Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11751) tome.jr válasza Dawee (#11741) üzenetére


tome.jr
addikt

Pont a topogigi romokkal voltak wifi gondok. Nálam 1.6 és 2.0 nem ismerte fel az itthoni hálózatot, 1.9 pedig wifi kapcsoláskor csontra fagyasztotta a telefont. GR4 telepítés után megszüntek a wifi problémák, pedig semmit nem állítottam a routeren.

(#11752) Magnat


Magnat
veterán

Nem mintha nehéz lett volna megjósolni, de nem megmondtam? :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#11753) -SamS- válasza Dawee (#11750) üzenetére


-SamS-
tag

eddig egyszer fordult elő. igaz nálam utána a teló ki/bekapcs se csinált semmit, így aksi kibe volt nálam is :D de eddig mondom 1x fordult elő, és semmi mással nem volt bajom

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#11754) cseppelcs válasza jooker82 (#11749) üzenetére


cseppelcs
csendes tag

Szia!

Az nem nevezhető hírmorzsának, hogy valaki itt a fórumon bemondja, hogy akármilyen oldalon mondták vagy az ismerőse hallotta valahol.

A főoldalt olvasva nem lenne rossz ha a Motorola adná ki valamelyik jövendő Google referencia mobilt.

bye

(#11755) willigair válasza jooker82 (#11749) üzenetére


willigair
csendes tag

Mi lenne ha a google-nek írnánk, de valahogy úgy, hogy komolynak tűnjön...

Mégiscsak az ő rendszerük és én is úgy tudom hogy van kötelező support idő és még ha csak 1 év akkor is szégyenteljes az eddigi teljesítmény.

Elvileg a guglisok laza jofej srácok nem? :D

willigair

(#11756) Zlika válasza willigair (#11755) üzenetére


Zlika
aktív tag

Azok... Lazák és jó fejek. :)
Az ezzel a probléma hogy úgy emlékszem ezt a támogatósdi megállapodást az o2x kijövetele után kötötték és visszafelé nem kompatibilis.Szerintem Kim Jong Ill-t hívjuk fel hogy pörköljön oda a szomszédnak! ;)

(#11757) cseppelcs


cseppelcs
csendes tag

Sziasztok!

Azért ennyire ne rugaszkodjunk el a valóságtól. Inkább arról lenne szó, hogy mivel most jött ki az új Android mi a terve a régi és a hamarosan megjelenő készülékekkel az LG-nek.

bye

(#11758) dfcwolf válasza Zlika (#11756) üzenetére


dfcwolf
tag

Eddig ez a legjobb ötlet!

Írsz neki? [itt megtalálod] :)

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#11759) tamasgal válasza Dawee (#11736) üzenetére


tamasgal
senior tag

"Az mitől lehet, hogy a GO Launcher kikapcs után az egyik kezdőképernyőt lemásolja és 2x lesz nekem ua? rohadt idegesítő..."

Sajnos nekem ugyen ezt csinálja igy nem is tudom használni pedig imádnám!

(#11760) ntomka válasza tamasgal (#11759) üzenetére


ntomka
nagyúr

Bugzik mint állat az újabb verziók óta. Nemtom mi van vele. Nekem pl. most azt szokta, hogy ha oldalra döntöm a telót, akkor az alsó ikonsáv nem marad a helyén (régen ott maradt), hanem fordul alulra és kitakarja a widgetek egy részét. Menüben ugyanez a szitu. Elég fura, sosem csinált ilyet.

ツ Headphones on - World off

(#11761) syl5 válasza ntomka (#11760) üzenetére


syl5
őstag

Írtad korábban, hogy van saját memória, meg sd scripted.
Mit csinálnak ezek pontosan, és miért jobb neked úgy, mit javít?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11762) ntomka válasza syl5 (#11761) üzenetére


ntomka
nagyúr

Az SD csak a cache-t veszi fel, erre is van talán marketes alkalmazás, csak szerintem így egyszerűbb, nem kell egy n+1 -ik dolgot telepíteni egy parancs kiadásáért. 4MB-osra veszem, ez már bevált Galaxy 3-on és ezen is. Próbáltam más értékekkel is, de ennél maradtam. Kis fájlok gyakori olvasását nagyon meg tudja gyorsítani, mert azokat a teló így csak egyszer tölti be, onnantól a memóriában van.

