Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10301) -SamS- válasza wolruf (#10300) üzenetére


-SamS-
tag

hát inkább várok énis egy közelebbire ami speciel magyar is :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#10302) Rotate válasza wolruf (#10300) üzenetére


Rotate
veterán

Euro open :) azok szoktak a legjobbak lenni :)

(#10303) -SamS-


-SamS-
tag

tapasztalataim szerint tényleg eddig azok a legjobbak, amúgy nemigazán értem amit xda-n írnak, mert a BB az 0725-s de a verzsön meg 2.3.4...akkor most h is van ez ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#10304) wolruf válasza -SamS- (#10303) üzenetére


wolruf
őstag

Írtak ott újabb BB-t is, olvasd át a fórumot. Más kérdés, hogy azzal is copnak :) Folyamatos térerő gondok, hívásmegszakadás. De semmi más egyébként, úgyhogy bíztató, bíztató :) Most már jöhet nekünk is :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10305) Rotate válasza wolruf (#10304) üzenetére


Rotate
veterán

Azért mondjuk a cwmből telepített gyári romok meg az hozzátákolt BB-k eddig sem voltak jók :) lesz egy rendes hivatalos kdz és már megy is a backup, aztán rakom felfele, ha meg szar, akkor vissza a v10d :) nincs mit veszteni, max egy kis időt :)

(#10306) wolruf válasza Rotate (#10305) üzenetére


wolruf
őstag

Na jó, ha lesz valami végleges, én is felkunkorítom a telefonra, de amilyen most a v10d-vel, tényleg csak a skype videó edisön hiányzik :)

Ja, tegnap nekem is lett egy BSOD. Csak pislogtam, hogy mi van, aztán beugrott, hogy ilyen lehet (bár nem kívánatos :) ). Az összes bajom, hogy a gyári, kitámasztós hátlapot is le kellett venni, ez így plusz fél mozdulat :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10307) ntomka válasza wolruf (#10306) üzenetére


ntomka
nagyúr

Kitámasztós hátlap? Az milyen?

ツ Headphones on - World off

(#10308) Rotate válasza ntomka (#10307) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem erre gondol a kolléga :) LG CCH-120

(#10309) wolruf válasza Rotate (#10308) üzenetére


wolruf
őstag

Bezony :) Nekem nagyon tetszik. Nehezebb, masszívabb tőle a cucc. Nomeg dizájnos, meg szép, meg olcsó (őőőő, ja nem), meg stb... Ez itt a reklám helye :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10310) Rotate válasza wolruf (#10309) üzenetére


Rotate
veterán

nekem mostanában már a TPU tok sincs rajta, féltem meg minden, de olyan szexi így csupaszon :D

(#10311) janes74 válasza jooker82 (#10271) üzenetére


janes74
senior tag

Én ordibálok egy linkért!!! :Y

(#10312) Magnat válasza Rotate (#10308) üzenetére


Magnat
veterán

Jesszus, csak nekem bizarr a tag a videón ilyen csajos körmökkel? :Y
Szerk.: Most látom, kommentben is megjegyzik :)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10313) Magnat válasza wolruf (#10306) üzenetére


Magnat
veterán

Ebben a bsod-ban az a legnagyobb sux, h nem elég, h nem cseng ki, de a közben jött hívások sem naplózódnak és az sms-ek is elvesznek.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10314) wolruf válasza Magnat (#10313) üzenetére


wolruf
őstag

Szerencsére nekem csak percekig volt ez. Letettem, valamit megint meg akartam nézni, kézbevettem és pislogtam :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10315) Rotate válasza wolruf (#10314) üzenetére


Rotate
veterán

Én meg szerencsére nem vagyok fontos ember, ritkaán hívnak/írnak nekem :D

(#10316) wolruf válasza Rotate (#10315) üzenetére


wolruf
őstag

Kezdem azt sejteni, hogy olyan vagy mint én, egy tablet is elég lett volna neked is :D:D:D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10317) djstavross válasza wolruf (#10314) üzenetére


djstavross
tag

Sajnos ma nekem is volt egy ilyesmi tapasztalatom! Beszéltem telón 30-40 percet, letettem és a banktól az sms-t nem kaptam meg, illetve nem tudtak elérni, mert elvileg ki voltam kapcsolva, de persze egyáltalán nem! :/ 164 órája ment bekapcsolva a teló, restart aztán most elvileg jó! v10d 725 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#10318) wolruf válasza Magnat (#10313) üzenetére


wolruf
őstag

Most gondolkodtam, és rájöttem, hogy BSOD nekem bekapcsolt Wifivel volt (úgy hagytam a tellát). Amúgy mindig kilövöm, és eddig nem is jelentkezett ez (azóta sem). Szerintem ezzel kapcsolatos. Uff, szóltam :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10319) Balázs1986 válasza djstavross (#10317) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ha tényleg úgy van, ahogy sokan leírták, akkor nálad nem pont ugyanaz lehetett, mivel a hívó félnél téged elérhetetlennek jelzett, nem pedig kicsörgött.

