Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10051) Eli577 válasza Rotate (#10050) üzenetére


Eli577
senior tag

Nyilván nem, csak többen szeretnek nyomatékosabban hangot adni az ellenérzésüknek, abban reménykedve, hogy a többi fórumtársnál megértő fülekre és vállveregetésre találnak, vagy abban, hogy a többi fórumozó is elkezd anyázni (vannak ilyen konfliktuskereső személyiségek). :D

Dergander: A Mototrola Atrix-ben is Tegra 2 van és már jó ideje van hozzá gingerbread, szóval sajnos ez az LG-n múlik.

Vegyek telefont, ne vegyek? A kérdés az, hogy megéri-e 40 ezerrel többet kiadni egy SGS2-ért, vagy 30-cal többet egy Sensation-ért....a válasz: NEM. De ha olyan telefont akarsz, ami 95 %-ban jó lesz, akkor inkább nézz körül az újabb egymagosok között, mert ennyiért szinte bármelyiket megkapod (azt nem mondom, hogy újonnan, de használtan biztos). Az SE Xperia Arc-ot dicsérik nagyon mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#10052) ntomka válasza Rotate (#10050) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nagyon egyetértek!

Pl. ezt a hsz-t tegnap fél óra volt, mire megtaláltam. Szerintem bele kéne venni az első hsz-be, mert csak így megy nekem is a mobilnet.

ツ Headphones on - World off

(#10053) Zlika válasza Rotate (#10050) üzenetére


Zlika
aktív tag

A hiba az ön készülékében van! :):):)

(#10054) dergander


dergander
addikt

A tegra-s Motorolához nemtudok semmit,nemtudom van-e olyan akinek van,igy kevés a tapasztalat róla

(#10055) simi12345 válasza ntomka (#10052) üzenetére


simi12345
tag

Nekem alapból ezen beállítások vannak, nem kellett vele mókolni. Nálad mi volt más a három közül?

(#10056) tome.jr válasza Rotate (#10049) üzenetére


tome.jr
addikt

De igazad van csak nehogy annyira mellre szívd a dolgot, hogy legközelebb azt álmodd az elégedetlen fórumozók döngetik az ajtódat, hogy azonnal frissítsd a telefonjukat 2.3-ra meg megígérted, ellenkező esetben fizesd vissza a pénzüket. :DDD

(#10057) ntomka válasza simi12345 (#10055) üzenetére


ntomka
nagyúr

A default helyett internet.

ツ Headphones on - World off

(#10058) simi12345 válasza ntomka (#10057) üzenetére


simi12345
tag

Az szívás! Alapból rajta volt ez a beállítás, és nem ment a kezdetektől? Tehát így kaptad a szolgáltatótól vagy te írtad be így valami alapján?

(#10059) Rotate válasza ntomka (#10057) üzenetére


Rotate
veterán

véletlenül nem v10d van a telefonon 405-ös végű alapverzióval?

az az a hibásan felismert vodafone-os rom, amit valamiért egy-két készülékre rátesz a magyar frissítő... ha esetleg ez van, nem árt frissíteni a 725-ös euro open v10d-re :) nem kötelező, csak egy jótanács :)

simi12345:

elvileg mikor berakod a sim-et beállítódik magától... gondolom nála is így volt...

[ Szerkesztve ]

(#10060) ntomka válasza simi12345 (#10058) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem szolgáltatós. Alapból ezt állította be.

(#10059) Rotate: Az utóbbi. :)

De hiányzik róla a galaxy 3 után a voodoo sound. Kicsit élettelen a hangja. :)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#10061) wolruf válasza ntomka (#10060) üzenetére


wolruf
őstag

Hát, a Milestone 1 hangja után nekem is csalódás volt ezé, de már megszoktam :) Ez ilyen :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10062) simi12345 válasza Rotate (#10059) üzenetére


simi12345
tag

Igen igazad van, nálam is így volt. Soha nem kellett hozzányúlni. Smartflash után is jó volt. De lenne rá egy tizesem, hogy nem a telenornál vette, és volt már másik szolgáltató sim a telóban. És amikor berakta a telenor kártyát, nem íródott át.

