Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11851) nosgx0


nosgx0
csendes tag

Hali!
Azt hogy tudom megoldani, hogy hifi-n szeretnék zenét hallgatni? Össze van kötve, hifi is át van állítva de nem jön zaj... :F

(#11852) jooker82 válasza nosgx0 (#11851) üzenetére


jooker82
nagyúr

A hifibe hova dugtad?? Ha jól tudom egy piros és sárga végű kábel kell és auxra állitsd

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11853) dinike911 válasza Szabie85 (#11850) üzenetére


dinike911
csendes tag

Előbb írta valaki hogy 5170pont

(#11854) nosgx0 válasza jooker82 (#11852) üzenetére


nosgx0
csendes tag

Úgy tettem de nem szól:o telefonon nem kell állítani valamit?

(#11855) jooker82 válasza nosgx0 (#11854) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem kell semmit....Fülessel szól rendesen?? Házimozid van?? ott próbáld a sima 3,5-jackn kábellel...
Nekem szól mindenhogy...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11856) nosgx0 válasza jooker82 (#11855) üzenetére


nosgx0
csendes tag

Kipróbáltam máshol is, ott sem működött... Aztán megmozgattam a kábelt... Kiderült , hogy meg volt törve:D

(#11857) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

antutu 5241 pont ;) :DD :))

(#11858) syl5 válasza Szabie85 (#11850) üzenetére


syl5
őstag

Nem nagyon! 5400 körül volt legutóbb amikor lefutattam.

Egyébkent teljesítményben le a kalappal a 2x előtt, gyakorlatilag csak az SGS2 előzi meg az én méréseim alapján, csak abból a fránya RAM-ból lenne több.

Más:
A Fast 5 meg rosszul van megírva szerintem a 2xre, mert lejjebb vettem a minőséget Chainfire 3D-vel és ugyanúgy futott, mint előtte.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11859) Dawee


Dawee
tag

Én most jól elvagyok Topogigi 2.0-val, villlámgyors, játékok futnak és ami a legjobb az az akksiidő, sztem ennek a legjobb magasan az összes rom közül. Legalábbis tegnap reggel 7-kor vettem le a töltőről és most áll 59%-on. Nemhittem el amikor bementem suliba és 3 órával a levétel után és kb 10 perc asphalt 6 után még 100-on volt. Persze most nem sokat birizgáltam, majd kiváncsi leszek egy húzósabb napon mit bír.

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#11860) Dawee


Dawee
tag

Mindenki írogat itt a quadrantról, kiváncsiságból lefuttattam :D 3050 pont :)

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#11861) ntomka válasza Dawee (#11859) üzenetére


ntomka
nagyúr

Akksi időben szerintem is a topogigi 2.0 messze a legjobb. :K

ツ Headphones on - World off

(#11862) balazs8907


balazs8907
tag

Látom megint divatba jöttek a teszt eredmények.....na szóval topigi 2.0 + a frissítése+ horse power kernel rc3, full ext4 összesen 3629 pontot csikart ki a quadrant advanced-ből ;-)

ja mindezt 1 ghz-en!!

[ Szerkesztve ]

(#11863) balazs8907


balazs8907
tag

Topogigi-t akartam írni csak véletlenül rövidítettem :-)

[ Szerkesztve ]

(#11864) noxon


noxon
őstag

quadrant-nak semmi értelme, lefuttatod kétszer egymás után és teljesen más pontozást ad. cf-Bench a jó

We live in a simulated world...

(#11865) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Tudja valaki, hogy a Topogigi 2.0 SP3 patch-ben mi a p*csa az a _MACOSX könyvtár? :D

(#11866) Skynet258 válasza Balázs1986 (#11865) üzenetére


Skynet258
veterán

Gugli. ;) El akartam sütni, hogy iKémprogram... de ehh, még elterjed, mint annyi hülyeség a neten. :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#11867) Balázs1986 válasza Skynet258 (#11866) üzenetére


Balázs1986
addikt

Igaz, elnézést :D Google barátommal nem foglalkozok eleget :)
Köszi az infót :)
(...egyébként tényleg semmi tippem nem volt, max annyi, hogy valami kompatibilitási gondot javító okosság lehet az osx-el, és akkor nekem nem kell, kiszedem :) )

[ Szerkesztve ]

(#11868) Tesztelo.hu válasza wolruf (#11832) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

És pont az én ottani beírásomra reagálva írják ezt. :)

