Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75851) kovacs65 válasza castiels (#75848) üzenetére


kovacs65
senior tag

8.4
idealo.de
Itt érdemes nézelődni.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#75852) cidalain válasza saphancs (#75847) üzenetére


cidalain
veterán

akkor a Samu Galaxy Tab S2 VE 9.7 lehetne jó, szintén 4:3-as kijelző
esetleg a Lenovo TAB4 Plus 10" FHD

a Lenovo már bőven kereten belül van, a Samu a határon.
sajnos nincsenek mostanában igazán erős tabletek, a jelentőségük csökkent a 6" vagy nagyobb izomtelók mellett, nincs igazán kereslet a 100 ezres kategória feletti gépekre, így elég nagy a luk ezek között, és a Samu Tab S3 között tudásban (és nyilván árban is)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75853) ®abstract® válasza AndrewBlase (#75850) üzenetére


®abstract®
őstag

persze,hogy nem :)
próbáltam,nem jött be.
számomra a 16/9,16/10 képarány jön be:
netezéshez,filmezésre és játékra is.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#75854) skill84


skill84
tag

üdv!
tabletet vennék és az érdekelne ki mit ajánl.
8" 16gb memóra 2gb ram (ennyi elég?) wifi bluetooth bővíthető belső memória
filmezésre olvasásra kéne. ha a hangszórója is elfogatható az külön öröm!

Lenovo Tab4 8 ZA2B0059BG ezt néztem ki már rohantam is volna megvenni mikor láttam
hogy tönkreteszi az sd kártyákat :o

a keret kb 40ezer

(#75855) cidalain válasza skill84 (#75854) üzenetére


cidalain
veterán

Huawei Mediapad T3 8" a masik lehetoseged.
Mit ertesz azon, hogy tonkreteszi az SD kartyakat? Itt a forumon tobbeknek van ilyen gepe, nem remlik hogy ilyesmirol beszamoltak volna.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75856) skill84 válasza cidalain (#75855) üzenetére


skill84
tag

itt írták:
https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-Android-based-Tablets-and/Lenovo-Tab-4-8-plus-major-issue-micro-SD-corruption/td-p/3800093

Huawei Mediapad T3 8" lesz a befutó bár ennél meg lehet rosszul láttam de a memória nem bővíthető.

(#75857) cidalain válasza skill84 (#75856) üzenetére


cidalain
veterán

de a Huawei bővíthető microSD-vel természetesen, rossz a leírás.
a link a tab4 8 PLUS modellről szól, te meg a sima tab4 8-at nézted a boltban 40 körül. azért csodálkoztam, mert ilyesmit a fórumozók nem jeleztek itt nálunk.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75858) skill84 válasza cidalain (#75857) üzenetére


skill84
tag

oh szuper !
LENOVO Tab4 8 TB-8504F (ZA2B0059BG) akkor ezzel semmi gond. megyek is megveszem . lesz nagy öröm! :D

(#75859) Bartfaib


Bartfaib
újonc

Sziasztok szerintetek a Samsung galaxy tab E t560N az mennyire éri meg az árát. Sim nem fontos, netezésre youtubeozásra kell. fontos a méret mivel tanulni is erről szeretnék és kényelmesebbnek tűnt ekkorában mint 8 colosban.

(#75860) cidalain válasza Bartfaib (#75859) üzenetére


cidalain
veterán

semennyire: régi, elavult, és újkorában sem volt egy jó gép. lépj túl rajta
helyette ezeket ajánlom 10" méretben, hasonló 50000 forint körüli árban
Huawei Mediapad T3 10"
Lenovo tab4 10"

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75861) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Sziasztok!

Meghibásodott tablet miatt írok, ugyanis nem találtam alkalmasabb topikot a kérdésemhez.

Adott egy Cube iWork 10 (Android+Win10) tablet, ami kb. 2 hónap használat után meg se nyikkan. Se kép, se hang, se töltés, beszart annak rendje és módja szerint. Hosszan nyomott gombokkal sem tudok belépni diagnosztikai/recovery üzemmódba és a töltést jelző fénye nem világít. VIDEÓ
Azóta is papírnehezék, az eladót nem érjük el eBay-en (a hirdetési számon már más termék szerepel ráadásul).

