Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11801) Tutu7030 válasza Whooly (#11800) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ezt olvastad?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#11802) drpele válasza Tutu7030 (#11801) üzenetére


drpele
senior tag

Kinek mi a tapasztalata BaseBand terén? MIUI-hoz keresek valami használhatót, de a 0802 GB leaked nem jött be, nagyon zajos.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#11803) Tutu7030 válasza drpele (#11802) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ó, nálam "egészen friss" minden..:D
BB 1035.21_20110405
RIL 0218 (V10b, Europe)
:DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#11804) tome.jr válasza Whooly (#11800) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem a GR3-mal volt ugyanez, nem tudtam telepíteni. Talán egy ext3 konvertálást próbálj meg előtte és fuss neki mégegyszer.

(#11805) Rotate válasza Whooly (#11800) üzenetére


Rotate
veterán

igaza van Tutu-nak, olvasd el azt a postot... nem tudom, hogy telepítetted, de ha esetleg csak a Core-t raktad fel, akkor megvan a probléma forrása :) kell a stílus is hozzá, anélkül nincs GUI :)

(#11806) Magnat válasza jooker82 (#11783) üzenetére


Magnat
veterán

Jaja, tényleg :C
Vmire nem emlékeztem és lecsekkoltam az 1. hsz-ben, közben telefonáltam egyet, aztán mire letettem, rég elfelejtettem, h nem az aktuális oldalt olvasom :)

Ez a szégyen, kedves LG!

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#11807) drpele válasza Tutu7030 (#11803) üzenetére


drpele
senior tag

Hmm... És ezzel a kombinációval rendben van a beszédhang a "túloldalon"?

Mert én ugyan mindig jól hallok mindenkit, de telefonálás jó esetben társas tevékenység, s nem árt ha válaszolni is tudnak. :)

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#11808) tome.jr válasza Rotate (#11805) üzenetére


tome.jr
addikt

Ez érdekes, mikor én töltöttem 17-én a GR4-et még nem volt szébontva két részre, nekem egy zip fájlban van a rom.

(#11809) Tutu7030 válasza drpele (#11807) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nem tudom. Eddig még sikerült megértenünk egymást az aktuális beszélgetőpartnerrel. :D
Nekem még mindig inkább a hallásommal van gond.:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#11810) Rotate válasza tome.jr (#11808) üzenetére


Rotate
veterán

valakinek írtam ma egy gyors leírást, itt a 4-es pont miatt van két részben: [link]

(#11811) tome.jr válasza Rotate (#11810) üzenetére


tome.jr
addikt

Igen, most már képbe kerültem, nekem még egy 213 Mb-os verzióm van.

Ezzel az aláírással akarsz LG topikban ügyködni? :DDD

(#11812) Rotate válasza tome.jr (#11811) üzenetére


Rotate
veterán

meglesz az SGS2, és átírom arra :D addig meg csak díszelegjen :D

hogy ON is legyek, találtam ilyen összes apk-t egyszerre egy kattintással a gépről felrakós programot xda-n, talán valaki pont ilyenre vágyott :) (itt főként a romolókra gondolok :) )
xda főoldalra volt kirakva, gondolom akkor ez már egy jól működő cucc :)

[link]

(#11813) -Solarion-


-Solarion-
csendes tag

Szevasztok, az lenne a kérdésem, hogy 2 hete ki root-oltuk a telefont és 1 hét alatt csinált a telefon 37 000-es számlát. Miért, illetve mi csinálhatta?
Előre is kösz a választ.

(#11814) tome.jr válasza -Solarion- (#11813) üzenetére


tome.jr
addikt

A root-olásnak ehhez nincs köze, ennyi adatforgalmat generált a telefon a folyamatos internetkapcsolat miatt. A beállítások/vezetéknélküli beállítások/mobilhálózatok/adatkapcsolat engedélyezve menüpontból ki kell venni a pipát és utána nem fog felmenni a netre. Ha alapállapotban a felső értesítési sávban a térerő melletti betű alatt kék és piros nyilat látsz (vagy a szürke nyilak fehérre váltanak - témától függ milyen színűek) az azt jelenti, hogy a telefon felment a netre ami neked pénzbe kerül. A telefonszolgáltatónál kell előfizetni olyan csomagra ami magában foglalja az internetezési lehetőséget és akkor az adott kereteken belül használhatod a hálózatot.

