Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27901) Groovebaby válasza Deathfolk (#27882) üzenetére


Groovebaby
tag

Hát én eddig minden érintős telefonomra vettem fillérekért fóliát (most épp olyan van az xperia arc-on, ami matt, nem szedi össze az ujjlenyomatokat és nem is tükröződik). Egy fólia simán fent van nekem 4-5 hónapig is (volt ami tovább is). Van egy haverom, aki hibátlanul fel tudja tenni - ő se tudja hogyan :D
Amúgy még a szilikontok ami minden telefonomon van. És ezen kívül nem nagyon vigyázok rá, van, hogy kondiban leesik a futópad tárolószéléről, esett le az íróasztalról, van hogy csak bedobom a táskába (óriási női táskám van tele kacatokkal :D) de mégis mindig sértetlen volt az összes telóm (ez is, előtte ZTE-k voltak).
Ráadásul ez az xperia kismilliószor esett már le, de soha semmi baja nem lett - ez a szilikontok is sokat tud védeni.

Amoi N828

(#27902) Depression válasza Groovebaby (#27901) üzenetére


Depression
veterán

Szilikon tokot nem tartalmazott a doboz, pedig reméltem, hogy lesz benne. Nekem is minden telefonomat az védte meg az esésektől.

Sajnos eddig a legolcsóbb ilyen tok, amit találtam 8$/db, és 2-t kell venni, az is aliexpresszen. Ha valaki tudna olcsóbban thl w7-hez, ne tartsa vissza.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#27903) Groovebaby válasza Depression (#27902) üzenetére


Groovebaby
tag

ebay-en nem próbáltad még?
én eddig mindig ott vettem, igaz az xperiához nem volt nehéz, de előtte a zte-kre is gond nélkül kaptam. Azt hiszem ez a jobb minőségű S-line fajta került házhozszállítva 3 dollárba.

Amoi N828

(#27904) sirály69


sirály69
őstag

Még mindig nem látom a, hogy mi van a telefonommal...
A hétfőn kapott tracking number lekérdezve sehol sem látszik, hogy úton lenne.... :W
Lehet, hogy fel sem adták? :F
Tmallbox.com ...
Ez így normális?

Szerver Hosting Debrecenben

(#27905) RVR400


RVR400
veterán

A 2.-án rendelt Z3-am így áll:

2013.05.08
14:28 (HONG KONG)

Küldemény információ:
Küldemény felvéve / Item accepted
2013.05.10
17:56

Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.05.14
19:20

Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2013.05.14
19:31

Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

Kár, hogy már csütörtök van, így a hétvégén még nem lesz nálam.

(#27906) Atomcsirke válasza gps76 (#27830) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Valószínűleg nem az optika - az tisztelet a kivételnek, de gyalázatos minden mobilban - hanem inkább egy BSI szenzor az, ami a viszonylag zajmentes képek okozója, rossz fényviszonyok közepette. Egyre szimpatikusabb amúgy az A820, még a hasonló árú és paraméterekkel rendelkező Amoi N828-at nézegetem mellette, bár ott még utalást sem találtam a kameraszenzor típusára.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#27907) csabili74 válasza sirály69 (#27904) üzenetére


csabili74
aktív tag

Írj Justine barátunknak, nekem is így volt, kb 10 napig kamu tracking, aztán beélesítette. Ilyenkor szerintem csak lefoglalnak egy tracking numbert, amíg lesz árú, amit küldhetnek.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#27908) sirály69 válasza csabili74 (#27907) üzenetére


sirály69
őstag

Már meg is fogalmaztam neki amit gondolok, de nincs bent(skype)....
Csak azt nem értem, hogy mielőtt megrendeltem(05.09) beszéltem vele és azt mondta, hogy van raktáron!
(Szombaton megkérdeztem hogy mikor lesz feladva.)
Ehhez képest tracking number-t csak hétfőn kaptam ami még most sem él. :W
Rendeltem már több oldalról is, de csak + tapasztalataim voltak.(pl. pandawill)...

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#27909) fPApi válasza sirály69 (#27908) üzenetére


fPApi
őstag

"Csak azt nem értem, hogy mielőtt megrendeltem(05.09) beszéltem vele és azt mondta, hogy van raktáron!"
Azért az nem semmi, hogy ennyi idő és hsz után az ilyeneket még mindig elhiszi valaki és meglepődik ....

(#27910) paolinho válasza sirály69 (#27908) üzenetére


paolinho
őstag

Itt már jópárszor megfogalmazták ezt, de mást én sem tudnék mondani. A Tmallbox-tól rendelt telóim hajszál pontosan 16 napra érkeztek meg a rendeléstől számítva házig. A rag-számot általában 2-3 (4) múlva látod legkorábban a rendszerben, de igazából nem kell izgulnod, legfeljebb azon, hogy a "vám elé állítva" státuszból mikor lesz "vámkezelve" státusz. Szerintem hétfőig felesleges izgatnod magad, Justin korrekt eladó a megitélésem szerint.

