Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) derrik


derrik
őstag

Hali......
S egy ilyet tudna rendelni Valaki ???????
http://cgi.ebay.com/BATTERY-1980-mAh-T-Mobile-G2x-LG-Optimus-2X-P990-/230621655260?pt=PDA_Accessories&hash=item35b21f30dc

(#3002) Rotate válasza derrik (#3001) üzenetére


Rotate
veterán

hát sok cuccot még nem adott el az illető... én nem venném meg...

(#3003) fullmanytime


fullmanytime
csendes tag

Na jó, én most ijedtem meg. A telefonom éppen az előbb hívta fel magától a csajomat. Komolyan.

(#3004) drpele válasza derrik (#3001) üzenetére


drpele
senior tag

Kicsit utánaolvastam az általad linkelt ANDIDA akksiknak:
Sok jót nem írnak róla, de talán nem rosszabb, mint a gyári...

Bár a topicban nagyon vegyesek a tapasztalatok...

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#3005) C.Brigante


C.Brigante
veterán

azon gondolkodtam, h tulajdonképpen az S2 semmivel sem jobb a 2x nél.
Sőt, a HDMi kimenet egyenesen nagy hátrány as2 nél. a 4.3as kijelző nem lényeg a +512 ram szintén nem számít, a SAMOLED nekem nem hiányzik, tehát magasan nem ér +60k-t. (szerintem)

ja, a 2.3 meg pláne nem tétel...majd lesz erre is.

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#3006) drpele válasza drpele (#3004) üzenetére


drpele
senior tag

Scrollozzatok kicsit jobbra, s ott a képen a meglepi: 3000 mAh = 1200 mAh :F

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#3007) C.Brigante válasza drpele (#3006) üzenetére


C.Brigante
veterán

a Mugen aksikat bátran használhatjátok, garancia az utángyártott aksik körében!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#3008) Zlika


Zlika
aktív tag

Na ilyet láttatok már?Azt hiszem ezért merül az aksim percenként 1%-ot...Fogalmam sincs mi a megoldás.

(#3009) Zlika


Zlika
aktív tag

Jah és amíg a metron voltam és nem volt hálozat kb egy órán át egy százalékot nem merült...

(#3010) mrThomi válasza fullmanytime (#3003) üzenetére


mrThomi
addikt

MIIIIII??? vmit tuti benyomhattál. Ilyennek nem szabadna elöfordulnia

Nothing Phone (2a)

(#3011) mrThomi válasza Rotate (#2999) üzenetére


mrThomi
addikt

de akkor h lehet az hogy amit az x8.on használtam adw launcher apk-t az most jo ide is ???

Nothing Phone (2a)

(#3012) Rotate válasza mrThomi (#3011) üzenetére


Rotate
veterán

nem igazán tudom, hogy miről beszélsz akkor... adw launcher egy 3rd party app ami elvileg bármire jó... az arc felülete meg gyári direkt arc-ra készült cucc... bár lehet nem értem mit akarsz rárakni...

(#3013) dfcwolf válasza Zlika (#3008) üzenetére


dfcwolf
tag

Pontosan ugyanez a szitu nálam is. Egyik napról a másikra kezdte. Simán ment 2 napot egy töltéssel. Most egy felet bír... :(

Már töröltem róla minden app-ot, de nem segít.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#3014) LaptopSystem válasza derrik (#2950) üzenetére

ez engem is érdekelne mi az ára neki?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3015) Rotate válasza dfcwolf (#3013) üzenetére


Rotate
veterán

nullára merítés és ujra teletöltés sem segitett?

(#3016) mrThomi válasza Rotate (#3012) üzenetére


mrThomi
addikt

én egy apk fájlrol beszélek, ami hasonlo mint a launcherek. csak arc kinézetet ad a telonak...nemtom, nem merem itt az lg-nél megprobálni:D féltem a kicsikét, de baja csaknemlehet

Nothing Phone (2a)

(#3017) Zlika


Zlika
aktív tag

Most csináltam egy olyant hogy csak gsm hálózatot és csak 2g-t engedem neki.Várok egy kicsit és meglesem mi lett az eredmény.

(#3018) Rotate válasza mrThomi (#3016) üzenetére


Rotate
veterán

próbáld meg akkor max nem indul el... vagy elindul és bezár...

