Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109051) rjg válasza Ájvé (#109045) üzenetére


rjg
őstag

Amennyiben rajtuk keresztül vásároltad. Kinti beszerzés esetén felejtsd el a hazai szervizt.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#109052) body007 válasza rjg (#109051) üzenetére


body007
addikt

Azt nem mondanám, h el kell felejteni - meg lehet velük bármit beszélni - "csak" nem ingyé dolgoznak :)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#109053) rjg válasza body007 (#109052) üzenetére


rjg
őstag

Én tavaly év végén fizettem volna egy Xiaomi kijelzőcseréjéért, de nem volt alkatrészük, csak rendelni tudtak volna Kínából. Kicsit többet vártam volna egy "hivatalos" disztribútortól, márkaszerviztől. Lehet, hogy azóta javult a helyzet...

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#109054) nyisziati válasza rjg (#109053) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem a THL T6 PRO-hoz kellett akkumulátor. Emilben elutasítottak, mondván, csak az általuk forgalmazott készülékhez biztosítanak szervízhátteret (pedig nem gariztatásról volt szó, sima szervíz).

Aztán elmentem személyesen.

Bevitték a készüléket a hátsó szereldébe, majd némi tanakodás után közölték: rendben, jó fiúk lesznek és adnak akkumulátort háromezerért. Benne voltam.

(#109055) sanzi89


sanzi89
addikt

50k körül milyen telefon ajánlott? Kritériumok fontossági sorrendben:
- kisebb legyen, mint 5 col (4,7 körül)
- lehető legnagyobb aksi
- legalább 1 GB ram

És kb ennyi. Ötletek?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#109056) PeetR válasza sanzi89 (#109055) üzenetére


PeetR
aktív tag

(#109057) Zeki válasza PeetR (#109056) üzenetére


Zeki
nagyúr

Uhh, korrekt ár! És EU raktárból!

(#109058) djapor96


djapor96
őstag

Ez?
[link]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#109059) cappa72 válasza djapor96 (#109058) üzenetére


cappa72
nagyúr

Huh.. . 6752 durva aron. Olyan szitazott star hatása van elsore. 350 ojro... Hat... Affene tuggya'.
Persze a spec az impozans. Kerdes ugye mnindig a support.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#109060) Upo válasza Zeki (#109057) üzenetére


Upo
addikt

Még 9 dodó a posta. Nekem már majd egy hete meg se mozdul a TN, bár fehéret rendeltem nem feketét.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#109061) Prien válasza WOT-H-A-C (#109034) üzenetére


Prien
addikt

Magyarországra hivatalosan csak a 4/64 gigás került be a ze3580-as SOC-al.

Nem a 4/32-es verzió került be hivatalosan? :U

A kevés is több a semminél.

(#109062) Lecs@


Lecs@
addikt

És Ő ?

512 GB

(#109063) ans1980 válasza svgyula (#109026) üzenetére


ans1980
tag

Igen, már nem is aktuális. Amikor belinkeltem 64 dollár volt. De csak egy napig. Most nézem egy nap alatt megrendeltek tőle 329 darabot.

(#109064) WOT-H-A-C válasza Prien (#109061) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Úgy emlékszem arról volt szó, hogy az Asus magyarország csak a 4/64 est fogja árulni. Holnap utána nézek! :R :R Ettől független lehet, hogy én tévedek! :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#109065) thefreeman válasza PeetR (#109056) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Ez tényleg nagyon jó ár. Én tegnap rendeltem a xiaomiforsale-tól azt írták van készleten de azóta sem változott a rendelés státusza még mindig csak annyi hogy fizetés elfogadva. Ha holnap reggel sem változik akkor lehet, hogy elgondolkozok rajta, hogy lemondjam a rendelést onnan és megrendeljem innen. Innen biztos, hogy az eu-ból küldik?

(#109066) Zeki válasza thefreeman (#109065) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha nincs raktáron nekik, akkor nem tudják feladni. A kínai csak akkor írja valamire hogy out of stock, ha már tutira nem tudja beszerezni.

