Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45301) Leones


Leones
csendes tag

Budapesten használható, gyári aksi eladó valakinek, esetleg?? :DDD
PM pls.

Nokia 2630 - LG GD330 - LG GS290 - LG Optimus 2X - Xiaomi MI 4C - Allview P4 Life - Iphone SE

(#45302) ntomka válasza Leones (#45301) üzenetére


ntomka
nagyúr

Budapesten használható? Az hogy? Kimész Bp-ről és nem ad le áramot? :D

ツ Headphones on - World off

(#45303) MrChris


MrChris
nagyúr

Gyári szoft van fent és lenne egy kérdésem, a Beállítások/Alkalmazásokban a progiknál van olyan hogy "Áthelyezés Készülékre", vagy "Áthelyezés Telefonra", vagy szürke és semmit sem lehet. Melyik mit jelent? Melyik milyen memóriára vonatkozik?

(#45304) Klon válasza ntomka (#45302) üzenetére


Klon
aktív tag

Ennyit jelent egy rossz helyre rakott vessző :D

(#45305) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Lenne egy kis problémám , Segítséget szeretnék kérni.

Ha a telefonom nem forgatja a kijelzőt ahogy a telefont döntöd akkor mi lehet a baja?

hiába van bekapcsolva az automatikus elforgatás, nem forog . másik rendszerrel sem volt jó. ( Lehet az esések alatt valami tönkre ment benne )

Itt egy videó Vagy ezen a VIDEON ez HD , hol lehet látni benne ami érzékeli a telefon döntögetését?? Csak mert van még egy ilyen teló itthon és lehet ki lehetne cserélni házilag is a rossz alkatrészt.

Remélem tudtok segíteni !

Köszi előre is!!

üdv : Kornél

[ Szerkesztve ]

(#45306) denes04

Hali,Valaki segitsen légyszi :((((
A telomon gyári 4.0.4 van és nagyon lassu szaggat stb..szeretném valahogy visszarakni a 2.3 at de nem tudom hogy álljak neki.Régen csináltam már ijet

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#45307) lenrok


lenrok
tag

Üdv

2 éve használom telefonomat gyári 4.0.4-el és most jutottam el oda, hogy olyan lassú hogy fájdalom.

Milyen romot érdemes fel tenni? "Tonyp cm10.1-build05" esetleg ezt? honnan tudom letölteni mert minden hol minden link döglött...

Meg hol találok valami le írást a rom cseréről ami AIO val történik? (legtöbb leírás baromi régi amit találok)

(#45308) Kloss válasza lenrok (#45307) üzenetére


Kloss
őstag

(#45309) lenrok válasza Mrdevil (#45277) üzenetére


lenrok
tag

Üdv ugyan ebben a cipőben járok te hogy oldottad meg?

(#45310) lenrok


lenrok
tag

rajta van a gyökérkönyvtárban cwm zip-ben (rom manager clockworkmod 5.x.x.x ezt írja szóval ezzel nem bírom fel tenni)
próbálom a gyári recovery-ből nyomóm a hangerő le meg bekapcs gombot egyesszere és csak gyári visszaállitást csinál....:@

Hogy bíróm akkor fel tenni azt a clockworkmodt?

(#45311) lenrok


lenrok
tag

el jutottam odáig hogy meg van rootolva meg cwm is megy meg fent van, fel raktam a romot, 4 másodperc alat végig szaladt és most be indul német szöveg van "leider wurde der prozess com.android.phone beendet"
csináltam blackupot azt is mikor vissze teszem úgyan ezt irja ilyenkor mi van?

(#45312) lenrok


lenrok
tag

Sikerült megoldanom hogy működjön a telefon. Most gyári 4.0.4 van rajta.
Root meg cwm van fent eddig, hogy tudom rá tenni a ROM-ot? (mert nekem csak 2 másotperc alat végig szaladt és nem működik a telefon vele)
valaki valami magyar le írást tudna javasolni vagy le irná hogy is kell?

(#45313) Kloss válasza lenrok (#45312) üzenetére


Kloss
őstag

Itt keress vissza, szerintem van leírás. Az aio toolkit baromi egyszerű, azzal mindent meg tudsz csinálni. Kb 5 perc és kész.

