Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11151) MrChris válasza Rotate (#11148) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ha van rá lehetőséged pakold össze a gépet és irány a szerviz. Pontosan össze kell írni részletessen a hibákat és megjavítják. Lehet hogy csak többedik alkalomra, de végül nekem kicserélték az egész belsejét ezzel megjavult minden hibája. Video felvételt is érdemes mellékelni hozzá a készülékről, ha esetleges a hibajelenség.

(#11152) balazs8907


balazs8907
tag

Meghalt Steve Jobs, az Apple alapítója! Nyugodjon Békében!!

(#11153) Rotate


Rotate
veterán

Érdekes, és gyors választ kaptam az LG-től. Azt mondták lehetőségem van panaszt tenni a termék minőségére, csak mellékelnem kéne még az imei-t gyártási számot és a vétel dátumát... és onnantól ki lenne hagyva a szerviz, és maga az LG intézné a dolgot (ők írták ezt)! Egy próbát megér, úgyhogy megpróbálom, lehet még valami jó is kisülhet a dologból :)

[ Szerkesztve ]

(#11154) Rotate


Rotate
veterán

törölve

[ Szerkesztve ]

(#11155) ntomka válasza Rotate (#11153) üzenetére


ntomka
nagyúr

Hajrá! :)

ツ Headphones on - World off

(#11156) kun0203 válasza Rotate (#11145) üzenetére


kun0203
tag

Nálam tökéletesen megy a wifi hdmi közben. Sok romot használtam eddig de egyikkel sem volt ilyen gondom. A pixelesedésre annyit mondok hogy nálam csak a telefonnal fullhd minôségben felvett videók pixelesednek és mosódnak el a tv-n. A többi videóval (akár avi akár mkv) nincs már gondom.

(#11157) -Solarion-


-Solarion-
csendes tag

Sziasztok,valaki megtudná mondani milyen gyári programokat szabad letörölni root uninstaller-rel?

(#11158) Rotate válasza Rotate (#11153) üzenetére


Rotate
veterán

Újabb fejlemény, elküldtem amit még kértek, meg még pár kérdést, a hölgy elmagyarázta a dolgok menetét, hogy most a csatolt hibalistával átküldi a reklamációs részlegnek, mivel nem vagyok megelégedve a minőséggel, és szeretném visszakapni a pénzem. Nekem elvileg semmi más dolgom nincs most, mint várni, hogy ők felhívjanak. Egyelőre ennyi van, nagyon kiváncsi vagyok hova vezet ez a dolog, ha ezt kultúráltan meg lehetne oldani, akkor némileg visszakapnám a bizalmam bennük, persze ettől még nem kéne tőlük más telefon, de a korrekt hozzáállást azt díjazom :) remélem nem kiabáltam el :D

(#11159) wolruf válasza Rotate (#11158) üzenetére


wolruf
őstag

Nagyon sokat számít az, ha valaki az ügyintéző felé normális. Ezt a kollégáimon látom :D:D:D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11160) jooker82 válasza Rotate (#11158) üzenetére


jooker82
nagyúr

Lehet cserét ajánlanak fel.....Ha pénzt,akkor milyet vennél ezután??
egyébként neked a 07 25-ös rommal volt gondod mostanság??mert szerintem az legtöbbünknek jól működik.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11161) Marteen4 válasza jooker82 (#11160) üzenetére


Marteen4
tag

Ha jól olvastam az volt a baja hogy mindig újra kelet indítani mert belassult neki,nekem is ez volt a problémám vele

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11162) jooker82 válasza Marteen4 (#11161) üzenetére


jooker82
nagyúr

Kiváncsi vagyok,h minden program letörlése után is azt csinálná e.... lehet valamelyik programm a bibis...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11163) Rotate válasza jooker82 (#11160) üzenetére


Rotate
veterán

SGS2-t, csak 50 eurot kéne hozzáfizetnem ennek a vételárához :)

(#11164) Máté94


Máté94
addikt

Új ROM-al változik e a MAC cím? :))

(#11165) ntomka válasza Máté94 (#11164) üzenetére


ntomka
nagyúr

Az egy fizikai dolog, ergo nem. :)

ツ Headphones on - World off

(#11166) janes74 válasza Rotate (#11163) üzenetére


janes74
senior tag

Én a cserét támogatom.(Nem mintha számítana :D )

(#11167) Máté94 válasza ntomka (#11165) üzenetére


Máté94
addikt

Fura, mert elvileg lehet változtatni. :DDD
Van egy leírás rá, de Android SDK kell hozzá.

