Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10651) peter_27 válasza Weah (#10648) üzenetére


peter_27
aktív tag

Igen, erről az oldalról rendeltem. A hűtés meg azt jelenti amit spacer írt, mert nekem nyáron a nap+navi+töltés miatt túlmelegedett a szélvédő mögött.

#10649 spacer Igen, úgy ahogy mondod. Nem a legstabilabb megoldás de a telefon súlya elég ahhoz hogy ne ugráljon még itt a nagyon rossz pesti utakon sem. A szélvédős tartóban nagyobb kilengései voltak.
Am. javíthatod a tapadókorong hatásfokát is, egy vastagabb kartonpapírból kivágott kb 0,5cm széles gyűrűvel amit a tapadókorong és a mögötte lévő támasztó műanyag közé raksz. (Rem. érthetően írtam le) :)

Galaxy S10

(#10652) Weah válasza peter_27 (#10651) üzenetére


Weah
csendes tag

szállítási díj?
azért arra kíváncsi vagyok, h télen, nagy hidegben, de erős napsütésben hogyan fog működni a hűtés, ami nem biztos, h hűtés lesz... :)
nekem egyébként télen rengetegszer ledobta a jéghideg ablak a különböző tartókat, ezért is tetszik ez a fajta megoldás.

(#10653) peter_27 válasza Weah (#10652) üzenetére


peter_27
aktív tag

Free shipping= ingyenes

Mint az autók 99%-ban, így az enyémben is szellőzőrácsonként is el lehet zárni a beáramló levegő útját ;)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#10654) Weah válasza peter_27 (#10653) üzenetére


Weah
csendes tag

igen, közben észrevettem :) , meg is rendeltem, hozzá pluszba egy autóstöltőt.
persze, elzárhatóak a rácsok egyenként is, csak akkor oda a "hűtés". ilyenkor ablak le, és ömlik majd a hideg levegő. :D

(#10655) Rotate válasza peter_27 (#10653) üzenetére


Rotate
veterán

igen ingyenes a legtöbb helyre, viszont ha jól tudom MO-ra van 2 dollár posta... vagy legalábbis azt írta az oldal... bár mindegy is, 2 dollár még így is szinte ingyen van, ha azt visszük, hogy mennyit megspórolsz azon, hogy külföldről rendeled...

(#10656) peter_27 válasza Weah (#10654) üzenetére


peter_27
aktív tag

Télen nem hinném, hogy hűteni kéne. Nyáron, miután túlmelegedett, levettem az ablakból (nap kiiktatva), és úgy használtam tovább (tartó nélkül az ülésen volt) ezután már nem reklamált.

(#10655) Rotate Rendelés visszaigazolásból: Shipping Charges: US$0.00 (3 tételt rendeltem)

Galaxy S10

(#10657) Rotate válasza peter_27 (#10656) üzenetére


Rotate
veterán

akkor zsír :) nekem is annyi volt, de Szlovákiába... szal csak az alapján mondtam MO-t amit az oldalon írtak :)

(#10658) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!

A gyári LG garancia az egy vagy két év a 2x-re? Független készülékről van szó!

Illetve az esetleges pixelhiba(k), és bevilágítás esetén cserélik vagy javítják garanciában a készüléket?

Módosított rom után full gyári állapot visszaállítására ugye van lehetőség?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#10659) wolruf


wolruf
őstag

Galaxy S 2.3.5, Nexus S 2.3.6
O2X 2.2.2 és megint egy fura infó:

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10660) Skynet258 válasza wolruf (#10659) üzenetére


Skynet258
veterán

"You can download it from the Android Market"? LOL? :F Há' hülyék ezek? :D

https://geekpulse.hu

(#10661) wolruf válasza Skynet258 (#10660) üzenetére


wolruf
őstag

Nya hát, többek között ezé' is linkőtem be :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10662) Skynet258 válasza wolruf (#10661) üzenetére


