Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10101) ntomka válasza ntomka (#10093) üzenetére


ntomka
nagyúr

Úgy tűnik rájöttem: az utf8-as id3 tageket nem komálja. :)

ツ Headphones on - World off

(#10102) cozyka83 válasza cozyka83 (#10094) üzenetére


cozyka83
tag

Erre a kérdésre valaki tudna választ adni? :O

LG Optimus 2X

(#10103) Rotate válasza cozyka83 (#10102) üzenetére


Rotate
veterán

szerinted hagyd a francba a ROM Managert :)

elsőben elvileg van leírás CWM telepítéséhez :)

usb-t bedugod, usb hibakereső mód bekapcs, ezt letöltöd, kitömöríted, és attól függően, hogy a külső sd-t vagy a belső sd-t akarod használni, elinditod a gépen vagy az install-ext-clockworkmod-windows.bat vagy az install-int-clockworkmod-windows.bat fájlt, lefut és örülsz :)

kb ennyi :)

(#10104) ntomka


ntomka
nagyúr

Jó teló ez, kezdem megszeretni. Ha feléledne hozzá a közösség idővel akkor kiemelkedő ár/érték arányú lehetne.

ツ Headphones on - World off

(#10105) Rotate válasza ntomka (#10104) üzenetére


Rotate
veterán

és tudod végül hogy fogsz dönteni?

(#10106) cozyka83 válasza Rotate (#10103) üzenetére


cozyka83
tag

Szóval, elindítottam az ext-et, de a telefon semmi sem történt, de a gépen se. Szóval most akkor mi is van? :/

LG Optimus 2X

(#10107) Rotate válasza cozyka83 (#10106) üzenetére


Rotate
veterán

nem villant fel pár pillanatra fekete ablak a gépen?

(#10108) cozyka83 válasza Rotate (#10107) üzenetére


cozyka83
tag

de, aztán amikor végzett, akkor eltűnt :DDD

LG Optimus 2X

(#10109) Eli577 válasza cozyka83 (#10108) üzenetére


Eli577
senior tag

Ennyi. Most indítsd a telefont úgy, hogy a bekapcsológomb mellé a hangerő lefele gombot is nyomod. És voilá! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10110) Rotate válasza cozyka83 (#10108) üzenetére


Rotate
veterán

Meg lettem előzve :) jól mondja a kolléga, innentől fenn a CWM :) csak be kell lépni, és csinálhatod vele ami jól esik :D

(#10111) Eli577 válasza Rotate (#10110) üzenetére


Eli577
senior tag

Bocs, nem szándékoztam learatni a babért, csak már írhatnékom volt. :D

(#10112) cozyka83 válasza Eli577 (#10109) üzenetére


cozyka83
tag

Á, köszi. Minden jó:D

LG Optimus 2X

(#10113) ntomka válasza Rotate (#10105) üzenetére


ntomka
nagyúr

Hajlok rá, hogy megvegyem, de még alszok rá. Nem hajt a tatár szerencsére. :)

ツ Headphones on - World off

(#10114) Rotate válasza Eli577 (#10111) üzenetére


Rotate
veterán

nincs gond, lényeg hogy megy neki :D

(#10115) tgmisu


tgmisu
csendes tag

Eléggé bejön ez a cucc bár nem tudom megérne-e 45-öt használtan.
:(

They all deserved to die.

(#10116) bostone válasza tgmisu (#10115) üzenetére


bostone
addikt

Baráti árat találtál szerintem.

(#10117) phonefan


phonefan
tag

Naszóval, Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy mit vegyek szerintetek Lg Optimus 2x-et vagy Samu Galaxy s Plus-t. Most egy SE x10-em van. Szívesen venném én az Optimus 2x-et, de elvileg nagyon sok a probléma vele, és tudom h az 1. hsz-ben leírtárok h mivel lehet ezeket megoldani, de azért ez elég vicces hogy egy ilyen kaliberű telefonnál ilyen problémákat toldozgatással-foltozgatással lehet csak megoldani...
Szívesen fogadom a tippjeiteket, és előre is köszönöm mindenkinek!

„Szeretném a látványból a lehető legkevesebbet mutatni, úgy, hogy az a lehető legtöbbet jelentse.”

(#10118) Rotate válasza bostone (#10116) üzenetére


Rotate
veterán

túlságosan is baráti... ott szerintem valami nem stimmel...