A másik meg amit már többen kiveséztek utánam az az alkalmazások bezárásának memórialimitjei magában az Android rendszerben. Erre is van alkalmazás, de a script tisztább itt is. Ezt most tesztelem, mert a régi értékeim túl magasak voltak a 2X-nek, instabillá váltak az alkalmazások (Galaxy 3-on érdekes módon az volt optimális). Lentebb vettem, most jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#11763) syl5 válasza ntomka (#11762) üzenetére


syl5
őstag

Memóriánál milyen értékeket alkalmazol?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11764) engine88


engine88
aktív tag

Üdv, tegnap kézbe kaptam egy 2X-et, hogy rakjam fel rá GB-t és egy jó kis romot.
Ezelőtt Galaxy S-t romoltam párszor.
1.hsz-ben csak a fogalmakat találtam meg, van valami rövidebb leírás romoláshoz?
Előre is köszi! :)

(#11765) Skynet258 válasza engine88 (#11764) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha MIUI-t tennél fel, akkor én még anno csináltam hozzá egy segédletet. ;)

Mondjuk ezt a "GB-t és egy jó kis romot" dolgot nem értem, ha a GB a Gingerbread-et takarja (gondolom igen), akkor az már maga a ROM, nem értem mit akarsz még feltenni hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#11766) noxon


noxon
őstag

"Jó" kis telefon, market összes tegra játékra azt írja nem kompatibilis... tegra proci csak dísznek van benne? :(

We live in a simulated world...

(#11767) engine88 válasza Skynet258 (#11765) üzenetére


engine88
aktív tag

MIUI nem tetszett régen, de lehet megpróbálom 2X-en.

Igen Gingerbreadre gondoltam, és Custom ROM-ra,amit CWM-ből kell felrakni, egy 140-160MB-os .zip, mint pl: Criskelo, Darky, Bezke ROM.
Vannak ilyenek ugye 2X-re is?

(#11768) simi12345


simi12345
tag

www.youtube.com/watch?v=qg1ckCkm8YI

Aztán nehogy így végezze az optimus!!!! :DD :DD :DD

(#11769) Skynet258 válasza engine88 (#11767) üzenetére


Skynet258
veterán

Vannak. Én arra utaltam, hogy ne kezeld külön, hogy GB meg főzött rom... Van olyan főzött rom, ami GB alapú. De ez egy és ugyanaz. ;) Nem úgy van, hogy felraksz egy GB-t, majd egy custom rom-ot. :N Érted már? ;)

https://geekpulse.hu

(#11770) engine88 válasza Skynet258 (#11769) üzenetére


engine88
aktív tag

Értem :) És erre valami leírásféleség? Mert gondolom teljesen más mint a MIUI.

(#11771) Skynet258 válasza engine88 (#11770) üzenetére


Skynet258
veterán

Általában ugyanúgy CWM-ből kell feltenni ezeket, lelőhelynek meg ott az XDA (ahol leírás is van hozzájuk). Hogy mi jelenleg a legjobb 2X-re, azt majd a tulajok elmondják. :D

https://geekpulse.hu

(#11772) engine88 válasza Skynet258 (#11771) üzenetére


engine88
aktív tag

Köszi!
Tulajok! Melyik a legjobb most? :D

(#11773) syl5 válasza engine88 (#11772) üzenetére


syl5
őstag

Egy romoláshoz nem értőnek tedd fel a Topogigi-t, azzal jártok mindketten a legjobban. :)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11774) Rotate válasza engine88 (#11772) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem meg a Modaco féle Gr4-et tedd fel, azzal ha jól tudom még nem nagyon volt gond... és legújabb, Paul szerint legjobb gyári GB leakre épül.

1. Először felrakod a Basebandet, ezt, leírás ehhez a Smartflash résznél van az elsőben.

2. Felrakod a CWM-et, leírás az elsőben.

3. CWM-ből felrakod ezt

4. eldöntöd, hogy milyen stílust akarsz, és felrakod CWMből:
- gyári LG GB stílus: [link]
- gyári stock google Gingerbread stílus, minimális LG-vel: [link]
- extreme edition, a fejlesztő szájíze szerint, a stock goggle GB-re hasonlít: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11775) syl5 válasza Rotate (#11774) üzenetére


syl5
őstag

Az ki is ment a fejemből!
Igen, inkább az lesz a befutó!

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11776) Rotate válasza engine88 (#11772) üzenetére


Rotate
veterán

nem tudom mennyire megy az angol, de az előbbi kis gyors leírásom mellett esetleg tanulmányozd át itt az első hozzászólást: [link]

ez ugyanaz, csak az eredeti forrás, van ott pár screenshot, meg miegymás, pontosabban le van írva :)

azt előbb elfelejtettem odaírni, hogy miután felraktad CWM-ből a core-t, utána egyből fel kell rakni a stílust is, különben ha restartolsz nem fut fel a rendszer! Tehát a 3-as és 4-es pont egybetartozik :)

[ Szerkesztve ]

(#11777) Zlika


Zlika
aktív tag

Akinek van tapasztalata:üzemidőben topogigi 2.0 avagy gr4 a jobb?