(#3019) dfcwolf válasza Rotate (#3015) üzenetére


dfcwolf
tag

Sajnos nem segített. De ahogy írtam már, folyamatosan zavarja a rádiókat és hangszórókat. Nem kicsit, nagyon... Mondjuk annyira, hogy ha a munkahelyemen bemegyek egy irodába, ahol rádiót hallgatnak, ott megszűnik az élvezhető rádiózás, amíg bent vagyok.Olyan mintha a hálózatot keresné... Pedig frankón van térerő. Lehet, hogy amiatt merül.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#3020) Zlika


Zlika
aktív tag

Na így 2g-vel csak olyan 16% körül van az a bizonyos telefon készenlét.De akkor minek a csilivili nagy kijelző ha nem lehet rajta kihasználni a 3g-t?Lehet nézegetni a mobil oldalakat amiken egy kép nincs?Basszus.Szerintem ennek nem így kellene lennie ok hogy a 3g merít na de mért nem csak akkor ha valóban használom?Valami nem kóser itt a software-ben az tuti...

(#3021) Zlika válasza dfcwolf (#3019) üzenetére


Zlika
aktív tag

:K
Az lesz a gond folyamatosan valamit keresgél.Ezért is hiába hagyom ott estére lemerül...Mindjárt berágok azt nem érdekel a 25fontnyi játékom szét factory resetelem ezt a... ...kedves drága készüléket! :D

(#3022) ferikek válasza Zlika (#3020) üzenetére


ferikek
aktív tag

én csak 2 g-vel használom (nem mükszik a 3g, szolgáltató hiba). Ma kb neteztem 15 percet, beszéltem 5 percet, írtam 2 smst, nem babrálom a telót, tehát készenlétbe van szinte egész nap. így most tart 54%-nál, pedig reggel még 100-on volt.
egy éjszaka alatt kb 10%-ot esik az akku százaléka.
Gondolkodom azon h élek a 8 munkanapos elállással...

(#3023) dfcwolf válasza Zlika (#3021) üzenetére


dfcwolf
tag

Nem szeretnélek elkeseríteni, de én már napok óta csak GSM hálózattal nyúzom. Semmi 3g. Semmit nem jelentett...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#3024) jooker82 válasza Zlika (#3021) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én ezért nem fizetnék játékért...
Nekem 3G-n kibir 2 napot simán... ma éjszaka is csak 4 %-ot merült....nekem eléggé stabil az aksi....
Csak azt nem értem,hogy az auto elfordulásnál félnaponta eltünik a pipa...igy mindeg bekell kapcsolni... :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#3025) LaptopSystem válasza drpele (#3006) üzenetére

mennyi bele egy nagyobb aksi?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3026) Zlika válasza jooker82 (#3024) üzenetére


Zlika
aktív tag

Na ezaz hogy az a gyanúm az aksival nekünk sincs semmi baj.Itt más lesz a bibi.

(#3027) Rotate válasza Zlika (#3021) üzenetére


Rotate
veterán

mikor megvetted a játékokat nem raktad el az apk-kat? nem vesznek el ha elrakod... és csak vissza kell telepíteni... nekem simán ment :)

jooker82:

miért nem fizetnél játékért?

[ Szerkesztve ]

(#3028) Zlika válasza Rotate (#3027) üzenetére


Zlika
aktív tag

Mikor megvettem akkor nem raktam el de valahol akkor meg kell hogy legyenek...Most miért ne fizetnék? Oly mind1 hogy fizetek 2fontot egy játékért vagy 5-öt egy doboz cigiért...Vagy is nem. :D Az előbbi javára.

Hajj de sokat kell még használni ezt a telot hogy kiismerjem...Mind1 türelem rózsát terem.(vagy ha elfogy akkor egy betörött kijelzőt :D )

[ Szerkesztve ]

(#3029) LaptopSystem

tud nekem valaki esetleg?szoljon nyugodtan :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#3030) dfcwolf válasza Zlika (#3028) üzenetére


dfcwolf
tag

A downloads mappában kéne lenniük...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#3031) mrThomi


mrThomi
addikt

Melyik a legjobb akksi kijelzo progi ?ami jelzi szazalekosan hogy mennyit merult! koszi

Nothing Phone (2a)

(#3032) Pumba3 válasza Zlika (#3028) üzenetére


Pumba3
tag

És ezt dohányos ként mondod? :)

alfa: Mi a baj?