Skynet258
veterán

Az még ok, hogy a német és az olasz support is mást mond, azt megszoktuk. Még azt is, hogy a szervizben meg tudod kérdezni (persze minek, úgysem tudnak semmit)... de hogy letölthető a Market-ről, ez most WTF azért... :F

https://geekpulse.hu

(#10663) Rotate válasza syl5 (#10658) üzenetére


Rotate
veterán

MO-n egy év azt hiszem, kijelző javítást azt nem tudom nálatok hogy megy, de gyári állapot az könnyen visszaállítható, Smartflashel történő rom telepítés segítségével :)

(#10664) ntomka válasza wolruf (#10661) üzenetére


ntomka
nagyúr

Milyen link, én nem látok semmit? :)

ツ Headphones on - World off

(#10665) wolruf válasza ntomka (#10664) üzenetére


wolruf
őstag

Képlink. Beenbeddeltem :D:D:D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10666) ntomka válasza wolruf (#10665) üzenetére


ntomka
nagyúr

Előkotortam forrásból, mert nekem semmi nemlátszik. Gondolom a chrome elfedi. :)
Kemény.

ツ Headphones on - World off

(#10667) wolruf válasza ntomka (#10666) üzenetére


wolruf
őstag

Pedig én is krómot használok :-/ Bár windows verzsön.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10668) janes74


janes74
senior tag

Statusbarhoz tud valaki modot?Tegnap feltettem egyet XDA-ról,ami a kapcsolók ikonjait is módosítja,de nem jó.Boot,pin,Fc,ujraindult...és így tovább.Még jó,hogy cwm-ben csináltam mentést.(stock rom)

[ Szerkesztve ]

(#10669) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Ha most veszek egy ilyen telót újonnan a Telenor-nál és nem szenvedek frissítgetésel akkor nagy valószínűséggel előbb utóbb tapasztalni fogom az 1 hsz-be leírt hibákat?
Amúgy nagyon tetszik ez a telefon főleg az ár/érték aránya miatt.
De olvasgattam itt olyan szoftveres hibákat ami eléggé idegesítő lehet.
És nem tudom hogy a 2.3 javít e majd mindent.
Mit ajánlotok nekem ruházzak be ebbe a telóba vagy nézzek inkább más teló után? :B

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#10670) Balázs1986 válasza Pöttön (#10669) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia!

Nem tudom, jelenleg a Telenor milyen szoftverrel árulja, de majdnem biztos vagyok benne, hogy ráfér egy frissítés megvétel után.
Hardveresen teljesen rendben van, esztétikai hiba lehet a bevilágítás, amit az 1.hsz-ben is olvashattál. Van extrém eset, olyankor át sem szabad venni a telefont :)
Szerény véleményem az, hogy ha élsz a frissítés lehetőségével, akkor nagy eséllyel nem lesznek gondjaid. De azért nézz szét még, az a jó, ha van legalább 3-4 jelölted, amiből tudsz választani. Akkor talán mi is jobban látjuk, milyen szempontokat nézel leginkább, és jobban tudjuk ajánlani / nem ajánlani a telót :) Ha viszont nem szeretsz frissítéssel foglalkozni, sajnos ez a telefon szinte biztos, hogy nem a te világod. Viszont, szerény véleményem szerint akkor az úgy eleve Android nem igazán :)

Skynet258: Igen, sajnos tényleg nem mérvadóak ezek a teszteredmények. Viszont azért lepődtem meg nagyon, mert akárhogy is felemás, de 6-700 pont eltéréseket totál ugyanazon rom-mal még sose tapasztaltam :)

[ Szerkesztve ]

(#10671) Balázs1986 válasza Balázs1986 (#10670) üzenetére


Balázs1986
addikt

Tipikus esete, amikor nem olvasom mit írtam már le, csak szerkesztgetek..."szerényvéleményemszerényvéleményem....." elnézést :B

[ Szerkesztve ]

(#10672) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!
Most tervezem egy ilyen készülék vásárlását és érdekelnének róla vélemények jók és rosszak egyaránt.Új vagyok még az android témában is évek óta symbianom volt.Van e rá újabb android,vannak e frissítések úgy röviden általánosságban ha valaki leírná azt megköszönném :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#10673) MrChris