(#45314) lenrok


lenrok
tag

Üdv
Sikerült mindent megoldanom!
Milyen ROMot ajánlotok?
Toyp CM10.1 build 05 vagy Tonyp CM10.2 "TheRom" build 26 vagy valami mást?
feltettem ezt Toyp CM10.1 build 05 ROMot nem az igazi valahogy esetleg van valami jó kis ROM amit hosszútávon lehetne használni?

(#45315) Balázs1986 válasza lenrok (#45314) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nálam a 10.1 old bl volt a jó, többeknek a new bl verzió.
Mikor húgomnak adtam a telót, neki feltettem a 10.2-est, de annyira sokat vacakolt, hogy mondta, hogy inkább gyárit tegyek, mert ettől annyira elment a kedve, hogy ha régebbi működőt teszek fel se kell neki :D
Szóval gondolom, nem változott az a felállás az elmúlt évben sem, hogy ki kell próbálni mindent, amit úgy érzel, hogy tetszene, mert telefononként eltérő a viselkedés. Aztán még nem is beszéltünk a felhasználói dolgokról, amik szintén befolyásolják az alaprendszer működését az adott készüléken.

Kloss: Látom, te is visszajársz nosztalgiázni :)

[ Szerkesztve ]

(#45316) Kloss válasza Balázs1986 (#45315) üzenetére


Kloss
őstag

Hát igen, az idő megszépítette az emlékeket :D

Erre a telefonra tényleg igaz, hogy próbálgatni kell, nincs olyan, hogy egy rom mindenkinek jól működik.

(#45317) david_97 válasza Balázs1986 (#45315) üzenetére


david_97
senior tag

Néha még én is be-benézek (asszonykám miatt)
Ti mire váltottatok? :))

(#45318) Balázs1986 válasza david_97 (#45317) üzenetére


Balázs1986
addikt

Én G-re, majd G3-ra (jelenleg is ez van). Szóval márkánál maradtam, eddig nem bántam meg :)

Kloss: Az biztos :D

(#45319) david_97 válasza Balázs1986 (#45318) üzenetére


david_97
senior tag

Én is maradtam, G2 :D

(#45320) robi12ster


robi12ster
tag

Sziasztok. Nem tudom foglalkozik e valaki ezzel a telefonnal, de szretnék tanácsot kérni. Eladásra kerül a telefonom, és szeretném gyárira visszaállítani.Meg mostanában minden rom nagyon belassul rajta, egy fél óra után. Mivel csináljam, hogy? Az a baj, hogy linux van a gépemen és nem szeretnék felrakni egy windows-t, e miatt.

[ Szerkesztve ]

(#45321) Kloss válasza robi12ster (#45320) üzenetére


Kloss
őstag

Optimus Toolkit 6 létezik linux verzióban is. Azzal egy gyári kdz romot fel tudsz telepíteni.

(#45322) robi12ster válasza Kloss (#45321) üzenetére


robi12ster
tag

Igen. Már próbálltam, de a terminálban elindítom, és olyan mintha állandóan egymás után indítaná a script -et.

(#45323) Kloss válasza robi12ster (#45322) üzenetére


Kloss
őstag

Sajnos nem tudok segíteni, mert nem használok Linuxot. Esetleg valaki Windowsos gépén telepíts, akkor nem kell neked felrakni Windowst.

(#45324) robi12ster válasza Kloss (#45323) üzenetére


robi12ster
tag

:Timeout error is occured
:error!
Ezt nem tudod mért írja ki?
Driver feltelepítve, minden úgy van ahogy lennie kell. win 10 alatt.

(#45325) Kloss válasza robi12ster (#45324) üzenetére


Kloss
őstag

Az eszközkezelőben nincs ismeretlen adb eszköz amikor rádugod nvflash módban?
Win 10-es tableten nálam működött. De az egyik nvflash-es romnál vagy ötször kellett elindítanom, mert nem látta a telefont. Pedig előtte már telepítettem másik romot.

(#45326) robi12ster válasza Kloss (#45325) üzenetére


robi12ster
tag

Minden ok. Az adb drivert felismerte, sikerült is ujrarakni. Az apx drivert nem engedte felrakni, de az az nvflashez nem kellet. Anyiban nem tusz meg segíteni, hogy mék a jobb gyári rom, és basebond?

