Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11041) Skynet258 válasza Balázs1986 (#11037) üzenetére


Skynet258
veterán

Nagyon fixen kell tartani. :( Van a készülék előtted, belövöd, hogy jó legyen... és nagyjából 20 fokban ha elmozdítod, már nem frankó. illetve van egy amolyan átmeneti pont, úgy képzeld el, mint amik voltak régen ezek a tollak, meg kártyák. Van rajtuk egy kép, és ahogy mozgatod, úgy mozog a kép. Na valami olyasmi effekt ez az átmeneti pont is, elsőre elég zavaró, aztán megszokod, hogy ne mozgasd a készüléket összevissza. :D
Egyébként nekem nem elég éles 3D-ben a kijelző képe, összefolyik, vagy nem tudom... ne gondoljatok borotvaéles 3D képre. Képeknél frankón átjön legtöbbször a 3D effekt, de ott sem mindnél. Ha van egy közelebbi pont, meg egy távolabbi, akkor frankó, de például ha csak messzi pontok vannak, akkor majdhogynem 2D-s a kép...

Egyelőre nem tudom, hogy most jó-e ez az egész, vagy sem. :U Nagyjából egy hétig biztos nálam lesz, még csak pár órája volt eddig meggyőzni...

jooker82: olyan mint a 2X, csak nagyobb a kijelző, nehezebb az egész készülék (batár 160 gramm!!), vastagabb... meg ott van bónusznak a 3D, ami vagy tetszik, vagy nem. Szóval azzal egy kategória nálam. S II... szerintem az jobb. 2X-nél mindenképp, és mint írtam nekem ez egyenértékű egy 2X-el + a 3D.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.