Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11051) Balázs1986 válasza Skynet258 (#11041) üzenetére


Balázs1986
addikt

Röviden, tömören: inkább csak vakítás egyelőre a 3D feature.
Erre voltam kíváncsi, de ezek alapján akor sok haszna -szerintem- nincs :)
Köszi az infót! :)

kun0203: Köszönet! :)

szerk.: na, most látom, megint kezdődik...ááá...nem...kibírom...nem írok :D

[ Szerkesztve ]

(#11052) Skynet258 válasza dergander (#11048) üzenetére


Skynet258
veterán

Már megint baromságokat beszélsz, de sebaj, megszoktuk. :D

https://geekpulse.hu

(#11053) Szabie85 válasza Skynet258 (#11052) üzenetére


Szabie85
tag

"Apa kezdődik"..... :DD :D :DDD

Samsung Galaxy S5

(#11054) jooker82 válasza dergander (#11048) üzenetére


jooker82
nagyúr

A 3D-t csak tesztre kapta....
Amúgy,míg ő félévente vesz egy felsőkategóriás telefont,v én is,addig azt más elissza,v eljátsza,szerintem az előbbi még mindig jobb..:D

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11055) dfcwolf válasza jooker82 (#11050) üzenetére


dfcwolf
tag

Fene tudja. Különböző helyeken megjelentek dátumok az LG-től is. Ez elég határozottan a vásárlók megtévesztése.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#11056) jooker82 válasza dfcwolf (#11055) üzenetére


jooker82
nagyúr

Max a google perelheti őket,ha az ő szerződésükben volt konkrét dátum....de egy vásárlói bejelentésre a biróság csak legyintene....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11057) Skynet258 válasza jooker82 (#11056) üzenetére


Skynet258
veterán

Szerintem még csoportosra is... az a baj, hogy sehol nem írták, hogy garantálják, hogy ekkor és akkor megjelenik. Így meg csak tervezett dátumokat mondtak. Jogilag ez így megfoghatatlan... :(

https://geekpulse.hu

(#11058) dergander válasza Skynet258 (#11057) üzenetére


dergander
addikt

Bocs testvér nemtudtam hogy a 3d csak kölcsöncucc

(#11059) suppe válasza Szabie85 (#11053) üzenetére


suppe
tag

:C

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#11060) Szabie85 válasza suppe (#11059) üzenetére


Szabie85
tag

:D

Samsung Galaxy S5

(#11061) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Az első tapasztalatok nem pozitívak a topogigi 1.8 -cal...
- lassú sd mount
- usb kihúzás, majd miután csatolta az sd kártyát, volt, amikor kifagyott
- laggolások
( - nekem nem tetszik, hogy az overscroll effektet a menüben is felvillanásra cserélték)
( - nekem nem tetszik, hogy nem működik alatta a weather and clock widget)

Egyelőre ennyi. Még szenvedek vele, de szerintem nálam megy vissza az 1.7 SP1.

Jó ez az Optimus 2x fórum, "röhögve" lehet hsz-t gyűjteni :D -elnézést, nem beszólás, de most ezt muszáj volt :D

[ Szerkesztve ]

(#11062) ntomka válasza Balázs1986 (#11061) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én azért felpróbálom. Ha nem jó, akkor nálam lehet az 1.6 megy vissza. Idegesít ez a lassú képernyőillesztés. Mikor befut egy hívás elég ciki tud lenni.

ツ Headphones on - World off

(#11063) kun0203 válasza Balázs1986 (#11061) üzenetére


kun0203
tag

Nem tudom megerősíteni a tapasztalataid teljes mértékben.
Az sd mountolással nincs baj és nem laggol jobban mint eddig.
Tehát meglennék vele elégedve ha az 1.7 sp1 nem tudta volna már ugyanezt és ott legalább nem volt ez az idióta menü effekt túlgörgetésnél.

[ Szerkesztve ]

(#11064) Balázs1986 válasza ntomka (#11062) üzenetére


Balázs1986
addikt

Na, a képernyőzár most nálam relatíve gyorsan (1.7-nél gyorsabban legalábbis) megjelenik. A bejövő teszthívás viszont kb. második rezgésre látszik.

kun0203: Na, a widget gond megoldódott, újratelepítettem az lg widget pack-ot. Mondjuk, a zene widget továbbra is ökörködik, de az már az előző topogigik alatt is :(
A laggolások nálam még mindig megvannak. Meg néha, mintha nem akarná felfogni, hogy most képernyőt kellene váltani (kezdőképernyők között). Meg a mount (vagy utána a scan...?) is lassabb még, mint eddigieknél. De kap egy napot, hátha életre kel... :D
...de ugye, hogy ez egy idióta effekt? :D Nem értem, miért erőltetik. Ráadásul a menüben külön hülyén néz ki, hogy "rávillan" a kategória nevére.

