Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) peter_27 válasza tamasgal (#6985) üzenetére


peter_27
aktív tag

Feltettem én is, de kicsit akad 720p mkv-val, viszont hw-t ír.

Galaxy S10

(#7002) derrik


derrik
őstag

Hali lett 1db ilyen :
http://viewitem.eim.ebay.hu/Black-Soft-Silicone-Rubber-Case-for-LG-P990-Optimus-2X/370505271806/item
feleslegbe !! 300 ft + posta /sporttársi áron/ eladó !!! Vagy kijelzővédő fóliára cserélhető !!!

[ Szerkesztve ]

(#7003) P3TR!CK válasza derrik (#7002) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

utánvéttel el tudod küldeni? ha igen küldj pü-t, megadom a címet. köszi.

(#7004) leslien


leslien
nagyúr

kérdés: feliratos filmet (nem ráégetett) hogy lehet kirakni ha tv-re kötöm hdmi-n :F

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7005) Feci40 válasza tome.jr (#6999) üzenetére


Feci40
tag

Leszedtem , felraktam.
Nekem nem ismerte fel :( :W

(#7006) biglion-lord


biglion-lord
tag

Egész jónak tűnik ez a MIUI. Most pénteken jön ki a hivatalos? Magyarra lehetlesz állítani a hivatalost? Lehet kipróbálnám 1 esélyt adnék még, elég sok oldalúnak tűnik.

(#7007) derrik válasza P3TR!CK (#7003) üzenetére


derrik
őstag

elküldöm......

(#7008) P3TR!CK válasza derrik (#7007) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

ment egy pü.

(#7009) derrik


derrik
őstag

A MIUI kezeli a hdmi portot ??
Honnan tudható meg, hogy megjelent a végleges verza ??

(#7010) Skynet258 válasza derrik (#7009) üzenetére


Skynet258
veterán

Kezeli gond nélkül. Hírek meg a hivatalos oldalon pl, vagy nézed ezt a fórumot.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7011) Skynet258


Skynet258
veterán

Kaptam tippet: fent van az online témakeresőben (MIUI) az alap Sense lock, ugyanaz mint ami alapból van, csak ez angol. :D Így már tényleg csak a front kamera fordítottsága marad mint hiba... :C

Egyébként MIUI link, csak hogy ne mindenki engem keressen privátban... :U

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7012) gyl66 válasza Skynet258 (#7011) üzenetére


gyl66
tag

Köszi!! :C :R

(#7013) borztej


borztej
csendes tag

Amerikában beperelték az lg-t a teló hibái miatt.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7014) suppe válasza borztej (#7013) üzenetére


suppe
tag

igen, már nagyon érett, hogy valahol előbb-utóbb kiborul a bili...

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#7015) Skynet258 válasza borztej (#7013) üzenetére


Skynet258
veterán

Na erről van itt szó, megérdemlik, remélem minél nagyobbat szopnak... csak hogy ne csak a felhasználók éljék át ezt a folyamatot... :D

https://geekpulse.hu

(#7016) derrik válasza Skynet258 (#7011) üzenetére


derrik
őstag

köszi.....
most megint lebuktatom magam :))) akkor kell CWM is ????

(#7017) wape1980


wape1980
csendes tag

Sziasztok!

Csak egy kérdésem lenne és az is nagyon félve... :)

Erre BIN_LGP990AT-00-V10c-NEU-XXX-JUN-22-2011+0 (ha jól gondolom ez ext3!?) felrakhatom a Skynet258 által linkelt MIUI-t? Vagy a MIUI-nak ext4 kell?

Bocs ha nagyon láma a kérdés!! :R
Köszönöm

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#7018) yimm


yimm
aktív tag

Nagyon tutinak tűnik ez a MIUI rom. Már csak arra kéne rájönnöm hogy hogyan lehet németről angolra váltani a nyelvet. Esetleg tudja valaki a megoldást ?

Na közben meg is találtam.

[ Szerkesztve ]

(#7019) fuzzyka


fuzzyka
tag

Nem tudna valaki segíteni a tegnapi kérdésemmel kapcsolatban?? A Gtalk-os probléma lenne!Hiába minden beállítás egyszerűen szarul jeleníti meg a párbeszédet! Nagyon idegesítő h mindig fel kell görgetnem minden kapott üzenet után!! Érdekes h a legújabb v10c után jött elő a hiba de visszaraktam a régit is azzal is szopó!
Ha valaki nem értené akkor mégeccer: Nem úgy jeleníti meg, hogy egy üzenet tőlem és egy a másik féltől hanem felül vannak a másik fél üzenetei alul meg az enyémek és mindig görgetnem kell ha látni akarom h mit irt!