(#45327) Kloss válasza robi12ster (#45326) üzenetére


Kloss
őstag

Gyáriból szerintem az utolsó Gingerbread rom volt jó, ICS alapúak lassúak, HDMI kimenet nem jó, stb.
Baseband esetén próbálgatni kell. Xda-n olvastam, hogy amelyik telónak az akksija alatt "Made in Korea" szerepel, az nagy valószínűséggel kapott a koreai SU660-as modell alkatrészeiből. Az enyém ilyen, nálam egy SU660-as baseband bevált. Sokkal jobb lett a hangminőség, akku idő is javult kissé.

(#45328) robi12ster válasza Kloss (#45327) üzenetére


robi12ster
tag

Honnan tudom leszedni az utolsó gb -t? Mert az xda-n már sok link halott.

(#45329) Kloss válasza robi12ster (#45328) üzenetére


Kloss
őstag

Feltolom megára pár perc múlva, ha végeztem egy letöltéssel.

Rendben :)

[ Szerkesztve ]

(#45330) robi12ster válasza Kloss (#45329) üzenetére


robi12ster
tag

Már meg is találtam. Köszi mindent.

(#45331) robi12ster válasza robi12ster (#45330) üzenetére


robi12ster
tag

Bocsi, de fel tudnád mégis rakni, mert amit leszedtem, lehet régebbi, mert nagyon lassu. Hátha neked ujjab van. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#45332) Kloss válasza robi12ster (#45331) üzenetére


Kloss
őstag

V20s

!-32KEKc_KnTVenU1MXPnmw

(#45333) robi12ster válasza Kloss (#45332) üzenetére


robi12ster
tag

Bocs, de lagalbb ötször róblltam leszedni, de 100% utn nem tudok vele mit kezdeni.

(#45334) Kloss válasza robi12ster (#45333) üzenetére


Kloss
őstag

Ha jól értem, nem tudod letölteni? Akkor este felteszem dropboxra.

(#45335) Kloss válasza Kloss (#45334) üzenetére


Kloss
őstag

Csak most tudtam feltölteni:
V20s_AP
V20s_CP

(#45336) robi12ster válasza Kloss (#45335) üzenetére


robi12ster
tag

Megvan. Közben leszedtem egy V30a -t, ami állítólag frisseb, kipróbálom azt is. Te mék basebandot használtad? Az én telom is koreai, és kipróbálltam egyet, de az csak lelassította. Az v30a, és a v20s -hoz más kell?

[ Szerkesztve ]

(#45337) Kloss válasza robi12ster (#45336) üzenetére


Kloss
őstag

A v30a frissebb, de elég gáz. Az már ICS alapokon nyugszik. Szó szerint, mert elég lassú :)
Basebandból a 0420-at használtam, nekem bevált. De mint írtam, próbálgatni kell.
Hogy más kell-e? Nem emlékszem :B , szerintem nem kell más.

(#45338) komono


komono
csendes tag

Sziasztok!
az lenne a problémám hogy amikor mozgatom az adatokat akkor csak nagyon keveset visz át a külső sd kártyára a többi "bent" marad ,ami csak 8 gb-os.(-> elfogy a hely. De van amelyiknél teljesen átviszi az adatokat. Amiknél nem viszi át azok a nagyobb programok mint a fifa 15, real racing 3, asphalt 8.....,de a másik telefonomon átvitte kérdezés nélkül)
Nézegettem már és találtam link2sd meg az xpose-t, de nem tudtam megoldani.( Azt tudom, hogy a kit kat óta van, de biztos valahogy meg lehet oldani.)
Tudnátok segíteni?
Vagy esetleg telepítsek fel másik rom-ot?(ha igen akkor milyet?)
Hogy lehet átírni az értesítő sávot?(mert nincs benne a vaku bekapcsoló gomb funkció benne)
(Egy lg spirit h440n-em van.)

[ Szerkesztve ]

(#45339) robi12ster válasza Kloss (#45337) üzenetére


robi12ster
tag

Tegnap elejtettem a telom, ősszetört a kijelzője. Eladnám valakinek, akinek megéri kicserélni.

(#45340) Kloss válasza robi12ster (#45339) üzenetére


Kloss
őstag

Bakker :Y

(#45341) robi12ster válasza Kloss (#45340) üzenetére


robi12ster
tag

most is arrol írok, ugyhogy minden ok vele. csak betonmérgezést kapott.