Már azon vagyok, hogy szétkapom az egészet és megpróbálom magam megbuherálni, hátha csak érintkezési gondja van. Tudom, tudom, kínai cucctól kínai minőséget lehet csak elvárni, de ez enyhén szólva alulteljesített még így is.

A hibajelenséggel van tapasztalatotok? Esetleg valami tutorial leírást vagy videót tudtok linkelni, ami alapján okosabb leszek?

Köszi! :))

[ Szerkesztve ]

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#75862) cidalain válasza Johnny_vT (#75861) üzenetére


cidalain
veterán

töltőfej, és a kábel biztosan jó? rá tudtál mérni multiméterrel?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75863) Johnny_vT válasza cidalain (#75862) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Nincs multiméterem, de a Samsung telefontöltőmmel szintén nem reagál. Azonos feszültség és áramerősség, mikor még működött, akkor volt, hogy ezt használtam hozzá és nem nem volt gond.

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#75864) Dr.NX válasza Johnny_vT (#75861) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

180 napon belül PayPaltól vissza tudod kérni a pénzt. A tabletet meg add le szelektívbe, szerviz nem gazdaságos.

Elfogadom a sütiket.

(#75865) cidalain válasza Dr.NX (#75864) üzenetére


cidalain
veterán

azért ez nem ilyen egyszerű. fordulhat a paypalhoz, de pp kötelezheti őt arra, hogy küldje vissza a gépet. ráadásul 2 hónap után nem biztos hogy érvényesíthető a pénzvissza garancia. szóval ha hozzájuk is fordul egyáltalán, akkor, még ne dobja ki a gépet.

esetleg még ebay reklamáció lehet jó, ha az estimated deliveri lejárta utáni 30 napban még benne van. ez csak akkor lehetséges, ha nagyon sok volt a várható szállítási idő, és nagyon hamar meg is érkezett.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75866) Bartfaib válasza cidalain (#75860) üzenetére


Bartfaib
újonc

Lánynak lenne, bementünk boltba és jobban tetszett neki a lenovonál, a huawei-nél is (számít a dizájn). Árban is kicsit alatta van.
Mi vele a konkrét baj?
-Android 5. annyival lassab/jobban belassul?
-8GB belső tárhely már ennyire kevés még úgy is ha bővítjük? (Játszani nem olyan fontos arra ott a telefon az jóval erősebb)
-A 1,5 gb ram ennyit számít a 2gb-hez képest?
A többi paraméter ha jól láttam azonos.

(#75867) cidalain válasza Bartfaib (#75866) üzenetére


cidalain
veterán

igen, az 1,5 Gigával van a legnagyobb baj. a samu touchwiz rendszere amúgy is alapból több memóriát eszik, gyakorlatilag olyan a használata, mint egy másfajta tab, amiben csak 1 giga ram van. ettől függetlenül is az adott gép legalább 3 éves konstrukció. az E széria kifejezetten alap, újkorában sem volt egetverő, ráadásul még túl is van árazva. ez a hardver egész egyszerűen nem ér többet 30-nál jelenleg szerintem.
a másik kettő ajánlott típus messze jobb felhasználói élményt biztosít. ár-érték arányuk jobb, később avul el szoftveresen mind hardveresen. (tulajdonképpen a samu már elavultnak számít)

lenovoból is van fehér, így a csajos szín nem lehet akadály. a designnál ne a forma legyen az elsődleges szempont. ráadásul van, ahol 46-ért meg is vehető.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75868) Bartfaib válasza cidalain (#75867) üzenetére


Bartfaib
újonc

Köszi a korrekt és gyors választ, sokat segítettél.

(#75869) Johnny_vT válasza cidalain (#75865) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

A hivatalos utakról már rég lemondtam, ugyanis az eladó eléggé bűzlik. A termékszám alatt már tök mást árul eBay-en, ezért rendesen reklamálni sem tudtam nála. A másik "apróság", hogy a tabletet még nyáron vettük és akkor volt, hogy 2 hónap után bedöglött. Azóta spam-olom az eladót, de semmi reakció.

Azóta a polcon hever, csak most jutottam oda, hogy próbáljak vele kezdeni valamit. Ezért főként javítási megoldási ötleteket várnék, ha van még :))

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#75870) Bartfaib válasza cidalain (#75867) üzenetére


Bartfaib
újonc

Nah közben beszéltünk, és nagyon nem akar hajlani a lenovo/huawei felé, szóval esetleg lenne ötleted/tek.
maximum 45e felső határral milyen 9-10 colos tabletet érdemes venni? Nem elfektetett változat(amiatt nemjó a huawei xd).
A 8 colosat néztük a boltban de nem lehetett bekapcsolni és nem igazán látszott úgy, hogy kényelmesen olvasható rajta pdf.
Nyilván ha, nincs akkor marad a lenovo.

