Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) daveoff válasza westlake (#13798) üzenetére


daveoff
veterán

Bruttó 112-126k között mozognak a 290x árak, márkától függően, ipont néztem....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#13802) Abu85 válasza #85552128 (#13797) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Fiji azért egy nagyságrendileg komplexebb fejlesztés, mint minden, ami eddig készült valaha is. Önmagában az, hogy kvázi egy egyismeretlenes egyenletből háromismeretlenes lesz drámaian megnöveli a hibalehetőséget. Borzalmasan nehéz egy lapkát, egy interposert és a HBM-et összehangolni működőre. És ez nem csak az AMD számára az, hanem annak is aki tervezi az interposert, illetve a memóriát.
Nézd a HMC-t, aminek technikailag előnye volt a HBM-hez képest, és mégis a HBM-re jön hamarabb késztermék. Az egyetlen dolog, amit a Micron másképp csinált, hogy nem választott ki magának egy partnert, hanem mindenki jöhetett. Most van egy rakás hibájuk és sokról fogalmuk sincs, hogy mi okozza, mert mindenki mást tapasztal. Nagy tévedés azt hinni, hogy ez egyszerű legó.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13803) westlake válasza #85552128 (#13799) üzenetére


westlake
félisten

Jó, az igaz, hogy nem a legolcsóbb egyedi hűtéses 290X árát néztem. Mindkettő Tri-X, de lehet, hogy a 290X ára magasabb, mint máshol.

#13801: Ebben az esetben valóban nagyobb a különbség, mint a bruttó 20k.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#13804) Jack@l válasza Abu85 (#13802) üzenetére


Jack@l
veterán

De ha nehéz, akkor mért ezt választották? Mi a ráció abban, hogy 1 partner többet lát és tapasztal, mint sok? Mi garantálja majd hogy a többi hbm partnerrel nem lesz szívás?
Risza e ez már megint?

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13805) HSM válasza Jack@l (#13804) üzenetére


HSM
félisten

Mert akkor egy partnernek lesz eladható, működő termék a lehető leghamarabb. Ha később a többiekkel lesz szívás, majd megoldják maguknak idővel.

(#13806) Abu85 válasza Jack@l (#13804) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Inkább azt akarták elkerülni, hogy bizonyos hibákat a HBM számlájára írjanak, miközben nem is attól vannak. Ezért választotta a Hynix az AMD-t, mert ők tervezték ezt a szabványt, tehát mindenkinél jobban ismerik. A HMC gondja leginkább az, hogy annyian tesztelik a Micronnal a rendszert, hogy nem lehet jól elkülöníteni, hogy mi a HMC-hez köthető hiba és mi nem az.
Természetesen semmi sem garantálja, hogy a többi HBM partnerrel nem lesz szívás, de bizonyos gondokat ismer már a Hynix, így el tudja mondani az új partnereknek, hogy a felmerült xy probléma nem a HBM-től van, még akkor is, ha az úgy látszik, és ezért az adott partner elkezdi keresni a gond okát az interposerben vagy magában a lapkában, és ha azt megtalálták, akkor ki lehet javítani.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13807) daveoff válasza Abu85 (#13802) üzenetére


daveoff
veterán

És ez nem hordozza magában a lehetőséget, hogy problémás lesz a Fiji, tehát hétköznapi használatban előjönnek majd olyan hibák, amiket eddig nem sikerült kiszűrniük....?

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#13808) Malibutomi válasza #85552128 (#13797) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az NV kifejlesztett egy uj achitekturat, az AMD meg csak osszelegozott egy chipet a kesz cuccokbol...szerintem az utobbi kevesebb eroforrast emeszt fel, es kozben haladhat a 14nm fejlesztese.
A 14nm-re meg ha jol tudom GCN 2.0 ami keszul.

A 3XX szeriat meg a magyar arak alajan elasni szerintem hulyeseg, ok ott szeretnek megvenni az itt kommentelo emberek, de nem a magyar piacba megy tonkre az amd...dollarban pedig ugyanannyi vagy olcsobb a 390X 8gb mint a 290X 8gb.