(#10063) simi12345 válasza ntomka (#10060) üzenetére


simi12345
tag

Van hozzá voodo sound! :-)

(#10064) ntomka válasza simi12345 (#10063) üzenetére


ntomka
nagyúr

Custom rom? :) Egyelőre azt nem tehetek fel, mert még nem az enyém a teló, ahogy írtam próbaidőn van nálam. :))

ツ Headphones on - World off

(#10065) simi12345 válasza ntomka (#10064) üzenetére


simi12345
tag

Sima gyári rom van az enyémen , és arra tettem fel

(#10066) simi12345 válasza simi12345 (#10065) üzenetére


simi12345
tag

http://market.android.com/details?id=org.projectvoodoo.controlappdonate

(#10067) stickrs


stickrs
senior tag

na nekem a kövi problémák voltak mostanában: bekapcsoláskor nem kérte a sim-kódot, 2-3nap után nem játszotta le a videokat...és mind2 hibáért a live locker nevü program volt a hibás...töröltem,hopp minden jó..pedig tetszett :( ingyen más ilyen képernyő feloldó progit nem találtam..a sense témánál a képernyőfeloldás is olyan mint a sense-nél? honnan birom megszerezni?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#10068) Rotate válasza stickrs (#10067) üzenetére


Rotate
veterán

esetleg warezold le a Widgetlockert, próbáld ki mondjuk egy hétig, aztán ha elnyeri a tetszésed és megvennéd, nem is drága :) és szuperül skinezhető is :) Amazon Appstore-ban csak 1 dollár :)

amúgy ha valakit érdekel, most a Root Explorer akciós az Amazon Appstore-ban, 4 dollára helyett csak 1 dollár :) jó vétel lehet annak aki használja, de eddig sajnálta rá :)

[ Szerkesztve ]

(#10069) ntomka válasza simi12345 (#10066) üzenetére


ntomka
nagyúr

A voodoo sound nem csak ennyiből áll, tartozik hozzá egy kernel modul is: [link]

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#10070) jayjay


jayjay
tag

Egy hete van nálam a telefon egy Samsung Omnia 2-esről SPB kezelőfelülettel volt előtte.Sajnos csak próbaidőn van(barátomnak vettem), amíg meg nem jön az SGS 2-es(nekem a két készülék előfizetéssel ua-ba került, ezért döntöttem a Samsung mellett).
Teljes megelégedéssel használom.Egyébként miért olyan fontos a 2.3, miben másabb a 2.2-nél?Gyorsabb vagy más a kinézete, mert nekem a 2.2 teljesen megfelelne.

Viszont lett egy problémám.
Evvel irányítom az XBMC-t teljes megelégedéssel.Nem tudok belépni a Playlist-be.Ezt írja ki
I/O Exception (java.io.FileNotFoundException)
http.............
xbmcCmds/
xbmcHttp?command=GetsystemInfo(120)

ja és még valami.lehet Hívások gombot rá varázsolni?Alapban ez 2 gombnyomás Telefon/Hívások.

Tudna valaki ezekben a dolgokban segíteni?

ui hol lehet ilyen headset-et venni, amin van léptető gomb?Még egy régi Sony telefonhoz K750i-hez volt ilyen.Azóta sem láttam sehol.

[ Szerkesztve ]

HTPC: XFX HD4830 512MB, 400W Corsair, 2x2048MB Kit OCZ, E5200,Scythe Slip Stream, GIGABYTE GA-G31M-ES2L, Scythe Shuriken, APLUS CS-GL3

(#10071) klingenbach


klingenbach
csendes tag

sziasztok
köszi az épitő hozzászolásokat....jo a topik
megprobalok lassan dülöre jutni :K

(#10072) wolruf válasza jayjay (#10070) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem a 2.3 a videótelefonálás miatt kellene (úgy, hogy ne kelljen mindent széthackelni a telefonon, meg mindenféle toszt telepíteni). Ha a Skype videóhívás végre elindul, vigyorgok majd, mint ló a kekszre.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10073) Rotate válasza wolruf (#10072) üzenetére


