Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) bigdady válasza z0d1AK (#8800) üzenetére


bigdady
nagyúr

thx

(#8802) hun_gery


hun_gery
aktív tag

semmi

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#8803) tjb007 válasza feeder42 (#8797) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kérdés, hogy kijelzőméretben mekkora számodra az ideális és, hogy mire szeretnéd leginkább használni.
Ha nagyobb kijelző kell akkor xTAB-100, ha megelégedsz a kisebbel is akkor xTAB-70 vagy CC 7030 annak függvényében, hogy mire szeretnéd leginkább használni. Ebookra, netezni a 4:3 miatt a xTAB alkalmasabb, filmnézésre meg a 5:3 miatt a CC 7030 bár egy ez nagyon egyénfüggő, van akinek ez nem okoz problémát.
Multimédiában az xTAB -ok erőseb de ha nagy buherátor vagy és úgy cseréled a ROM -okat mint más a zokniját akkor inkább a CC 7030 ajánlott.

(#8804) feeder42 válasza tjb007 (#8803) üzenetére


feeder42
csendes tag

Köszönöm a választ és használatban általános dolgokra pl: levelezés ,internet ,persze a multimédiás képességeket sem szeretném nagyon elhanyagolni mert a melóhelyen éjszakánként jól fog jönni az is.
Most egy HTC telefonom van de már meguntam állandóan cserélgetni a romokat inkább használom már fél éve nem cseréltem rajta romot.
Akkor valószínű,hogy marad a wayteq a méretet még átgondolom.
Még egyszer köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#8806) tjb007 válasza feeder42 (#8804) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha van időd akkor látogass el valamelyik műszaki üzletbe (Speedshop, Extreme Digital stb.) ahol meg tudod nézni, hogy pontosan mekkora is egy 10 és egy 7" -os, így azért jóval könnyebb eldönteni.

(#8807) mArZsi


mArZsi
tag

Renesas, vagy Haipad M9-el rendelkezik vki?

(#8808) hun_gery válasza mArZsi (#8807) üzenetére


hun_gery
aktív tag

nekem volt renesas

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#8809) mArZsi válasza hun_gery (#8808) üzenetére


mArZsi
tag

A volt az nekem nem jó :) Miért váltál meg tőle?

(#8810) ocsesz


ocsesz
aktív tag

Sziasztok.

Adott egy Smart Tab 7-es.Ha összekötöm a notival hogyan látom mint külső meghajtót?
Telepített valami progit,de semmi.
Egyedül a media player jön be ha csatlakozok.
Nem lehet külső meghajtóként kezelni?
Ja,a táblában van microsd is,azt sem látja.

(#8811) Luissimo válasza ocsesz (#8810) üzenetére


Luissimo
veterán

lehuztad a felső redőnyt ?
(akarom mondani az értesítősávot ?
és bekapcsoltad az USB connection-t ?)

(#8812) ocsesz válasza Luissimo (#8811) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Az usb megosztás be van kapcsolva.
Értesítősáv?-gondolom ami alul van nekem,ott csak az usb jel van,de nem tudok vele semmit sem csinálni.

Bocsi,kezdő droidos vagyok.

(#8813) hun_gery válasza Luissimo (#8811) üzenetére


hun_gery
aktív tag

3.2-n nincs sok redőny. :)

#8812, ocsesz:
fel kéne telepíteni a driver-t, amit kaptál hozzá (dugd össze a géppel, lesz egy meghajtó, arról), aztán intézőben látni fogod, mint smart tab 7, total commanderben meghajtóként nem.

(#8809) mArZsi:
mert retek lassú volt, még az sd film is akadt rajta, nemhogy egy komplexebb gameloft-cucc.
Mondjuk én még a megjelenéskor vettem, azóta van rá sok firm, lehet, hogy szépen összereszelték a gépet a robottal, mert szerintem volt benne potenciál.

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#8814) ocsesz válasza hun_gery (#8813) üzenetére


ocsesz
aktív tag

A drivert feltelepítette de nem látni az intézőben.
Megpróbálom törölni és újra,hátha.
Köszi a tippet.

