- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- lezso6: Kamu AI ismeretterjesztő shorts videók
- sziku69: Szólánc.
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- gban: Mentett Pentium 1 alaplapok
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
csibe1
veterán
Hát pont annyival kisebb aksi, ami miatt nincs meg a 2 napos üzemidő

13R-t azért vettem, mert már a GSMarena tesztje alapján is az üzemidő az erőssége.
Jönnek a 2 napos üzemidejű telefonok, és ez jó szerintem.
De ha eljutunk a 8-9 ezres aksiig, akkor a 3 nap sem elérhetetlen. ( CMF Phone 1 alacsonyabb teljesítményű SoC és jól optimalizált rendszerrel 2,5 napot ment nálam.)
Visszatérve, ha már Ultra, akkor illendo lett volna abba 6000 aksit beletenni, ha már a Realme GT7 Pro is nagyobb aksit tud ugyanannyiért.
"De ha eljutunk a 8-9 ezres aksiig, akkor a 3 nap sem elérhetetlen."
Egyre viccesebb az android, lassan már durvább hardver kell, mint egy Windowsnak.
Az akksit is épp úgy zabálja.
Lassan ideje lenne rendet vágni, mert egy hátizsákban visszük a telefonhoz való akksit, meg egyebeket...
-
Sz_Imre
senior tag
OxygenOS 16 bevezetésének ütemezése.
2025 November - 13R készülékre. -
Graphics
Jómunkásember
-
lowzor
veterán
-
scyllarus
veterán
-
lowzor
veterán
És sajnos a nagyobb felbontás csak jobban meríti.
Nálam így esett ki az Ultra.
Nem jól egyensúlyoztak , de talán a jövő évi modellnél.De persze egyéni igények alapján mindenkinek más jön be, nekem ez a felbontás elegendő, nem kell több. Másnak meg az a fontosabb, vagy más epp.
Mindenki keresi a tökéletes mobilt az igényei mentén.( És persze a pénztárca)

Hétköznapi használat közben számottevően jobban nem meríti, csak játékok alatt.
-
Graphics
Jómunkásember
És sajnos a nagyobb felbontás csak jobban meríti.
Nálam így esett ki az Ultra.
Nem jól egyensúlyoztak , de talán a jövő évi modellnél.De persze egyéni igények alapján mindenkinek más jön be, nekem ez a felbontás elegendő, nem kell több. Másnak meg az a fontosabb, vagy más epp.
Mindenki keresi a tökéletes mobilt az igényei mentén.( És persze a pénztárca)

-
lowzor
veterán
Ultrat már Legendd letesztelte, de még agyalok mit tudok beszerezni, illetve pár emailt is írtam, hátha valahonnan jönne egy készülék.
Igen tudom, de minél több a teszt róla, annál jobb.

Az Si/C aksik elvileg hamarabb degradálódnak, azt is vedd számításba.
Plusz a GT7 Pro-nál is gyengébb a kijelző felbontás, mint az F7 Ultra-nál. -
Graphics
Jómunkásember
Ultrat már Legendd letesztelte, de még agyalok mit tudok beszerezni, illetve pár emailt is írtam, hátha valahonnan jönne egy készülék.
-
lowzor
veterán
"Ettől függetlenül az F7 Pro valószínűleg érkezik tesztre"
Én személy szerint jobban örülnék egy F7 Ultra tesztnek, de te tudod, hogy melyiket szeretnéd jobban tesztelni.

-
Graphics
Jómunkásember
Hát pont annyival kisebb aksi, ami miatt nincs meg a 2 napos üzemidő

13R-t azért vettem, mert már a GSMarena tesztje alapján is az üzemidő az erőssége.
Jönnek a 2 napos üzemidejű telefonok, és ez jó szerintem.
De ha eljutunk a 8-9 ezres aksiig, akkor a 3 nap sem elérhetetlen. ( CMF Phone 1 alacsonyabb teljesítményű SoC és jól optimalizált rendszerrel 2,5 napot ment nálam.)
Visszatérve, ha már Ultra, akkor illendo lett volna abba 6000 aksit beletenni, ha már a Realme GT7 Pro is nagyobb aksit tud ugyanannyiért.
-
lowzor
veterán
F7 Pro kamerákban gyengébb, rendszerben véleményes, nincs LTPO panel.
de legalább IP68-as.F7 Ultra erősebb, de aksi gyengébb. És drágább, ennek ellenére nincs Wireless charge. A kínai modell elvileg LTPO , ezt hirtelen nem tudom.
A két modellt kellett volna összegyúrni.
A Poco sosem fog felérni a Xiaomik szintjére, ezért mindig fájó hiányosságai lesznek.
Vagy egy Realme GT7 Pro. ( Ami lazán véve egy tuningolt 13R)
De most a héten a gyártók beindultak, jönnek a nagy aksis modellek.
( Ettől függetlenül az F7 Pro valószínűleg érkezik tesztre)
Na igen, de kijelző felbontásban meg az F7 Pro jobb.
A rendszer szubjektív.
Nekem mondjuk az F7 Ultra, ami igazán bejön, simán kiszurkolnám érte azt a pluszt, amennyivel drágább az F7 Pro-nál. A 6000 vs 5300mAh-s aksi közti különbség annyira nem izgat, ahogy a wireless charge hiánya sem. -
Graphics
Jómunkásember
F7 Pro kamerákban gyengébb, rendszerben véleményes, nincs LTPO panel.
de legalább IP68-as.F7 Ultra erősebb, de aksi gyengébb. És drágább, ennek ellenére nincs Wireless charge. A kínai modell elvileg LTPO , ezt hirtelen nem tudom.
A két modellt kellett volna összegyúrni.
A Poco sosem fog felérni a Xiaomik szintjére, ezért mindig fájó hiányosságai lesznek.
Vagy egy Realme GT7 Pro. ( Ami lazán véve egy tuningolt 13R)
De most a héten a gyártók beindultak, jönnek a nagy aksis modellek.
( Ettől függetlenül az F7 Pro valószínűleg érkezik tesztre)
-
lowzor
veterán
Nice.
Mondjuk én ennyi pénzért inkább egy Poco F7 Pro-ra, vagy kicsit többért egy F7 Ultra-ra adnám le a voksom.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Megkímélt HP EliteBook 855 G7 Fémházas Strapabíró Laptop 15,6" -65% AMD Ryzen 3 PRO 4450U 16/256 FHD
- Retró számítógép hardver pakk egyben
- Szép! Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -50% i5-1135G7 16/256 +Toll
- Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art objektív
- 256GB Macbook SSD - Áfás számlával
- AKCIÓ! MSI Gaming Z Trio RTX 3080 10GB videókártya garanciával hibátlan működéssel
- Motorola G60 / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- iPhone 13 128GB 100% Green (1év Garancia) - ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR - AKCIÓ
- iPhone 13 mini 128GB 100% (1év Garancia) - AKCIÓ
- Eladó jogtiszta, Windows 11/10, Office 2019/2021/2024, Fizikai és Digitális licencek, Számlával.
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest





