Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71687) atis1224


atis1224
tag

Sziasztok nem túl rég érdeklődtem itt ,hogy egy asrock 880-g xtrem lap vinné -e az fx6300-at ,nos vettem is bele egy procit vaci újan a lapba be a proci bios reset első indításra felismerte win tölt el indul rendesen örömködés ,na akkor jó szokás szerint nézzük mit bír a rendszer kis tuning 4200,4400, persze enyhe fesz emeléssel rendszer indul öröm mondom akkor nézzünk játékot c3 10 perc -fagyi se kék halál se reboot megfagy a kép semmire nem reagál na akkor vegyünk visszább 3800 ugyan ez öröm alábbhagy akkor cpu stress először aida proci test percek után is ok ,prime 95 na itt lettem végkép feszült alap beállításokon 3500ghz,cq kikapcs amd turbó core kikapcs prime alatt kb 3 másodperc alatt elhasal a rendszer nincs hiba üzenet megfagy a kép nem reagál semmire csak reset segít ,tápom egy 500w hipro 8 giga c vegans cserélgettem őket a slotokban plusz darabonként is próbáltam őket valamint kisebb sebességen 1333 de ez sem segített a fesz értékek szerintem rendben vannak a proci körül nem nagyon melegszik semmi alaplap 34 fokos , valakinek ötlet előrre is köszi :R :R

hüvely mate 10 pro

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.