[ Szerkesztve ]

(#13809) Xmister válasza #85552128 (#13797) üzenetére


Xmister
senior tag

Az miért baj neked, ha GCN 1.3 lesz, és nem valami WowSuperBrandNewArch? Minden GCN revízió hoz egy rakat javítást, emellett úgy néz ki, a Fury-val rengeteget csiszoltak a fogyasztáson is.

(#13754) nubreed: Úgy néz ki, lesz 4GB-os 380 is.

Meg jönnie kell majd egy 380X-nek is, akkor a rés ott. Valószínűleg az Tonga XT lesz.

(#13810) Jack@l válasza Abu85 (#13806) üzenetére


Jack@l
veterán

Nemtom rákerestem az interposerre, de valahogy nem tűnik annyira űrtechnikának. Kis szilikon réteg, ami öszedrótozza a kis bga csatlakozókat a nagyokkal, vagy a mellette lévő másik kis bga-kkal.

Milyen hiba lehet velük a selejt gyártáson kívül? (vagy esetleg egy idő után a meleg hatására szépen elengedik magukat a forrasztások, aztán lehet sütözni őket, mint a laptop alaplapokon a vgakat...)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#13811) Abu85 válasza daveoff (#13807) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha laborkörülmények között megoldják a problémákat, akkor a hétköznapi használatban kizárt, hogy azok gondot okozzanak. Azért a tesztelést itt nem 3DMarkokon végzik, hanem nagyon komoly ipari berendezéseken. Rengeteg olyan hibát fedeznek fel így, amelyek hétköznapi használatban amúgy jó eséllyel elő se jönnének.

(#13810) Jack@l: Rengeteg. Eleve úgy fogd fel ezt, hogy az a réteg vékonyabb az írólapnál, és több ezer vezeték megy benne. Ilyen vékonyság mellett és ennyire nagy kiterjedésű interposereknél már komoly problémát jelent az órajelcsúszás, és az ebből adódó szinkronprobléma, és nem lehet szimpla trükköket bevetni.
De ezt egyébként akik belevágnak tudják. Ez nem legó, hanem egy nagyon komoly mérnöki kihívás.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13812) daveoff válasza Abu85 (#13811) üzenetére


daveoff
veterán

Szerintem meg nem ez lenne az első eset, hogy a laborteszteken átmegy valami, a végfelhasználóknál meg hibás a működése, ne legyen így. Nem is gondoltam, hogy 3dmarkkal tesztelik. Persze én nem értek hozzá, csak egy kérdés volt.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#13813) #85552128 válasza Malibutomi (#13808) üzenetére


#85552128
törölt tag

14 nm-re készülhet, de ettől még nem biztos, hogy már az első ilyen széria új architektúra lesz...

(#13809) Xmister: Hol írtam hogy baj ? Éppenséggel pont hogy elvárható lenne jövőre a Full DX12-es support mindkét gyártótól. Mindössze felvetettem, hogy szerintem jövőre sem lesz új architektúra csak legalább a gyártástech váltás miatt nem 1:1-ben ugyanazt kapjuk (mint most)...
A Fury-val az rengeteg csiszolás az alacsonyabb fogyasztású HBM-nek köszönhető leginkább...

[ Szerkesztve ]

(#13814) Bugfix1984


Bugfix1984
aktív tag

Ha már a laborkörülmények is szóba jöttek:[link]

Figyelem, aki az ASUS-t nem szereti,ne kattintson a videóra !!! :R

(#13815) Abu85 válasza daveoff (#13812) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A memóriaalrendszerben hiba nem szokott lenni. Azt úgy kitesztelik, hogy annak működnie kell. Lapkán belül szoktak erraták maradni, és ezeket dokumentálják. Ilyen valószínűleg lesz a Fijiben is, hiszen nem létezik olyan lapka, ami mentes ezektől.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13816) CsonkaImo válasza Xmister (#13809) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Tetszik ez a széles "lapátos" ventilátor.