(#8815) Luissimo válasza hun_gery (#8813) üzenetére


Luissimo
veterán

3.2 ?
hjakérem, hacsak ugynem... :DD
nemmindenki szereti a redőnyt, persze énis a reluxára esküszöm :DDD

(#8816) ocsesz válasza hun_gery (#8813) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Hát,az intézőben semmi.
Az érdekes az,ha rádugom csak 1 lehetőséget ad meg,hogy a media player-el nyissam meg.
Ott látni is külön a gépet és külön az sd-kártyát.
Máshol viszont nem.

[ Szerkesztve ]

(#8817) krain


krain
tag

valakinek tapasztala a samsung galaxy s wifi 5.0-val?

(#8818) hun_gery válasza ocsesz (#8816) üzenetére


hun_gery
aktív tag

passz.
gyere át ide, ez a smart tab fóruma, hátha itt meg tudják mondani

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#8819) ocsesz válasza hun_gery (#8818) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Köszi:)

Itt is kérdeztem :(
Azért gondoltam,hátha itt.

(#8820) Luissimo válasza ocsesz (#8816) üzenetére


Luissimo
veterán

van egy olyan app a marketen, hogy PAW server.
ha azt felteszed a kütyüre és elindítod, akkor megad egy ip címet, amit ha beírsz a böngésződbe, akkor az egész kütyüt látod, szőröstül-bőröstül-lekestül.
mindent tudsz vele csinálni, másolgatni is , kedvedre.
egy percet szánjál rá, szerintem....

(#8821) ocsesz válasza Luissimo (#8820) üzenetére


ocsesz
aktív tag

Köszi!

Kipróbálom!

(#8822) Luissimo válasza ocsesz (#8821) üzenetére


Luissimo
veterán

ja és vifin kapcsolodik :-)

(#8823) petipetya


petipetya
nagyúr

[link]

WayteQ xPAD-70 és xTAB-100 teszt - GSM online, youtube link. Még nem néztem meg.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8824) petipetya válasza petipetya (#8823) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pfff, ez elég karcsú, nem szól semmiröl.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#8825) tjb007 válasza petipetya (#8823) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezek a GSM online "tesztek" még midig a vicc kategóriába tartoznak, meg sem közelítenek egy igazi tesztet.
A szakmaiságról meg no comment......

(#8826) maláj válasza krain (#8817) üzenetére


maláj
őstag

kérdezz és válaszolok :)

(#8827) petipetya válasza tjb007 (#8825) üzenetére


petipetya
nagyúr

Bizony... A szakmaiságra szerencsére van pár megbízható és gyakorlatias ember itt a topicban. Neveket azért nem írok,mert senkit sem szeretnék kihagyni. Akik ilyenek, Ők úgyis magukra veszik a megtiszteltetés ingét. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#8828) Spidee


Spidee
senior tag

Sziasztok!

A Samsung Galaxy 8.9 és a HTC Flyer között vacillálok.
Tudtok mondani valami negatívomat a két géppel kapcsolatosan, ami elriaszthat vagy az egyiktől, vagy a másiktól?

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#8829) krain válasza maláj (#8826) üzenetére


krain
tag

(#8830) tjb007 válasza Spidee (#8828) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Tudtok mondani valami negatívomat a két géppel kapcsolatosan, ami elriaszthat vagy az egyiktől, vagy a másiktól?"

Talán az áruk.
Egyikkel sem járnál rosszul viszont jelentős különbségek vannak köztük.

[ Szerkesztve ]

(#8831) keszo


keszo
őstag

Sziasztok!
EZ az átalakító működik tablettel is

Attila

(#8832) tjb007 válasza keszo (#8831) üzenetére


tjb007
nagyúr

99% -os valószínűséggel nem de ott van még az az 1%, ki kell próbálni (bár sokra ne számíts).