(#75871) Johnny_vT válasza Bartfaib (#75870) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Irány a YouTube és tessék meggyőzni, hogy márpedig amit ő akar az olyan lesz, hogy két hét után inkább már hozzá sem nyúl! :)

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#75872) Bartfaib válasza Bartfaib (#75870) üzenetére


Bartfaib
újonc

Egyébként használt sem gond, és elsősorban internetezésre meg pdf olvasásra kell, szóval ha arra nem olyan fontos két giga ram akkor nem költenénk rá ennyit.

(#75873) cidalain válasza Bartfaib (#75870) üzenetére


cidalain
veterán

Mit ertesz azon hogy nem elfektetett valtozat? Mert ezen nem tudok tullepni.
Allitva kell fogni, mint egy telefont, aztan akkor nem elfektetett :)
Mivel nincs a hosszu oldalon a kijelzonel home gomb, logo semmi, igy nem ertem miert nem lehet az allitva fogom az alapertelmezett allapot.
Update: ja latom a huaweinel ott a logo, es a kamerapotty mindkettonel. Tul kell lendulni ezen. 8-ason nem ott vannak, es lehet rajtuk PDF-et olvasni. Szerintem jobb is, mert en kezben tartva olvasok, es nem mindegy milyen nehez tabot tartok a kezemben: kisujjal tamasztom, es volt mar hogy a kicsi tabtolnis fajt a kisujjam.

Nincs mas ajanlott tab ebben a kategoriaban, csak a Lenovo es a Huawei.
Hasznaltan lehet venni Samsu g SM-T580-at ami ezeknel kicsit jobb kijelzoben is, processzorban is, de mar 2 eves gep. Hasznaltan kb hasonlo arban lehet, az is van feherben, es Samsung...

8 colban sem tudnek mast mondani mint a ket ajanlottnak a 8-as kistesojat.

(Tenyleg azt kell mondani, hogy ha anyazni akar, meg azt akarod hallani 2 evig, hogy istenem de fos ez a Samu tablet, akkor meg lehet venni. Ertem hogy mire kell, metud nyitni pdf-et, nem gond, de ha mar nezltezget, es 2-nel tobb tabot hasznal, akkor a tabvaltas 5-10 masodperc lesz. Ha esetleg meg face is menne mellette, vagy pdf reader, akkor az alkalmazasok kozott mindig ujra fog tolteni... Ez mulik a ramon, szoval kell a 2. Most nem azt mondom, hogy nem lehet ellenni 1 gigaval, most en is olyanrol irok, de en ezt 3-4 eve vettem. Ma eszembe nem jutna. Neha felcseszi az agyam, de teny hogy hasznalhato, de tudok kompromisszumot kotni: marad 60-70 rugo a kezemben ha most nem veszek helyette ujat ;) )

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75874) Wheelbarrow


Wheelbarrow
aktív tag

Üdv.
Szintén az ajánlott Huawei T3 8" LTE(4G) tulaj lettem. Ez tényleg jó.
Vettem bele egy feltöltős SIM kártyát (nano sim) hasít a mobilnet is. Kár, hogy nincs benne 5Ghz wifi, de jól működik. Megérte az árát. A kiszemelt olcsó tablettnél [link] ugyan drágább volt, de megérte, nincs szenvedés a használattal.

(#75875) Primary92


Primary92
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy tabletet elsősorban autóban való használatra.
7-10"
minimum 720p
fontos a jó GPS (előny a Glonass)
minimum 2 GB RAM
automatikus fényerő
OTG (DAC menne rá)
WiFi
BT

Előny a wireless charge, OLED kijelző.

Árban jó lenne 30k alatt maradni.
Lehet új, használt. vagy akár távol-keleti is. (Gondolom az új helyből kiesik)

Találkoztam már olyannal, hogy GPS, WiFi, BT, Spotify, Waze használata esetén max fényerőn hiába töltöttem, akkor is merült.

(#75876) Lovasíjász


Lovasíjász
tag

Üdv emberek!