(#27911) sirály69 válasza fPApi (#27909) üzenetére


sirály69
őstag

Sajnos nekem még csak jó tapasztalataim voltak, olyan boltokkal is amelyek másoknak gondot okoztak. Az eddigi tapasztalataim szerint, ha rákérdezel, hogy van-e raktáron akkor megmondták az igazat(eddig). Most is kérdeztem 4 telefonról és megmondta, hogy 2 nincs és nem is lesz szállítható még kb 1 hétig (pedig in stock) és a másik kettő pedig van, pedig a 2 nem elérhető telefon volt a drágább. Ebből gondoltam, hogy igazat mond!

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#27912) sirály69 válasza paolinho (#27910) üzenetére


sirály69
őstag

:R

Szerver Hosting Debrecenben

(#27913) tutis válasza RVR400 (#27905) üzenetére


tutis
őstag

Ha ma levámolják akkor holnap a kezedben van a teló.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#27914) RVR400 válasza tutis (#27913) üzenetére


RVR400
veterán

Az a baj, hogy a múlt héten is ugyanígy jártam, sőt, azok a cuccok már szerdán átmentek a vámon, de mégis csak most hétfőn jöttek meg. Szóval én nem vagyok ennyire bizakodó. :(

(#27915) banderasz77


banderasz77
addikt

(#27916) Groovebaby válasza RVR400 (#27905) üzenetére


Groovebaby
tag

Én ugye 8án fizettem, 10én kaptam tracking numbert, 13-a óta célországba küldve, de nincs róla semmi, hogy megérkezett volna, vagy vám elé lenne állítva, pedig ennyi nap alatt lassan a holdról is be kéne érkeznie az országba :(

Amoi N828

(#27917) Raqueia válasza Groovebaby (#27916) üzenetére


Raqueia
tag

Ha 13-ám lett célországba elküldött, akkor azt még ne várd mostanában. Nekem 09-én lett célországba elküldött, és 14-én lett célországba megérkezett, de ez csak 15-én frissült a trackingen. És ez azért szerintem elég gyors volt. De ezeket inkább a [link] megfelelő topikban tárgyaljuk ki.

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#27918) iMaverick válasza Groovebaby (#27916) üzenetére


iMaverick
addikt

Az a baj, hogy szerintem van 1-2 napos csúszás a tracking oldalak frissítése és a valóság között... Ma már így néz ki a saját telcsim trackingje is:

2013.05.15 11:02, Budapest - Kispest 1 posta, Item information : Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered
2013.05.13 08:28, Item information : Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure
2013.05.10 10:43, Item information : Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
2013.05.10 10:38, Item information : Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2013.04.30 17:24, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad

Voltaképp 16 nap... paolinho kolléga is pontosan így kapta meg és ugyanonnan rendelte. (TMallbox + SG Post)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#27919) adorjant


adorjant
senior tag

Ha már ennyire off lett a téma,a saját W8-am útja:
05.09 célországba elküldve
05.14 célországba érkezett,majd vám elé állítva
05.15 vámkezelve ( ;] )
Mindez Minideal+SG Post

Szóval remélem ma,vagy holnap végre megérkezik.

Egyébként valakivel előrfordult olyan,hogy szürkét rendelt,de fehéret kapott?

(#27920) Groovebaby válasza adorjant (#27919) üzenetére


Groovebaby
tag

Nekem is minideal +sgpost...nemér!!! :O

Amoi N828

(#27921) citkar


citkar
addikt

kicsit off, de végül is a kínai telefonokhoz tartozik, valamint számomra kellemes meglepetés (Minideal+SG):
2013.05.10 17:17 Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.05.15 08:24 Item information : Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2013.05.15 08:30 Item information : Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
5 nap alatt ideért kínából, feltételezem jövőhéten kézbevehetem

UI:látom másnak is hasonló, hát ez öröm, öröm bóódotsáág

[ Szerkesztve ]

(#27922) fPApi


fPApi
őstag

Nem értem: Raqueia leírja, hogy erre van megfelelő topic, megadja a linket, ezek után a következő 4 hsz csakazértis ....
Miért nem lehet ott kitárgyalni? Vagy mi kell ahhoz, hogy érthető legyen?