Rotate
veterán

detto, esetleg pluszban egy hangyányival jobb memóriakezelés... ezekkel kiegyeznék :)

mellesleg, Romániában mára ígérték, esetleg érdemes figyelni az xda-t :)

(#10074) wolruf válasza Rotate (#10073) üzenetére


wolruf
őstag

Nem csak ott ígérték mára, én is nézegetem reggel óta az XDA-t :) De az biztos, hogy várok majd 1-2 napot, ha valami őrült szar van vele, akkor nem teszem fel.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10075) simi12345 válasza ntomka (#10069) üzenetére


simi12345
tag

forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1161490

Esetleg ebből megtudhatsz többet is! Nekem ez van meg. Gyári van rajta, és működik, bár hogy neked a régi telefon hogy működött azt nem tudom.

Nem tudom mi szerepe van a kernel modulnak. Annyira nem értek hozzá , de amit linkeltél az elég régi cikk, ott szó sincs 2x -ről, ha jól olvastam.
De lehet tévedek.

[ Szerkesztve ]

(#10076) ntomka válasza simi12345 (#10075) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ezt olvasva más a történet. Ment pü.

ツ Headphones on - World off

(#10077) Magnat válasza wolruf (#10072) üzenetére


Magnat
veterán

Hi, ha nem pc van a másik oldalon, a Tango vagy a Fring már most is tudják ... Qik is, de az P990-en nem tudja a front kamerát... állítólag Tangora hamarosan pc-s kliens is lesz... ja és az akksit sem zabálja.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10078) Rotate válasza ntomka (#10076) üzenetére


Rotate
veterán

supercurio azt írta még az elején, hogy külön kernel modul nélkül akarja megoldani :)

Magnat:

ezek nem jók... nem kérhetem meg az ismerőseimet, hogy miattam telepítsenek még programokat... azt akarom, hogy pl, ha mobilról megskypeolom az asszonyt, akkor lássuk egymást :)

[ Szerkesztve ]

(#10079) wolruf válasza Magnat (#10077) üzenetére


wolruf
őstag

Köszönöm az infót, nézegettem annó ezeket, de minden Skype-ot használó ismerősömet megkérni, hogy használjanak más programot miattam, kissé macerás :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10080) Eli577 válasza Rotate (#10078) üzenetére


Eli577
senior tag

Megskypeolom? :DD

(#10081) Rotate válasza Eli577 (#10080) üzenetére


Rotate
veterán

próbáltam gyorsan és egyszerűen fogalmazni :D

(#10082) Balázs1986 válasza Rotate (#10078) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nemrég írta supercurio xda-n, hogy most már folytatja a voodoo sound project-et a 2x-re, de a twitter-én azóta sincs hír arról, fejleszt-e erre a telóra :(

[ Szerkesztve ]

(#10083) cozyka83


cozyka83
tag

Na srácok, még mindig nem jó a rom manager programom. Nem tölti le a recovery-hez a szükséges fájlokat. Mindent megpróbáltam, amit tudtam. Újraflasheltem, újraindítás, programot újratettem... Valami megoldás? Ez az első, hogy ezt csinálja.

LG Optimus 2X

(#10084) janes74 válasza Rotate (#10045) üzenetére


janes74
senior tag

Csúnya rémálmaid vannak. :Y

(#10085) cozyka83 válasza janes74 (#10084) üzenetére


cozyka83
tag

Talán te nem álmodtál még ilyet?:D Mert én már sokszor álmodtam ilyet.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2X

(#10086) janes74 válasza cozyka83 (#10085) üzenetére


janes74
senior tag

Ilyet nem.De az éjjel azt álmodtam,hogy ömlik a számból a vér,a fogaim összetörve....Nagyon jó érzés volt felébredni. :K

[ Szerkesztve ]

