Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10901) dergander


dergander
addikt

Itt a probléma gyökere azzal tudható be hogy új az Tegra és nem könnyü jól optimalizált rendszert ráírni,nemúgy mint a Qualcom ami már jóideje piacon van,de ennek is eljön az ideje

(#10902) cozyka83 válasza dergander (#10901) üzenetére


cozyka83
tag

reméljülk:)

LG Optimus 2X

(#10903) cozyka83


cozyka83
tag

Srácok, a telefon egyszerűen nem kapcsolódik be. Nem hozza be a smartflashes kis cuccot se. Elképzelésem se lehet, hogy miért nem jó. Azóta van, amióta feltettem ezt a kernelt, meg egy modot. Akkor akartam bekapcsolni a telefont, és a töltőképernyő jött be (nem a boot animáció) aztán ott megállt. Itt kivettem az aksit, majd vissza, aztán vártam vele egy órát, de semmi. Most meg már be se kapcsol. So cool

Edit: és pont ilyenkor kapcsol be... már ezt próbálom 4 órája, és ilyenkor sikerül neki bekapcsolni...

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2X

(#10904) Rotate


Rotate
veterán

jesszusom, van ám bullshit áradat :D tisztelet a kivételnek :)

(#10905) cozyka83 válasza cozyka83 (#10903) üzenetére


cozyka83
tag

najó, smartflash, még mindig nemjó, ergo, a teló se működik :(

LG Optimus 2X

(#10906) kun0203 válasza cozyka83 (#10905) üzenetére


kun0203
tag

Ha jól emlékszem a neoblaze csak így ment fel v10d alá:
[link]
De ezzel az infóval sokat már nem tudsz kezdeni.
dergander: a tegra 2 nem friss, lassan már 1 éves.

[ Szerkesztve ]

(#10907) kun0203 válasza kun0203 (#10906) üzenetére


kun0203
tag

Elrontottam a linket:
[link]

Ha így se lenne jó akkor 8804. hsz.

(#10908) Balázs1986 válasza Rotate (#10904) üzenetére


Balázs1986
addikt

Gondolkoztam, amikor végigolvastam, hogy beírjak-e egy hasonlót, de látom, megelőztél :D
Hihetetlen, mekkora trollkodás van. Ráadásul, saját állításokkal ütközve is. Aztán, aki bejön, azt látja, hogy 11ezer hsz van. Az sajnos nem látszik egyből, hogy fele ilyen...khm...no comment :D (és igen, ez a hsz is ezeket gyarapítja :P )

ntomka: Köszönöm a felvilágosítást! :) Így már tiszta. Azt tudtam, hogy a Wolfson DAC elég komoly cucc a mobilokhoz képest, de azt remélni sem mertem, hogy analóg hangerőszabályzást is tud :D Várom a voodoo eredményt...kár, hogy supercurio nem igazán szeret ezzel foglalkozni, jóval fiatalabb cuccokhoz is hamarabb fejleszt, mint a 2x-hez :(

[ Szerkesztve ]

(#10909) jooker82


jooker82
nagyúr

Egyszerű a dolog,hogy jól működjön a telefon... Hetente 1x újrainditani és kb 2 hetente,teljesen lemeriteni.....Én igy csinálom április óta és kutya baja....
Szóval no para....király teló... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10910) janes74 válasza Rotate (#10904) üzenetére


janes74
senior tag

:K :(( Sajnos.Mikor azt hiszem kezdünk 1 normális fórummá válni(a nyervogás helyett)akkor újra beindul a szarozás.Magyar szokás,nem megoldjuk a problémákat,hanem sírunk,hogy de rossz nekünk.Bocs az offért!

(#10911) Rotate válasza Balázs1986 (#10908) üzenetére


Rotate
veterán

csak lestem, hogy egyesek olyan légből kapott dolgokat írnak (1 ember), hogy csak lesek, hogy honnan veszi, és akkor ő azt el is hiszi, és tök komolyan gondolja :D tegra kétszer gyorsabb az exynosnál, na ne már :D

(#10912) mycso válasza Rotate (#10911) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Igen sajnos vannak ezek az elvakult fanok, akik tapasztalat/összehasonlítás nélkül nagyon jó kis valótlan dolgokat tudnak kitalálni (hogy ez most elvakultság, vagy csak szimpla tudatlanság azt nem tudom), amivel nem is lenne baj, csak ide téved 1-2 hozzá nem értő emberke, akik az ilyen hülyeségek miatt fognak esetlegesen rosszul választani... :(

Na jönnek is a helyeslő hozzászólások, erről beszélek...