(#13817) Bigemperor válasza Bugfix1984 (#13814) üzenetére


Bigemperor
senior tag

A Fury-k még plusz két hét? :Y

(#13818) Milka 78 válasza Asbee (#13645) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Hát így kép alapján nem tudom...talán a H50 és a H80 között van a vastagsága,de pénzügyileg nem egy megfontolt döntés,hogy nem egy már létező radit raknak rá (úgy tudom asetek tervezés az új Fury hűtése ami a h50-es gyártója).
A venti 5000rpm-en nagyon meleg lenne,főleg hogy szerintem felesleges is,de itt még tippelni sem tudok annyi az ismeretlen tényező.
Mondjuk a H50-es paramétrű radira felesleges 2000rpm-nél "nagyobb" ventit rakni,mert sokat nem hoz a konyhára (nálam is 2db leszabályzott lett a nyerő...meg jól is néz ki :) ).A H80 méret már más tészta.Oda kell egy combosabb venti,vagy P/P-s felállás,de az 5000rpm az elvetemült lenne.
Ami aggaszt az az egybe épített radi+venti.Remélem oldható,mert egy jól sikerült venti csere csodákra képes.
Persze teljesen jó a pwm vezélés,de én is elvagyok nélküle és inkább előlapin állítottam be mindent és ha lehetne a saját légkavaróimat használnám (de ez egyéni szocproblémám) .

Mindenesetre érdeklődve várom ezt az "egybe fc" hűtest.Jó ez a Hybrid dolog de masszíkülönbség.Mlés mellett a vrm el tudja veszíteni a fonalat és a nyákot is irgalmatlanul fel tudja fűteni.Lehet erre megoldást kínálna ez a hűtés.

Players : Miért nem? :D Amikor skalpoltam meg is néztem...4 sornyi kondi és új paszta/ragacs/hővezető/dzsem/stb...ami ugyan olyan sz@r mint volt viszont kicsit más volt a színe.Ennyi a különbség.

(#13819) Bugfix1984 válasza Bigemperor (#13817) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

nem lesz annyi, holnaptól kb. 1 hét szerintem.

(#13820) do3om


do3om
addikt

Van már egy csomó kép mindenről, de az újításról még semmi. Dobozképek, árak a 3xxszériáról, de hol a Fury mintha az nem igen akarna időben megjelenni.
Annak is jönni kel holnap nem? De így hogy senki nem kapott raktárra belőle?
A 3xx-ekebn ugye semmi izgalom nincs 0 fejlesztés még a tongát is kinyuvasztották, a Fury-ról lenne jó valami infómorzsa.

Már látom volt válasz, ugy látszik elég problémás eddig az AMD számára az új kari bevezetése. :(

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#13821) Laja333 válasza do3om (#13820) üzenetére


Laja333
őstag

Mitől problémás? Hetek óta lehet tudni mikor mutatkozik be. Attól, hogy mások ezt figyelmen kívül hagyják, még nem lesz problémás.

(#13822) Abu85 válasza do3om (#13820) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem jön semmi holnap, csak egy 24 órás E3 party a PC-re, plusz tart az AMD és több partnere pár előadást. Már két hónapja le vannak zsírozva a dátumok, és sosem volt szó arról, hogy 16-án rajtol. A terv szerint jön amúgy minden. Annyi változott, hogy bizonyos technikai újításokról hamarabb is lehet beszélni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13823) do3om


do3om
addikt

akkor nem holnap?

Annyian várták már itt a 16.-át, azt hittem lesz valami.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#13824) Abu85 válasza do3om (#13823) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Holnap egy olyasmi dolog lesz, mint amilyen volt 2013-ban, amikor bejelentették a Mantle-t. Gyakorlatilag gaming irányára vonatkozó bejelentések egy rakás partner kiállításával és saját előadásával.

Lesz valami, elég sok dolog, de nem hardver lesz. Legalábbis zömében nem.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13825) Bici válasza Abu85 (#13824) üzenetére


Bici
félisten

Gondolom a VR-hez kapcsolódik ez a bejelentés.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#13826) mlinus válasza Abu85 (#13824) üzenetére


mlinus
őstag

Ugye csak szivatsz? :D az AMD már hetek óta hype-olja ezt a napot, olyan teaserekkel ahol egyértelműen a fury látszódik. A fél internet arra készül hogy holnap elrajtolnak az új kártyák. Hatalmas pofáraesés lesz ha nem lesznek hardverek... nem tudom hogy lehet egy cég ennyire inkompetens.. :O

(#13827) Abu85 válasza Bici (#13825) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Igen bizonyos szoftverpartnerek VR-re gyúrnak. Ezen belül is LiquidVR-re.