Igazából le lettem tiltva a sulis Wi-Fi-ről, és szerintem MAC alapján tiltanak le, vagy nem?
Érdekelne bármilyen megoldás, ami segítene. :DDD

(#11168) simi12345 válasza -Solarion- (#11157) üzenetére


simi12345
tag

e-mail ( 2 van belőle), car home, f-secure, és asszem a neve sns volt ( ebben van a facebook, twitter, meg mégvalami)

ezeket nyugodtan törölheted, (ha nem használod) a többit nem ajánlott

(#11169) ntomka válasza Máté94 (#11167) üzenetére


ntomka
nagyúr

Meg lehet változtatni, de csak szándékos módosítással, adott helyekre benyúlva, de nem a ROM-ban. A ROM frissítés ezt nem érinti.

Esetleg úgy lehet még, ha a teló wlan kártya drivere tudja a MAC felülírást, mint sok PC-ben is.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#11170) Balázs1986 válasza Máté94 (#11167) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nagy eséllyel MAC alapján tiltanak, igen. A számítógép hálózati kártyájának MAC címét is lehet változtatni, úgyhogy nem kizárt, hogy a telefonét is. De nem is változtatásnak, inkább "ráhazudásnak" mondanám, mivel a MAC címet még a hálókártya gyártója adja, teljesen fix, gyári számhoz rendelt (a cím 6 bájtjából az első 3 mindig a gyártóra utal, a második három magára az adott kártyára). Ergo az eredeti cím bele van "égetve" a kártyába, nem tudod átütni :)

ntomka: Na, megelőztél... :D

[ Szerkesztve ]

(#11171) Máté94 válasza ntomka (#11169) üzenetére


Máté94
addikt

De, egyáltalán jól gondolom, hogy az alapján tiltanak le? Vagy IP cím alapján?

MOD: Közben megjött a segítség. Tehát vegyek új telefont... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11172) Balázs1986 válasza Máté94 (#11171) üzenetére


Balázs1986
addikt

Kizárt, hogy IP alapján tiltsanak. Gondolom, dhcp van a "vendég" user-ekre nézve, kizárólag magukkal szúrnának ki.

MOD: Közben megjött a segítség. Tehát vegyek új telefont... -vagy egy rekesz sört a rendszergazdának :)

[ Szerkesztve ]

(#11173) Máté94 válasza Balázs1986 (#11172) üzenetére


Máté94
addikt

:DDD

Köszi a segítséget. :D

[ Szerkesztve ]

(#11174) ferikek


ferikek
aktív tag

csak nem tűnik fel h új market design-ja?

Egyébként én is megpróbálom ezt a Rotate által leírt ügyfélszolgálatos cuccot, hátha.
túl sok a hiba telefonnal.

(#11175) Rotate válasza ferikek (#11174) üzenetére


Rotate
veterán

Írd le nekik milyen szarul érint ez a helyzet, inkább csalódott legyen a hangnem mint ideges :) küldj részletes hibalistát, mindent ami csak eszedbe jut, elvileg minél több annál inkább megkérdőjelezhető a termék minősége...

(#11176) kun0203


kun0203
tag

Topogigi kidobott egy javítást az 1.8-hoz: [link]

Azért remélem marad itt pár ember akik nem akarnak megszabadulni a telótól.