(#8833) jFox válasza keszo (#8831) üzenetére


jFox
őstag

Szerintem sem, de az olcsóbb VIA-s tabokon van RJ45. :C
Mi a baj a WIFI-vel? Ma már lehet WIFI-s routert kapni 4-5eFt-ért.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8834) keszo válasza jFox (#8833) üzenetére


keszo
őstag

Melohelyen is kipróbálnám de ott nem néznék jó szemmel ha wifi-t raknék fel.
xtab-nak nincs rj45-öse, és kellene valami

Attila

(#8835) hun_gery


hun_gery
aktív tag

A Gameloft játékok 1 v. 0 dollárba kerülnek ma a marketen! (meg szerintem holnap is)

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#8836) z0d1AK válasza hun_gery (#8835) üzenetére


z0d1AK
veterán

Melyek?
Amelyek eddig fizetősek voltak, azok nálam továbbra is azok.:(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8837) hun_gery válasza z0d1AK (#8836) üzenetére


hun_gery
aktív tag

tényleg felsoroljam? nézd meg légyszi a marketen.
szerk:
megnéztem:
ingyen: uno free, gt racing, bia2, fantasy town, asphalt5, nlf pro 2012, let's golf
232 ft: aspalt6, block breaker 3, uno, backstab, mc2, order & chaos, 9mm, nova2, bowling, poker, solitaire, assasin's creed, sudoku, asphalt hd, driver SF, tintin, immortals,

stb
(nem tudom, hogy eddig mi volt ingyen, vagy mi nem, de hogy nem 1USD volt egy játék, az tuti)

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#8838) z0d1AK válasza hun_gery (#8837) üzenetére


z0d1AK
veterán

Jah, már látom, a bejelentkezés sokat segített.:)

Bár a Modern Combat 3: Fallen Nation több, mitn 1600, pedig kipróbálnám.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8839) hun_gery válasza z0d1AK (#8838) üzenetére


hun_gery
aktív tag

lesz azis 1UDS, követni kell a gameloftot twitteren, ott írják majd, hogy mikor.
amúgy vigyázz vele!
én megvettem, hogy kipróbáljam, erre "nem kompatibilis a tábla", és kiderül, hogy NEM VISSZATÉRíTHETŐ az ára.

ui.: smart tabon szinte egyik gameloft játék se megy.

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#8840) z0d1AK válasza hun_gery (#8839) üzenetére


z0d1AK
veterán

A Market elvileg nem engedi telepíteni azokat az alkalmazásokat, amelyek nem kompatibilisek a készülékkel. Facebookon követem őket, várom is, hogy mikor lesz 1 USD. Bár nem össze esküvés elmélet, de ilyenkor megy fel az árfolyam is...:(

Egyébként érdekes,hogy több Honeycombos masina sem támogatja (Galaxy Tab 10.1v, Archos 80 G9, A100). De még a Packard Bell Liberty Tab sem, holott az megegyezik hardverben és szoftverben is az Acer Iconia Tab A500-zal, amit meg támogat...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8841) hun_gery válasza z0d1AK (#8840) üzenetére


hun_gery
aktív tag

pedig telepíti, majd közli, hogy nem kompatibilis a cucc... nem értem... se root, se chainfire,és még ez is :(

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#8842) z0d1AK válasza hun_gery (#8841) üzenetére


z0d1AK
veterán

Érdekes, nálam még nem jelentkezett ilyen. :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8843) tjb007 válasza z0d1AK (#8840) üzenetére


tjb007
nagyúr

"A Market elvileg nem engedi telepíteni azokat az alkalmazásokat, amelyek nem kompatibilisek a készülékkel."

Dehogyis nem engedi. Az a pár kilo- vagy megabyte-os "keretprogram" amit te letöltesz a Marketről ugyebár egy csupasz valami ami önmagában semmire sem jó, ahhoz, hogy használni tudjad le kell tölteni a játék fájljait a Gameloft szervereiről. Na, itt a probléma gyökere mivel amelyik eszközt a Gameloft szervere nem tudja beazonosítani arra egyből jön a nem kompatibilis szöveg holott a valóságban meg az lenne.