Találkozott már valaki ezzel??

Üdv

(#7020) Skynet258 válasza derrik (#7016) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát, ha csak a zip-et szeretnéd nézegetni, akkor nem kell, ha fel akarod telepíteni, akkor nem árt... :DDD

wape1980: felrakhatod, nem kell ext4 ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7021) wape1980 válasza Skynet258 (#7020) üzenetére


wape1980
csendes tag

Szia!

Köszönöm szépen a választ!!
De ahogy olvasgatom a fórumot (MIUI)....lehet, hogy érdemes lenne még 1-2-3 napot várni vele!!?? :)

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#7022) Skynet258 válasza wape1980 (#7021) üzenetére


Skynet258
veterán

Miért, mit olvastál (és hol)? :)

https://geekpulse.hu

(#7023) Pumba3 válasza wape1980 (#7021) üzenetére


Pumba3
tag

Szerintem semmi baj sincsen vele, nyugodtan mehet fel! :)

Megmondja valaki, hogy hol lehet kikapcsolni a "ragyogó" felület effektet? :D

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#7024) Skynet258 válasza Pumba3 (#7023) üzenetére


Skynet258
veterán

Szerintem sehol...

https://geekpulse.hu

(#7025) GodHeart válasza fuzzyka (#7019) üzenetére


GodHeart
senior tag

az időzóna beállításokkal van a bibi.. állítsd be neki rendesen, mert nem jó. Mert a gtalk a sima naturt nézi, és hiba van nálad 2 óra, és a másiknál is, ha neked gmt 0 szerint van 2 óra.. egyszer én is szívtam vele még milestone-on.. ;)

(#7026) wape1980 válasza Skynet258 (#7022) üzenetére


wape1980
csendes tag

Szia!

Csak OLVASGATTAM!!! De akkor lehet, hogy rosszul és felületesen!!! Ez esetben elnézést!!! Nem szeretnék mindenféle híreket terjeszteni!!! :(
De mintha itt a fórumon is olvastam volna.....hogy 20.-a körül!!?? :R
És ha ez ESETLEG tényleg így van akkor inkább megvárnám mielőtt félig szétbombázok mindent amit eddig "építgettem"!! :)

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#7027) P3TR!CK válasza Pumba3 (#7023) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

De ki lehet. Framework-res.apk fájlt átmásolod gépre, kicsomagolod apk-tool-al, megkeresed az "overscroll-glow" képfájlt, kitörlöd, vissza csomagolod, és bemásolod Root Explorer-rel ugyan oda. Restart, és kész. :)

(#7028) Skynet258 válasza wape1980 (#7026) üzenetére


Skynet258
veterán

Ok, azért nem kell kiabálni, csak kérdeztem, mert érdekelt... :U Jóég. :DDD

https://geekpulse.hu

(#7029) wape1980 válasza Skynet258 (#7028) üzenetére


wape1980
csendes tag

Nem kiabáltam :) Nem győztem elnézést kérni :)
Egyébként megpróbáltam a MIUI-t....megállt a telepítés: installation aborted!! :Y SZUPER :C :(((

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#7030) Skynet258 válasza wape1980 (#7029) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha írásban nagybetűs szavakat írsz, és sok felkiáltójelet használsz, az "kiabálásnak" vehető, így magadon segítesz a jövőben, ha átgondoltan alkalmazod ezeket a jövőben. Beszédben meg látva a másik arcát egyből tudja az ember, hogy a másik mire gondol, itt így írásban nehezebb... ;)

Installation aborted? Hm. Eddig csak G2x-nál olvastam hasonlót, hogy oda nem megy fel, sima 2X-re fel kéne...

https://geekpulse.hu

(#7031) wape1980 válasza Skynet258 (#7030) üzenetére


wape1980
csendes tag

Igen igen fel kéne....de nem akar :(((

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#7032) Balázs1986 válasza P3TR!CK (#7027) üzenetére


Balázs1986
addikt

...vagy ha nincs apk tool (nekem se volt amikor kellett volna :D ), akár egy sima winrar-ral is lehet ki-be pakolgatni benne :)

wape1980: Szerintem ugyanazért kapsz "aborted"-et, mint amiért CM7-nél én is: régi a CWM-ed. Tegyél fel újabbat, pl. ha Market-ről leszeded a ROM Manager-t, az befrissíti neked és felmegy utána a MIUI -reméljük- :)

[ Szerkesztve ]

(#7033) fuzzyka válasza GodHeart (#7025) üzenetére


fuzzyka
tag

Király vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Köszönöm!!Két napja baxa az agyam de nagyon!!!!köszönöm mégeccer!!!