[ Szerkesztve ]

(#11815) simi12345 válasza -Solarion- (#11813) üzenetére


simi12345
tag

Ha nincs választott internet csomagod, akkor 1300 ft-ot fizetsz 1 megàért. Ezt most sajna megszívtad. Azt tanácsolom válasz egy alap internet csomagot, ahol már nem így számolják az adatforgalmat. Ezt a 37000 ft-ot Kb 30 mb-ért ffizeted

Kb. Egy angry birds frissítés ki is teszi

[ Szerkesztve ]

(#11816) Knife.McL


Knife.McL
tag

Sziasztok!

Múlt hétvégén NinjaMorph kinyírta a v10d-met, mert lefagyott. Mivel úgyis flashelni kellett felraktam a CM7.1-et 0725-ös BB-vel. Azóta azonban panaszkodnak, hogy olyan, mintha dobozból beszélnék, vagy távolról, vagy van aki statikus zajt hall tőlem.
Ez a CM miatt lehet inkább, vagy a mikrofonom kakilt be? Jobb ötletem nincs, mint hogy hétvégén feltolom a miuit, ha azzal is csinálja vihetem szervízbe... Vagy valakinek egyéb ötlete?

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#11817) Weah


Weah
csendes tag

sziasztok!

mostanában elkerült a telefon szarakodása, de persze ami késik, nem múlik: két napja minden süket, akksi ki-be. tegnap csak úgy el kezdett lassulni magától, semmivel sem terheltem, rögtön kikapcs, bekapcs. ma reggel ugyanaz. egész éjjel töltőn volt, az előbb kiírta, h 37% az akku szint. kikapcs, bekapcs, most elvileg minden ok.
szeretem a készüléket, de ez a sok apró szarakodása hihetetlen idegesítő.

tegnap néztem egy filmet, amiben "vészhelyzetben" kellett előkapnia a telót a főhősnek és gyorsan hívást kezdeményezni: akkor komolyan elgondolkodtam azon, h ez az OX2-vel menne-e nekem (nekünk) bizonyos esetben... :N

(#11818) janes74


janes74
senior tag

Tegnap próbált hívni a párom,semmi.Üzenet sem jött meg.Kidobom ezt a szart!

(#11819) wolruf válasza Weah (#11817) üzenetére


wolruf
őstag

Má hogyne menne?! Elővesz, frissítést ellenőriz (közben meghal), frissítés nemlét miatt csalódik, tárcsáz (akksi ki-be), újra tárcsáz, beszél, de nem hallják (megint kipurcan), ennyi. Nincs probléma :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11820) tome.jr válasza janes74 (#11818) üzenetére


tome.jr
addikt

Telenor?

Knife.McL: Esetleg egy bb/rom újratelepítést próbálj meg.

[ Szerkesztve ]

(#11821) Knife.McL válasza tome.jr (#11820) üzenetére


Knife.McL
tag

Bocs, az kimaradt, hogy a BB-t frissítettem a probléma fellépése után(előtte a v10b BB-je volt), aminek a következménye a rom újratelepítése is lett, mert nem ismerte fel, hogy a sprinkle bizony kompatibilis.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#11822) tome.jr válasza Knife.McL (#11821) üzenetére


tome.jr
addikt

Esetleg próbálj meg másik ril-t vagy bb-t, van belőlük bőven xda-n, de ha a topikban rákeresel a korábbi post-jaimra, linkeltem még régebben őket. Elviekben ez segíthet. Ha sehogy sem lesz jó, akkor másik rom után kell nézni.

[ Szerkesztve ]

(#11823) wolruf


wolruf
őstag

Éééééés végre kijött a 2.3.4.... a Galaxy Sö-re. :( Mocsok aLGa :( Kollégáim most frissítenek és némi kárörvendéssel kérdezgetik, hogy elmúlt-e már 2011 tavasz, mert akkor jön az enyémre az update :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11824) Balázs1986 válasza wolruf (#11823) üzenetére


Balázs1986
addikt

Isten ments, hogy védjem az LG-t, de a Galaxy S -re ezek szerint majd' másfél évvel kiadás után jött a GB, pedig anno az volt a csúcsmodell. Itt -még- azért nem tartunk.