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10913) dinike911 válasza Rotate (#10911) üzenetére


dinike911
csendes tag

Én úgy láttam azt írta hogy játékokban gyorsabb. Jó igaz hogy nem kétszer de jóval gyorsabb

(#10914) Balázs1986 válasza dinike911 (#10913) üzenetére


Balázs1986
addikt

És gondolom, ezt ténylegesen ki is próbáltátok, hogy így van-e. Ugyanazzal a nem-Tegrás játékkal, ami mindkettőn fut, és persze mindkét telón azonos verziójú op.rendszer alatt... :)

(#10915) dinike911 válasza Balázs1986 (#10914) üzenetére


dinike911
csendes tag

Elég csak egy neocore teszt vagy http://www.youtube.com/watch?v=JR4jzO3sN5U akkor itt egy össszehasonlítás. De nem akarok én ezen vitázni :) nincs jelentősége, mindkét telefon nagyon jó, az ár miatt áll közelebb hozzám az Lg.

(#10916) mycso válasza dinike911 (#10915) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

1-1- példát ki lehet itt emelgetni, csak felesleges, mert mindegyikre van ellenpélda is...most gyorsba 3 tegrás játékot (sprinkle, guerillabob, samuraivegance2) feltoltam a galaxy tab-omra.
Ez ugye 1 mag Cortex-A8, hidd el ezen is fut tökéletesen...akkor hogyan lesz az s2-höz képest az O2x-nek kétszeres sebessége??? (pedig ezek tegrára vannak optimalizálva....mégis tökéletesen elfutnak..hmm)

Érted mi a probléma...ha valaki orbitális baromságokat beszél.

Illetve nem elfelejtendő, hogy ezek alapvetően mobiltelefonok/okostelefonok, tehát nem psp...így nem a 3d-s játékok a fő profiljaik...erről ennyit.(egyébként a számítógépemen meg sokkal jobban futnak az nvidiás játékok, mint az O2x-en...akkor most az O2x sz@r??? )

pl. fél éve amikor megvolt az űbertegrás O2x-em, amin dejól futott az xy játék (ha épp le nem fagyott vagy újra nem indult) mily meglepő, mégis egy Nokia C1-el sokkal többre mentem, hiszen azon el tudtak érni és nem is indult újra egyszer sem, sőt a romokkal sem szarakodtam hetekig....kivettem a dobozból és használtam. (ezek szerint ez a nokia is jobb, mint az O2x...)

Már csak ezek miatt is felesleges hasonlítgatni....
Ezek felesleges körök, amiket néha-néha 1-1 user felhoz...csak tudnám minek?

(nem akartam én sem ezzel a témával kapcsolatban irogatni, csak tényleg agyilag fel..sz amikor valaki hülyeségeket ír ész érvek nélkül)

Eleve más hardver és ugye más a szoftver is egyelőre....

Természetesen megesik, hogy valakinek ennyiben merül ki a dolog, hogy dejól fut rajta egy játék...csak akkor értelmetlen ez a készülék, hiszen egy psp olcsóbb, jobb/szebb játékok vannak rá és hosszabb az üzemideje, stb. ...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10917) cozyka83


cozyka83
tag

Srácok, valaki segítsen már nekem is! Nem tudom elérni, hogy smartflasheljem a telefont, mert nem jön elő az az ablak. Azóta van, amióta feltettem egy neoblaze kernelt, meg egy battery modot, akkor be akarom kapcsolni a telefont, és csak tölt, tölt... (nem a boot screen jön be, addig el sem jut) Szóval, kérlek segítsetek, mert nincs semmi ötletem:(((

LG Optimus 2X

(#10918) kun0203 válasza cozyka83 (#10917) üzenetére


kun0203
tag

Ha eléred akkor cwm-el próbáld visszaállítani a backup-od (már ha van).