(#10119) Rotate válasza phonefan (#10117) üzenetére


Rotate
veterán

Ha tudod, hogy munka van vele, de nem akarsz vele dolgozni, akkor végülis mi a kérdés? :D

(#10120) tgmisu válasza Rotate (#10118) üzenetére


tgmisu
csendes tag

Értem. Akkor majd körülnézek máshol :DD

They all deserved to die.

(#10121) cozyka83


cozyka83
tag

Feltelepítettem ezt a témát: [link] a telefon nem tud bekapcsolni, folyton reboot-ot tol, próbáltam újraflashelni, nem megy a flash üzemmódba, nem tudom adattárba tenni, hogy új témát tegyek fel, szóval semmit se tudok tenni. Kérlek segítsetek, mert nagyon kétségbe vagyok esve :W :W :W :W

LG Optimus 2X

(#10122) Rotate válasza cozyka83 (#10121) üzenetére


Rotate
veterán

a jó öreg bootloop :( nem tudom mi okozta a problémát, azt írták, hogy Modaco-s Rom-ra ajánlják, nem tudom mire raktad...

elvesznek az adataid, de Smartflashel rakj fel egy gyári romot, és el fog indulni a telefon :) óvatosan kell moddolgatni :)

(#10123) cozyka83 válasza Rotate (#10122) üzenetére


cozyka83
tag

v10dére. smarthflash meg nem működik, de most komolyan...

SZERK: jó lett.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2X

(#10124) Rotate válasza cozyka83 (#10123) üzenetére


Rotate
veterán

hh nem működik? olyan nincs... csináltál már Smartflashelést ezelőtt?

Szerk: Na azért :D

ne félj, nem lehet úgy betéglázni, hogy ne lehessen visszahozni :) esetleg téglával :D:D

[ Szerkesztve ]

(#10125) Eli577 válasza cozyka83 (#10123) üzenetére


Eli577
senior tag

Én amúgy próbáltam ezt a témát, amikor még FEAR Ed. Rom volt fent, de nem nagyon jött be, úgyhogy le is szedtem.

Cozyka: Nem kell rögtön szétparázni magad, itt vagyunk és segítünk, ha kell. :D

(#10126) ntomka


ntomka
nagyúr

Nektek működik a zeneszámléptetés erre a telefon oldalát való érintésre? Akárhogy piszkálom nem léptet.

ツ Headphones on - World off

(#10127) Rotate válasza ntomka (#10126) üzenetére


Rotate
veterán

és a beállításokban be van kapcsolva ez a funkció? :)

(#10128) ntomka válasza Rotate (#10127) üzenetére


ntomka
nagyúr

Természetesen, ott bukkantam rá, hogy egyáltalán tud ilyet a telefon.

ツ Headphones on - World off

(#10129) Rotate válasza ntomka (#10128) üzenetére


Rotate
veterán

nem tudom, nekem működött... most mondjuk nincs zene a telefonon, szal nem tudom megnézni, de egyszer már működött...

hogy nyitottad meg a zenét? van egyáltalán hova lépnie? pl playlistben van? vagy csak egymagában? mert akkor amúgysem tudod továbbléptetni... jobb ötletem sajnos nincs...

(#10130) Pumba3 válasza ntomka (#10128) üzenetére


Pumba3
tag

Úgy próbáltad, hogy 2 pöck, egymás után, gyorsan?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#10131) ntomka válasza Pumba3 (#10130) üzenetére


ntomka
nagyúr

Sehogy nem adja, akárhogy simogatom vagy püfölöm.

ツ Headphones on - World off

(#10132) Balázs1986 válasza ntomka (#10131) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia!

Annak a funkciónak nem sok értelme van, sajnos. Szerintem nem jól próbálod, de nyugi, nem benned van a hiba, hanem a funkció kiötlőjében. Ugyanis:
Pontosan 2 darab esetben működik a pöckölésre váltás (legalábbis én így tapasztalom v10d alatt):
- (gyári) zenelejátszó éppen teljes képernyőn fut (kezdőképernyőn widget már nem jó neki);
- billentyűzár alatt, de ebben az esetben is CSAK akkor, ha a zár úgy lett bekapcsolva, hogy a (gyári) zenelejátszó alatta az aktív ablak, ÉS nincs kikapcsolva a képernyő (azaz a feloldóképernyőt látod). Viszont ilyenkor meg ott van a feloldóképernyő tetején a lehúzható kis "roló" a számváltó gombokkal, úgyhogy itt sincs értelme.
Ezt nem igazán jól találták ki. Gondolom, az volt a cél, hogy véletlen rázkódásra ne váltson. Rossz ötlet volt. Sajna ez ilyen.
(Ha a fenti esetekben sem vált, akkor nem tudom...lényeg, hogy pontosan a felső sarkára nyomj kettőt, akkor fogja fel rendesen...pont, mint sms írásnál, a kurzormozgatással).

