Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#615) ALEX131


ALEX131
csendes tag

Pár hete beszélgettünk arról, hogy a szerver belenyúl az értékekbe bizonyos helyzetekben.
Az alábbi képet azért teszem fel mert mutatni szeretném, hogy hogy is van az a szerver oldali belenyúlás a játékba. Nagyon sokszor tapasztaltam azt, hogy valamelyik csapat papíron sokkal erősebb és még is simán veszít. Ezen a képen ha megnézitek akkor papíron mi álltunk jobban, igaz nem sokkal de még is jobban. A végét ugye nem kell magyarázni...
2 napja az ellenfél 3 IS4 és kettő IS3-al állt ki ellenünk, mi 2 IS7, 2 IS4 és egy Jagdtigerrel voltunk az első 5öt tekintve. lejjebb már kiegyenlített volt a mezőny. A végén simán vereséget szenvedtünk. Közös megállapításunk az volt, hogy szokatlanul sok találatunk volt hatástalan ellenben minket könnyedén sebeztek és lepattanás töredéke annyi volt mint szokott.
Tegnap meg Rebel85 IS-7-es tankjával mentem pár kört. Belecsöppentünk egy olyan leosztásba ahol szintén erőteljes fölényben voltunk PAPÍRON! Aztán 1 IS3 400akat sebzett belém és közben crew és felszerelés sérüléseket is okozott, az én lövéseim meg sorra pattogtak le... vereség lett a vége.

[ Szerkesztve ]

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.