[ Szerkesztve ]

(#11065) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok
Csak azt szeretném kérdezni, hogy most mi a legújabb (legstabilabb) rom amit érdemes felrakni a készülékre illetve mi hír a 2.3 -ról? Sajnos teljes mértékben lemaradtam nagyon régóta nem volt alkalmam követni a fórumot így sajnos nem tudok szinte semmiről :P
Éppen ezért elnézést kérek mindenkitől de jó lenne tudni, milyen újítások készültek...

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#11066) kun0203 válasza Balázs1986 (#11064) üzenetére


kun0203
tag

Én dobom vissza az 1.7-et mivel a gps megint nem működik.

(#11067) cozyka83


cozyka83
tag

Én is most dobtam fel a topogigi 1.7-et (sp1-et még nem) miui után. Hát, a mem. használat az szerintem rossz! Ha bezárok task killerrel minden cuccot, akkor is csak max 186 szabad memória van, míg miui-val 226 is volt. Na mindegy, felteszem a servise pack 1-et. A Sprinkle meg tök zsírul fut:D Még az lenne a kérdésem, hogy lockscreen-t zip fájlból a cwm-ben telepíteni? Csak, mert nem akarok ilyen widget lockert használni, mert idegesít az ikon ott felül.

EDIT: Ja, meg tudtok olyan zenelejátszót, mint amilyen miuin volt? Az nagyon állat volt:D

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2X

(#11068) medvetalp78


medvetalp78
tag

Sziasztok ! Sajnos szinte csak rossz dolgokat olvastam a telefonról...Mindenkinek van vele valami gáz.. Van itt olyan fórumozó akinek hibátlan min.3 hónapja ?? :F :F :F

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11069) VBenc válasza medvetalp78 (#11068) üzenetére


VBenc
tag

Hali.
Hát nekem semmi bajom nincs vele a gyári V10d rommal.. feltettem én is a miuit meg az ilyen sz..okat de azokkal tényleg volt gond rendesen. Ha tudsz bánni a telefonnal szerintem semmi problem nincs vele :D én erősen ajánlom ezt a telefont ilyen áron :Y

Mondom de mondom!!

(#11070) Dawee


Dawee
tag

Felraktam én is az 1.8-at, a telefonélesztés végre elviselhető mértékű lett, ezen kívül egyenlőre még nem vettem észre mást 1.7-hez képest. A fenti mount és lagg problémákkal nem találkoztam, legalábbis még :)

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#11071) nk69 válasza medvetalp78 (#11068) üzenetére


nk69
tag

Nekem tuti!! igaz telefonalok jatszom sokat fotozok ennyi nem tudok igazagol rosszat mondani de........htc-röl váltottam azt egy kicsit sajnalom....

(#11072) medvetalp78 válasza nk69 (#11071) üzenetére


medvetalp78
tag

Nekem is volt 2 htc- desire- sima meg egy desire z jók voltak azok is erre meg kiváncsi voltam milyen...de most szervizbe van...

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11073) Tutu7030 válasza medvetalp78 (#11068) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nekem azon kívül nincs vele bajom, hogy kicsit halk a hangszórója, így csak jobb fülre véve tanácsos használnom.
(~2 hete volt egy középfülgyulladásom, utóhatásként még sántítok a bal fülemre) :O :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#11074) medvetalp78 válasza Tutu7030 (#11073) üzenetére


medvetalp78
tag

Ajánlom rá a kövi rózsát.... jobb mint bár milyen gyógyszer...(azok is ebből a növényből van) Jövő hétre lesz kész érdekel milyen lesz... :R

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11075) Eli577


Eli577
senior tag

Nekem jól működik a telefon. Szerintem ár/érték arányban ez a legjobb választás jelenleg. Ami konkurencia az SGS2, annak is megvannak a maga bajai. A másik az a Sensation, annak elég sok hibájáról számolnak be a felhasználók. Arról nem is beszélve, hogy 30-40 ezerrel drágább mind a kettő.

Más: a 3D-ben nekem egyedül az nem tetszik, hogy vastag, legalábbis a konkurenciához képest, mondjuk pont ettől egy kicsit férfiasabb készülék is. :D

(#11076) nk69 válasza medvetalp78 (#11072) üzenetére


nk69
tag

Desi z!!!! u de jo de szerettem volna olyat!! hál isten nekem 1 percet sem volt szervizben!!!