(#45342) robi12ster válasza robi12ster (#45341) üzenetére


robi12ster
tag

vagy esetleg valakinek egy használt kijelzője? sajnálom kidobni.

(#45343) Kloss válasza robi12ster (#45341) üzenetére


Kloss
őstag

Az enyémen "bugyi" volt, ami körben védte a telefont. Igaz vastagabb lett tőle, de nyugodtabb voltam.
A mostani telefonomon edzett üveg is van, egyszer az is lecsusszant egy ferde felületről, de szerencsére csak az edzett üveg tört el, tette a dolgát.

(#45344) ntomka válasza robi12ster (#45339) üzenetére


ntomka
nagyúr

Azt hittem ez a telefon elpusztíthatatlan. Egyszer betonra, egyszer aszfaltra esett, nem is kicsit. Azóta is használom benne a céges kártyámmal. :D

ツ Headphones on - World off

(#45345) robi12ster válasza ntomka (#45344) üzenetére


robi12ster
tag

Amig lehet használom én is csak törött kijelzővel. Szerintem az volt a baj, hogy pont lapjára esett. Enyire bepókhálósodott telefont még nem láttam.

(#45346) Kloss válasza ntomka (#45344) üzenetére


Kloss
őstag

Az enyém is pattogott egyszer a betonon, utána vettem rá a gumi hátlapot és egy új keretet. Semmi baja nem lett, leszámítva a keret sérüléseit. De a keretet végülis nem cseréltem ki.

(#45347) robi12ster válasza Kloss (#45346) üzenetére


robi12ster
tag

Sikerült rendelnem ebay ről. 29. ére meg is jön. Egy kérdés még, hogy a hdmi a v30a -n, megy? Meg a v20s mindenen ujraindul.

[ Szerkesztve ]

(#45348) Kloss válasza robi12ster (#45347) üzenetére


Kloss
őstag

Az ICS alapú romokon nem jó a HDMI. V20s nem jó? Ez érdekes, majd megnézem milyen rom van még nekem.

(#45349) robi12ster válasza Kloss (#45348) üzenetére


robi12ster
tag

tán az ics még gyorsabb volt. megpróbálom ujra rakni hátha jó lesz.

(#45350) robi12ster válasza robi12ster (#45349) üzenetére


robi12ster
tag

és a cm7 -esek?

(#45351) robi12ster válasza robi12ster (#45350) üzenetére


robi12ster
tag

Itt lesz a megoldás: [link]

ICS:

---OptiX ( [link])
-It's stable and fast.
-Good battery life.
-Camera works great and HDMI rotation is correct.

JB:

---JellyCream ([link])
-It's stable and let's say fast
-Ok battery life
-Camera works great and HDMI rotation is correct.

(#45352) Kloss válasza robi12ster (#45351) üzenetére


Kloss
őstag

Igen emlékszem már, az ICS alapú romokban rossz volt a kamera színkezelése és a HDMI elforgatva ment csak.
Ezeket nem ismerem, ekkor már kiszálltam ebből a telefonból. :)
Nekem Stefan Gündhör (remélem jól írom a nevét) romjai jöttek be a legjobban.

(#45353) MrChris


MrChris
nagyúr

Már vagy 5 éve nyúzom ezt a telót, párszor majdnem a földhöz csaptam, de csak megkegyelmeztem neki, az akksi kivétel mindig átsegítette a hihetetlen mértékű lassulásokon és fagyásokon.
Most viszont ez sem segít, mert egy felhőben megosztott excel táblázatot kéne naponta többször megnéznem és a Google Táblázatok appot ami kell hozzá nem telepíthetem mert hogy elavult a teló. Van másik progi amivel meg lehet nézni az ilyen meghívásos táblázatot, dokumentumot?

(#45354) Rainman05


Rainman05
tag

Nincs meg valakinek a back_to_ext3.zip program? Nem találom már sehol sajna. FR18 romhoz kellene mert telo elvileg ex4.

(#45355) kun0203 válasza Rainman05 (#45354) üzenetére


kun0203
tag

Szerintem ez lesz az: [link]

(#45356) Rainman05 válasza kun0203 (#45355) üzenetére


Rainman05
tag

Köszönöm megnézem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.