyeznek.Ezért kérdeztem erre a hw-ra,hogy létezik-e rá és hogy tud-e valaki.Azt tudom,hogy a Xiaomi Hongmi utánzata az enyém gyengébb hw-val.
Egy ROM-ról tudok,hogy ment rajta,de azt dobtam,mert akadozott,szar volt.Most a gyárit tettem vissza CWM mentésből és jBart segítségével magyarul is tud már.
Csatolok 2 képernyőmentést,jelenleg elég érdekes neve van a telefonnak Antutu szerint,de hát azt bármikor átírható a build.prop-ban :DDD

(#67826) blueye válasza Graphics (#67823) üzenetére


blueye
veterán

Én is a startot várom :)

(#67827) Graphics válasza aszti75 (#67825) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, a hardvert ismerem, de szerintem nem sok esély van bármiféle ROM-ra.

@blueye: Na akkor nézzük, én most kiszállok egy időre :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67828) Delaghetto


Delaghetto
csendes tag

M1 megkaptam a szükséges válaszokat már !...Azért kössz...
Nemfogok egyébként egy "nevesebb" 4magost venni ebben az árban mert fölösleges...nemkapsz teljesítményben mégcsak hasonlót se ... szervizelni nem probléma azt megoldom magamnak!!Mint mondtam nagyon nem az első kínai telefonom lessz ...csak annyival voltam gondban hogy nemtudtam hogyan kell rendelni...de már ezis tiszta sor! Úgyhogy azért köszi...
Jah és még valami direkt olyan telefont néztem ki amihez nh netalán kellene legyen alkatrész...Volt már hogy tört a plexi és macerás volt cserélnem...

(#67829) Delaghetto válasza Bendegúz98 (#67824) üzenetére


Delaghetto
csendes tag

Neked csak gratulálni tudok fiam...

(#67830) Graphics válasza Delaghetto (#67828) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Okok, várjuk a fejleményeket :R :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67831) aszti75 válasza Graphics (#67827) üzenetére


aszti75
senior tag

Sejtettem :DDD Ez van :U

(#67832) Delaghetto válasza Graphics (#67823) üzenetére


Delaghetto
csendes tag

Nemrossz a Lenovo A850+ csakhát az az 5,5" cseppet nagy plussz arra az a QHD felbontás :)) háth :)) nem mondom hogy rossz de nah elvárna az ember leg egy HD-t... :)) meg a kamerák is eléggé háth ...0.3 MP és 5MP ?! :)) és ez majd 166$-ért... :))

[ Szerkesztve ]

(#67833) Graphics válasza Delaghetto (#67832) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kevesebb smiley-t légyszi, átláthatatlan lesz a fórum tőle...

Szerinted a Haipai-nak jobb lesz a kamerája? :U, naív gondolat :D inkább rosszabb.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67834) Delaghetto válasza Graphics (#67833) üzenetére


Delaghetto
csendes tag

Igenis mester!!

(#67835) Laza...


Laza...
addikt

Néha olyan ez mint a pszichiátrián Napóleon. Minden nap beesik 1-2 őrült, és kezdi a szokásos monológot, és nagy igazságokat, de visszaolvasni egy sort nem hajlandó. Sőt, még TE vagy a hülye, hogy nem értesz valamiben egyet. Jó lenne ide is egy letiltom gomb, és az illető 1 hsza sem jelenne meg. Mekkora királyság lenne már :DDD

Never give up!

(#67836) bajaki


bajaki
őstag

sziasztok

melyek az ajánlott dual sim-es (igazából az sem baj ha nem az) telefonok mostanában? Van valami kimondottan jó vétel?

A 35-40k-s árkategóriára gondoltam.

(#67837) junkpod válasza Delaghetto (#67812) üzenetére


junkpod
nagyúr

Én még soha nem bántam meg az itteni közösségek támogatását.
A másik hogy kínábol a közepes árfekvés a legjobb: az olcsóbb mindig drágább, a drágább megmár nem nekünk való:)

Box's don't touch!

(#67838) junkpod válasza Delaghetto (#67816) üzenetére


junkpod
nagyúr

90% hogy telefonálbi tudsz vele, de tuti választ azért nem kapsz mert nincs ilyen senkinek. Vagy használd a forum keresőt a telo nevére hátha van valakinek és kérdezz ráprivátban.

Box's don't touch!

(#67839) diegho válasza bajaki (#67836) üzenetére


diegho
nagyúr

Umi X1 pro, ha nem fontos azonnal a magyar nyelv, magyarítani lehet jbart-al, van hozzá leírás. Ott van még a THL T5S, Elephone P7, Zopo ZP700 amik jók ebben a kategóriában.

(#67840) sbwolf válasza junkpod (#67838) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Vagy lesz még egy Cyrtek.

(#67841) junkpod válasza sbwolf (#67840) üzenetére


junkpod
nagyúr

Csak őt ne! :)

Box's don't touch!

(#67842) sbwolf válasza junkpod (#67841) üzenetére


sbwolf
aktív tag

:)

(#67843) Fuge74


Fuge74
csendes tag

Hi!
Lenovo P780 időnként elveszíti a hálózati lefedettségét, főleg épületen belül, szabadban mindig full térerő. Általában a 2. SIM térereje gyengébb (az a 2G-s) . Vmi tipp? :)
Hardver vagy szoftveres lehet a gond?

(#67844) Graphics válasza Fuge74 (#67843) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Minden epuletben? Vagy adott helyen?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67845) cappa72 válasza Fuge74 (#67843) üzenetére


cappa72
nagyúr

[link], a temaosszefoglalojat olvasd el. Segithet.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#67846) aszti75


aszti75
senior tag

Üdv.
Arra esetleg tudtok valami megoldást,hogy a kontaktokat nem szinkronizálja a telefon?Mikor a telefon könyvnél rámegyek a beállítások/ fiókra,akkor ott csak annyi van,hogy szinkronizálás e-mail cím semmi és,hogy automatikus szinkronizálás :F
Sajna még a google fióknál sem szerepel a címtár szinkronizációja csak alkalmazás adatok,gmail,naptár,személyi adatok vannak. :Y
Tehát nem szinkronizálja a névjegyeket.
Köszönöm előre is a válaszokat,ha lesznek ;]

(#67847) Fuge74 válasza Graphics (#67844) üzenetére


Fuge74
csendes tag

bármely épületben gyengébb mint a szabadban :((

(#67848) Graphics válasza aszti75 (#67846) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Be van allitva hogy mi latszodjon?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67849) sandlerf


sandlerf
tag

Én lehet bevállalom a Lenovo A850+ telót. A kijelzője tényleg lehet h nem HD, de a a850 fórumban meg voltak elégedve a QHD 5.5" dologgal. a hw meg elég erős szerintem 1,4 Ghz Octa core... nekem az a lényeg h normálisan működjön.. :) ilyen árért 8 magosat nem igazán lehet kapni, még akkor is ha ez csak 1,4 ghz változat... Senki nem vett még ilyet?

(#67850) Graphics válasza sandlerf (#67849) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Még nem :D de már én is agyalok.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.