Rotate: Na igen, ha kijön egy eu open, akkor már mindenki boldog lesz :D
(mondom ezt úgy, hogy továbbra sem érzem, hogy a 2.3-tól megváltozna az életem :D )

[ Szerkesztve ]

(#10320) Rover623


Rover623
félisten

Ezt is megértük...:DD
Én mondom, hogy HEEELP!! :DDD

MIUI 1.9.16 van fenn a telón: és a car mode elég gyakran bekapcsolódik...illetve bekapcsolódna, ha lenne hozzárendelve alkalmazás...de így csak azt eredményezi, hogy a lezárt telót bekapcsolja...:(
Leginkább akkor, amikor az övre akasztható bőr tokba teszem éppen...gondolom a tok fedelébe applikált mágnes indítja be (ha jól tudom, a gyári autós dokkolók szoktak ilyen megoldást alkalmazni :U), de előfordult már, hogy a töltőről lehúzva jelent meg a státuszsoron a kis kormánykerék...:W
ÉS NEM TUDOM KIKAPCSOLNI!!!
Már letöltöttem egy rakat appot a Marketről, de semmi eredménye...:(

primus inter pares

(#10321) ntomka


ntomka
nagyúr

Létezik olyan fólia rá, ami elfedi az egész kijelzőt, tehát a szélén a domború részt is?

ツ Headphones on - World off

(#10322) jooker82 válasza janes74 (#10311) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nektek a sebességet mutatja??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10323) djstavross válasza Balázs1986 (#10319) üzenetére


djstavross
tag

Úgy van, "a hívott szám pillanatnyilag nem kapcsolható" státuszban voltam, aztán restart és megjött a meg nem kapott sms és el is lehetett érni! Olyan mintha valami beragadt volna a 30-40 perces beszélgetés után, vagy nem tudom! Egyébként, ami mindenképp észrevehető pozitívum a v10c 622 után, hogy az appokat kivétel nélkül bezárja ha már nem használom és kilépek, mivel előtte ez is hiba volt.

(#10324) Magnat válasza Rover623 (#10320) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

xda-n én is feldobtam ezt a jelenséget gyári rommal, ott azt mondták, nem bug hanem feature :-) Am úgy tudod aktiválni, ha egy bármilyen mágnest elhúzol a telefon mögött keresztben. Én kifagyasztottam a Car Home-ot, de azóta nem próbáltam, mit csinál a mágnesre ... ha hazaérek, letesztelem. Itt csak hűtőajtónál tudom tesztelni, arra most nem történik semmi, pedig régebben arra is elindult a Car Home.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10325) Rover623 válasza Magnat (#10324) üzenetére


Rover623
félisten

Am úgy tudod aktiválni, ha egy bármilyen mágnest elhúzol a telefon mögött keresztben
Sejtettem hogy erről van szó, vmelyik Motorola csodánál olvastam róla...:U

primus inter pares

(#10326) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Sziasztok!

Vannak fejlemények a 2.3-ról?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#10327) jooker82 válasza cassius.clay (#10326) üzenetére


jooker82
nagyúr

szia,igen,az,hogy továbbra is várjuk....: :K :P
Elvileg már egy két hét.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10328) cassius.clay válasza jooker82 (#10327) üzenetére


cassius.clay
senior tag

F@sza...

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#10329) Rover623 válasza Magnat (#10324) üzenetére


Rover623
félisten

Én kifagyasztottam a Car Home-ot
??
Ráküldtem az Advanced Task Killert a rendszerre, de nem találtam ilyesmit sem a futó progik, sem pedig a processek között...:U

primus inter pares

(#10330) Magnat válasza Rover623 (#10329) üzenetére


Magnat
veterán

Gyári romnál van egy ilyen alkalmazás... ilyesmi a képe:

1ébként ne tudd meg, én is mit szenvedtem, mire rájöttem, mitől ugrik be az ablak ... vettem egy mágnes tokot és mikor kivettem belőle, már futott ... órákat trükköztem vele, mire kisakkoztam :C

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10331) Skynet258 válasza Rover623 (#10329) üzenetére


Skynet258
veterán

Titanium Backup-al tudod megtenni, vagy ezzel.

https://geekpulse.hu

(#10332) dergander válasza Skynet258 (#10331) üzenetére


dergander
addikt

A várva várt 2.3 húhúúú mit fog az itt tenni a telefonnal :D

Énis várom nagyon,remélem megváltás,a v10d is már úgymond nálam 100% stabil semmilyen probléma nemvolt még vele,de azért gyorsulást várok az 2.3től :DD

A galaxy tab 10.1-en ugyanis szépen muzsikál amelett hogy bitang kijelzőt kell kiszolgálnia

[ Szerkesztve ]

(#10333) ntomka válasza ntomka (#10321) üzenetére


ntomka
nagyúr

Up!

