Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10701) jooker82 válasza MrChris (#10699) üzenetére


jooker82
nagyúr

Egyszerű...Hivd fel az ügyfélszolgálatot,közöld a gondot és felirják az IMEI számát ,ami az aksi alatt van,majd bekérik szervizre.... Nem mindig jó a szervizzel kezdeni..ők általába hajtanák el az embert,mig az ügyfélszolgálatosok segitőkészek....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10702) korpicschess válasza syl5 (#10700) üzenetére


korpicschess
veterán

Remélem sikerülni fog. Közben érkezett egy privátod.

Igen, sajnos annak ellenére elsiklottam, hogy én is írtam már #1-t. :B
A metódus helytálló, de az éppen jó ROM-okat nem szokták benne frissíteni.
Remélem nem fogok csalódni a telefonban.

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#10703) porkolabda


porkolabda
csendes tag

Sziasztok,
volt már valakinek dolga bolti garanciával? Mennyire segítőkészek a szervizesek?
Mi van ha cserélni kell? Mi van ha megszűnik a bolt?
Egy ilyen készülék vásárlásán gondolkodom, de a bolti garancia eddig visszatartott.

(#10704) MrChris válasza jooker82 (#10701) üzenetére


MrChris
nagyúr

Már kétszer járt a szervizben. Első egy hét alatt kicserélték az akksit, ami nem oldott meg semmit. Második egy hét alatt tesztelték műszerekkel napokig és leírták, hogy a használati utasítás szerint kell használni és ellenőrizzem a SIM és SD kártyám. Se SIMet se SD kártyát nem tettem a készülékben, se programot nem telepítettem.

(#10705) ferikek válasza MrChris (#10704) üzenetére


ferikek
aktív tag

Fogadd meg amit előzőleg írtak és hívd fel az LG Ügyfélszolgálatát. A magyar átlaghoz képest nagyon rendesek és ők elintézik a szervizzel a dolgot, neked csak be kell vinned a készülékedet!

(#10706) ferikek válasza porkolabda (#10703) üzenetére


ferikek
aktív tag

Én még kb. 5 éve vettem először és utoljára "Sufnigsm" boltban telót. Én nem ajánlom ezeket, mert nem hivatalosan forgalmazzák a telefonokat és a bolti garancia nem ér semmit, ha pár hónapon belül bezárnak és megszűnnek jogutód nélkül.
Én azt mondom h érdemes többet költeni a telefonra azért, hogy hivatalos úton vásárlod meg.

(#10707) porkolabda válasza ferikek (#10706) üzenetére


porkolabda
csendes tag

Ebben egyetértek, csak jelenleg nem nagyon találok olyan boltot ahol független gyári garanciás telefonokat árulnak. Tippek?

Másnak tapasztalat sufni szervizzel?

(#10708) manoska válasza Balázs1986 (#10674) üzenetére


manoska
tag

Véleményem ne bánd,hogy nem az N8-at preferáltad!

(#10709) jooker82 válasza porkolabda (#10707) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem sufni gsm-es...A legelején amikor megvettem,merülési gondok voltak...Felhivtam az LG ü-t éa azt mondták h adjam meg az imei számát és adjam be a legközelebbi szervizbe,ahol felküldik.... Megse kérdezték,h milyen gari van rajta...Mondtam,h még megpróbálom frissiteni ,de rá pár napra kiderült,h a 3D-s launcher okozta a merülést... :P
Végülis,ha a GSM bolt nem tud mit kezdeni a telefonnal ők is a márkaszervizbe viszik....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10710) ferikek válasza jooker82 (#10709) üzenetére


ferikek
aktív tag

nem is a garival van it a gond, hanem az ÁFA mentességgel. Rohadt sokat lehet így csalni és sajnos a létező kiskapu miatt ezt meg is teszik. Én azt az elvet vallom, hogy inkább megfizetem az ÁFA-t, minthogy támogassam az "ÁFA-csalókat". Igaz h használt 0 perces készülék olcsóbb és így jól járnék, de megpróbálom a tisztességes utat járni.
Persze van lehetőség ÁFA-s számlát kérni, de így ugyebár növekszik vételár és így már drágább a készülék, mint hivatalos társaik.
És mennyi készüléket eladnak számla nélkül, feketén...

[ Szerkesztve ]

(#10711) ferikek válasza porkolabda (#10707) üzenetére


ferikek
aktív tag

220volt.hu, itt 100eFT, de sztem kérdezz rá h jótállás, tartozékok, stb.
speedshop 119eft, talán itt érdemes megvenni.

