Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54480) killbull válasza Petykemano (#54479) üzenetére


killbull
aktív tag

Pont ezért adtam el az RX5500 XT met, lehet annyira nem voltam lekorlátolva de kerestem 45000 et rajta úgy hogy 1 évig használtam!

Másik oldal budget PCIe kb filmezésre jó 3.0 x16: [link]
Ő pedig 12% al gyorsabb RX 5500XT nél +minden mostani technológiával, szintén x16 al: [link]
Lehet olcsóbb is mint amennyiért vettem az RX 5500XT t, ha lemennek az árak és van felette még egy TI verzió is!

Ez az én véleményem de 2019 be is csak mobilról áthozott verziók voltak és most is, úgy hogy itt nekem nem nyerő ez az árkategória! Egyszerűen mindenbe jobb amott, még Encoder minőség ügyileg sincs fejlődés AMD nél, akkor lehet maradnék mer nagy Ájemdé fan voltam eddig! :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.