(#11177) Balázs1986 válasza kun0203 (#11176) üzenetére


Balázs1986
addikt

Igen, ezt láttam én is nemrég, de a changelog alapján nem érint :)

(#11178) ferikek válasza Rotate (#11175) üzenetére


ferikek
aktív tag

Még júniusban - pár héttel a telefon megvásárlása után - írtam nekik teljesen normális hangnemben. Azt ígérték, hogy ha elviszem szevizbe, akkor ott tsztelni fogják a telefont és a szeviz egyeztetni fog majd az LG-vel. telefont megjavtották (természetesen csak egy résézt, mivel szotveres hibákat nem tudna javítani), de LG nem tudodd semmilyen hibárl, mert nem egyeztettek a szervizzel...
Mivel a telefon problémája nem oldódott meg, így írtam újból az ügyfélszolgálatnak, akik küldtek egy levelet, hoyg elfogadták a javtsát garaciában, így vigyem el a szevizbe. Ez volt júliusban. Mivel a levélből semmi sem derült ki, így ismát kerestem az ügyfélszolgálatot, ahol tájékoztata, h alaplapot cserélnek majd. Elmodtam h hibsa cserélik, mivel nincsen újabb szftevr mai megoldaná a problémkat, felesleges, egyszerűbb lenne cserélni vagy a vételáart visszafizetni.
Gondoltam megvárom azt az egy hónapo h kijöjjön a GB. Azóta ugye kijött a 10d 07.25, eleinte ok volt (úgy ahogy) a telefon, de most már eljuttt oda h nem tud csatlkaozni vezeték nélküli hálózathot, mobilnet sem mindig működik. persze ezek egy restart után megoldódnak, de idegesítő.
lehet h változott az ügyfélszolgálat hozzáállása és hajanak az ügy rendezsée úgy h cserélnek vagy visszafizetik a vételárat, úh megpróbálom amit írtál mg egyszer.

Láttam h te sgII-t vennél. nem félsz h úgyaígy jársz? én biztosra megyek uh lejjebb adom és SE xperia mini pro lesz a köv.:)

(#11179) Rotate válasza ferikek (#11178) üzenetére


Rotate
veterán

állítólag az sgs2 már teljesen hibamentes, ráadáaul szinte hetente jönnek rá frissítések, kell ennél több? amikor ezt vettem, 1 hónapja sem volt forgalomban nem volt viszonyítási alap, viszont az sgs2-re biztosra mondják, hogy már nincs hiba...

egyébként a másik gondolat se xperia arc volt, de rájöttem, hogy sajna nincs előlapi kamera, nekem pedig az kéne... más nem is jut eszembe, 4" alatt nem akarok venni, nekem ez az etalon :)

(#11180) mycso válasza ferikek (#11178) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hasonló volt a történet nálam is... :(

Az első telómat cserélték kompletten, (benne volt a 3 napban), a másodikat meg hetekig küldözgettem, mert a javítás kimerült náluk a szoftverfrissítésben. Persze igazából nem is nagyon tudtak volna vele mit csinálni, max. megint kicserélni, hátha az már működő lesz.
Így eltelt kb. 3-4 hét, illetve 3x küldtem vissza, majd felajánlották a cserét. Itt közöltem velük, hogy a csere mehet, viszont nem erre a típusra, így lett nekem is S2.

És elárulom nem kell félni tőle(S2), a sima gyári rommal amivel odaadják, teljesen tökéletesen használható, semmiféle hiba nem merül fel vele kapcsolatban. (a legelső szériánál, meg a legelső 1-2 romnál voltak kisebb problémák, de teljesen megszűntek).
Illetve ahogy írja Rotate szinte 2-3 hetente jönnek ki hozzá újabb romok és egyébként custom romok is iszonyat számban vannak rá.

(tudomásom szerint már vagyunk vagy 5-6an (bár már lehet sokkal többen)akik O2x-ről váltottunk S2-re, legalábbis itt PH-n ebből a topikból )

Egyébként kinézetre a 2x sokkal bejövősebb volt nekem is, de hát hiába.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11181) ferikek válasza Rotate (#11179) üzenetére


ferikek
aktív tag

2x is az lenne, ha lenne normális támogatása a telefonnak, de nincs. ez az egyetlen nagy baj.
Ha nem az alapfunkciók lennének hibásak (hangminőség, karaterhibák sms-eknél, kamera, kijelző), akkor csak-csak, de így.
SGS II ennyire jó? Az a baj h az is rohadt nagy telefon:)
ARC-on nincs előlapi? videotelefont úgy sem használok, skpye ócska:)