Hozzátok, profikhoz fordulok tablet ügyben.... A kérdés egyszerű: Főleg játékra használnám(androidospl.: Warwings) , gondolom a 4GB RAM min. ajánlot? Mi a helyzet proci ügyben? Ár... max 150K...Ütős ajánlatnál persze ha kell kitudok préselni még 15-20K plusszt.

Előre is köszi mindenkinek!!!

" Saggitis hungarorum libera nos domine!!! "

(#75877) cidalain válasza Primary92 (#75875) üzenetére


cidalain
veterán

feladtad a leckét.
új 2 GB rammal 40 a legolcsóbb itthonról, akcióban esetleg 35-37-ért megcsíphető valamelyik
Lenovo tab4 8"
Huawei Mediapad T3 8"

vezetéknélküli töltés, oled kijelző esélytelen ebben az árban, még használtan sincs ilyen

kíaniak azért nem opciók, mert ami olcsó 100 dolláros vagy alatta, azokban általában nincs GPS, illetve a megbízhatóságuk, illetve az android optimalizáció sem a legjobb, nem lesz olyan smooth a rendszer. a kijelzőjük meg hagyjuk kategória

másik probléma a szélvédőre tapasztás. nekem 7"-os tabom van, próbáltam kirakni autós tartóval, hát nem voltam boldog, mert mindig leesett a cuppantó. pedig nem volt olcsó. az általános tapasztalat az, hogy 10 rugó alatt nincs jó tartó tablethez, mert mások is panaszkodnak ilyesmire.

nagyon elborult gondolat, de lehet hogy jobban járnál egy 5,5-6" körüli phablettel? Xiaomi Redmi Note 5A 26-ért tied hazai garival

(#75876) Lovasíjász
neked se tudok tök sok jót mondani.
a tablet piac ma nem a játékosokat célozza meg. így kb összesen 3 olyan tab van amiben 4GB ram van, fent az összefoglalóban megtalálható minden. a felsőkategórában, vagy a csúcskategóriában nézelődj. a Samu tabok 4:3 arányúak, így nem fog neked bejönni.
talán ha időben húzhatod a vételt a Huawei Mediapad M5 10.8 esetleg jó lehet neked, de még nem kapható

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75878) Bartfaib


Bartfaib
újonc

Sziasztok!
Végül használtan szeretnénk tabot venni egyenlőre ami opció az a Samu tab s2 8” kicsit drágábban de elég erősnek néz ki valamint a
Huawei M2 8”
Samsung tab a 10.1 t580
Utóbbi ketto 1 árban van nagyjából, legalábbis akikkel beszéltem.
Ezek közül eddig talán az M2 a legvalószínűbb eddig.
Nincs tapasztalatom ilyen téren, és az lenne a kérdésem hogy mennyire lassul be, az évek alatt egy ilyen készülék? Illetve miket kell nézni? Köszönöm a segítséget.

(#75879) Primary92 válasza cidalain (#75877) üzenetére


Primary92
senior tag

Köszi a tippeket.

A szellőző rácsba tenném, lehetőleg mágneses tartóval. Nem szeretném, hogy a szélvédőből kitakarna.

Elgondolkodtam telefonon is, de mostani is 5,5 col, amitől szeretnék nagyobbat.

(#75880) cidalain válasza Primary92 (#75879) üzenetére


cidalain
veterán

kizárt, hogy elbírná a tabot. nekem a 4.7-es telóm van odarakva, és ki kellett ékelni a szellőzőt, mert ezalatt is lefittyedt állandóan.

(#75878) Bartfaib
a lassuláson a gyári visszaállítás jelentősen segít, eltávolítódik minden szemét, gyári állapotba kerül a szoftver.
és a szoftver okozza a lassulást, nem a hardver öregedése. ha használtan veszed, úgyis ez lesz az első lépés.
mindkettő jó választás lehet, az M2 8, és a Samu T580 is, de az tab s2 8 is jó. ez utóbbi csúcsgép kategória volt. mindegyik nagyjából 2-3 éves konstrukció, de annak idején felső/csúcskategóriásak voltak, így a mai belépő/középszintű gépekkel is simán felveszik a versenyt, ha nem jobbak még mindig.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75881) kovacs65 válasza Lovasíjász (#75876) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ha pénzed mint a tenger.
MediaPad M5, 8,4 vagy 10 collos.
4:3 arányú, Samu S3

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#75882) Primary92 válasza cidalain (#75880) üzenetére


Primary92
senior tag

A 2013-as Nexus 7 mennyire jó választás? Kicsit már öregecske.