(#10919) Marteen4 válasza cozyka83 (#10917) üzenetére


Marteen4
tag

[link]
ezt probáld ki

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#10920) Balázs1986 válasza cozyka83 (#10917) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem egészen tiszta a dolog...töltés jelzés jön elő a telón? De SmartFlash-nél az akkumulátornak nem kell benne lenni. Kivett akksival ezt mutatja? :F Ehhez a részhez elvileg a kernelnek nem sok köze van. Biztos, jól csinálod? Akksi ki, hang-le gomb nyomva tart, és így kivett akksival adatkábelre dug. Ha nem jön össze, másik usb port. Driverek fent vannak a gépen?

(#10921) cozyka83 válasza Marteen4 (#10919) üzenetére


cozyka83
tag

Köszi, ezt kipróbálom. Meg asszem írok egy privátot Skynetnek is, hogy ilyenkor mit lehet tenni.

LG Optimus 2X

(#10922) cozyka83 válasza Balázs1986 (#10920) üzenetére


cozyka83
tag

Jól csináltam, driverek is fent vannak, igen. Úgy csinálom, mint mindig...mint amikor jó volt:DDD

LG Optimus 2X

(#10923) derrik válasza janes74 (#10910) üzenetére


derrik
őstag

teljes mértékben osztom véleményed.......én jórészben csak olvasó vagyok, de néha már annak sem jó lenni......

(#10924) Gabo1978


Gabo1978
csendes tag

Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni abban hogy miért nem tudok névjegykártyát fogadni? A másik óriási gondom hogy nem tudom szinkronizálni a PCSuite programmal. Egyszerüen nem érzékeli se usb-n se bluetoot-on.

(#10925) dergander válasza Rotate (#10911) üzenetére


dergander
addikt

3D-t irtam azzal majd 2x gyorsabb de úgylátom neked az olvasás nehezedre esik sebaj elmúlik vagy gyógyitható egy kis aszpirinnel :DD

(#10926) derrik válasza Gabo1978 (#10924) üzenetére


derrik
őstag

1.LG win meghajtók telepítve vannak ??
2. Ha USB-n rádugod a win-re mint új eszközt telepíti mint LG modem, usb meghajtó, és android eszköz ???
3. a 2x-en nincs bepipálva a "csak tároló " mód ????

(#10927) cozyka83


cozyka83
tag

Az NVflash és a Factory reset pontosan micsoda? Skynet azt mondta, hogy próbáljam meg ezeket, csak fingom nincs, hogy mi ez a factory reset:D

LG Optimus 2X

(#10928) Marteen4 válasza dergander (#10925) üzenetére


Marteen4
tag

Szerintem 100% hogy nem 2x gyorsabb, maximum kicsivel de az is észrevehetetlen. Ez az én véleményem.

Cozyka83: A NVFlash amit én küldtem linket......

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#10929) Gabo1978 válasza derrik (#10926) üzenetére


Gabo1978
csendes tag

Ha rádugom a gépre usb -vel azt írja hogy az ismeretlen eszköz és nem találja az illesztő programot. Az adattárolós pipát kivettem. Az a baj hogy nem tudom hogy mit kellene telepítenem hozzá. Ezután próbáltam BT-n csatlakozni gondoltam ha az usb nem megy majd a BT de az sem érzékeli. Pedig BT-n tudok küldeni normálban oda vissza fájlokat. Csak a PCSuite nem működik. MEM ÉRTEM!!!!

(#10930) cozyka83 válasza Marteen4 (#10928) üzenetére


cozyka83
tag

Igen, tudom. Csak annyira nem tudtam eligazodni rajta:D

LG Optimus 2X

(#10931) biglion-lord válasza suppe (#10857) üzenetére


biglion-lord
tag

Köszönöm és mit érdemes most rakni a telóra mert olvasni sajna nincs időm?
MIUI-t el kezdték fordítani, de nem fejezték be?