És másik kérdés: vízszintes mágnes nélküli övtokot tud valaki?

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#10334) cassius.clay válasza ntomka (#10333) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Down! :DD

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#10335) Skynet258 válasza ntomka (#10333) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem hiszem, a neves gyártók is olyan fóliákat gyártanak, amik kisebbek. Az ív miatt nem lehet megoldani, hogy mindenhol megtapadjon... :(

https://geekpulse.hu

(#10336) ntomka válasza Skynet258 (#10335) üzenetére


ntomka
nagyúr

:(

Tokra tipp?

ツ Headphones on - World off

(#10337) Feci40 válasza Rover623 (#10329) üzenetére


Feci40
tag

Megnéztem a múlt napokban a fény érzékelő mögött van elhelyez, kicsit kellemetlen lehet neked.

(#10338) Magnat válasza Feci40 (#10337) üzenetére


Magnat
veterán

Mi van a fényérzékelő mögött?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10339) Balázs1986 válasza dergander (#10332) üzenetére


Balázs1986
addikt

Gyors a Tab, persze. Főleg, mert abban már 1Gb RAM van.
Másrészt, biztos, hogy Gingerbread van a Tab-ban, és nem Honeycomb? :U

ntomka: Most nem találtam, de szerintem szövettokot találsz legkönnyebben ilyet, tépőzárral. Már ha van ebben a méretben.

[ Szerkesztve ]

(#10340) ntomka válasza Balázs1986 (#10339) üzenetére


ntomka
nagyúr

Már nem aktuális. Most rendeltem egy ilyet. :)

ツ Headphones on - World off

(#10341) Balázs1986 válasza ntomka (#10340) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem is csúnya :)

(#10342) ntomka válasza Balázs1986 (#10341) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ha megjön nyilatkozok róla. :)

Vettem egy ilyet is kíváncsiságból, occsó volt. :D

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#10343) Rotate válasza ntomka (#10342) üzenetére


Rotate
veterán

valszeg nem lesz vele gond... egyszer rendeltem ettől a sellertől, és hibátlan állapotban megérkezett, és működött is :) bár már nem emlékszem, hogy mit vettem akkor, de a seller korrekt volt :)

(#10344) Eli577


Eli577
senior tag

Azt mondjátok már meg nékem, hogy a gyári v10d az ext3 vagy ext4 fájlrendszerben dolgozik. Lehet kipróbálom ezt a korai GB-t, csak nem mindegy a rendszer. :D

(#10345) Balázs1986 válasza Eli577 (#10344) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ext3-asok a gyáriak.

ntomka: Ez is pofás. Lehet, nekem is kellene valami tok, olyan, ami kifejezetten az éleket védi. Majd utánanézek :)

[ Szerkesztve ]

(#10346) ntomka válasza Balázs1986 (#10345) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez alapján tetszett meg. Így képek alapján szépen rásimul a telóra. Meglátjuk majd. :)

ツ Headphones on - World off

(#10347) simi12345 válasza Skynet258 (#10335) üzenetére


simi12345
tag

Én vettem egy invisibleSHIELD fóliát. Az takarja az egész kijelzőt. A széleit is.
Nem tudtam csak mikor már megvettem, hogy narancsbőrös a fólia. Te is írtad, hogy azt nem ajánlod. Viszont úgy voltam vele, ha már megvan, felteszem. Kb. másfél hónapja használom, és egyre kevésbé látszik, és nem vált még el sehol sem. Nem bántam meg, de ha levan zárva a kijelző akkor még észrevehető a narancsbőr, amúgy használat közben nem látszik.

(#10348) Feci40 válasza Magnat (#10338) üzenetére


Feci40
tag

Car Home érzékelője ,közelíts hozzá mágnest, de ne tedd rá!

(#10349) ntomka válasza simi12345 (#10347) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez a narancsbôr mit is jelent fóliánál? :)

ツ Headphones on - World off

(#10350) wolruf


wolruf
őstag

Aszonnyák megint csúszik a mézeskolbász :( Sőt, lejjebb valaki azt írja, novemberre halasztották a frissítést. :O Viszont a már kiszivárbott Brazil (nem Bolgár :D:D:D ) GB-et (V20E) dicsérik nagyon.

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.