(#11778) Tutu7030 válasza Rotate (#11774) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ezt a GR4 romot használja is valaki? Milyen tapasztalatok vannak róla?
Mi az, ami nem működik?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#11779) Marteen4 válasza Zlika (#11777) üzenetére


Marteen4
tag

ahogy olvastam Gr4 aksi ideje jobb, meg talán kevesebb bug is van benne, habár én nem tudtam letesztelni most a legfrissebb topogigt és igazából Gr4 et se mert szervizbe van a telefon, de én biztos Gr4-et raknám fel ha választani kellene

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11780) Zlika válasza Marteen4 (#11779) üzenetére


Zlika
aktív tag

Hmm nekem tetszil egyenlőre a topogigi is de majd ha hazamentem kipróbálom akkor a gr4-et mielőtt ezt nagyon belaknám...

(#11781) peter_27 válasza Tutu7030 (#11778) üzenetére


peter_27
aktív tag

Tegnap du. raktam fel (nem vártam meg topogigi akksi idejét) eddig jó, bár ennél is kevesebb a szabad ramom mint V10D-nél. 1 napos használat után még minden működik amit én használok. Egyetlen rossz tapasztalatom, hogy a munkahelyi wifi/proxy-t rosszabbul kezeli mint a froyo. (proxydriod) Mert sajnos ebben sincs alapból proxy támogatás :O és néha emiatt eltűnik a net. Mobilnettel és otthoni wifi-vel jól működik. A gps jó, bár az első pozíció fogásnál nem használta a mobilnetet segítségkén és emiatt 3-4 perc volt a pozíciófogás. Ez lehet nem sok de a froyonál hozzá voltam szokva a 4-8 másodperchez :)

Galaxy S10

(#11782) Magnat válasza joey04 (#199) üzenetére


Magnat
veterán

Nekem 12-13 óra alatt merül általában annyit, h már nem merem nem feltenni a töltőre éjszakára, ráadásul azonos használat mellett a fogyasztás vmi teljesen megmagyarázhatatlan szórást produkál ... bekapcsolt 3g-vel és wifivel néha reggel fél 7-től este 8ig merül 60%-ig, máskor meg 10-ig... aztán csinál olyat is, h egyik pillanatban 40%, aztán pár perc múlva bejelez, h 15%-on áll az akksi és közben semmit sem csináltam.
De pl a múltkor 3 órát kellett várnom vhol és ebből kb 2 órát neteztem, de úgy, h rss olvasón keresztül olvasgattam cikkeket, persze semmi flash meg videó v más úri huncutság, na ettől is leesett vmi 50%-ra. Szal király, h okostelefon, de csak ideig-óráig az.
Jah és v10d alatt.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#11783) jooker82 válasza Magnat (#11782) üzenetére


jooker82
nagyúr

Sikerült egy fél évvel ezelőtti hsz-ra válaszolnod....:D Ő nem szokott idejárni...:D

V10D.....de melyik??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11784) mattam


mattam
csendes tag

Háát, nekem a Gr4 volt az egyik legrosszabb rom, amit próbáltam....pont egy szerdai nap előtt raktam fel, ami a legzúzósabb a heteimben. Sok telefonálás, sok wifizés, pár sms.....
Kezdte, hogy nem jöttek be a hívások. Majd újraindítás után nem akarta a sim-kártyát:((. Már délelőtt izgulni kezdtem az üzemidő miatt,mert 6-kor vettem le a töltőről és 11-kor 50%-on volt és legkorábban este fél hétre érek haza....
A wifi-t el-el dobálta..:(((.
Javára szóljon,h nagyon gyors volt.Most a topogigi-t raktam fel és egyenlőre semmi hibája sincs.Már volt fent régebbi verziója is és az is teljesen jó volt csak gondoltam egyszer körbepróbálom az összes romot:DKezdtem cm7-tel majd jött egy nightly és MIUI legvégül a Gr4.
Lehet,hogy csak nálam nem jött össze vmi a Gr4-el,de nekem nagy csalódás volt....

(#11785) tome.jr válasza Tutu7030 (#11778) üzenetére


tome.jr
addikt

GR4-et használok 2 napja, egyelőre nincs vele problémám. Egy dolog van ami idegesítő, ha játszom pl. Angry Birds-szel és van egy bejövő hívásom akkor kidob a programból, újra kell indítani.