MrChris
nagyúr

Lassan egy hónapja van meg ez a teló, ebből 3 hét szerviz, így még nem sokat tudtam használni. Most se jó. Kezdő androidos is vagyok savanyú tapasztalattal. Kérdésem lenne, hogy mennyire friss szoftverú ez a telenoros készülékem:

Android 2.2.2
Alap verzió: 1035.21_20110725
Kernel: 2.6.32.9
LGE: LGP990-V10d

(#10674) Balázs1986 válasza Fl4tl4nd3r (#10672) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia!

Én 5800XM-ről váltottam, és egyáltalán nem bántam meg.
N8 és e között gondolkodtam, ez olcsóbb volt. De egy N8-at is elfogadnék... :D
Frissítés volt erre jópár, be is van ígérve még, évtizedek kérdése és megkapjuk :D Tapasztalatok...az vegyes. Sokaknak jó, de vannak problémás darabok.

MrChris: Ez a legújabb hivatalos.
Ennél frissebb csak a nemhivatalos v20e, azt neked kell eldönteni, felteszed-e (és még valamennyire rímel is :D ). Miért volt szervizben, és most mi a gond vele?

[ Szerkesztve ]

(#10675) Fl4tl4nd3r válasza Balázs1986 (#10674) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Énis arról váltanék rá.Engem főképp azért érdekel ez a tipus mert elég erős hardverben így egy darabig ha minden igaz az elég lesz az újabb dolgokhoz is.Nagy hátrány ez hogy 2.2es andorid van rajta nem 2.3? bár ha jól olvastam mostanába kéne kijönnie frissítésnek hozzá.Ezek szerint akkor te ajánlod ezt a telefont :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#10676) Balázs1986 válasza Fl4tl4nd3r (#10675) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ha szeretsz mókolni, akkor szerintem tetszeni fog (márpedig, ha 5800-ád volt, és nem babráltad szét, akkor nem is használtad igazán :D ). Amit viszont elsőre észre lehet venni, az a hangminőség-beli differencia. Az 5800-nak mind a beépített hangszórói, mind pedig a headset-en kiadott hangja jobb. Elvileg a 2x-re is lesz mod ami javítja (voodoo sound), de arra még várnunk kell :)
Nemhivatalos 2.3 már van, hivatalos majd...egyszer :D
De azon kívül, hogy a 2.3-on fut a Sprinkle, eddig érezhető változást nem tapasztaltam a 2.2-höz képest. Mondjuk, ezt többedmagammal már elmondtuk párszor, de mindig van, aki csodát vár az újtól :)
Azt, hogy ajánlom, nem mondom, mert ha neadjisten kifogsz egy problémásat, nem akarok én lenni a sz*mét, aki rábeszélt :D Annyit viszont mindenképp aláírok, hogy az 5800 után összességében igen pozitív váltás.

[ Szerkesztve ]

(#10677) MrChris válasza Balázs1986 (#10674) üzenetére


MrChris
nagyúr

Leteszem a telót, nem nyúlok hozzá és 20 perc múlva már kikapcsol magától. De nem mindig. Ma hoztam el a szervizből, ott persze nem produkálta a hibát, pedig addig szinte mindig. Mire hazaértem megint csinálja. :W Sőt, böngészés közben egyszer csak elsötétül és billentyűzár bekapcsol. :((

(#10678) mycso válasza janes74 (#10668) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ha rootolva van, akkor a system/app/ könyvtárból másold ki a systemUi.apk fájlt, másold át gépre és a simán TC-ben nyisd meg --> res/drawable-hdpi és ebben vannak az ikonjai a státuszbárnak.
A fenti kapcsolók, a legördülő cucc, illetve az állapotsor megjelenő ikonjai (1-2 kivétellel, pl az akku kijelzés ikonjai, az egy másik fájlban van).

Keresel olyan ikonokat (akár más teló systemUI fájljaiban, romjaiban) ami tetszik és a tiédben ezeket kicseréled.