Skynet át nyergelt lehet jobban járt így :U a borozás attól még létre jöhet 1x :DDD

janes74 köszönöm neked is hozzászólásod

(#10932) Skynet258 válasza biglion-lord (#10931) üzenetére


Skynet258
veterán

Skynet is elégedett a döntésével, de azért be-benéz ide is. :D Én megyek Tokajba valamikor november elseje körül, hosszú hétvégére. Úgy, volt, hogy most hétvége, de az egyik résztvevő lebetegedett. :( Sebaj, hosszú hétvégén több idő lesz--->többet lehet inni--->boldogabbak leszünk. :DDD

https://geekpulse.hu

(#10933) cozyka83 válasza Skynet258 (#10932) üzenetére


cozyka83
tag

Skynet, megkérhetnélek, hogy válaszolsz a pm-re a közeljövőben:DDD

LG Optimus 2X

(#10934) Skynet258 válasza cozyka83 (#10933) üzenetére


Skynet258
veterán

Megmondom őszintén, leírtam, hogy xda-n van az NVFlash, factory reset meg a gyári állapot visszaállítása. Mindkettőre ott a Google, én segítek mindenkinek szívesen, de se kedvem, se időm support-ot játszani hétvégén (meg máskor sem). Csak az itteni meg a Google keresőt kell használni, meg XDA-ra felmenni. Le lettek már írva ezek a dolgok, csak el kell olvasni. Tégy meg ennyit kérlek. ;)

https://geekpulse.hu

(#10935) Balázs1986 válasza dergander (#10925) üzenetére


Balázs1986
addikt

Amiket összeirkáltál, azok akkor is úgy, ahogy vannak, baromságok. Nem 1 és nem 2 ember hangoztatja, de észre ne vedd...ez az egyetlen probléma, semmi más. Hogy van pár játék, ami Tegra alatt megy jobban, és ez alapján az egész telefont megítéled. Gyerekes, elvakult, troll...csak hogy akkor mi is személyeskedjünk :)
Alátámasztva, hogy hülyeségeket beszélsz, az utolsóra reagálok (mindre ha akarnék, se tudnék):
"ne add el ez a telefon 3D játékok alatt 2x gyorsabb mint a galaxy S2 pláne a tegrás játékok miatt,hamarosan kiéleződik ez,márcsak abból eredendően hogy hamarosan jön a tegra 3-as teknika 4 magos procival ezzel az ütemtervel kezdetét veszi a fejlődés amit sajna se a qualcomm se a texas nemfog bírni követni...."
Elmondanád, hogy a p*csába jön a Tegra3 a 2X-re való bíztatáshoz? Tudtommal ebben Tegra2 van. Az, hogy az nVidia gyárt Tegra3-at, baromira nem érinti a 2X-et..szerintem. Vagy, ha te tudsz SoC-ot cserélni, szólj, odaadom a telót egy hétvégére ;)
(Az olvasási nehézségeken meg nem tudom, mióta segít az aszpirin, de majd Rotate kolléga helyretesz ezzel a megnyilvánulásoddal kapcsolatban...)

biglion-lord: Amit szerintem érdemes rátenni: Gyári V10D+0725BB, vagy Topogigi 1.7. Ezeket úgy írtam, hogy feltételezem, kb. gyári kinézetet szeretnél, remélhetőleg stabil működéssel. MIUI-ra én nem bíztatlak, de egy próbát megérhet, ha szeretsz moddolni :)

[ Szerkesztve ]

(#10936) derrik válasza Gabo1978 (#10929) üzenetére


derrik
őstag

így én sem tudom......az 1.hsz-ben meg találod a az LG USB meghajtókat.....telepíteni kell...aztán 1 restart sem árt. aztán ha rádugod a 2x-ez ha lehet alaplapi usb-re akkor mint új eszközt érzékelnie kell, és telepíti.....azután kommunikálnia kell neki........

(#10937) Balázs1986 válasza Gabo1978 (#10929) üzenetére


Balázs1986
addikt

Bocs, ha felesleges a kérdés, de ugye a Beállítások / Alkalmazások / Feljesztés / USB hibaelhárítás pipa sincs bekapcsolva?

(#10938) derrik válasza derrik (#10936) üzenetére


derrik
őstag

kis segítség
http://broozel.com/lg_download_support_broozel.html

(#10939) dinike911 válasza Balázs1986 (#10935) üzenetére


dinike911
csendes tag

Igazad van tényleg játékfüggő ezt már én is belátom :) bár az bennem eddig sem volt kérdés hogy az s2 a gyorsabb, csak a 3d ben láttam olyan videót ahol elverte de igazad játékfüggő viszont nekem se esne jól ha azt írnám pl: a 2x doboza sokkal jobb mint az s2-é aztán valaki kiírja hogy nehogymár a 2x jobb legyen mit az s2 :( MIKOR NEM IS ARRÓL VOLT SZÓ!