(#11786) engine88 válasza Rotate (#11774) üzenetére


engine88
aktív tag

Kérhetek egy linket Modaco féle Gr4-hez?
.fls fájl már megvan, már csak a .bin kell :)

(#11787) Tutu7030 válasza tome.jr (#11785) üzenetére


Tutu7030
veterán

Tegrás dolgok mennek (van egy-két vásárolt játékom, jó lenne, ha működnének) ?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#11788) Marteen4


Marteen4
tag

Na kész a telefon.a bevilágitást megjavitottak ennek örülöo.headsetet kicserélték.aztan meg azt mondtak h szoft cseret csinaltak...(miden maradt olyan. 725 baseband es v10d) ha hazaerek rarakom MIUIt:)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#11789) engine88


engine88
aktív tag

Azt írja a leírás, hogy:
" az előzőleg letöltött és kicsomagolt rom .fls (baseband) részét illesszük be a CP bin sorba, míg a .bin (rom) részét az AP bin sorba"

a 8MB-os fls fájl megvan, de hol találom a bin fájlt?

(#11790) janes74 válasza engine88 (#11789) üzenetére


janes74
senior tag

A GR4-hez nem lesz .bin file.A többi CWM-ból megy fel.

(#11791) engine88 válasza janes74 (#11790) üzenetére


engine88
aktív tag

Akkor hagyjam üresen Smartflash-ben az Ap bin részt és Start?

(#11792) janes74 válasza engine88 (#11791) üzenetére


janes74
senior tag

Igen. :K

(#11793) engine88


engine88
aktív tag

semmi..

[ Szerkesztve ]

(#11794) engine88


engine88
aktív tag

Köszi a segítséget, sikerült felrakni Gr4-et meg hozzá extreme stílust. Utána reboot system now

Ezután kell még valami csinálni? Kernel vagy egyéb?

(#11795) cozyka83 válasza engine88 (#11794) üzenetére


cozyka83
tag

Nem kell semmi már, minden készen van.

LG Optimus 2X

(#11796) Rover623


Rover623
félisten

Ha valakit érdekel: rendeltem a távoli Kínából egy Andida 1980mAh-ás akksit...gombokért. :)
Pár napja megjött, néhány napig használtam, sz*rt se ér...persze várható volt! :DD
A gyárihoz viszonyított üzemidőből úgy 1200-1300mAh környékére saccolom a kapacitását.
Szokás (volt már szerencsém többféle extra akksihoz :W ) szerint leszedtem róla a matricát, hátha találok rajta vmi jelölést, feliratot, amiből ki lehetne deríteni az eredeti típusát, kapacitását, de tanulnak ott keleten: semmi érdemleges.
Szóval: nem ajánlott!! :D
Vésztartalék akksinak elmegy... :U

primus inter pares

(#11797) tome.jr válasza Tutu7030 (#11787) üzenetére


tome.jr
addikt

Passz, nincsenek tegrás játékaim, sőt semmilyen játékom sincs AB-n kívül.

engine88: Ha csak az .fls-t tetted fel akkor csak a baseband frissüt, GR4-et külön kell telepíteni cwm-ből.

(#11798) engine88


engine88
aktív tag

Bátyám b@szkurálta a telót, és most bekapcsolásnál csak az LG felirat villog.
Formatálta a belső és külső sd kártyát is, szóval CWM-ből fel se tudom rakni újra a romot.

Elég ha memóriakártyára kártyaolvasóval felmásolom a 2 zip fájt és után mehet CMW-ből?

(#11799) tome.jr válasza engine88 (#11798) üzenetére


tome.jr
addikt

Csak a GR4-et kell felmásolnod az sd kártyára, az .fls csak smartflash-sel telepíthető.

[ Szerkesztve ]

(#11800) Whooly


Whooly
csendes tag

Sziasztok!
Vki felrakta már MoDaCo Gr4-et? Én megpróbáltam, de sajna vmi nem jött össze.
CWM 5 install
Backup
Wipe
Install Gr4

Utána már nem boot-olt be, csak villogott az LG logo. Leszedtem a CM7.1-et. Szó nélkül felment. Utánna mepróbálta restore-ni a kiindulási backup állapotot, de sajna az se boot-olt be. Próbálkoztam ext4 to ext3 konvertálással (bár ez nem tudom kellett-e), semmi.

Így most egyenlőre CM7.1 megy. Vki-nek vmi tapasztalatok?

Whooly

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.