(#109067) thefreeman válasza Zeki (#109066) üzenetére


thefreeman
aktív tag

De én akkor rendeltem amikor azt írta az oldaluk, hogy raktáron van a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#109068) sanzi89 válasza PeetR (#109056) üzenetére


sanzi89
addikt

Köszi, szerintem meg is rendelem. Sajna még 9 dollár rájön, ha Magyarországra kérem a szállítást... :(((

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#109069) Zeki válasza sanzi89 (#109068) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azért a 9USD semmi, ha Kínából jönne 27% Áfával, meg 2000Ft vámkezelési díjjal, na az sokkal többe kerülne.

thefreeman

Az azt jelenti, hogy ha nincs raktáron, akkor be tudják szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#109070) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!

Milyen 2 GB ramos telefonok vannak EU raktárból 5” környékén? (4,5”-től 5-5”-ig) :R

(#109071) iMaverick válasza dlaj (#109070) üzenetére


iMaverick
addikt

Pont most linkeltek egyet... LINK

Szerintem kicsit jobban kellene specifikálnod, hogy mit is keresel. ;)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#109072) dlaj válasza iMaverick (#109071) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi szépen, ez pont jó lenne.
Esetleg jöhetne még valakitől kevésbé neves kínai gyártó még kedvezőbb árú készüléke. (2 GB ram, EU) :R

(#109073) andatti


andatti
senior tag

Csak párat olvastam vissza... :(
A XIAOMI Redmi 2 Pro tényleg nagyon ütős ezen az áron... de az inkább nekem kéne, mint a mutternak, bár az én telóm alig fél éves, korlátos, így nem cserélek.
a tecsós ajánlatokhoz kéne nekem segítség. Most 3 napig kiszórják a gyönge telókat, és a muternak kéne egy jobb, beletenné a 2 sim-et, így máris csak egy telót kéne vinnie, de nem tudok dönteni. A 10 rugós rém rossz hardveresen, így nem is jöhet szóba...
Szóval
Lenovo A369i /15/, VAGY BEEX LUNA /17/ VAGY MS LUMIA 435 /20/, esetleg ConCorde SmartPhone 4000 (az edigitalból) /20/?? ?
Tudom az MS már off itt, bár hardveresen az a legjobb az összes között... Ti melyiket ajánlanátok, mert akkor a 7végén (cs-p-szo) valamelyikre le kéne csapni... De nyitott vagyok más márkára típusra is, hasonló árban, ha az jobb, mint ezek...

[ Szerkesztve ]

(#109074) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Na,

Megérkezett az egyik Mlais M7, amit rendeltem. Természetesen, hogy ne menjen zökkenőmentesen, a másik még mindig valahol Hollandiában kóvályog. :)

Első benyomások:
- szép kijelző a HD felbontás ellenére is
- piszok gyors rajta a rendszer, nem akadozik (egyelőre)
- az ujjlenyomat olvasót még meg kell szokni, de gyorsan reagál
- a hangszóró sajna kicsit csendes, de nem vészes
- az összeszerelés, anyaghasználat, nagyon rendben van
- ha sok minden fut rajta, akkor tud melegedni rendesen az MTK6752

Alapból belső SD kártyával érkezik a telefon, így a 16 GB rom szét van osztva több belső partícióra. A Mlais csinált egy partícióegyesítő FW-t, ami persze nem a legfrissebb, így új Androidosként WP-ről érkezve beletelt egy pár órámba mire rájöttem, hogy hogy működik a frissítés, meg a scatter átpiszkálása a legújabb OTA verzióban. ( A Windows 10 sem könnyítette meg a dolgom )
De így már 12,27 GB felhasználható, ami egész jó így.
Nagyvonalakban ennyi lenne. Ha pár napot használtam és többet tudok az akkuról mondani, meg jobban megismertem a telefont, akkor majd írok egy kis logout szösszenetet.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#109075) iMaverick válasza dlaj (#109072) üzenetére


