Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3558) Lmh válasza SpZ (#3557) üzenetére


Lmh
őstag

Volt már sennheiserem, creative fatalitym, medusa 5.1-em, roccat kave-m.
Sennheiser nagyon régen volt, akkor még nem nagyon voltak 5.1-es fülesek, nem is emléxem az milyen volt, de mai mércével tuti gagyi (bár akkor kb mindenki olyannal játszott).

Creative Fatality konkrétan annyira szar volt, hogy 2 hét után kidobtam a kukába.
A Medusa 5.1 Progamer volt az első rettenetesen jó fülesem. Elég rég volt, de úgy emléxem, nagyon szerettem, jól hallottam vele mindent.
Aztán volt kis pénzem és kipróbáltam a Kave-t. Hát az is mámor volt, de sajnos elkezdett sercegni pont a gari lejárta után. Ezért szeretnék most újat venni. De bőven 20.000ft alatt. Szívem szerint Roccat Kave-t vennék megint ( most nem bömböltetném szét, mert már van hangfalam :D anno maxra tekerve hangfalnak használtam néha a fülest xD ) de iszonyat felment az ára ( anno enyémet 19k-ért vettem, most 23k-nál kezdődik,) gondolom a forint miatt.
Ezért gondoltam újra a medusa 5.1-re, mert azt megláttam 12.200ft körüli árért. Aztán most kicsit bajban vagyok, mert nincs személyes átvételre lehetőség, én viszont azt szeretem. Szállítással pedig még rájön az 1850 ft-os szállítási költség. És nagyon nem lehet máshol kapni. Tegyük fel megvenném 16000ft körül a medusa 5.1-et. Akkor már lehet jobban megérné 23-ért a kave....nemtom.... Össze kéne hasonlítanom a 2-t, hogy van-e köztük 7ezer ft.

szerk: na pont visszaírt a bolt, hogy személyesen is átvehető a füles. 12.110 az ára az usb-s medusa nx 5.1-nek. Azért ezt erősen megfontolom. Szerintem 11ezer ft azért tudásban nem lesz eközött és a kave között. remélem... :F

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.