(#8844) hun_gery válasza tjb007 (#8843) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Ugye az tény, hogy a gl játékok kijönnek ugye majd' minden gpu-hoz. (adreno, pwervrx, tegra, mostanában mali is). ezért van 1.0, 1.01,1.02 stb verzió is.

Namost magyarázd el légyszíves, hogy a lewarezolt játékok miért mennek ugyanezen a gépen? (pl rainbow6 nem is látszik marketen, feketén beszerezve pedig megy, 9mm látszik, de a marketes verzió szerint nem kompatibilis, a warez azonban igen)

A warez játékok is a gl szervereiről szedik le a szükséges x100 megát, nincs mögöttük "sáros" szerver (megnézheted a letöltött apk-ban)

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#8845) tjb007 válasza hun_gery (#8844) üzenetére


tjb007
nagyúr

A warezről szerintem pont itt nem kéne beszélni, amúgy szerintem te is tudod, hogy azok miért mennek (c betűvel kezdődik és rack -el végződik).
A Smart Tab 7 -et a Gameloft nem ismeri, még magát a ZTE -t mint márkát sem. Amúgy nagyon érdekes, az Asphalt 6: Adrenaline HD a Motorola XOOM -mal kompatibilis de az Acer Iconia Tab A500 -zal már nem holott hardverben csont ugyanaz mindkettő.

[ Szerkesztve ]

(#8846) chubii


chubii
senior tag

Sziasztok!
Valaki lenne olyan kedves, hogy e-mailben elküldi a Pocketbook IQ701-en található gyári könyveket ? Sajnos frissîtés után eltűnt az összes , és fontos lenne . Előre is köszönöm !

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#8847) hun_gery válasza tjb007 (#8845) üzenetére


hun_gery
aktív tag

Miért ne lehetne itt beszélni a feketemarketről? Nem támogatom a warezt, csak beszélek róla. Nem ugyanaz. Mondjuk mindegy, csak egy érdekes anomáliáról írtam, majd idővel a chainfire megoldja ezeket a gondokat :)
Az meg, hogy a gl nem ismeri a zte-t a gépei közt, azt hiszem nem a zte, hanem a gl szégyene. (mondjuk számukra a mali gpu is csak pár hete létezik...)
egyébként valóban érdekes ez a hw-kompatibilitás, amit írtok. biztos a ts-vezérlő más a táblákban, és a market azt is nézi, csak mi nem tudjuk :)

[ Szerkesztve ]

Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

(#8848) laolaj


laolaj
aktív tag

Sziasztok..

lenne egy pár kérdésem.
Nekem ez a Tablet dolog új pálya viszont egy kinézett darab már van több napnyi olvasás után...
ARCHOS 80 G9

elsőnek valami olcsó kategóriát lőttem be de rájöttem, hogy ez marhaság mert csak szívok majd vele.
így ezt a darabot néztem ki...
akinek van megkérdhetem, hogy írna egy pár sort, hogy milyen követelményei voltak és mi fogadta az eszköz kézhezvételétől.

Vagy mi lenne amit ilyen 300€ hatáig ajánlatok.... Ebben az összeg határban van itt Asus eepc is olyan 275€ körül Atom N570es cpu 1GB ddr3 és 10"... de az kis lapos..

egy tablet lehet h jobb lenne.
Ami a cél: net, olvasni, nyelvet tanulni, kép és zene ... :)

köszi válaszokat
jó éjt.

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#8849) Spidee válasza tjb007 (#8830) üzenetére


Spidee
senior tag

És melyiket ajánlanád inkább akkor?
Vagy valami más gép ami hasonló, de olcsóbb?

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#8850) bodola


bodola
csendes tag

Boldog Új évet mindenkinek!
Legyetek szívesek segíteni: olyan táblagépet keresek amiben van GPS, DLNA, FM rádió (jó lenne rds), WIFI is. Hab lenne a digitális iránytű és 10" alatti méret és HDMI. A 3G nem feltétel. Lehet, hogy ezt a masinát még nem találták fel/rakták össze? Kösz előre is!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.