Az eredeti fájlodról csinálj mentést.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10679) Balázs1986 válasza MrChris (#10677) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerintem vidd vissza, és kérj cserét...határozottan, ne hagyd magad lerázni.

(#10680) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Ha minden jól megy, akkor a napokban tulajdonosa leszek egy O2X-nek. Hosszú vívódás után döntöttem mellette, korábban csudimesés SGS-em volt, csak hibás lett, és nem választottam ismét azt.
Megkérhetek valaki hozzáértőt, hogy dob nekem ROM frissítéshez linkeket, illetve hol érdemes keresni, milyen ROM a jó, milyen kernel, stb...
MIUI ROM milyen?

Előre is köszi a válaszokat.
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#10681) ntomka


ntomka
nagyúr

Megjött a mofi tokom! Zseniális minőség! Igaz még ebay-en is megvolt az ára, de megéri! És villám gyors az eladó! 1 hét alatt ideért, igaz az albionból lett feladva. :)

ツ Headphones on - World off

(#10682) Balázs1986 válasza korpicschess (#10680) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia!

Legújabb hivatalos
Moddolt rom-ok itt vannak bőven, közülük most ezt linkelem külön.
Kernelt külön nem linkelek, mivel nem tudom, akarsz-e processzort húzni, meg egyebek.
MIUI-t szintén nem linkelek, saját tapasztalatom az, hogy messze nem az igazi. Persze, az régen volt, ha valaki azóta használ és elégedett, majd szól :)

ntomka: Ez az a lyukacsos hátuljú, amit anno linkeltél? Grat hozzá! :)

[ Szerkesztve ]

(#10683) MrChris válasza Balázs1986 (#10679) üzenetére


MrChris
nagyúr

Nehéz ügy lesz, de nincs más lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#10684) korpicschess válasza Balázs1986 (#10682) üzenetére


korpicschess
veterán

Köszi!

Olyasmi érdekelne, mint mondjuk az xda-s témák, csak ott nem volt olyan sok minden. Vagy? Ott találok telepítési metódust, stb?
Bocsánat, de lusta voltam még komolyabban utánanézni.. :B

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#10685) jooker82 válasza korpicschess (#10680) üzenetére


jooker82
nagyúr

Annak ellenére,h folyamatosan ellenezted ezt a telefont,meg az LG-t...meglepő....:D
Itt lesznek...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10686) Fl4tl4nd3r válasza Balázs1986 (#10676) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Értem és köszi hogy leírtad :) hát hamár symbianos volt muszály mókolni máramennyire lehet :D bár most kicsit elbizonytalanodtam mondták a desire hd-t is és nemtudok dönteni.....

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#10687) Balázs1986 válasza korpicschess (#10684) üzenetére


Balázs1986
addikt

XDA rom-ok között általában van telepítési útmutató is. De itt az 1.hsz-ben is jól magyarázzák el. Ha mégis elakadsz, szólj, és ha tudunk, segítünk :)

Fl4tl4nd3r: Nincs mit! A DHD-vel nincs tapasztalatom, nem tudok véleményt mondani :) Most utánaolvastam gyorsan, hw-ben kicsit talán gyengébb, de ez egyáltalán nem jelenti, hogy rosszabb. Főleg, ha szoftveresen rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#10688) korpicschess válasza jooker82 (#10685) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát igen. Nem is tartom olyan nagyra, de SGS áron jó. Főleg az ára az ami jóvá teszi. :)
Gondoltam amúgy, hogy összefutunk itt. ;]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#10689) jooker82 válasza korpicschess (#10688) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor üdv a klubban..:D Ha veszed,jól nézd meg,h a HDMI-t adják e hozzá,mivel képesek kiszedni belőle.... ez a gsm boltokra igaz.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10690) korpicschess válasza jooker82 (#10689) üzenetére


korpicschess
veterán

Vaterán vettem, 3 hónapos, elöl-hátul fóliás, minden tartozékos + autós töltő. Remélem a HDMI is, 3 zacskónyi tartozék volt a képen (headset, usb, + HDMI gondolom). Telenoros, tehát a pakkban biztos van. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#10691) ntomka válasza Balázs1986 (#10682) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nem, ez az. :) De ezt is linkeltem. Tényleg minőségi cucc, máris imádom.