És azt írja valaki viccesen, hogy valószínűleg előbb lesz nem hivatalos ICS frissítés 2x-re, mint hivatalos GB. :)

(#11869) Balázs1986 válasza Tesztelo.hu (#11868) üzenetére


Balázs1986
addikt

Topogigi 2.0 RC3 után feldobtam a Horse Power 2x eXtreme RC3 kernelt. Tesztekben jó, és itt el is ment a tudás. Elég sok ikonom van a főmenüben, lassan kell görgetni, hogy meglegyen, amit akarok. Na most, ez a drágaság lassú görgetésnél valami iszonyat vacakul érzékel nálam :Y Megy vissza valamelyik Topogigi RC :)

(#11870) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Ilyen még nem volt velem, muszáj beírnom :D
Arra ébredtem, hogy elindult a zenelejátszó :D :D Ez kész... :D
Lehet, hogy a music widget az oka, azt 2.2 alól örökítettem át a topogigibe. De nem tudom biztosra. Érdekes :D

(#11871) -Solarion-


-Solarion-
csendes tag

Hali,most reggelről elkezdett a Super User frissíteni,úgy hogy ki volt kapcsolva a "háttérben alkalmazások azt csinálnak amit akarnak". Ez normális?Frissült a program verzió,és az su bináris fájl. Nos akkor aggódjak,vagy megint akkora hülyeséget kérdeztem,hogy felteszitek a kérdést: Ki engedte be ezt a hülyét?

(#11872) Rotate válasza -Solarion- (#11871) üzenetére


Rotate
veterán

az biztosítja a rootot, frissülhet automatikusan, azzal nem kell foglalkoznod... nem kell pánikolni :)

(#11873) dinike911


dinike911
csendes tag

Most olvastam én is hogy nem jön az ICS optimus 2x-re :( Hát nem tudom ki hogy van vele de én kész lennék fizetni is érte csak adnák ki :U

(#11874) tome.jr válasza dinike911 (#11873) üzenetére


tome.jr
addikt

A hibái ellenére ez egy nagyon népszerű telefon, szerintem xda-n meg fogják csinálni az ICS-t 2x-re.

(#11875) dinike911 válasza tome.jr (#11874) üzenetére


dinike911
csendes tag

Úgy legyen :)

(#11876) asdf19


asdf19
csendes tag

http://miui.hu/miui_romok

Ez csak magyar nyelvi pack vagy ez már a romot is tartalmazza?

(#11877) cozyka83 válasza asdf19 (#11876) üzenetére


cozyka83
tag

Mind a kettőt.

LG Optimus 2X

(#11878) dipeti


dipeti
senior tag

Sziasztok!
Jelenleg ZTE Blade-t használok, de úgy érzem kezdem kinőni.
Zavar, hogy nincs flash, lassú böngészésnél ill. laggol az oldalak scrollozásánál, gondot okoz neki még egy SD divx lejátszása is.(2,3 -710 Mhz). Állandóan elfogy a belső memóriája (ex2-vel is) és hajlamos belassulni. Természetesen nem vagyok csalódott mivel egy ilyen telefon ennyiér, ennyit tud.
Namost az a kérdésem, hogy megérné-e váltanom 2x-re ezen hibák kiküszöbölésének érdekében?
Már nyomkodtam az optimus 3D-t a vodánál és végül is a rendszerben gyors volt, de ugye az egy nyers, tiszta android. Böngészni nem tudtam vele, mert nem volt nyílt WiFi.
Szóval mit gondoltok? Nagy előrelépés lenne? :R

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#11879) balazs8907


balazs8907
tag

Annak hírnek hogy nem lesz ICS O2X-re , van valami hivatalos alapja?? Ha ez valóban igaz akkor az lg elmehet a .......................................... pics@ba!!!!!!!!

(#11880) balazs8907 válasza dipeti (#11878) üzenetére


balazs8907
tag

Hát figyelj az én szerény véleményem szerint megéri váltani. Anno galaxy s-ről váltottam át és nem bántam meg. Ha olvastad az 1.hsz-ben a hibákat akkor tudod mire kell ügyelni vásárláskor. A kijelző szemrevételezése minden szögből, hangszóró próba esetleg egy telefon beszélgetés is. Custom rommal pedig kilehet küszöbőlni a gyári rom hibáit/hiányosságait. Ha sikerül kifogni egy stabil készüléket biztos vagyok benne hogy nem fogod megbánni és nagy változás lesz a Blade-hez képest. Forever NVIDIA TEGRA!! :-D