(#13826) mlinus: Lesznek dolgok a Fiji-hez kötve, nem lesz totál szoftver előadás, de kb. olyan lesz, mint amikor 2013-ban bemutatták a Hawaii-t. Azt nem tudom, hogy elmondják-e mikor rajtolnak ezek a hardverek. Rám még egy két hónapos NDA vonatkozik, tehát nem tudom elmondani a start pontos dátumát, de nagyon közel vannak. Ha az AMD ezt holnap elmondja, akkor oké, de ezek két hónapja nem változtak.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13828) csatahajós válasza mlinus (#13826) üzenetére


csatahajós
senior tag

"az AMD már hetek óta hype-olja ezt a napot" - tévedés, a sajtó hypolja ezt a napot, de már jóideje megírták azt is, hogy 24.-e lesz a hard launch. Holnap maximum bejelentik a kártya nevét hivatalosan meg talán az árát.

(#13829) nubreed válasza Abu85 (#13824) üzenetére


nubreed
veterán

Ha nem holnap akkor mikor?

Eddig bele lett égetve az emberek agyába a június 16. Akkor ez is csak kamu volt, ráadásul az AMD részéről?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#13830) Bugfix1984 válasza nubreed (#13829) üzenetére


Bugfix1984
aktív tag

Elbeszéltek egymás mellett....

(#13831) mlinus válasza csatahajós (#13828) üzenetére


mlinus
őstag

tévedés??

1
2

rengeteg ilyen teaser van, és ez az amd-től jön. elég egyértelműen a fury-ra utalgatva.

(#13832) CsonkaImo válasza Abu85 (#13827) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Amikor a Hawaii-t bemutatták, akkor árakat egyből közöltek. Élőben nem mutatták meg a hardvereket, de teljes specifikációt kaptunk ha jól emlékszem. Szerintem a Fiji-ről is lehull minden lepel. Nagyon remélem, hogy így lesz. Persze 24 órán keresztül biztos nem csak a kártyákat mutogatják. :)

[ Szerkesztve ]

(#13833) Komplikato válasza keIdor (#13717) üzenetére


Komplikato
veterán

Na ja, de a 8800GTX annyira jól sikerült, hogy eladták pepitában 9800GT-nek, meg csíkosban GT250-nek is.
És akkor egy szép napon AMD előrántott a kalapból a HD4850-et, ami azért eléggé ütött ár/teljesítmény és fogyasztás/teljesítmény vonalon is. És persze ugyan ezt NVidia is megtette máshol és máskor. Mindezek ellenére szerintem nem jó, hogy kétszereplős ez a piaci verseny, jó lenne egy harmadik a nyomukban, teszem azt visszatérhetne a PowerVR.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#13834) Petykemano válasza Abu85 (#13824) üzenetére


Petykemano
veterán

A mantlival kikényszerítette az apik fejlődését, s szépen megágyazott egy magasabb teljesítményszintnek.

De egyelőre nem látszik olyan termék, vagy gyanúsan nagy a csönd, amivel ezt legalább fél-egyéves előnnyel lefölözhetné. Se egy gpu, ami jelentősen gyorsabb a konkurenciánál és nem csak néhány fejlesztés alatt álló címben, amelyek érkeztével érkezik a versenyképes konkurens kártya, se egy CPU, amivel megmutathatná, hogy a kikényszerített szoftveres fejlődéssel hátrányból is fölébe tud kerekedni a konkurenciának. A status quo marad.

Ilyen bejleentés lesz most is?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#13835) mlinus válasza CsonkaImo (#13832) üzenetére


mlinus
őstag

Nagyon remélem hogy igazad van. Monumentális fail lenne ha a fury-ról nem lenne konkrét info (ár, megjelenés, hűtés), mindenki ezt várja 16-án..