[ Szerkesztve ]

(#11825) Skynet258 válasza Balázs1986 (#11824) üzenetére


Skynet258
veterán

Bezony, ez az érem másik oldala. :) Remélem az SII-ICS ügyben azért gyorsabbak lesznek ők is. :D

https://geekpulse.hu

(#11826) Balázs1986 válasza Balázs1986 (#11824) üzenetére


Balázs1986
addikt

Mondjuk, azt kihagytam a számításból, hogy a GB is tavaly év végi, úgyhogy nem másfél éve tolják, csak úgy 10 hónapja :) (ellenben a Nexus S és a Galaxy S szinte ugyanaz a telefon, nem hiszem, hogy olyan macerás volt átportolni9skin-ezni, mint 2x-re...)

Skynet258: 1-2 részletet kifelejtettem előzőleg, amit most pótoltam, de így se fényesebb :)
ICS...hivatalosban 2x-re nem is merek reménykedni :D De majd valami CM-szerűség hátha lesz abból is...vagy nem :) Pedig, míg a GB-t max pár program Froyo alatti életképtelensége miatt vártam, az ICS azért már ténylegesen érezhető változást kellene hozzon :D

[ Szerkesztve ]

(#11827) KonzolKartel válasza Balázs1986 (#11826) üzenetére

Biztosan lesz arra épülő cm.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#11828) cseppelcs válasza Balázs1986 (#11826) üzenetére


cseppelcs
csendes tag

Szia!

"az ICS azért már ténylegesen érezhető változást kellene hozzon" ha másért nem akkor a dual-core miatt kell hoznia változást.

bye

(#11829) wolruf válasza Balázs1986 (#11824) üzenetére


wolruf
őstag

Nono, SGS-re már régen kint van, csak nem minden régióban volt elérhető (nem USA-ra gondolok). Aki akarta, feltehette a GYÁRI, RENDES verziót, nem csak mókolt leakekkel vacakolt. Azért az nem mindegy. Nekünk az sincs. Kiadtak a G2X-re egy valamit, de az nekünk lófitty. Végleges, gyári az O2X-re pedig nincs. Szerintem még mindig csak aLGa szégyelljemagát van. Hol van a Skype videóhívásom előlapi kamerával?! :D Engem csak ezért érdekel a GB :) Bááár, a Wifi "Hiba" is megszűnhetne :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11830) cseppelcs válasza Balázs1986 (#11824) üzenetére


cseppelcs
csendes tag

Szia!

Arra a készülékre nem ez az verzióváltás ha jól tudom. "Lassan" lejár a garancia az első készülékekre és még semmilyen hivatalos ígéret nincs hozzá.

bye

(#11831) engine88


engine88
aktív tag

Gr4 eléggé talicska a telefonon.
Nem kapok meg hívásokat, belassul, szaggat az összes videó, Bencmark 2700pont..

Melyik másikat ajánlanátok? Olyat amit csak wipe-olni kell és CWM-ből felrakni.

(#11832) wolruf válasza cseppelcs (#11828) üzenetére


wolruf
őstag

Az XDA-n azt irogatják, hogy már a 2.2.2 is támogatta az O2X-ben a két magot (max nem éreztük :D ), mert a "Paul" azt mondta :) Gondolom Paulnak hinni kell :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11833) Balázs1986 válasza cseppelcs (#11828) üzenetére


Balázs1986
addikt

Persze, hogy erre céloztam...ez talán nem elég indok? :)

KonzolKartel: reméljük :)

wolruf: Részben igaz, de letárgyaltuk már jó rég még a V10D-vel kapcsolatban, hogy ha valami nem elérhető hivatalosan, akkor nem mondjuk, hogy az van. Ergo a veszem-használom-kiessel frissítek átlag user attól nem lesz boldogabb, hogy Angliában már van hivatalos GB a telefonjára :)

B](#11829) wolruf: Ha úgy értette, hogy ha volt alá program ami kihasználta és ment, esetleg jogos. De hogy azt mondta, hogy maga a Froyo rendszer kihasználta, kizárt :)

(#11830) cseppelcs: Nem igazán értem a mondatot :B

[ Szerkesztve ]

(#11834) tome.jr válasza engine88 (#11831) üzenetére


tome.jr
addikt

Topogigi-t próbáld meg.

