Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21799) ViZion válasza BomiBoogie (#21797) üzenetére


ViZion
félisten

Az én FX-6300 kockámtól mit várhatok?
Jelenleg 4,3 GHz @ 1,4 V alatt (nem'tom mennyi pontosan) és ~2 napja megy, se az asszony a farmeramaval (flash trágya), sem a gyerek a HeroFactory-val (dettó fless) nem tudta kicsinálni, IBT 10 kör high és Prime ~1 óra stabil volt (nekem elég az 1 óra, felőlem mérheti más napokig, annyi ideig nem kap full terhelést, a többit meg megmutatja játékok alatt úgyis).

Próbáltam feljebb, de feszt nem szeretném nagyon emelni. 4,4-el indolt még, de nem volt stabil. És ahogy néztem ott már eléggé droppol a lap -korábbi procinál is ez volt a baj, h magasabb feszt a kevés fázis már nem tartotta stabilan.

krómX: a gyári ventit én is megfüleltem, az akkora gatya, hogy tényleg vicc, h ezt adják, inkább lenne 2000 Ft-vel olcsóbb a cucc. Mégis mire jó az? Annak, aki alulfeszel (FX-nél azért ez lol), vagy szükségmegoldásnak, amíg nem tudsz 6-15k-s hűtőt venni, esetleg lehet vele a macskát dobálni, de arra nem igazán alkalmas, a lamellák miatt eléggé kiszámíthatatlan a röppálya. :R

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.