Másik, hasonló idióta elgondolás az ébresztőóra "szundi" módja, ill. hívásnémítás. A Nokián imádtam, hogy telefon lefordítással lehetett szundiztatni, vagy hívást némítani. 2X-nél ezek csak akkor működnek, ha a rezgő mód ki van kapcsolva. Ki érti ezt :F :(

Látom, nem csak a "Milyen fejhallgatót" topic-ban vagy aktív :D

[ Szerkesztve ]

(#10133) ntomka válasza Balázs1986 (#10132) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez bejött, tényleg így működik. Sajnos, és ez tényleg értelmetlen így. :( Pedig hasznos lenne, nem kéne folyton a kijelzőt éleszteni hozzá.

Nem hát. :)

ツ Headphones on - World off

(#10134) Balázs1986 válasza ntomka (#10133) üzenetére


Balázs1986
addikt

Mondanám, hogy "hátha majd javítják", de úgyse. Ez inkább ilyen csajhülyítő fícsör :D
Amúgy, a HD668B egész tűrhetően szól vele, ezen majdnem meg is lepődtem.
De azért várom a végleges, hangzást is javító voodoo sound-ot :D
Ha supercurio mégsem fejlesztené tovább (nem lepődnék meg) akkor lehet, hogy majd építek valami kis portable erősítőt egy teszt erejéig, vannak neten anyagok :)

Magnat: BSOD? Azt Android alatt akkor látsz, ha galériából lefotózol egy Windows kékhalált :D Bocs, de ezt muszáj volt :)

(#10135) Rotate válasza Balázs1986 (#10134) üzenetére


Rotate
veterán

itt a B az a Blacket jelöli :) az a szituáció, mikor nem lehet feloldani a telefont, nem éled fel a kijelző :)

(#10136) Balázs1986 válasza Rotate (#10135) üzenetére


Balázs1986
addikt

Váó...pedig még rá is kerestem, hátha van valami megfelelője, ennél fogva nehogy mégis hülyeséget írjak, de bsod-ra nem adta ki, csak így, hogy kiírtad :) Pihentagyúak :D Na majd ha kijön a koreai rendszer ( :DDD ), annak remélhetőleg barna halála lesz, így rá lehet húzni a brown screen of death -et :D
De ha már félig-meddig Linux, miért nem KP? :)

[ Szerkesztve ]

(#10137) Rotate válasza Balázs1986 (#10136) üzenetére


Rotate
veterán

ez nem pont ugyanaz a cucc... ez LG specifikus, csak elnevezték így mert ugye a képernyő fekete, a telefon meg tetszhalott, nem rendszer összeomlásról van szó :)

(#10138) Balázs1986 válasza Rotate (#10137) üzenetére


Balázs1986
addikt

Na azt hiszem, a végére felfogom :)
Szóval a rendszer maga elvileg nem száll el (csak ugye nem látjuk, mit csinál), viszont a perifériák (már ha lehet egy telefonnál ilyenekről beszélni :D szóval kijelző, érintőképernyő, hangszóró...stb.) nem üzemelnek? Érdekes jelenség...valami i/o kezelési hiba lenne? :F

[ Szerkesztve ]

(#10139) Rotate válasza Balázs1986 (#10138) üzenetére


Rotate
veterán

igen valami ilyesmi, felkapcsolni nem tudod a kijelzőt, akkor jön az ötlet, hogy bekapcsolod a telefont mert kikapcsolt, de hoppá be sem lehet kapcsolni, nyomkodod mint a hülye, de semmi, aztán rájösz, hogy ez az a tetszhalott állapot, amikor csak az aksi ki-be segít... :D

(#10140) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Csak most kezdtem el szemezgetni ezzel a telóval meglátva a használt árát egész jó választás lehet.
1 Kérdésem lenne az akkuval kapcsolatban.
Azt tudom hogy a gyári 1500 mAh -es 1 napig bírja.
Utána néztem és találtam 2400 mAh -est [link]
Ilyet próbált már valaki? Ezzel mekkora lehet a készenléti ideje a telefonnak?