(#11835) Rover623 válasza engine88 (#11831) üzenetére


Rover623
félisten

Bencmark 2700pont..
:F
Quadrant?
Mert akkor azért az elég szép...:DDD
Lásd: [link] ;)

primus inter pares

(#11836) Rotate válasza Rover623 (#11835) üzenetére


Rotate
veterán

ezt akartam én is írni, nekem általában 2400-2500-nál nem ment feljebb full gyári beállítások mellett :D:D:D

(#11837) engine88 válasza Rotate (#11836) üzenetére


engine88
aktív tag

Quadrant-on mértem bocsi :D

Akkor próbálom a topogigi-t :)

A soksok megaupload-os letöltésből melyiket kell leszedjem?

[ Szerkesztve ]

(#11838) cjvt3o válasza wolruf (#11823) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Nem akarod trollkodni (dehogynem :D ), de nekem 2.3.4 van a 2x-en (topigigi) és, ahogy látom, még sokaknak szintén.

A "gyári" frissítések engem azért nem érdekelnek, mert semmilyen érv nem szól mellettük. Az LG által fémjelzett hw álláspontom szerint kifejezetten jó, a telefon külcsíne szintén (ez ugyan szubjektív, viszont én az elmúlt kb. 12 évben Motorolán szocializálódtam, és ez az első, Magyarországon is elérhető nem Moto-telefon, aminek a megjelenése összemérhető a Motorolával), az általuk (LG) kiadott sw-k viszont gyengék (minden eddigi), ez alapján értelmetlennek tartom foglalkozni velük, illetve követelni egy olyan sw-gyártótól sw-t, amely eddig is - stabilan - gyenge sw-t gyártott. A rendszer nyitott (nyitható), igen komoly számú custom rom elérhető (ezek egyrésze gyenge, másrésze kifejezetten jó), 2.3.x-es is van nem kevés, és értelemszerűen lesz rá ICS is (annál is inkább, mert a hw röhögve elbírja az új disztribeket még 1-2 évig, azaz a élettartama végéig).

Az, hogy az LG mikor áll elő egy 2.2-höz hasonló minőségű 2.3-as, illetve 4.x-es rom-mal, szinte teljesen közömbös.

A fentiek szigorúan szvsz.

(#11839) Rotate válasza cjvt3o (#11838) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk azért annyira nem mindegy, mert ha az LG neki sem állt volna a GB-nek, akkor topogigi sem lenne, mert a gyárinak a kiszivárgott verziójára épül...

a gyári romot teljes mértékben csak CM, esetleg MIUI esetén tudod megkerülni... szóval hiába nem várod a gyári romot, a custom romok nagy része is azokra épül, és ha nem jön új gyári, a custom romokban sem lesznek nagy újdonságok...

(#11840) Rover623 válasza Balázs1986 (#11833) üzenetére


Rover623
félisten

De hogy azt mondta, hogy maga a Froyo rendszer kihasználta, kizárt
[link]

primus inter pares

(#11841) Rotate válasza Rover623 (#11840) üzenetére


Rotate
veterán

de eddig sem az volt, hogy csak egy magot használt, hanem mindkettőt ugyanarra használta, így nem volt effektív...

az ICS meg elvileg azt hozza, hogy párhuzamosan tudja más folyamatokra használni a 2 magot...

(#11842) Rover623 válasza Rotate (#11836) üzenetére


Rover623
félisten

Amúgy nem állunk rosszul ezzel az LG-vel, legalábbis a linkelt "szörnyhöz" képest...:DD
Quadrantom éppen nincsen, de az AnTuTu 5170 pontot dobott, a Smartbench 2011 pedig 2378/2570-et...:C

#11841: szvsz ennél árnyaltabb a kép...:U
A Linux kernel csont nélkül kihasználja a több magot. Az Android erősen multithread rendszer, márpedig a többszálúságot végülis a kernel kezeli le. Tehát simán előfordulhat(ott) hogy már a régebbi Android verziók is használták a több magot, csak éppen nem "tudtak" róla, nem szándékosan tették, ergo optimalizálatlanul.
Ezen változtatott a Honeycomb...tudtommal.

