Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#765) ALEX131


ALEX131
csendes tag

Na ezt meg kell osztanom mert ha nem írom ki magamból akkor felrobbanok....

Mi:
VK45
Tiger II
Tiger
Tiger
IS
KV
Hummel
SU8

Enemy:
Tiger II
Tiger II
Tiger
Tiger
IS
IS
KV
Hummel x2

Láthatóan fölényben voltunk papíron...... a vége az lett, hogy az ellenfél tankjainak fele életben maradt. A vadonat új Tigrincsemmel voltam, esélyem nem volt sebezni!!! Vagy is láncokat szedtem le 3 esetben de damage veszteséget nem okoztam! Miért lehet ez? :F
Régebben már volt pár írás arról, hogy valamiféle kompenzáció lehet a szerveren ha valamelyik csapat erősebb lenne papíron.... 18 lövést adtam le, abból 6 talált ellenfelet, miközben általában 75 és 100% között van a találati arányom. A társaim úgy estek el, hogy sebezni nem nagyon tudták az ellent de ők maguk pillanatok alatt elestek. Átjött 1 enemy Tiger II a mi oldalunkra, 4en lőttük vagy másfél percen át mire ki tudtuk szedni, pedig a tűzerőnkre nem lehetett panasz mert VK45, Tiger II és 2 Tiger lőtte szerencsétlent.
Nagyon nem értem a fejlesztőket, ha 1szer papíron le van írva minden tanknak a tulajdonsága akkor miért variálnak bele a szervereken keresztül??? Miért tudja 1 Szoviet 100mm-es /D10T/ löveg a Jagdtiger 250mm-es páncélját átütni szemtől szembe? Miközben annak a lövegnek az átlagos Penje 175... meg sorolhatnám az ilyen érdekességeket. Gondolom azok akik régebben is Hummeleztek azok pislogtak párat amikor a 2vel ezelötti patch után a Hummeljük elkezdett félrehordani és jóval kisebbeket sebezni mint addig. :((( Ez nem csak az én észrevételem, több társam is Hummelezik és ők is ugyan ezt tapasztalják.
Tudom, hogy Orosz fejlesztőktől ne várjunk történelmi hitelességet, de ilyen erőteljes túlzások.... Megkaptam Rebel85 cimborám accját, hogy próbálgassam a nehéz tankjait.
Hihetetlen, hogy mennyivel 1szerübb játszani az ISekkel, könnyedén lehet körönként 3-4-5 fraget szerezni.
Ha lenne másik élvezhető tankos játék akkor tutira elhagynám ezt a WoT-ot
Na megyek vissza harcolgatni a cicával, 1x talán elérem a Tiger II-t :D

[ Szerkesztve ]

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.