(#13836) Komplikato válasza Abu85 (#13824) üzenetére


Komplikato
veterán

Gondolom az új Deus Ex játék is ott lesz, mert gyanús, hogy az elődje is AMD Eolved volt és az, hogy kb. akkor lesz a bemutató.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#13837) stratova válasza Xmister (#13809) üzenetére


stratova
veterán

Sapphire még Radeon R9 270X OC Boost-ra is pakolt 4 GB GDDR5-öt, igaz nem túl olcsó kártya mert az R9 285 kezdőárát éri el (itt ~16e 2 GB felára)

(#13838) Abu85 válasza Komplikato (#13833) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Most nem lenne szerencsés az Imagination beszállása. Eleve egy olyan reformon esik át a piac, hogy számítani fog, hogy a fejlesztő mennyire ismeri az architektúrákat. Azért most nagyjából a szoftverfejlesztők berendezkedtek arra, hogy elkészítik a next-gen motorokat a konzolokra, abból dobnak egy PC-s portot, és azt optimalizálják Intelre, majd lassan visszafejtik a GeForce-okat, és azokra is elkezdik optimalizálni a motort. Egy nem IMR alapora építkező Imagination azért sok többletköltség lenne a fejlesztőknek.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13839) Dtomka


Dtomka
veterán

Nem láttam, hogy linkeltétek volna:
Teljes pompájában megcsodálható az új AMD csúcs VGA
Jó vaskos cucc...lassan tesztek is lesznek.

(#13840) daveoff válasza Abu85 (#13827) üzenetére


daveoff
veterán

2014-ben a Hawaii a BF4-rl lett promózva, ha jól emlékszem(vagy akkor 7990-en futott a gameplay?), meg a Mantle is. Akkor gondolom most a Battlefronthoz lesz köze a Fijinek, igaz?

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#13841) Abu85 válasza Petykemano (#13834) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Lesznek ilyesmi bejelentések. Nagyon leegyszerűsítve az AMD megmutatja, hogy mit akar kezdeni a PC-vel.

(#13836) Komplikato: Nem tudom, hogy a Square Enix hol akarja bemutatni a világnak, de elvileg kint lesz a PC-s port.

(#13840) daveoff: Igen a Battlefront az egyik húzócím a Fijihez.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13842) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Remélem az új AMD kártyák hasonlóan komoly áresést szenvednek el, mint a 980Ti egy hét alatt.

(#13843) CsonkaImo válasza daveoff (#13840) üzenetére


CsonkaImo
addikt

7990-en (lehet 7990CF, de ebben nem vagyok biztos) futott a 17 perces single gameplay. Utána a Mantle promo valamelyik APU-n ment. 290X-el együtt jelent meg a Bf4, ennyi volt a közös bennük. Remélem a Battlefront áll leejtős lesz, fusson bármin.

(#13844) daveoff válasza Abu85 (#13841) üzenetére


daveoff
veterán

Ha már olyan szoros az együttműködés AMD és EA/DICE között, akkor hülyék lennének kihagyni ezt a lehetőséget, hogy ne a Battlefronttal reklámozzák be az új kártyájukat. Ha most nem sütik el azt, hogy azon fog futni a demo, akkor nem tudom mit gondoljak.....:)

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#13845) stratova válasza Dtomka (#13839) üzenetére


stratova
veterán

Picit odébb volt már a 13314-es hozzászólásban, sok néha topikidegen, hsz született azóta :)

(#13846) #45185024


#45185024
törölt tag

Úhh kicsit kótyagos vagyok éjjel 3-5 ig megnéztem a Bethesda közvetítés t:) ...
gyerekek Fallout 4 szenzációs.

Nincs kint semmilyen ár szivárogtatás a Furyról ? Valaki már csak tud valamit...Nagyker árlistába semmi ?

(#13847) Komplikato válasza Dtomka (#13839) üzenetére


Komplikato
veterán

Lehet nem linkelték, csak a másik 50 oldalt ahol kint voltak a képek. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#13848) KAMELOT


KAMELOT
titán

Mikor jönnek már az új AMD-k amire már több mint fél éve vár mindenki???

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#13849) Laja333 válasza KAMELOT (#13848) üzenetére


Laja333
őstag

A hivatalos megjelenés napján. Továbbra sem változott a dátum. :)

(#13850) rocket


rocket
nagyúr

Toni ‏@Hydroaddiction · 16 h16 órával ezelőtt
If it's true that R9 390/X will cost 400-500€ @AMD @AMDRadeon is REALLY STUPID.

Roy@AMD
‏@amd_roy @Hydroaddiction @AMD @AMDRadeon dont believe all those clickbait sites.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.