(#11182) Skynet258 válasza mycso (#11180) üzenetére


Skynet258
veterán

Egyetértek, nincs is más épkézláb alternatíva jelenleg, mint az S II... és ezzel még nem túlzok, egy percig nem volt semmilyen problémám sem. Öröm használni. :K

ferikek: az S II nagyjából... a legjobb. :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#11183) ferikek válasza mycso (#11180) üzenetére


ferikek
aktív tag

igen,, olvastam már régebben h átpártoltál az SGS 2-re. jól tetted.
sajna sztem én is akkor vette a 2-x, mikor lehetett kapni hivatalosan először és gondolom első szériás sorozat. hibás.
design-re nem rossz, de nekem speciel sgs2 jobban tetszik
lehet h meggyőztök és sgs 2- lesz belőle:)

egyébként ez a xar 2x recseg ropog, főleg a hátlap. 130eFt-s telefonnál ez tuti nem efogadható!

(#11184) Marteen4


Marteen4
tag

Egy eléggé érdekes problémába ütköztem :(

Felraktam még tegnap a Gr3-at Ginger témával, eddig minden oké, a probléma most az hogy van root hozzá férésem, és nem is. Superuser app sok frissítést felrakott, de a Su Binary updatet nem tudta felrakni még most sem (utána néztem több embernek is van hasonló problémája) gondolom majd kijavítják de eléggé zavar hogy nem tudom vissza hozni TB-vel alkalmazásaimat meg mindent, kérdésem az lenne nem tudjátok hogy lehetne frissíteni Binary-t?

EDIT: Recovery-be beletudok menni meg minden csak semmi root-os alkalmazásnak nincs hozzáférése (ahogy utána olvastaa Binary-nek pont ez a dolga elvileg hogy milyen alkalmazás kapja meg a SU hozzáférést).

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11185) cozyka83 válasza Marteen4 (#11184) üzenetére


cozyka83
tag

Nem értek a lovakhoz:DDD

LG Optimus 2X

(#11186) cjvt3o válasza kun0203 (#11176) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Nekem pl. nem jutott eszembe megszabadulni a telefontól, legfeljebb a fényképek minőségével kapcsolatban lehet kifogásom, de valójában ez egy aprócska, univerzális mobileszköz, nem pedig professzionális fotóaparát. A filmek lejátszásával egyáltalán nincs problémám, minden filmet és feliratot csont nélkül kezel, a szoftverek teszik a dolgukat, a számomra fontos üzleti alkalmazások zökkenőmentesen működnek (ideértve a névjegyek, emailek, határidőnaplók, naptárak szinkronját, a local-imap, ftp, sftp és ssh támogatást, böngészőket, stb), az üzemidő a technológia lehetőségeihez képest megfelelő, a rendszer meglehetősen nagy szabadságot ad a testreszabáshoz, dúskálok a rom-okban, nem inog meg, nem kényszerül térdre egyes app-ok erőforrásigényeitől, stb.

A szolgáltatóval már inkább van problémám, de attól meg nem tudok megszabadulni, mert a telenor vitán felül a legjobb választás a rendelkezésemre álló egyetlen szolgáltatóból.

Ha valamilyen (vis maior) okból még is telefont kellene váltanom, akkor zte blade-t vennék, ár-teljesítmény arányosan az általam ismert összes "okostelefon" közül messze a legjobb (ahogy a felsőkategóriások közül a 2x az).

Egyelőre nem látok olyan jelet, amely az "okostelefon" kategóriában alapértelmezett 2 éves élettartam alatt okot adna a 2x cseréjére, vagy elavulására (azzal együtt, hogy ebben a kategóriában nem léteznek StarTac-ek, V70-ek, vagy V3-ak). Máskülönben az elmúlt 13 évben ez az első _nem_ _Motorola_ telefonom, amivel elégedett vagyok, és amely megérte az árát.

Az utódon majd másfél év múlva lehetne töprengeni, de addigra már ugyebár vége a világnak.

(Mindez természetesen 100 %-ig saját vélemény és tapasztalat + alulművelt majahívőké.)