(#11881) syl5 válasza dipeti (#11878) üzenetére


syl5
őstag

A két telefont nem lehet egy lapon említeni, ez tény! Nekem is volt Blade-em, de mióta 2x-em van jelentősen nyugodtabb vagyok (mondjuk ezt lehet a társaságnak is köszönhetem).
Flash van, böngészés és minden egyéb sokkal gyorsabb. A Blade már akkor összefosta magát amikor egy játéknak pár száz megát le kellett töltenie. Na ez 2x-el pár perc alatt megvan, amivel a Blade nem túlzok de órákat szarakodott. Sd filmet csont nélkül lejátsza, viszont nekem combosabb 720p sorozatokkal meggyűlt a bajom MIUI alatt. Ámbár a többiek azt mondják hogy a kiszivárgott gb alapú romokkal 720p-t is szépen viszi. Belső mem 1,5 gb, lehetetlen megtölteni...
Ramból kifogyni hajlamos, de erre van megoldás.
Jelenleg én a 2x-et már pár hete notebook helyetessítőként használom és teljesen meg vagyok vele elégedve, én csak ajánlani tudom! Ezzel netezek, játszok, levelezek, minden. Viszont fontos szempont az is hogy milyen konstrukcióban vennéd, ha előfizetéssel, akkor lehet inkább jobban megérné egy SGS2. Amúgy azon kívül sztem ellenfele nincs, talán a Galaxy Nexus, de csak az ICS miatt.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11882) dipeti válasza syl5 (#11881) üzenetére


dipeti
senior tag

Erre a készülékre nem lesz szendvics? habár ez hülye kérdés mivel ti sem vagytok jósok
Nem előfizuval venném, úgyhogy nekem a jó ár/érték arány a fontos. A Bladet is ezért választottam.
Sokakat látok - itt PH!-n is - akik megszabadulnának tőle. Miért van ez? Nem megbízható, vagy gyakran fagy? Esetleg nem használják ki?
SZVSZ ez a telefon olyan erőtartalékkal rendelkezik ami miatt nem lesz elavult egy - még akár két - éven belül sem.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#11883) tome.jr


tome.jr
addikt

A legújabb romok (topogigi, GR4) a hibák 99 %-át javították. Előbb-utóbb megérkezik a végleges GB is a telefonra. Szerintem vedd meg nyugodtan a készüléket, nem fogsz csalódni.

(#11884) kun0203 válasza dipeti (#11882) üzenetére


kun0203
tag

Nincs hivatalos infó arról hogy lesz-e ICS. De egy újabb pletyka szerint lesz rá de csakis a GB után tehát nem ICS lesz egyből rá mint ahogy sokan hitték. A lassú tempóra pedig azt hozták fel mentségnek hogy nehéz az ui-t rádobni.

Amúgy szintén bladeről váltottam és nem tartom elbaltázott lépésnek. Azon kevesek közé tartozom akiknek nincs bajuk a telóval és ha nem félsz egy kis romolástól akkor neked sem lesz vele problémád.

(#11885) Máté94 válasza kun0203 (#11884) üzenetére


Máté94
addikt

Nem lenne kár, ha elhagynák azt a felületet. Az alap GB és ICS is nagyon szép.

(#11886) Marteen4 válasza Máté94 (#11885) üzenetére


Marteen4
tag

Kell rá a LG Crapware, anélkül minden egyszerűbb lenne, az meg milyen már :D

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11887) KonzolKartel válasza dipeti (#11882) üzenetére

Nekem sincs vele semmi bajom, de váltanék 4S-re. Szóval vegyétek meg! ;]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#11888) MrChris válasza dipeti (#11882) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ez tényleg a legjobb ár/teljesítmény arányú készülék. Elvileg még mindegyikre kell lennie garanciának. Az o2x eddigi történetét ismerve szerintem nagyon fontos, hogy legyen is rá még rendes gari, olyat én nem vennék amin nincs. 4X vittem vissza mire teljesen jól működő lett, nem a szoftverrel volt a gond. Változatosság kedvéért most a töltő ment tönkre.