(#10940) Balázs1986 válasza dinike911 (#10939) üzenetére


Balázs1986
addikt

Teljesen mindegy, mint megbeszéltük, játékfüggő, ergo a grafikus teljesítmény is az.
Arról nem is beszélve, hogy már csak kíváncsiságból is megnéztem youtube-on egy 3d teszt videót. Végeredmény: 2x: 36ezer. s2: 31ezer. Nem kell sok matek, hogy rájöjjön az ember: ez nem csak hogy messze nem kétszer akkora, de 10ezres nagyságrendű pontozásnál szinte elenyésző :)

[ Szerkesztve ]

(#10941) Skynet258 válasza Balázs1986 (#10940) üzenetére


Skynet258
veterán

Csak hogy gyorsan belenyögjek én is valamit, ami még nem jött elő, pedig tény: Az Exynos sok grafikus tesztben le van korlátozva 60 fps-re. Így ahol 2X-el 100 fps fölött mértem, ott az S II-vel 60 fölé nem ment a számláló, de úgy, hogy csontra látszott a korlát. Magyarul a teszteknek sem szabad hinni, van pár bench, ami normálisabban mér, mint az elterjedt átlag programok (Quadrant pl.), és sokan nem is tudják ezt a 60fps korlátot... ami miatt ugyebár kevesebb a pont is.

Egyébként meg... ki nem sz*rja le mi hány pontot ad? :DDD

https://geekpulse.hu

(#10942) Balázs1986 válasza Skynet258 (#10941) üzenetére


Balázs1986
addikt

:K
"Egyébként meg... ki nem sz*rja le mi hány pontot ad?" -az olyanok nem szarják le, sőt, erre építenek, akik arra a kérdésre, hogy "Eladjam-e az eddig még csak problémát okozó TELEFONOMAT, ha műszaki analfabéta vagyok és nem szeretek rom-okkal játszani?" azt válaszolják, hogy ne adja el, mert milyen jó a 3D teljesítménye, és felhoz egy olyan SoC-ot példának, aminek köze sincs a 2X-hez. Arról meg ne is beszéljünk, hogy a válaszának köze sincs a kérdéshez :D
Na mindegy, részemről lezártam, a büdös életbe' nem fogja megérteni, mi a probléma azzal, amit elmondogat :D

[ Szerkesztve ]

(#10943) Rotate válasza Balázs1986 (#10935) üzenetére


Rotate
veterán

Én aztán nem állok le vele vitázni, nekem nem kell semmit megmagyaráznom, mindenki látja mi itt a helyzet :) na mindegy beveszek, egy aszpirint, hogy jobban menjen a szövegértés :D

(#10944) Szabie85


Szabie85
tag

Ez jobb mint a Barátok közt.... :DD

Samsung Galaxy S5

(#10945) suppe válasza Rotate (#10943) üzenetére


suppe
tag

Ha mégse vennéd be az aszpirint, akkor passzold már át nekem! Ahogy kedvenc filmemben volt: "Hé, f@szkalap! Igen, neked szóltam. Van nálad aszpirin? Kib@szottul hasogat a fejem egész nap!"
...és tényleg hasogat! :O

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#10946) Gabo1978 válasza derrik (#10938) üzenetére


Gabo1978
csendes tag

€Próbáltam mind a kétféleképpen nem értem hogy miért nem ismeri fel az usb

(#10947) Gabo1978 válasza Balázs1986 (#10937) üzenetére


Gabo1978
csendes tag

bocs ha túl láma vagyok de az mit jelent hogy: 1.LG win meghajtók telepítve vannak ??

(#10948) Rotate válasza suppe (#10945) üzenetére


Rotate
veterán

Nem a Die Hard-ban volt? Valami ilyesmi abból rémlik :)

(#10949) Balázs1986 válasza Gabo1978 (#10947) üzenetére


Balázs1986
addikt

Bár ezt a kérdést nem én tettem fel, de ha jól sejtem, akkor a windows alá való driver-ekre gondol az illető :)

(#10950) suppe válasza Rotate (#10948) üzenetére


suppe
tag

De igen, abban. A 3-ban. :C

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.