(#11077) medvetalp78 válasza nk69 (#11076) üzenetére


medvetalp78
tag

Jó teló volt csak nagyon nehéz volt ..nyáron nem előnyös... :K :K

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#11078) Rotate válasza medvetalp78 (#11077) üzenetére


Rotate
veterán

és vastag, és könnyen kilazult a zsanérja... szemeztem vele én is, de aztán túl problémásnak tűnt...

(#11079) Weah válasza kun0203 (#11047) üzenetére


Weah
csendes tag

mi a neve ennek a naptár app-nek, h tudjam használni a kezdőképernyőn?

(#11080) -Solarion-


-Solarion-
csendes tag

Üdv. mindenkinek, az lenne a kérdésem hogy a 2X-hez van-e működő JIG kábel mert a haverom Galaxy-hoz használt kábele nos az nem jó.Mert még ugyan nem szorulok rá,de ez nélkül nem merek ROM-ot cserélni. És lenne még egy kérdésem, a be linkelt ROM-ok teljesen megbízhatóak, vagy csak úgy találta valaki a neten? Mert ugyanis a megbízhatóság elsődleges, mert nekem kell a telefonon egyéb üzleti dolgokat is csinálnom,és tartok egy adathalásztól.

Gondolom midenki észre vette, hogy ez az első androidos telefonom.

Válaszotokat előre is köszönöm. Egy lelkes újonc.

[ Szerkesztve ]

(#11081) tothl válasza -Solarion- (#11080) üzenetére


tothl
addikt

A 2X -hez nem kell JIG kábel.
Nincs olyan sok ROM, amiket ide linkelgetünk gyakorlatilag azok vannak a többi szóra sem érdemes....

Ja és meguntam a Swiftextreme szarságait bár vannak benne lehetőségek...és föltettem a Topogigi 1.8 -at, majd beszámolok, eddig hibátlan...(1 órája LOL) :)

(#11082) wolruf válasza tothl (#11081) üzenetére


wolruf
őstag

Ez aztán a tartósteszt :)))
Majd várjuk a tapasztalatokat :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11083) tothl válasza wolruf (#11082) üzenetére


tothl
addikt

hát igen mit mondjak, belehúztam... :)

A swiftextreme amúgy V20e -k között a leggyorsabb volt, annyi bajom volt vele, hogy képek videók felvételekor, csatolásakor hajlamos volt irgalmatlanul belassulni, csak ha lelövögettem a kérdéses taskokat, akkor gyorsult fel (persze lehet, hogy csak én használtam valami appot amit nem szeretett). Tegnap pont olyan helyen voltam, ahol intenzíven használtam ezeket és eléggé felidegesített.

A Topogigi 1.8 idáig messze a leggyorsabb ROM ami a telón volt, ha elkezdem használni rendesen, meglátjuk mennyire marad stabil.

[ Szerkesztve ]

(#11084) ntomka válasza tothl (#11083) üzenetére


ntomka
nagyúr

Azért én szoktam csiszolni az init.d scriptjein. :)

ツ Headphones on - World off

(#11085) tamasgal


tamasgal
senior tag

Erről a tokról mi a véleményetek? Használ valaki ilyet? Milyen minőségü, illeszkedik rendesen?

Köszönöm

(#11086) wolruf válasza tamasgal (#11085) üzenetére


wolruf
őstag

Én ezt használom. Szerintem jó, bár ugye az elejét nem védi. A kitámasztó műanyag, de még nem volt vele bajom. Vastagabb, jóval nehezebb lesz tőle a telefon (nekem ez előny), jobb a fogása is. A felső akasztórész tudja nyomni a fület beszélgetés közben, de már hozzászoktam, hogy hogy fogjam :)
Sok le/felszedéstől picit nyekereg a felső része, de csak akkor, ha direkt nyomorgatom :)
Nekem bevált, occsóé' vettem.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11087) KonzolKartel

Letölthető Paul GR3-ja. V20i alapú ginger.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#11088) wolruf válasza KonzolKartel (#11087) üzenetére


wolruf
őstag

Honnanhonnan? :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11089) tamasgal válasza wolruf (#11086) üzenetére


tamasgal
senior tag

Köszönöm, szerinteb bele ugrok, nem egy nagy összeg!

(#11090) -Solarion-


-Solarion-
csendes tag

Üdv. a Super One Click.zip (2.1.1 Finally Fixed) lejött de úgy néz ki hogy XP-vel nem működik.Tudna valaki segíteni?