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#11843) Rover623 válasza Rover623 (#11842) üzenetére


Rover623
félisten

Kiváncsiságból letöltöttem a Quadrantot megint: 2569 pötty.

primus inter pares

(#11844) wolruf válasza cjvt3o (#11838) üzenetére


wolruf
őstag

Ez nem trollkodás, amit írsz, hanem vélemény :) Troll akkor lennél, ha olyanokat írnál, mint én :DDD

Az a baj, hogy még mindig vannak "de..." részek a custom romoknál, és sokszor rosszabb a probléma, mint amik a gyárival előjönnek. Amikor utoljára néztem Topogigit, olyan gondom volt, mint másnak nem. Erre vonatkozólag javítást sem láttam. Azért egy gyári, máshol kiadott romot egyszerűbb feldobni, mint felkínlódni egy customot. Ez biztos. Ezért írtam, hogy az SGS-nél nem volt ennyire rossz a helyzet, mint az O2X-nél. Én is Milestone-oztam ezt megelőzően, de belefáradtam, a "tedd fel ezt, tedd fel azt, jó lesz, ja, mégsem, akkor tedd még ezt is, azt szedd le, most reset, újra ezt-azt-amazt" -dologba. Várok egy működő verzióra, nekem a 2.2.2 se lenne rossz, ha menne a Wifi rendesen és lenne első kamerás videóhívás Skype alatt. Ezzel más bajom nincs.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11845) cjvt3o válasza Rotate (#11839) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

A topogigi ebből a szempontból közömbös, csak azért említettem (zárójelben) mert nálam éppen az van fenn - még csak nem is a legújabb. Ha fr lenne, vagy cm, vagy miui, akkor azt említettem volna.

Ebből következően a gyári rom továbbra sem nagyon érdekfeszítő. A hw az már marad ahogy van, a disztribúciót nem az LG fejleszti, úgyhogy a custom rom-ok kóderei előtt nem igazán szűkülnek a lehetőségek akkor sem, ha az LG holnaptól bezárja az sw részleget, és Líbiába vonul demokratizálni.

(#11846) wolruf válasza Rover623 (#11843) üzenetére


wolruf
őstag

2371 pont :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11847) Marteen4


Marteen4
tag

Na belaktam, beállítottam MIUI-t, tetszik, az viszont zavar hogy olyan hülye kis hibákat nem tudnak kijavítani ami már benne van amióta kijött ahelyett inkább HD2 re meg még régebbi telefonokra adnak javításokat. Titanium restore után 2x is boot loopba került telefon azt hittem már ketté töröm de kiderült hogy restoroltam az Accountokat is és az okozta a boot loopot most már minden jó, akksi 32% volt este ma 11 re lemerült szóval nagyon sz*r, megpróbálom teljesen feltölteni és kalibrálni hátha jobb lesz,Quadrant 2700 pont,nem mintha sokat számítanának a számok :D

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11848) cseppelcs válasza Rover623 (#11840) üzenetére


cseppelcs
csendes tag

Szia!

Arra értettem, hogy az a telefon már nem 1 android főverzió ugrást megélt, míg a 2X még nem és 8 hónapja mutatták be a készüléket.

Egyébként a nexusokra megjelent Androidokra nem lehet valahogyan a 2X drivereit felrakni és akkor már nem lenne gond a frissítéssel?

bye

(#11849) drpele válasza Marteen4 (#11847) üzenetére


drpele
senior tag

TI Backup-al csak a felhasználói alkalmazásokat ajánlott visszaállítani különböző ROM verzióknál. Ha más egyebet is visszaállítottál, akkor más, megmagyarázhatatlannak tűnő hibákba is belefuthatsz.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#11850) Szabie85


Szabie85
tag

AnTuTu: 4088 Az jó? :)

Samsung Galaxy S5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.