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#10141) Rotate válasza Pöttön (#10140) üzenetére


Rotate
veterán

a készenléti ideje a gyárival is 3-4 nap... ha arra gyúrsz, és nem fogsz sokat működni rajta a gyárival sem merül gyorsan...

amúgy, ha megnézed, ehhez olyan bunkó hátlap van már... kérdés mennyi értelme van így...

(#10142) ntomka válasza Balázs1986 (#10134) üzenetére


ntomka
nagyúr

Áh, egy gyártóban sem bízom annyira már, hogy "na majd úgyis javítják". Sosem volt így.

Igen, a 668B-nek fekszik a 2X magas fekvésű hangja. Érdekes, hiába ugyanaz a DAC dolgozik a samuban is, ott szoftveresen lágyra és mélyre van hangolva, ennél pont fordítva, nagyon feszes és magas. A 668B meg ugye mély kiemeléses erősen, eléggé passzol hozzá, munkahelyen (épp most is) ezzel hallgatok zenét. Samunál pl. EQ-znom kell 668B-hez, mert egyszerűen nem bírom annyira brummog vele. Ennél alapon EQ nélkül pont jó. :) Persze a normális voodoo hiányzik róla, de ezzel az apk-s megoldással is jobb sokkal, mint alapból.

Tegnap kipróbáltam Gradoval is. Míg annak a samu jól áll a mélyfekvése miatt (a grado erős magasemeléses), addig az LG-vel nem bírtam pár percnél tovább, annyira harsogtak a magasak.

ツ Headphones on - World off

(#10143) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Sziasztok!

Valami hir a 2.3-ról? ( gyárifüggetlen vagyok)

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#10144) Rotate válasza cassius.clay (#10143) üzenetére


Rotate
veterán

hónap utolsó hetén kérdezz rá újra, addig úgyse lesz nagy változás :)

(#10145) cassius.clay válasza Rotate (#10144) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Oksa, köszi, remélem jön mostmár tényleg...

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#10146) Balázs1986 válasza Rotate (#10139) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ilyennel talán 1x találkoztam sajáton, még v10b alatt (kopp-kopp). Akinek még v10d alatt is előjön, hát nem tudom...lehet, hogy tényleg hw baj lesz, totál igazad van, szervizbe adás a megoldás.

ntomka: Nálam, bár nem vészesen, de maga a 668 is szereti kiemelni a magasat -legalábbis az én fülem így érzi. Igaz, messze nem olyan rendszerről hallgatom, ami alapján el lehetne dönteni, hogy a saját karaktere is ilyen-e (x-fi extreme audio notebook, pár grammos kis csoda, épp annyira jó, hogy kicsit szebben szól, mint az integrált Realtek) :)
Telefonon pedig, gondolom az általad is írt LG magas-kiemelés miatt már tényleg az éppmégelviselem határon van a magasa :) A mélye tényleg kellemes (néha mehetne lentebb még, de bőven jó így is 11ezerért :D ), de a magas lehetne kevesebb. Szóval lényeg, hogy várjuk a voodoo-t :D

(#10147) Ronan968


Ronan968
tag

Szeretném kérni,hogy foglaljátok össze,mit kell tenni a telefonnal,hogy normális legyen!Sajnos nincs időm 10.000 hozzászólást visszaolvasni.

thx elöre is

(#10148) csimpok válasza Ronan968 (#10147) üzenetére


csimpok
aktív tag

Visszavinni és garanciában kicseréltetni egy normálisra... :U

(#10149) Balázs1986 válasza Ronan968 (#10147) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szeretnénk kérni, hogy foglald össze, jelenleg a telefonodban milyen hibát tapasztalsz, mi működik abnormálisan? :)

ntomka: Bocs, az egészet OFF-nak akartam, és soká vettem észre :B

[ Szerkesztve ]

(#10150) Rotate válasza Ronan968 (#10147) üzenetére


Rotate
veterán

elég ha az elsőt elolvasod... amúgy meg ha nem tudjuk mi nem működik jól akkor meg pláne nehéz segíteni, fuss neki újból a kérésnek :)

Balázs1986:
4 hónap alatt 1x jött ki még az elején... v10d óta már másodszor :D vicces, bár még mindig nem olyan gyakori, hogy zavarjon... fél év alatt 3 bármely telefonnal előfordulhat sztem... majd megjön a 2.3 aztán meglátjuk változott-e valamit a helyzet :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.