(#27923) mlaci01 válasza mlaci01 (#27824) üzenetére


mlaci01
tag

Elbizonytalanodtam Newman K1 vagy THL W8 ?
A Newman baromira tetszik, van benne minden amit akartam, de nem nagyon látok hozzá rom-ot, sem pedig közösségi mozgolódást, ennyire új vagy ennyire ismeretlen ?.A W8-hoz meg ezek adottak.
Amit szeretnék 5" képernyő,4 mag,min. 1G ram, nagy akku, notification led !! és ha lehet fizikai gomb (bár a newman-nál ez nincs, de erről még lemondanék+ a Newman ismeri a glonass-t :) )
Nem tudom mit tegyek , segítsen valaki, help,help :D

[ Szerkesztve ]

(#27924) hunaqua válasza mlaci01 (#27923) üzenetére


hunaqua
addikt

Ezt Neked kell eldönteni,nagyon jól összefoglaltad. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#27925) cappa72 válasza mlaci01 (#27923) üzenetére


cappa72
nagyúr

THL W8 vagy Zopo ZP810.

Ahogy olvasgattam mindkettőhöz van közösségi mozgolódás, ami mindenképpen jó jel.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#27926) mlaci01


mlaci01
tag

Tök más, ha esetleg valaki tud segíteni.
A tegnap említett Star S5-nél 2 probléma jött elő:
1; Minden reboot, vagy wifi ki-be kapcsolás után megváltozik a mac address.A módszer, ami pl. az elhíresült aTAB5-nél bevált (WIFI, és WIFI_CUSTOM file-ok felülírása) érdekes eredményt hozott. Amikor megcsináltam, többször is újraindítottam, ki-be kapcsoltam. Hurrá megjavult !! Ámde 1 nappal később újra előjött, és hiába írom felül, megváltozik ki-be kapcsolás és reboot után, de csak a WIFI file.
2; Többször előfordult, hogy híváskor vagy hívás fogadásakor a távoli fél nem hall semmit, de ezen a telefonon lehet hallani a távoli felet.Újra kell indítani, utána jó.

Találkozott valaki ezekkel ?

Előre is köszi.

(#27927) tutis válasza cappa72 (#27925) üzenetére


tutis
őstag

Én a zopot ajánlanám, rengeteg rom van már hozzá (bár a THL-t meg nem követem, lehet ahhoz is)
zopo most olcsóbb is, meg nem néz ki s3 klónnak. A zopo ellen talán csak a súlya szól, kicsit nehezebb mint a thl. (180g vs 152g)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#27928) phone01


phone01
csendes tag

Helló, szerintetek ezt lehet rootolni: F220 CPU MTK6513/ 1.0Ghz Android 4.1.1 Version, RAM: 256MB, 4.0 inch , esetleg romot cserélni, vagy kuka?
kösz

а вот и я! алло...алло...? меня завут фон...телефон ... :D

(#27929) Bagira01 válasza mlaci01 (#27923) üzenetére


Bagira01
veterán

Én hétfőn rendeltem egy K1-et. Én is W8-at akartam először, a fizikai gomb miatt, de aztán a glonass miatt ez lett. W8 már sok embernek van itt, gondoltam nézek valami mást :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#27930) alázógyík válasza Bagira01 (#27929) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez mennyi napi lesz megtartva? :DDD

(#27931) Indiant válasza Bagira01 (#27929) üzenetére


Indiant
addikt

Meg gondolom glonass nélkül már nem tudsz élni... ;]

(#27932) gipsztigris válasza Bagira01 (#27929) üzenetére


gipsztigris
addikt

És egészen biztos, hogy a K1-es tudja a Glonasst?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#27933) tboy93


tboy93
nagyúr

Valaki erre? :B

(#27934) RVR400 válasza Groovebaby (#27916) üzenetére


RVR400
veterán

Jah, nekem a 14-i vám elé állítás tegnap még nem volt a nyomkövetésben, sőt még ma reggel fél 6-kor sem, csak most 8-kor frissült...

(#27922) fPApi: Ha oda beírom, akkor megírhatom a körítést, hogy mit és hogy rendeltem, aztán ide belinkelem, hogy beírtam oda a teló szállításával kapcsolatban, aztán meg majd az lesz a probléma. Másrészt semmibe sem tart átugrani egy-egy hozzászólást... :R

[ Szerkesztve ]

(#27935) bigbuda


bigbuda
aktív tag

THL W100 kapható minideal-nél
LINK

(#27936) cappa72 válasza phone01 (#27928) üzenetére


cappa72
nagyúr

Mindegyik MTK-s telefont előbb utóbb meg lehet root-olni.
[link]
Miért szeretnéd root-olni?
Miért szeretnél rom-ot cserélni?
Találtál-e már romot a google segítségével?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#27937) tutis válasza bigbuda (#27935) üzenetére


tutis
őstag

Na ez az a teló amit megvennék a páromnak azonnal, remélem hamarosan elterjed, és nem is lesz gond vele..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#27938) Bagira01 válasza alázógyík (#27930) üzenetére


Bagira01
veterán

Ha tudok venni hozzá tokot, meg kijelzővédő fóliát akkor lehet hosszabb időre. Bár kétlem, hogy annyira meg tudom szeretni mint a G2-t. Majd ha kijön valami 4,5"-os ami tetszik akkor elgondolkozom.