(#11091) cozyka83


cozyka83
tag

Na srácok, ez a topogigi rom nálam nem remekel egyáltalán :(. Elindítanám a böngészőt, és sajnos azt kell észrevennem, hogy laggol az egész. Oké, rámegyek task killerre, és látom...54 SZABAD MB! Ilyen még sose volt, akkor se ha extrémül használtam. 100 alá sose ment. Oké, nyomtam egy task killert, és 174 szabad memória. WTF? Ez még mindig baromi kevés, mert v10d-vel 210 volt a szabad. Egyébként más probléma nincs vele. Most szerintem kipróbálom a DJDroid-ot, aztán a CM7-et.

LG Optimus 2X

(#11092) madpayne


madpayne
csendes tag

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste!

Hivatalos információ szerint a P990-es 2.3 verziószámú android operációs rendszer október második felére várható. A megjelenés időpontja azonban változhat. Szíves megértését köszönjük.

További információért készülékeinkről, szolgáltatásainkról forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz a 06 40 54 54 54-es telefonszámon (H-P: 8-20, SZ: 9-17).

Tisztelettel:
LGE Ügyfélszolgálat

A tudás bűn, de én ártatlan vagyok!

(#11093) ntomka válasza cozyka83 (#11091) üzenetére


ntomka
nagyúr

Akkor majd számolj be azokkal mire jutottál. :)

(#11092) madpayne: Szerintem ez valami automata válasz volt.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#11094) cozyka83 válasza ntomka (#11093) üzenetére


cozyka83
tag

Yes, sir!:D

LG Optimus 2X

(#11095) madpayne válasza ntomka (#11093) üzenetére


madpayne
csendes tag

Az tuti mert azt is kérdeztem hogy mi az oka annak hogy még nincs GB, de erre elfelejtettek válaszolni...

A tudás bűn, de én ártatlan vagyok!

(#11096) Balázs1986 válasza -Solarion- (#11080) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia!

A legújabb gyári rom stabil, valamint vannak szintén annak nevezhető custom-ok is. Megbízható forrásból szoktuk szedni a custom-okat (én legalábbis biztosan :D ), illetve, általában utána is olvasunk a mögötte levő hozzászólásoknak is, mielőtt leszedjük. Ajánlani meg nyilván csak saját teszt után.
Az adathalászat kérdése nem igazán függ a rom-tól, mivel ezt a módszert user szokásokra / hiszékenységre építik. Egyébként ugyanaz a szitu, mint az asztali op.rendszernél, ha csak bekapcsolod és nem engeded ki hálózatra, nem tudják ellopni a dolgaidat sem, csak ha fizikailag is a gépnél vannak. Amit esetleg meg tudsz tenni, ha már mondjuk megnyitottál egy olyan oldalt, ami valami piszkot rakott a telefonra, az az, hogy böngészés után mindig törlöd a böngészési adatokat (pl. Dolphin HD böngésző automatikusan fel is ajánlja minden kilépéskor), no meg persze kikapcsolod a Beállítások / Vezeték nélküli beállítások / Mobilhálózatok menüben az "Adatkapcsolat engedélyezése" menüpontot (persze, ha wifi hálózaton dolgozol, akkor ez nem sokat ér, olyankor a wifi-t kell kilőni).
Vannak tűzfal alkalmazások is, de még nem próbálgattam, azokról semmit sem tudok mondani.

Valamint, van gyárilag VPN lehetőség is :)

[ Szerkesztve ]

(#11097) -Solarion- válasza Balázs1986 (#11096) üzenetére


-Solarion-
csendes tag

Akkor azt hiszem meg találtam az emberem :-).Te vagy az első aki beszédesebb a fórumokon.Ha ráérsz kérdezgetnék néhány teknikai dolgot,mert ugyanis ma szeretnék végére járni,mert holnap mennem kell németbe 1 hónapra megint.

(#11098) Balázs1986 válasza -Solarion- (#11097) üzenetére


Balázs1986
addikt

Vagy csak más most épp nem ér rá :D
Rendben, amire tudok, válaszolok :)
Akár privátban nyugodtan tedd fel a kérdéseket, ne itt legyen a sok off :D

(#11099) KonzolKartel válasza wolruf (#11088) üzenetére

Innen szedhető a V20i custom rom

szerk.:

Először a core-t kell leszedni, és utána mehet rá csak a custom cucc.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#11100) cozyka83 válasza KonzolKartel (#11099) üzenetére


cozyka83
tag

Ha valaki feltette, mondjon majd róla véleményt:D

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.