ツ Headphones on - World off

(#10692) dinike911


dinike911
csendes tag

Hali! Pár napon belül tervezem egy ilyen készüléket vásárolni 3 bolt tűnik szimpatikusnak GSMLine, Vip-phone esetleg a Nextel ha valaki tudna segíteni megköszönném :) próbálok 80 alatt maradni azért ezeket választottam

(#10693) korpicschess válasza dinike911 (#10692) üzenetére


korpicschess
veterán

Ezek közül gsmline szerintem ami a legnormálisabb, bár nekem csak olvasási tapasztalatom van.
Normális garanciára azért ne nagyon számíts ezeknél, ilyen áron. :(

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#10694) VBenc válasza dinike911 (#10692) üzenetére


VBenc
tag

Hali.
Én a nyár végén vettem itt hardverapro.hu-n 73 000 Ft-ér úgy hogy vadi új 0 perces telenoros. Teljes fóliás meg minden, nem is használták. Szerintem előbb nézz szét itt, sokan eladják előfizivel vásárolt telefonjukat.

Mondom de mondom!!

(#10695) dinike911 válasza korpicschess (#10693) üzenetére


dinike911
csendes tag

Köszönöm! Mit értessz normális garancia alatt ? Ha mondjuk hibás, vagy van vele valami gondom elhajtanak a fenébe ? :O

(#10696) jooker82


jooker82
nagyúr

A GSM line-nál,ha jól tudom rafináltak...v nem adják a feltüntetett áron a teljes tartozékkinálatot,v azt mondják,h az olcsóbb szürkeimportosra ,ha frissited nem lesz magyar nyelv és inkább a gyári garist ajánlják....Vagy ennél volt,v a GSM homenál...De a nexteltől v Partnero gsm-től már rendeltem,azok korrektek....minden gyári tartozék stb....de kérdezz rá...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10697) dinike911 válasza jooker82 (#10696) üzenetére


dinike911
csendes tag

Neked is köszönöm a választ! :) Lehet akkor nextel lesz, mert amiket olvastam azok alapján is ez tűnik a legkorrektebbnek

(#10698) korpicschess válasza dinike911 (#10695) üzenetére


korpicschess
veterán

Valami olyasmit. Legalábbis nagyobb eséllyel, vagy nem cserélnek gyári hibának tűnő dolgot, szimplán taplók, stb... Érdekeltsége van benne, hogy ne ingyen csinálja meg a telefonodat.
Én egyébként telenorosat veszek/vettem, azokat nem tiltják le, hogyha nem részletfizetésre vásárolt, tehát biztonságos.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#10699) MrChris


MrChris
nagyúr

Van valakinek tapasztalata a márkaszervizzel, hogyan lehet dűlőre jutni velük evvel a magától kikapcsolós hibával? Elég hektikusan produkálja, valszeg az átvételkor nem fogja. És az a gyanúm hogy a szervizben se, mert az egy hetes szervizre azt írták, hogy sokat tesztelték, de nem találták a hibát.

(#10700) syl5 válasza korpicschess (#10680) üzenetére


syl5
őstag

Na! Sikerült kolléga?
Én is pénteken jutok hozzá egy Desire árában ( ;] ), mint már beszéltük is.

Megkérhetek valaki hozzáértőt, hogy dob nekem ROM frissítéshez linkeket, illetve hol érdemes keresni, milyen ROM a jó, milyen kernel, stb...
Kb 5500 hsz nem volt elég megtanulni, hogy az első hozzászólással kezdünk? :)

MIUI ROM milyen?
Nem nagyon tetszik a 2x tábornak a MIUI. :N
Én azt tudtam kiszedni belőlük, hogy elvileg csak az FM rádió nem megy, meg a BT A2DP.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.