iMaverick
addikt

Az a baj, hogy ahogy elkezdjük az árat lejjebb nyomni, egyre inkább kikerülnek a kosárból a "minőségi" alkatrészek + support. Nem tudom, hogy mennyi a keret, de ez ennyi pénzért nagyon korrekt ajánlatnak tűnik. (Speciel ugyanennyiért "jobbat" csak Kínából tudtam rendelni. Bár a "jobb" jelen esetben relatív, lévén egy Elephone P4000-ről van szó. Amiben jobb: nagyobb kijelző, gyárilag 5.1-es droid, 4400mAh-s aksi, és tudja a B20-as 4G-t is.)

(#109074) tibcsi0407: Várjuk! :R

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#109076) gamegod


gamegod
senior tag

Eu-s atalakitott tud valaki linkelno? Marmint tolto atalakitot :D

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#109077) tibcsi0407 válasza gamegod (#109076) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A konnektorok svájci bicskája :D:D:D:D :DDD

Egyébként van még pár: Link

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#109078) ottobacsi válasza tibcsi0407 (#109074) üzenetére


ottobacsi
tag

Én is kíváncsi vagyok hogy pár hét után mit mondasz majd róluk, mert amikor megvettem az M52-es MLajost,
ez volt a másik jelölt, csak az akku és a +50$ miatt végül lemondtam róla.... de lehet hogy rosszul tettem... :(((

(#109079) tibcsi0407 válasza ottobacsi (#109078) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az akkuhoz még kell pár nap, mire tudok értelmesen írni róla, mert most egyfolytában telepítgetek rá.
Bár nekem elég, ha reggeltől estig bírja, nem szempont a több napos használat. Készenlétben meg biztos bírná.
Egy fajta custom rom van eddig rá, de még nem tettem fel, inkább megvárom míg a srác a CM 12.1-et is portolja. Csak azt mondta még tele van hibával. :)
Még tanulnom kell az Androidot, de tetszik, hogy jobban tudom piszkálni, mint a Lumiámat. :)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#109080) rebuilt


rebuilt
tag

Megjelent a honor 7 az Edigital nál igaz még csak rendelési szinten (raktáron nincs)

Ha még eddig nem lett volna

[ Szerkesztve ]

Ha már eladtad amit hirdettél vedd a fáradtságot és írd oda hogy ELKELT vagy akár törölheted is.Mind a ketten jobban járunk!!!;

(#109081) Upo válasza gamegod (#109076) üzenetére


Upo
addikt

Villamossági boltokban szokott lógni a kampón (ahol a villanyszerelők veszik a kapcsolókat-vezetékeket, nem a teszkómédiamárk), van egy tőlünk 1 sarokra, ott most 210 forint.
Azért ennyire nem kéne rágüzülni a kínai rendelésre, legközelebb a kiflit is onnan rendeled? :N

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#109082) Bendegúz98 válasza gamegod (#109076) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

160 pénz a vat....-n
+1 UPO-nak

[ Szerkesztve ]

(#109083) ottobacsi válasza Upo (#109081) üzenetére


ottobacsi
tag

Pedig nagyon rá lehet kattanni... :K
Ha valami olyan kütyü kell ami nem túl sürgős, akkor az első az ebay + 2-3 kínai webshop ahol megnézem. :D
És ugye sok olyan dolog van amit itthon még csak véletlenül sem lehet beszerezni, vagy csak nagyon borsos áron.

Az elkövetkezendő időkben egy kicsit megdolgoztatom a postásunkat, mert kb. 24db kínai csomagocska fog érkezni 2-3 hét alatt. :DDD

(#109084) kezdő


kezdő
senior tag

Sziasztok!