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#3033) babosf


babosf
aktív tag

az enyém most azt csinálja, hogynem kapcsolja le a képernyőt, hiába állítom 15 vagy bármennyi sec.-re.
vicc.

Galaxy S23 Ultra

(#3034) Atigyerek89


Atigyerek89
csendes tag

Most már muszáj saját tapasztalatomat is megosztanom, mert ha valaki esetleg ilyen telefont akar akkor a fórumot olvasva tuti elmegy tőle a kedve. Nem tudom, hogy hogy használjátok a telefon,de én minden nap kb 1 órát telefonálok játszok is kicsit megy valamennyi wifi is meg mobil net is. Ha nem használom a mobilnetet toggledata val letiltom. tölteni taljas merülés után szoktam, általában úgyjátszok vel, hogy a második nap végére merül le és akkor éjszakára ki is kapcsolm, és úgy töltöm. itt van három kép, a rendszerről aku állapotról superbox widgetel, meg persze arról hogy mi eszi az akksit. Kb 2 hónapja nyúzom a telót, telenortól vettem lg updaterrel ment rá a v10c és go launcherre ma váltottam, mert nagyon dicsértétek.
Itt vannak a képek:

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#3035) Pumba3 válasza babosf (#3033) üzenetére


Pumba3
tag

Launchered vann fent? Én is jártam így :) a launchernek is be lehetett állítani a képernyőzár idejét.. És a telefonon hiába volt beállítva , a launcher mindig hamarabb kikapcsolta pl.

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#3036) Zlika válasza Pumba3 (#3032) üzenetére


Zlika
aktív tag

Igen.És úgy látom a telefonom komolyan akadályozni fog a leszokásban ha ennyit kell miatta idegeskedni de azért szeretem. :D (most egy kis párhuzamot véltem felfedezni a telom és a barátnőm között)

(#3037) Zlika válasza Atigyerek89 (#3034) üzenetére


Zlika
aktív tag

Nem hiszem hogy el menne a kedve mert kb ugyan annyi elégedett mit elégedetlen hsz van. :D
De hogy te ezt hogy csinálod hogy 12+ óra után 68%???

[ Szerkesztve ]

(#3038) Pumba3 válasza Zlika (#3036) üzenetére


Pumba3
tag

ennyit kell miatta idegeskedni de azért szeretem.

Értem a párhuzamot xD

Hás, Zlika: Én tegnap este 72 órával raktam fel tölteni, 7 %-al :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#3039) Atigyerek89 válasza Zlika (#3037) üzenetére


Atigyerek89
csendes tag

első nap végére 50 % körül szokott lenni de ma mondjuk csak fél órát beszéltem meg játékra nem nagyon volt idő. Szerintem aki jó üzemidőt akar kicsikarni, az éjszakára kikapcs és mindig kikapcsig merítse és kikapcsolva is töltse. nálam ez a tuti recept. n82-el is így csináltam és két éf fél év használat után még mindig két napot bírt és azzal folyamat zenehallgatás is ment. /Amúgy ha meg ha valaki nem lát más kiutat, akkor elméletileg két héten belül lesz egy eladó akksim, ha minden igaz ugyanannyi mAh minta gyári./ :))

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#3040) Zlika válasza Pumba3 (#3038) üzenetére


Zlika
aktív tag

Köszi!Elkeseredésem helyébe immár írígység lépett... ...sokkal jobb! :D:D:D

(#3041) Rotate válasza Zlika (#3040) üzenetére


Rotate
veterán

tegnap mikor full merülés feltöltés utáni nap volt marhajól bírta, le se meritettem estig... arra rátöltöttem, és ma nem birta olyan jól... már alig van benne és bármit csinálok szörnyen meriti...

ezek szerint akárhányszor fel akarom tölteni, mindig meritsem le totál, hogy másnap tovább birja?