(#27931) Indiant: Csak kíváncsi vagyok, milyen a chip a többihez képest.

(#27932) gipsztigris: Azt írják, majd elválik.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#27939) cappa72 válasza tutis (#27937) üzenetére


cappa72
nagyúr

Csak az 1,8Ah-s akksi egy picit gyengusnak tűnik, a többi része teljesen rendben van; amúgy bestbuy lehet belőle.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#27940) hunaqua válasza cappa72 (#27939) üzenetére


hunaqua
addikt

Szerintem ebből is lesz valami "extra" változat.Most az a trend a ThL-nél,hogy a modellen belül a full változat kap a front panelen is ThL emblémát.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#27941) M3oH válasza cappa72 (#27939) üzenetére


M3oH
addikt

Nagyon szimpi telo, csak az akkut keveslem en is. Inkabb megvarom a G4t vagy G3St

(#27942) tutis válasza cappa72 (#27939) üzenetére


tutis
őstag

nem olyan karcsú az, főleg egy lánynak. Várom a tmallbox-os megjelenést, meg egy kis időt még hogy pár véleményt olvassak róla, de pont ilyen telót keresek páromnak.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#27943) bigbuda válasza tutis (#27942) üzenetére


bigbuda
aktív tag

Itt egy videó róla

LINK

(#27944) Indiant válasza hunaqua (#27940) üzenetére


Indiant
addikt

Jobb ha nincs, így csak egy Samsung feliratos hátlap kell... :D ;]

Az asszonyoknak meg egy felirat: Te hülye Liba

[ Szerkesztve ]

(#27945) vinibali


vinibali
őstag

ha valaki szenved még az IOCEAN nem magyarságától, felraktam most EZT a romot. indulásnál teljesen kínai, de kiválasztás után néhány dolog magyar lesz. pl a beállítások menü elég kesze-kusza :)
csak cwm recoveryvel lehet telepíteni és a telefon belső memóriájára kell elhelyezni!
kamerában van HDR funkció
KÉP1 + KÉP1HDR

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#27946) Micsek válasza mlaci01 (#27926) üzenetére


Micsek
csendes tag

Nálam is probléma volt a hanggal leveleztem a kínaiakkal vissza akartam küldeni /Miz Z2-esem van = S5/
És küldtek egy gyári 4.2,2-es gyári romot. A hang probléma megoldódott.
Szerintem te is telepítheted. A levél Linkekkel:
Thank you for your letter.
We suggest you can update the item in this link:
http://www.androidgroupon.com/rom/MIZ/z2/MP_mt89_v9_c05_pulid_jb2_20130414-144929_lixiaoli_PC.rar
You can consult how to update it in this link:
http://www.androidgroupon.com/category/phone-rom-download/android-rom-update
Hope it can help you to solve the problem
Thank you very much

Best Regards
________________________________________

Remélem hogy neked is segít.
Nekem sikerült a hátlapot a sok levétellel megrepesztenem.
Pandavill-en van 3$
Gyuri

(#27947) laslie92


laslie92
senior tag

Rájöttem,hogy az IOCEAN x7 nél miért van az,hogy valamelyikben van valamelyikben nincs magyar nyelv!

Csupán csak azért mert 2 féle Iocean x7 létezik a Iocean x7 Young Basic és az iocean x7 Young a Youngba van magyarnyelv a basic ba nincs!

Hogy mi a külömbség a két telefon közt nem tudom!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#27948) citkar válasza laslie92 (#27947) üzenetére


citkar
addikt

Ilyenről olvastam én is, de különbséget nem láttam.
Az h valakié magyarul jött-e vagy sem, az szerintem attól is függ kérte-e s ha igen tényleg rootolták-e a telót s rárakták-e v gyorsan elpostázták azt kész.
Szóval hardware-esen csak egyfélét láttam eddig.

(#27949) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

http://android-sale.com/iocean-x7-phone.html
Mennyire megbízható ez az oldal?
Van IoceanX7 2gb rammal?

(#27950) csabili74 válasza Aksomatic (#27949) üzenetére


csabili74
aktív tag

Availability: Out of stock
És nem is létezett szerintem, mert akkor kishanzánkba is bepottyant volna egykét darab:)

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.