1 GB RAM mellett sokkal több a választási lehetőség, mennyire korlátozza a Waze, Here, Spotify használatot?

(#75883) ®abstract® válasza Lovasíjász (#75876) üzenetére


®abstract®
őstag

ahogy a kolegák is írták:hüvely M5! 16/10 képarány.
nagyon erős lesz az a kirin 960 hardver.
antutu ba 150e pont körül tud.
ez már a snapdragon 821-835 közötti erőviszony.
androidon a legerősebb masina lesz.

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#75884) cidalain válasza Primary92 (#75882) üzenetére


cidalain
veterán

Ez nagyon jó választás lehet, ha talalsz jó allapotut.
Inkább ez, mint egy 1 gigás.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75885) #81733120


#81733120
törölt tag

Sziasztok!

30 ezer forintig keresünk táblagépet, az elvárások a következőek:

■ Hány hüvelykes legyen a kijelző?: 7 vagy 8"-os, de ha ettől nagyobb, az sem olyan nagy hátrány
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?: csak új
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. eMAG, Amazon, kínai webshopok stb.) is opció?: itthonról szeretném megvásárolni, megbízható boltból
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni?: videónézés (YT), játék (Minecraft, stb.)
■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?: mint már említettem, 30 ezer forint lenne a keret.

Amiket eddig kinéztem:
Huawei MediaPad T3 7, Lenovo Tab4 7 és Lenovo Tab 7 Essential.

Tudnátok ezeken kívül valami más táblagépet is javasolni? Valamint ezek közül melyik a legjobb? :)
Előre is köszönöm! :R

Ui.: a táblagép nem nekem lesz, gyermeknek szánjuk ajándékba.

(#75886) cidalain válasza #81733120 (#75885) üzenetére


cidalain
veterán

A ket lenovo szerintem ugyanaz lesz, csak hol ilyen neven, hol olyan neven hivatkoznak ra. A Huawei nem jobb, viszont dragabb.
Ha kicsit meg tudsz nyujtozkodni, akkor ezek 8-as tesojai sokkal jobbak lennenek, mert 2 giga ram van bennuk.
Lenovo tab4 8"
Huawei Mediapad T3 8"
Akcioval 40 ala is befer az ara. Viszont meg is eri a raforditast, sokkal sokkal jobb a felhasznaloi elmeny. Foleg ha jatekot is tervezel. 1 gb ram eseten gond nelkul csak a szokirako, es passziansz fut, amint van benne 3D nem lesz oszinte a mosolyod.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75887) IG55


IG55
senior tag

Alcatel onetouch pixi 3-ról kérdezném, hogy az 1 giga ram (meg úgy maga a gép) a gyakorlatban full hd youtube video és facebookra elég e a viszonylag folyamatos használathoz? Nyugdíjasoknak kellene, másra nemigen lenne használva.

Elnézést a béna fogalmazásért, telefonról posztolni sux.

(#75888) #81733120 válasza cidalain (#75886) üzenetére


#81733120
törölt tag

Értem, köszönöm! :R
Majd nézegetem az akciókat, meg kérdezősködöm a Bestbuy topikban, hátha leakciózzák valamelyiket, és akkor azt fogjuk választani, egyenlőre még várhat magára a dolog. :)

Még egyszer köszi! :)

(#75889) cidalain válasza IG55 (#75887) üzenetére


cidalain
veterán

A fullHD videozas necces, de szerintem megy. Face biztosan elpotyog. Gyors nem lesz, de erre a két feladatra elég lehet 30 ezerért.
Ha mehet feljebb a keret, akkor viszont 2 giga ramod gép ajanlottabb lenne. 40 korül 8", 50 körül 10" kapható

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75890) Voice24 válasza cidalain (#75877) üzenetére


Voice24
őstag

Nem teljesen értek veled egyet a kínai tabletek vonatkozásában. Miért nem opciók? Én 31 ezerért Cube iplay 10-es tabot vettem, 2GB/32GB, fullhd, gps. Alap dolgokra bőven jó, ezek elromlani nem nagyon szoktak, ha meg mégis, akkor hasonló tulajdonságokkal bíró Huawei vagy Lenovo illetve ennek az árkülönbözetéből veszek inkább még egy ilyet. :)