(#10712) dinike911 válasza ferikek (#10711) üzenetére


dinike911
csendes tag

http://ujmobilok.hu/index.php?oid=items&gyarto=2&did=772 Szia én itt már nagyon sok telefont vásároltam, és mindig megvolt hozzá minden, a szervizzel sem volt gondom amikor vettem egy ku990r-t megpróbáltam újra rakni de hát persze hogy a ku990 progi már nem volt jó ehhez a típushoz így szegény telefonom használhatatlan lett visszaküldtem hogy csináljanak vele valamit, és ingyen csinálták meg annyit kérdeztek mit csináltam vele, hogy sárga képernyő és kivan írva hogy refreshing. Mondtam hogy próbáltam frisssíteni és ez lett az eredménye :D Ja és a magyar garancia, ami van az optimus 2x-nél az ugye azt jelenti hogy Lg szervízbe megy ha gondja van ?

[ Szerkesztve ]

(#10713) Weah válasza dinike911 (#10692) üzenetére


Weah
csendes tag

én a vip-phone-ban vettem az Oktogonnál, nagyon korrektek voltak (remélem jól láttam), számlával, 1 év teljeskörű, 2 év szoftveres gari.

(#10714) wolruf válasza Weah (#10713) üzenetére


wolruf
őstag

Én a Telekreténnél vettem (kék virágos óriásszolgáltató). 1+1 év gar van rá. Remélem :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10715) djstavross válasza wolruf (#10714) üzenetére


djstavross
tag

Sziasztok!

Nekem is 1+1-et mondtak, de remélem nem kell igénybe vennem a szervizet. Egy dolog volt ami felbosszantott a telenornál, mégpedig, hogy a telefont a különböző szóróanyagokon úgy reklámozták, hogy ajándék 2gb-os sd-t adnak hozzá ez pedig "véletlenül" kimaradt a csomagból...Fogyasztóvédelmi felügyelősséggel beszéltem, de max. csak kivizsgálták volna az ügyet és legvégső esetben békítő tárgyalásra vitték volna az ügyet. Annyit meg nekem nem ért az egész. Így vettem 16gb-os sd-t. :DDD

(#10716) syl5 válasza djstavross (#10715) üzenetére


syl5
őstag

Belső tárhely nem elég? Elég hülyén nézne ki szerintem, ha ott van benne az 5,5 gb "belső sd kártya", és beletesznek egy 2 gb-os kártyát. :U

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#10717) djstavross válasza syl5 (#10716) üzenetére


djstavross
tag

Nekem nem elég a belső tárhely, a 2gb-os meg már nem sokat nyomott volna a latba, de ha írják, hogy adnak hozzá akkor na!

(#10718) Rotate


Rotate
veterán

Paul Twitteréről:

For my Optimus 2X owning followers - I have v20i on the way, which will form the basis of Gr3. :)

:)

(#10719) wolruf válasza djstavross (#10715) üzenetére


wolruf
őstag

Én sem kaptam 2 GB-os SD-t, de a 16-os nekem is szépen ketyeg benne. Nem is árt, hogy van. Sőőőőt :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10720) ntomka válasza Rotate (#10718) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ki az a Paul?

ツ Headphones on - World off

(#10721) Rotate válasza ntomka (#10720) üzenetére


Rotate
veterán

Paul O'Brien... Android-os fejlesztő, a legtöbb O2x custom rom az ő nevéhez fűződik, ővé a MoDaCo-s oldal is... sok telefonja/tabletje van, és elég komoly forrásai... stb... :)

(#10722) tome.jr


tome.jr
addikt

Most néztem az Optimus 3D-t már annyiért adják újonnan mint amennyiért áprilisban a 2X-et vettem.

Thanatos 3.2-t próbálta valaki?

(#10723) ntomka válasza Rotate (#10721) üzenetére


ntomka
nagyúr

:R

Akkor szép hetek következnek, sok custom rom mindenféle jósággal. :U

ツ Headphones on - World off

(#10724) Rotate


Rotate
veterán

amúgy, kipróbálom majd még a hivatalos 2.3-mat, és ha azzal sem lesz jó megy szervizbe a telefon... bedugom a hdmi kábelt, és nem működik a wifi, meg ha jól emlékszem a mobilnet sem... kicsit zavar...