(#3042) tyupixxx válasza Rotate (#3041) üzenetére


tyupixxx
csendes tag

igen. ez minden aksis gépnél így működik a leghatékonyabban. laptop, teló, minden
merítsd le fullra, kikapcsolásig, majd tedd fel pl estére. ez a tuti megoldás, ezáltal tovább is bírja, és az aksinak is jót tesz, hogyis mondjam "nem lustul el"

laptopnál van olyan hogy feltöltöttség után, miután aztjelzi hogy 100%-os, akkor igazából még csak olyan ~97 körül van, és utána már nagyon lassan, 1-2 óra múlva töltődik rá az a kevéske. nos, nemtudom hogy telefonnál van-e ilyen, de szerintem elképzelhető, mivel aksi aksi, persze nem egy kategória.

(#3043) Rotate


Rotate
veterán

nah :P jó lesz az az update :P kóreában már kijött:
[link]

Faster internet browsing
Support .mkv
Hardware support for 720p h.264 4.1hp
60 frame xvid works
Little bit better LG home
Little bit faster for everything.

It's awesome, but sadly... its not gingerbread....

Software version: V10S

[ Szerkesztve ]

(#3044) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Nekem nincs aksi problémám. Csak 2g-t használok 1 óra youtube 1 óra telefonálás 5-8 sms meg fél óránként szó szerint csak nyomkodom kicsit és 2 napot bir a teló.
Nem használok mobil netet a wifi viszont folyamatosan be van kapcsolva.

engem inkább az aggaszt, hogy eddig 2 hét alatt kétszer is újra indult magától, és 3x lefagyott egyik ismerősömnél (lehet, h nála az otthoni wifi hálózaton van gond, mert álandóan panaszkodik, h lefagy az ugyanilyen telója és nekem nem volt fagyás gondom csak az ő kertjében)

Akiknek merül az aksija.. ti mindig kiléptek mindenből, mielőtt lezár a telefon, vagy csak simán lezárjátok?
Ha hülyeséget kérdeztem, ne válaszoljatok :)

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#3045) ferikek válasza ferikek (#3022) üzenetére


ferikek
aktív tag

Ki-, majd bekapcsolás után oké minden, újra gyors a telefon.

2 db kérdésem lenne:
- e-mail: hol lehet azt beállítani, hogy ne törölje folyamatosan a régebbi maileket? (tudom h meg lehet adni szinkronizációs időt, de 1 hétnél például törli az egy hete rajta levő maileket)
- bluetoothnál ha fogadni akarok, akkor álladóan be kell kapcsolni a láthatóságot? nem lehet folyamatosra állítani ezt?

Köszi szépen.

(#3046) Pumba3 válasza Zlika (#3040) üzenetére


Pumba3
tag

Nem szép dolog :D De hozzátenném, hogy hétvégi mérsékelt használattal tudtam kihozni ezt. Írtam ezelőtt is pár oldallal. Állandó 3g, 1 óra net mobilnettel, 10 db 5 perces telefonhívás. A többi készenlét :P

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#3047) Zlika válasza Pumba3 (#3046) üzenetére


Zlika
aktív tag

Na ez az!Nekem ha a 3g(jelenleg erre tudom fogni) be van kapcsolva akkor készenlétben lehúzza 6 óra alatt az aksi felét.Mint valamelyik nap amikor direkt kipróbáltam...Ez azért nem hinném hogy normális 3g ide vagy oda.Majd most azt csinálom hogy reggelig teletöltöm és holnap abszolút nem kapcsolom be a tridzsit majd meglássuk mi lesz.

(#3048) mrThomi


mrThomi
addikt

Rá akarom dugni a telot a laptopra de nem érzéklei ! Ilyenkor mivan ?
Telon van ilyen hogy LGPCSuiteIV
A gép érzékeli h rádugtam vmit de a drivert nem telepiti !

HEELP

Nothing Phone (2a)

(#3049) tamcsu10 válasza Rotate (#3043) üzenetére


tamcsu10
tag

Talán ideis elér hamar:D Pumba3 Boldog lesz:D

iPhone 6s Plus / iPad Air 2 / MBA 13

(#3050) Zlika válasza tamcsu10 (#3049) üzenetére


Zlika
aktív tag

Nem hogy Jooker az mkv fetisiszta? :D
Azt nem írják hogy:"radically increases battrey time"? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.