(#7034) Zoldborso válasza Skynet258 (#7030) üzenetére


Zoldborso
csendes tag

Nagyon gondolkozom hogy feltegyem... Vajon gyáriról egyből lehet rá updatelni?
Tényleg semmi bug nincs?
Minden megy?
Játékokban textúrák?
Sebesség?

(#7035) wape1980 válasza Balázs1986 (#7032) üzenetére


wape1980
csendes tag

Szia!
Megpróbálom :R
És KÖSZÖNÖM :)

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#7036) Skynet258 válasza Zoldborso (#7034) üzenetére


Skynet258
veterán

Na mi van, már itt is zargatsz? :D Elvileg lehet gyáriról is, bár én FR19-ről jöttem át erre, de nem oszt nem szoroz szerintem. De, van bug, írtam is ezer helyen: wifi tethering meg frontkamera fordított képe. Ennyi. Ma felraktam a Mytracks progit, és az mondjuk Force Close-al meghal, szóval ez pont nem megy, mással nem volt gondom. Játékokban textúrák jók, Quadrant-ban nem. Sebesség... lassú mint a tetű, ezért használom én is. :DDD Szeretem magam kínozni.

Csinálj backup-ot mindenről, tedd végre fel, azt ha nem tetszik, akkor mehetsz vissza a gyári csodára. De van egy olyan érzésem, hogy nem fogsz... legyél már kicsit bátrabb, a Spica-t nem nyúztad szét minden sz*rral? Na, itt az idő. ;)

https://geekpulse.hu

(#7037) wape1980 válasza Balázs1986 (#7032) üzenetére


wape1980
csendes tag

Szia!

Annyit még megköszönnék, hogy a ROM Managerben....mit és hogyan??
Köszönöm :R

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#7038) Zoldborso válasza Skynet258 (#7036) üzenetére


Zoldborso
csendes tag

A francba! Pedig minden nap wifi tetherezek kicsit a 100 megás netcsomagommal, meg szabadidőmben a front camerával nézegetem magam. Ha megyek valahova akkor meg a MyTracks-al követem utamat... Ez így nem mehet fel :( :DDD

A spica meg spica, az más kategória (nekem) ;)

Na jó felrakom...

(#7039) Balázs1986 válasza wape1980 (#7037) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ha a telefon root-olva van, akkor a ROM Manager-t telepítés után csak el kell indítani, nyomni pár OK-ot, majd előjön a menü, aminek 1. pontja: "Flash ClockWorkMod Recovery". Alatta kis betűvel ott lesz a jelenlegi és a legfrissebb verzió is, amire frissítene. Nekem még 3.0.2.8-ra frissített, azzal ment fel a CM7 is. Most ahogy megnéztem, már 4.0.0.9-re akar frissíteni. Szóval ha arra a menüpontra mész, befrissíti (net kell neki) és kész is :)

Szerk.: Most néztem, a legalsó menüpont: "All ClockWorkMod Recoveries". Ha arra mész, ott ki tudsz választani régebbit is, pl. ami nekem van (3.0.2.8) és felteszi.

[ Szerkesztve ]

(#7040) wape1980 válasza Balázs1986 (#7039) üzenetére


wape1980
csendes tag

Köszönöm szépen! Úgy néz ki, hogy győztem :C

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#7041) Skynet258 válasza Zoldborso (#7038) üzenetére


Skynet258
veterán

Mondjuk az első kettőt én is pont leszarumánozom, a Mytracks jó lett volna fotókat geotaggelni, de így jártam.
Spica is telefon, ez is. Megölni ezt is nehéz, az IMEI elmászhat, de olvastam rá egy trükköt, hogy miként lehet visszacsalogatni (csak még nem volt alany, akin tesztelhettem volna ;] ). Kockázat mindig van. Az LG-ben viszont egy jó dolog van; a szerviz nem sokat kérdez. Ha halott hát halott, megcsinálják vagy adnak másikat, ennyi. Mondjuk ilyen support-tal ne is akarjanak kérdezősködni... ;]

https://geekpulse.hu

(#7042) Zoldborso


Zoldborso
csendes tag

Nah, elkezdtem felrakni :D
Ha valaki előre elmondaná hogy merre kell kutatnom a nyelv angolra állításához az mondja el, mert a német tudásom 0. :DDD

Skynet: Van itt is EFS mappa vagy ahhoz hasonló amit menteni kéne IMEI ügyben?