(#10725) Rotate válasza ntomka (#10723) üzenetére


Rotate
veterán

ő eddig is tolta kifele a custom romokat :) már 2 Gingerbread custom romot is kiadott, és most szerzett új GB romot, amire majd építi a következő kiadást :)

(#10726) wolruf válasza Rotate (#10724) üzenetére


wolruf
őstag

Ezt megnézem ma, mert én is HDMI-zek, de a wifit még nem is néztem mellette.

Lehet, hogy ez egy fícsör, nem is hiba :) Ne netezz TV-n :D

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10727) tothl


tothl
addikt

Egyébként nem tudom ki hogy van vele, de hogy a 2x hdmi -je nem full felbontású az szerintem fix. Hiába rakod 1080p -be, tuti, hogy csak valami buta felbontásban dolgozik mind kép, mind filmlejátszáskor.......

(#10728) wolruf válasza tothl (#10727) üzenetére


wolruf
őstag

Ezt én is tapasztaltam. A video az egyetlen, amit full hd-ben rak ki. A sima képek, a menü, egyebek az mind mind a sima 800x480 felbontás. 40"-en már ordítóan látszik. A filmek viszont hd-ben mennek.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10729) tothl válasza wolruf (#10728) üzenetére


tothl
addikt

A fénykép nézegetést igazán megoldhatnák szép minőségben...nem csak felskálázva...

(#10730) Eli577 válasza wolruf (#10728) üzenetére


Eli577
senior tag

Azért azt csak ne várjuk már el egy telefontól, hogy jel-felskálázás legyen benne. Nyilván csak annyi pixelt tud kirakni magából, amennyi éppen megy rajta (nem véletlen, hogy a fullhd-s filmet is visszajátsza, mert amúgy nem lenne semmi értelme teljes felbontásban visszaadnia majd hatod akkora pixelmennyiségű kijelzőn). Örüljünk inkább annak, hogy egyáltalán van rajta. Amúgy mit várnátok egy ilyen mobil GPU-tól, hogy osztott képernyőn dolgozzon különböző felbontásokkal?? :F

[ Szerkesztve ]

(#10731) wolruf válasza Eli577 (#10730) üzenetére


wolruf
őstag

Azért itt nem erről van szó. Nem akar senkisem 1920x1080-as dasht, egyszerűen a fotókat is kitehetné a lejátszója nagy felbontással, az nem okoz neki gondot. Amúgy alapból felskáláz, különben nézegethetném a képernyő közepét piciben.Egyébként mi értelme lenne beállítani a menüben, hogy full HD a HD kimenet. Remélem később lesz olyan képnéző, ami ezt támogatja. Nagy energiájába nem kerülne a kis kétmagos erőműnek :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10732) Eli577 válasza wolruf (#10731) üzenetére


Eli577
senior tag

A képnézegető kérdése nyilván szoftveres és nyilván megoldható lenne, arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy mennyit bír ez a Tegra2 chipset. Itt arra gondolok, amit az előző hsz-ben írtam, hogy ki tudná-e nyomni nagyobb felbontásban magát az android rendszert is (vagy ennek szoftveres akadálya is van?...gondolom, hogy mondjuk elég gagyi lenne, meg csupa pixel, mivel nem hinném, hogy az ikonoknak pl. vannak nagy felbontású textúrás változatai)?

(#10733) wolruf válasza Eli577 (#10732) üzenetére


wolruf
őstag

Nézd, a készülék alapból 1080p-ben rakja ki felskálázva a képet. Ez tény. Az erősítőm kijelzi a bejövő jelet, és a telcsi biza 1080p-re állítva 1080p-ben adja a képet, bár tény és való, a skála miatt elég pixeles. Nincs élsimítás, ezt nem is várom el. De ha a video a saját alkalmazásában full hd-ben megjelenik (márpedig gyönyörűen lejátsza a telcsi a sajátját és a betöltöttet is), akkor egy képnézegető is elbírhatná ezt. Na uff, én szóltam :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10734) Eli577 válasza wolruf (#10733) üzenetére


Eli577
senior tag

Ugyanezt írtam én is, csak kicsit belebonyolódtam a saját gondolataimba. :D

Szerk.: vagyis ugyanerre gondoltam :D

[ Szerkesztve ]

(#10735) dergander


dergander
addikt

Nemtud valaki egy progit amivel lehet állítani az alap equalizert a telefonom,mert a videoklippjeimet is jolenne olyan basszusal hallgatni mint a poweramp lejátsszó ad