(#11187) cjvt3o válasza Marteen4 (#11184) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Lehet, hogy köze nincs hozzá, de hasonló "van is root jog, meg nincs is root jog" problémám nekem is volt, ott a busybox update oldotta meg a gondot.

(#11188) ntomka válasza Máté94 (#11171) üzenetére


ntomka
nagyúr

Szerintem több, mint valószínű, hogy fehér listás szűrés van, tehát ha rajta vagy, akkor mehetsz, ha nem akkor nem.

ツ Headphones on - World off

(#11189) cozyka83


cozyka83
tag

Srácok, a CM7 romon mi a francért nincs market? :> Ja, meg folyton kér sd kártyát. Nem tudok semmit se beállítani, hogy ezek megoldódjanak?

LG Optimus 2X

(#11190) dergander válasza Rotate (#11179) üzenetére


dergander
addikt

Szerintem várd meg a tegra 3 belépését mint mobil piacra,Samsungnál rákérdeztem annyit mondtak nem árulnak el errős semmit tehát várható a mobiljukba is,jó pofa Nvidia+Amoled szerintem dögös...nekem most a bevilágitásom nagy,de hihetetlenül fog hangzani napról napra jobb,nemértek hozzá sajna,amikor kiadták a szervizből akkor nemvolt semmi ,de mostmár a felső képrenyő közepétől jobbsarkáig egy baszottvastad fény a másik irányba nem annyira vészes,de most adjam oda a telefont ezért 1 hétre,hát ezaz amit sajnálok,sebaj ha jön samu tegra 3al azonnal váltok mobil-t...

(#11191) suppe válasza dergander (#11190) üzenetére


suppe
tag

Barátom, a te hsz-edihez nekem egy dekóderre lenne szükségem...
Olyan, mintha a google fordította volna az írásaid.
Sorry! :U

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#11192) kun0203 válasza cozyka83 (#11189) üzenetére


kun0203
tag

Szedd le ezt és cwm-el rakd fel:
[link]

(#11193) cozyka83 válasza kun0203 (#11192) üzenetére


cozyka83
tag

És pontosan mi ez, ha szabad kérdeznem?:D

LG Optimus 2X

(#11194) Marteen4 válasza cozyka83 (#11193) üzenetére


Marteen4
tag

Gapps - Google Applications

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11195) dergander válasza suppe (#11191) üzenetére


dergander
addikt

Az én barátaim,nincsnek fent fórumon,itt nem barátkozok,ezért nem tudok fórumszaknyelven írni,elolvasod,értelmezed és nemszólsz be,ez van,ha nemtetszik ahogy te írtad.:

Sorry! (meg egy mozgószemű smile)

[ Szerkesztve ]

(#11196) Marteen4 válasza dergander (#11195) üzenetére


Marteen4
tag

Ember,nem kell megsértődni, inkább örülj hogy szólt valaki hogy nem tudsz fogalmazni, én sem értettem hozzászólásaidat, nem kell ide fórumszaknyelv, sima magyar nyelvtan kell...

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11197) Rotate válasza dergander (#11190) üzenetére


Rotate
veterán

minek várjak? ha visszakapom a pénzem, 50 eurot kell csak hozzáraknom, hogy a piac jelenlegi legjobb ajánlatát megkapjam, úgy, hogy tudom, hogy nincs hibája, és garantáltan jó a support...

ennél minek több? minek kockáztassak egy újabb tegraval, egy a piacra újonnan belépő cuccal, aminek fene tudja milyen hibái lesznek még...

(#11198) suppe válasza dergander (#11195) üzenetére


suppe
tag

Ezt az írásod valahogy megértettem... (a helyesírást leszámítva).
De már annyi sületlenséget összeírtál, hogy már nem oszt, nem szoroz.

Üdv.:
egy fórum-hozzászóló tag, aki nem barát (a tiéd nem...)

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#11199) cozyka83 válasza kun0203 (#11192) üzenetére


cozyka83
tag

Köszi, és ezzel amúgy az sd kártyás probléma megoldódik?

LG Optimus 2X

(#11200) jooker82 válasza suppe (#11191) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az is fura,hogy 1 mondatba leirt mindent.... :DDD

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.