(#11889) syl5 válasza dipeti (#11882) üzenetére


syl5
őstag

Én azt mondom, hogy biztos nem lesz rá hivatalos jégkrém szendvics! Ha már a GB-vel is ennyit szarakodnak, akkor nincs miről beszélni. Viszont nem hivatalos egész biztosan lesz rá, ugyanis 1 éves sincs a 2x. Valamit úgy is összemókolnak rá a nagyok, ha nem más akkor CM és MIUI formájában biztosan lesz rá ICS.
Ha nem előfizuval veszed, akkor szerintem a legjobb ár/értékű készülék ma a használt piacon, ez nem kérdés!
Miért szabadulnak tőle? Szerintem inkább a Telenorosoktól szabadulnak. Én alig találtam függetlent és ahogy olvasom a fórumot inkább csak a Telenoros készülékekkel van baj. Nem kapnak meg hívásokat, smseket, stb. Nekem a független T-Mobile hálózatban használt telefonommal sose volt ilyen. Persze volt, hogy már lefagyott, de az a MIUI hibája volt. Nem kevésbé megbízható, mint a Blade, és mint az összes többi Androidos fo...akarom mondani telefon.
Egy biztos, ha úgy gondolkozol, mint az átlag Blade-es, hogy ez milyen olcsó és ezért ver minden másik telefont, akkor a 2x és bármely más drágább telefon sem a te választásod. Ha nem, akkor kb dupla annyi pénzért, mint amennyit most a Blade ér kapsz egy nem kétszer, hanem többször jobb gépet, aminél nem kell mondogatni, hogy ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11890) dipeti


dipeti
senior tag

Köszönöm a válaszaitokat. Egyelőre csak gondolkodom, hogy megérné-e megint egy csomó pénzt költenem. Csak attól tartok, hogy a blade egyre kevesebbet fog érni és minéll később váltok annál nagyobb a buktám.
Az o2x ára meg már nem fog lejjebb csúszni komolyabban. Ugye? :F

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#11891) Skynet258 válasza dipeti (#11890) üzenetére


Skynet258
veterán

Biztos nem fog az örökkévalóságig ennyibe kerülni... :D De hogy mikor mennyit esik, azt senki sem tudja. Ha úgymond befektetésként is tekintesz a telefonodra, akkor LG-t ne vegyél. Semmilyet se. Én is mikor eladtam a 2X-et, nem keveset buktam rajta. Pedig pár hónapos volt, a kora nem indokolta, hogy ennyire lemenjen az ára - de a sok negatív tapasztalat megtette a magáét. :(

https://geekpulse.hu

(#11892) dipeti válasza Skynet258 (#11891) üzenetére


dipeti
senior tag

Miért adtad el?

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#11893) dfcwolf


dfcwolf
tag

Sziasztok!

Köszönöm a custom rom-os ötleteket!

Valaki nem találkozott véletlenül ezzel a naptár widgettel?

[link]

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#11894) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

az sp2 és sp3 mehet fel egyszerre egymás után ?

(#11895) ntomka válasza Vizinyenyec (#11894) üzenetére


ntomka
nagyúr

Igen.

ツ Headphones on - World off

(#11896) Land


Land
veterán

Üdv!

Olvastam, hogy sok bugja volt a 2X-nek, illetve hamar lemerült. Jelenleg is "defektes" a telefon? Nexus S-t néztem ki. Emellett a jobb kijelző szól és esetleg a 2 mag ha létezik egyáltalán bármi, ami kihasználja...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#11897) Rotate válasza Land (#11896) üzenetére


Rotate
veterán

Optimus 2x-ben több a potenciál, viszont ha sikerül beszerezned egy Samoled-es Nexus S-t, akkor azzal nyugodtabb tulaj leszel, sajnos ha egy kicsit is peched van, akkor könnyen megbánhatod, ha 2x-et veszel :) persze ha nagyon nyomott áron sikerülne 2x-et venni, az más tészta, úgy megéri :) Nexus S-re mondjuk ICS is érkezik, valószínűleg még az év vége előtt...

(#11898) Land válasza Rotate (#11897) üzenetére


Land
veterán

Nincs se Custom, se Stock tökéletes ROM? Akksit nagyon eszi a Tegra processzor?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#11899) Rotate válasza Land (#11898) üzenetére


Rotate
veterán

az a baj, hogy míg egy adott ROM valakinek tökéletes, van úgy, hogy másnak teljesen hülyén működik, és fordítva... ki kell tapasztalni, és sok kompromisszumot kötni... abban pedig biztos vagyok, hogy ha később el akarnád adni, akkor csak úgy fogod tudni, hogy sokat engedsz a vételárból...

(#11900) Land válasza Rotate (#11899) üzenetére


Land
veterán

Biztosra megyek, Nexus S lesz. Köszi!:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.