(#10087) cozyka83 válasza janes74 (#10086) üzenetére


cozyka83
tag

Mit néztél az este, basszus?:D

LG Optimus 2X

(#10088) janes74 válasza cozyka83 (#10087) üzenetére


janes74
senior tag

Sex volt a fő program,de nem nyomtuk ilyen dúrván. :DDe nem offolok többet :N

[ Szerkesztve ]

(#10089) Eli577 válasza janes74 (#10088) üzenetére


Eli577
senior tag

Annak jelentése van ám, ha az ember azzal álmodik, hogy kihullanak a fogai. Most nem emlékszem hirtelen, hogy mi, de az Álomlexikonban meg lehet nézni. :D

(#10090) Zlika válasza Eli577 (#10089) üzenetére


Zlika
aktív tag

Az halált jelent a környezetedben.De csak ha visszatérő.Sajnos tapasztaltam is bár nem nagyon hiszek a hókusz pókuszban.De a lényeg hogy évekkel ezelőtt egy jó barátom autóbalesetben elhunyt.Én előtte két hétig folyamatosan azzal álmodtam hogy kihullanak a fogaim.A halála után megszűnt.Később valakinek említettem az álmaimat és akkor mondták mit jelent.Érdekes mert az sem lehet hogy hallotam előtte róla és tudat alól jött... Off vége.

(#10091) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv!

Nem tudom, hogy ennél a telefonnál specifikus jelenség-e, de azt vettem észre, hogy a gyári böngésző nem hajlandó semmit sem letölteni (apk,doc,pdf próbát tettem eddig), míg az Opera Mini mindent leszed vidáman. Stock böngetőben meg ott sorakoznak a "névtelen-letöltés sikertelen" bejegyzések :F

Mi lehet ennek az oka?

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#10092) Rotate válasza Goatman (#10091) üzenetére


Rotate
veterán

nekem lejön minden rendesen... asszem, sőt gameloft-os cuccokat a gyárival szoktam, mert ott mobilnézetben nyílik...

(#10093) ntomka


ntomka
nagyúr

A zenelejátszót rá lehet valahogy venni, hogy sorszám szerint rendezze a számokat, ne pedig számcím alapján? Elég tré egy albumkezelő esetében szerintem.

ツ Headphones on - World off

(#10094) cozyka83


cozyka83
tag

Na srácok, még mindig nem jó a rom manager programom. Nem tölti le a recovery-hez a szükséges fájlokat. Mindent megpróbáltam, amit tudtam. Újraflasheltem, újraindítás, programot újratettem... Valami megoldás? Ez az első, hogy ezt csinálja.

LG Optimus 2X

(#10095) Tesztelo.hu válasza Rotate (#10035) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

A 2x-re kész a 2.3, már "csak" a szolgáltatókra kell várni, hogy elkészítsék a testre szabott változatot.

(#10096) VBenc válasza Tesztelo.hu (#10095) üzenetére


VBenc
tag

és az mikor lesz? :/

Mondom de mondom!!

(#10097) Rotate válasza Tesztelo.hu (#10095) üzenetére


Rotate
veterán

tudom... hajtogatom már egy ideje, hogy szeptember vége/október eleje/közepe lesz :)

(#10098) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv ismét!

Olyankor mi a helyzet, ha a Mobile Support Tool szerint nincs elérhető frissítés, a legújabb PC Suite IV szerint viszont meg van? :U 0725-ös V10D-m van..mire bukkanhatott a Suite?
Én szívesen továbblépnék, mikor feldobja a mindent eldöntő kérdést, de részletes infó híján nem szeretném belevetni magam.

:R

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#10099) jooker82 válasza Tesztelo.hu (#10095) üzenetére


jooker82
nagyúr

Najó,de a függetlenesek,már kaphatnák.... :U :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10100) Rotate válasza Goatman (#10098) üzenetére


Rotate
veterán

semmi... rendszeresen ezt csinálja, szerintem mindenkinek... a PC Suite jelez akkor is ha nincs frissítés, a Support Tool meg akkor sem jelez ha van :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.