(#75891) cidalain válasza Voice24 (#75890) üzenetére


cidalain
veterán

Nem azt irtam hogy egy sem ajanlott, de az igenyek osszessegere nincs ott sem tablet. Az olcso kinaiakban 1 giga ram van, kiesik. 100 dollar korul sokban intel atom van, amiben nincs gps, kiesik. Amiben megis mtk, abban meg tutira nincs oled kijelzo, kiesik. Mondjuk 120 dollarig semmiben sincs ilyen kijelzo, kezdhettem volna ezzel is. A vezetek nelkuli toltes meg megint offos. Szoval lehet valasztani onnan is de kompromisszumot kell kotni.
Persze ez az adott kerdezonek volt valasz, nem altalanosan ertendo!

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75892) ollie válasza Voice24 (#75890) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De pont ez az, hogy el szoktak romlani ezek az olcsó, nevenincs, kínai tabletek. Csak pár hsz-t olvass vissza, pont ezt írta valaki, hogy 2 hónap után gallyra ment neki. És nem egyedi eset, másoktól is hallottam már.

***

(#75893) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Az olcsó kínai tabletek közül szeritetek melyiket lenne érdemes választani? Voyo Q101 vagy Teclast P10?
Netezésre kellene illetve néha filmezésre. Előre is köszi a segítséget

(#75894) superg válasza ollie (#75892) üzenetére


superg
senior tag

Bizony el szoktak romlani,saját tapasztalat ,most is van kettő rossz nálam.Lenovo P8 at amit mondjuk Gearbestől vettem lényegesen profibb összeszerelés és működés jellemzi

(#75895) cidalain válasza Bigmasterl (#75893) üzenetére


cidalain
veterán

inkább a voyo-t mert abban legalább Mediatek soc van, szemben a Teclastban Rockchip.
figyelj honnan/hogyan veszed. Gearbesten van EU raktárban is, érdemes onnan venni, akkor nincs extra költség. hogy minőségileg mit tudnak, nem tudom, ezekhez még nem volt szerencsém.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#75896) Thocy a ZAGY válasza Primary92 (#75882) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Nekem a 2013-as Nexus 7 van. Ma már nem számít erőműnek, de alap dolgokra tökéletesen elég még. Játszani nem szoktam rajta, de böngészés, filmnézés, rajzolás, alap képszerkesztés, stb. flottul megy.
Hivatalosan viszont ennek Android 6 a vége, frissebb csak mókolt van rá.

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#75897) ricky731


ricky731
tag

Ma megjott a Huawei t3 10em. Eleg sok felesleges cucc lehet rajta mert több mint a fele belső memória tele van. Tudtok valami értelmes leírást hogy hogy lehetne ezeket eltávolítani?

(#75898) ollie válasza ricky731 (#75897) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Annak a 95%-a maga az android. Ha valamit tudsz uninstallálni, azzal tudsz némi helyet felszabadítani, de a többi tárhely elérhetetlen lesz számodra.

[ Szerkesztve ]

***

(#75899) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Tablet vásárlásán gondolkodom 75000 Ft-ig, 8 colos méretben, full hd felbontásban. Ezt a tabletet néztem ki:
http://www.xoomstore.hu/tablet_110/lenovo_116/lenovo_tab_4_plus_tb-8704x_za2f0099de_lte_msm8953_3gb16gb_203cm8_android_7_220921
Szerintetek érdemes megvenni? Arról van új infótok, hogy ennél a típusnál fennáll még a sim kártyák tönkretevésének veszélye, vagy már orvosolták azóta a problémát? Esetleg ebben a kategóriában tudnátok más típust javasolni? Előre is nagyon köszönöm a segítséget

(#75900) cidalain válasza Tappancs2001 (#75899) üzenetére


cidalain
veterán

nem tudom mit tud ez a webshop, de közel 20 rugóval az átlagos ár alatt hírdeti a készüléket...
Másik lehetőség a Huawei Mediapad M3 8 Lite LTE
75-ből csak itt a linkelt webshopon jön ki az adott Lenovo, mindenhol máshol az is bőven drágább. Nagy figyelemmel vennem ezt, mert ilyen áron elképzelhetetlen szerintem ez a készülék (szemben a Wifi only verzióval, amit 70 körül már megkapok rendes viszonteladónál is)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.