Erdeklodni szeretnek, hogy velemenyetek szerint jelenleg honnan szerezheto be a legkedvezobb feltetelekkel a Meizu M2 Note vagy a Lenovo K3 Note?
(Illetve van e hasonlo keszulek, kedvezmenyesebb aron)

EUs forras kene, hogy ne legyen afa.
Tinydeal szamomra uj Europai szallitasi modja az ilyen lehet?

Annyi uzlet van mar, hogy nem tudom nyomon kovetni a dolgokat, elore is koszonom ha valaki tud valami jo tippet adni.

(#109085) WOT-H-A-C válasza kezdő (#109084) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Gearbest eu raktárán láttam M2 note-ot.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#109086) tibcsi0407 válasza WOT-H-A-C (#109085) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Sőt, K3 note is van most.

https://utdetailing.hu/

(#109087) JimmyVR


JimmyVR
csendes tag

Sziasztok!Egy Jiayu G5S 2/16 telóra véletlen rákerült egy Jiayu G4S romja.Azóta imei-t nem ismer fel,képernyő el van kalibrálva.Valaki meg tudná mondani,hogyan lehetne totál újra formázni a telót,és a gyári op rendszert felrakni?Rom csere végigmegy,de semmi...Köszi!

(#109088) youngboy


youngboy
senior tag

Sziasztok!

Most hozzá tudnék jutni Asus Zenfone 2 (ZE551ML) dual sim készülékhez elég jó áron, de csak pár napig. Korábban nézelődtem, de akkor lemondtam róla, mert nem találtam elfogadható áron dual active telefont.

Mi a helyzet jelenleg dual active vonalon? Milyen alternatívái vannak manapság a Zenfone-nak?
Bocsi a kérdésért, de nincs sok időm eldönteni, hogy megrendeljem-e az Asus-t.

Köszi a segítséget.

(#109089) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A kettő biztonsági szoftver közül ti melyiket ajánljátok inkább?
Eset Mobile Security
McAfee Mobile Security

(#109090) KTU válasza GEPESZ66 (#109089) üzenetére


KTU
addikt

Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik (kiemelt téma)
Ez a megfelelő topik a kérdéshez.
Szerintem ez itt off.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#109091) GEPESZ66 válasza KTU (#109090) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ok.

(#109092) #79335424 válasza KTU (#109090) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudod jól, hogy az a topik is zsákutca lesz, mert nincs ajánlott. :)

(#109093) dlaj válasza iMaverick (#109075) üzenetére


dlaj
őstag

Igen, én is így gondolom.
Rendszeresen látogatom ezt a topikot is, csak arra gondoltam, hogy valamiről lemaradtam, és valakinek lesz egy titkos favoritja.
Az általad is ajánlott készülék valóban egy nagyon jó (jelenleg a legjobb) ajánlat a keresett kategóriában. (mármint a XIAOMI Redmi 2 Pro 36K-ért az EU-ból) :R

[ Szerkesztve ]

(#109094) Lecs@ válasza youngboy (#109088) üzenetére


Lecs@
addikt

Itt jobban jársz Zenfone vonalon kérdezősködni.

512 GB

(#109095) cotag


cotag
senior tag

Adott egy névjegy, amit tiltani akarok hogy ne érjen el a vodás számomom.Igen ám, de ha tiltólistára teszem, akkor a telenoroson sem ér el!!! Ott viszont szeretném elérjen...
Mit lehet tenni?? Zenfone 2 telcsi...

(#109097) youngboy válasza Lecs@ (#109094) üzenetére


youngboy
senior tag

Zenfone alternatívákkal kapcsolatban érdeklődnék.
Zenfone vonalon is érdeklődöm a saját topic-jában, de ott leginkább a készülékkel kapcsolatban.

(#109098) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Ha valakit érdekel Vibe shot magyar garival.

youngboy: Az összefoglalóban találsz párat.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#109099) beg válasza WOT-H-A-C (#109098) üzenetére


beg
veterán

Rossz a link koma :DD

[link]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#109100) WOT-H-A-C válasza beg (#109099) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Köszi!! :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.