(#10736) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

meg tudja vki mondani, h a beépített mail kliensnek hol lehet megmondani, h ne szinkronizáljon automatikusan, csak ha kézzel frissítek? Egy Exchange fiók van rádrótozva, de vmiért nem találta meg a leveleket, így töröltem a fiókot és létrehoztam újra. Most viszont állandóan szinkronizál, ami csak azért zavar, mert az akksit is fogyasztja. Sajnos nem találom, h előtte hogy oldottam ezt meg, de eddig csak akkor csinálta, h én elindítottam. Fiókok és szinkronizálás menünél az adott accountra ki van kapcsolva a szinkronizálás (bár lehet, h ez csak a névjegyekre meg a naptárra van).

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#10737) Skynet258 válasza dergander (#10735) üzenetére


Skynet258
veterán

Equalizer, Marketen megtalálod. ;)

https://geekpulse.hu

(#10738) syl5 válasza Skynet258 (#10737) üzenetére


syl5
őstag

Nem tudsz/tudtok valami alapos telefon tesztelő appot?
Olyan gondolok, hogy egy app-ban kijelző tesztek (pixelhiba, stb), GPS test, hangszóró, mikrofon teszt, wifi, Bt, stb.
Használt telefon vételéhez kellene.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#10739) Skynet258 válasza syl5 (#10738) üzenetére


Skynet258
veterán

Marketen vannak screen test progik, illetve sok készülékben alapból van test menu, igaz rejtve. Amit hirtelen találtam, az ez: 338464#*#

Valaki majd megnézi, bejön-e rá a test menü. Itt mindent le lehet csekkolni, már ha jó a kód.
Emlékeim szerint valahogy nézegettem 2X-el is ilyen rejtett menüt... legalábbis asszem 2X volt. Franc se emlékszik már. :D

Mod: aláírásodban van egy elütés, ha már melót keresel, számíthat... ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#10740) syl5 válasza Skynet258 (#10739) üzenetére


syl5
őstag

Tényleg! A szerviz menü! :)

Javítottam az elütést, kösz, hogy szóltál!

Akkor valaki kipróbálná nekem, hogy működik -e Skynet kódja?
338464#*#

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#10741) djstavross válasza Skynet258 (#10739) üzenetére


djstavross
tag

Nekem erre a telefon valami USS kód használatban üzit dobott...WTF? :DDD

(#10742) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Akit érdekel:
Topogigi 1.7
1.7 All the features already in of 1.6 release plus: +20 Mb of ram gained by removing omadmaclient.apk (the LG ota updater) and patching Services.apk - Overclock daemon! Please uninstall SETCPU, PimpMyCpu, CPU Master before flashing the rom, as they are not compatible with the daemon - AD-HOC wifi support: you can now connect to this type of wireless networks - New APNS from latest CM7 Updated Google apps (new Maps, new Market) - Patched services.jar included for instant GPS fix - Appwidgetpicker included - Two flavours: NOWIPE for those coming from 1.6 and WIPE for those coming from other roms. Read the thread to properly set overclocking in this rom. [ACTUAL]

(#10743) ntomka válasza Balázs1986 (#10742) üzenetére


ntomka
nagyúr

Szuper! :R

ツ Headphones on - World off

(#10744) Weah


Weah
csendes tag

urak!
egy olyan alkalmazást keresek, ami megjeleníti a napi teendőket az időjárás widget alatt, de úgy h ne kelljen megnyitni, hanem mindig látszódjon. van ilyen?

(#10745) djstavross


djstavross
tag

Weah

Nekem úgy rémlik van ilyen gyári widget!

[ Szerkesztve ]

(#10746) wolruf válasza djstavross (#10745) üzenetére


wolruf
őstag

Igen, a gyári v10d-ben van. Mai események a never és egy óra és egy időjárás piktogram van rajta :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10747) a.sebi válasza wolruf (#10746) üzenetére


a.sebi
őstag

asszem megjelent a gyári 2.3 most frissiti az lg updater

(#10748) Máté94 válasza a.sebi (#10747) üzenetére


Máté94
addikt

Igen? :D

(#10749) Zlika válasza a.sebi (#10747) üzenetére


Zlika
aktív tag

Én már nem hiszek a csodákban... ...mást talált az updater sztem. :)

(#10750) a.sebi válasza Zlika (#10749) üzenetére


a.sebi
őstag

hallod kilepett az updater...
a frissites megkezdodott... ujra inditottam es most nincs uj.... pedig v10 d van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.