[ Szerkesztve ]

(#7043) Balázs1986 válasza wape1980 (#7040) üzenetére


Balázs1986
addikt

Grat :D Nincs mit :)

(#7044) Skynet258 válasza Zoldborso (#7042) üzenetére


Skynet258
veterán

Azt keressed hogy Sprache auswahlen, baj nem lehet. :D Setting meglesz ikonról, aztán bejön a menü, ott második lapot választod ki (fent) és a második blokkban a második a nyelv és input beállítás. Oda bemész, és ott is a második a nyelv. Így meglesz. ;) Ha most nem érted a blokkos cuccot nem baj, előtted lesz megérted. :D

Nincs, efs mappa csak Samunál van. Itt hiperterminálban kell kotorászni, meg némi varázslatot csinálni, és manuálisan megadni az IMEI-t. De reméljük nem lesz rá szükség soha... ;)

Na átraktam németre, mondom: Menü--->System fül fent--->Sprache und Tastatur--->Sprache auswählen---> teheted angolra. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7045) wape1980 válasza Balázs1986 (#7043) üzenetére


wape1980
csendes tag

Mit is mondjak....NAGYON F@SZA!
Még egy utolsó kérdésem lehet mára?
Lesz vagy van hozzá esetleg valami "izmosabb" language pack szerűség?
Nem feltétlen kell a magyar nyelv...tök jó az angol is!! :)

Köszönöm

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#7046) Zoldborso válasza Skynet258 (#7044) üzenetére


Zoldborso
csendes tag

Nyah, CWM fent van, indul a backup :)
Nagyon megijedtem, mert elfelejtettem leválasztani a gépről miután felmásoltam a romot a külső sdre. Újra felrakjam rá?
De nem sikerül a recoveryben maradnom?! :/
Bemegyek, megvárom míg megjelenik a kék szöveg, ekkor elengedem, ám egyből újraindul amint elengedem.

[ Szerkesztve ]

(#7047) Skynet258 válasza Zoldborso (#7046) üzenetére


Skynet258
veterán

Ja, ilyet néha én is el szoktam, de még nem volt problem belőle. Ha végigment, akkor nem kell újrarakni, esetleg azt megnézheted, hogy bitre egyezik-e a mérete a kártyán lévővel.

Recovery: akkor engedd fel, amikor bejön az LG logó utáni logó (ilyen elmosott hátteres, olyan mint ami mozog, csak itt nem mozog... hogy mondjam másképp? :DDD ).
Menni fog az. ;)

https://geekpulse.hu

(#7048) Zoldborso válasza Skynet258 (#7047) üzenetére


Zoldborso
csendes tag

Azóta megvan, köszi, megy a backup. Bár nemtom mennyi időbe tellhet, nem siettetem, csak nem mozog a csík egy olyan perc alatt még nem is látom. Biztos megjelenik majd (remélem).

Óh, megy ez, csak a csík nem funkcionál... :D
Kell itt ijesztgetnie. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7049) Skynet258 válasza wape1980 (#7045) üzenetére


Skynet258
veterán

Language pack akkor lesz, ha kijön a végleges. És akkor sem ám teremni fog a fán, hanem már beszéltem a sráccal a blogon, aki csinálja majd a fordítást. Több készülékre is csinálja, és kéne majd neki egy kis segítség amikor indul a project, mert nincs 2X-e. Annyi, hogy felteszel egy update-et (nem kell újrarakni a ROM-ot), és megnézni, hogy ez jó, az nem jó, mit lehetne átírni, javítani, ilyenek. Majd akkor megkérdezek itt is mindenkit, aki MIUI-t használ, hogy lenne-e kedve segíteni ebben, mert akkor hamarabb készül el a magyar nyelv.
Remélem minél többen lesztek. ;)

Borso: CWM-ben csinálod a backup-ot? Nem tudom, az mennyire fog visszamenni majd... Én inkább a progikat mentettem le Titaniummal, és azokat túrtam vissza, így nem volt semmi gond. SMS-ek-et szintén lehet menteni progival, mail ugyebár guglinál... mi van még... APN beáll magától. KB. ennyi.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#7050) Zoldborso válasza Skynet258 (#7049) üzenetére


Zoldborso
csendes tag

Én szívesen segítek fordítani... Csak előbb pattanjon fel a telóra a miui :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.