Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Balázs1986 válasza anzo (#3972) üzenetére


Balázs1986
addikt

Kb egy oldallal visszább én is leírtam, de úgysem lesz tiszta, ha nem értik a rendszer működését (ami egyébként nem nagy baj, ha követik amiket mondunk...inkább az a gond, hogy ha elmondjuk step-by-step a dolgok menetét, akkor sem mindig sikerül) :)

Jooker82: A cache átmeneti tárolót, gyorsítótárat jelent. Előbb-utóbb azoknak mindenképp cserélődik a tartalmuk. Azért érdemes egyből megcsinálni, hogy a cserélődés előtt se legyen semmi gubanc az új rom-mal. A data wipe az ami fontos, mivel ott a meglevő programjaid (meg a rendszer saját programjai) és azok beállításai vannak. És ha felteszel egy custom rom-ot, az nem árt ha a saját beállításait használja (plusz eltakarodnak azoknak a programoknak a dolgai amik nincsenek benne (vagy más verzióban vannak) az új rom-ban).
Innen már érthető lehet, hogy ha működik a srác telefonja, akkor miért mondtam, hogy nem nagy gond, ha nem csinált Dalvik wipe-ot. Viszont ha megcsinálja, baja nem lehet.

(#4002) jooker82 válasza djstavross (#4000) üzenetére


jooker82
nagyúr

Erre még én sem jöttem rá...elvileg nem wipeoltam....most újrapróbálom,ha válaszolna vki...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4003) djstavross válasza Balázs1986 (#4001) üzenetére


djstavross
tag

Kedves Balázs? Akkor új rom feltelepítése előtt van valamilyen egyéb dologom azon kívül, hogy biztonsági mentést csinálok a telefonon tárolt dolgaimról? Te melyik romot ajánlod a fentebb említett problémáimra? v10d uk vagy fr17?

Mi az a wipe-olás?

[ Szerkesztve ]

(#4004) jooker82 válasza djstavross (#4003) üzenetére


jooker82
nagyúr

adatok törlése....
Szerintem próbáld ki a v10uk-t és meglátod milyen,utána ha nem jön be,felrakod az fr17-et...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4005) djstavross válasza jooker82 (#4004) üzenetére


djstavross
tag

És telepítés előtt van valami egyéb dolgom?

(#4006) Balázs1986 válasza djstavross (#4003) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ha v10d uk rom-ot teszel fel, akkor csinálhatsz egy biztonsági mentést, de nem fog elveszni semmid, mert nem kell wipe-olni :)
Ha FR17-et teszel fel, akkor wipe-olnod is kell. Biztonsági mentésből utána vissza tudod szedni a dolgaid, de akkor olyan dolgokat is visszatesz amit nem kell az újhoz. Jobb az, ha tiszta lappal indulsz, mentsd el gépre van sim-re a névjegyeket és kész :D
Rád van bízva, melyiket teszed fel. :) A v10d uk egy stabil gyári, az FR17 pedig egy szintén stabil moddingolt, tuningra alkalmas.

jooker82: A driver azért kell, mint minden más esetben: hogy az op.rendszer megfelelően kezelje a telefont :) A smartflash-nek gondolom valami szerviz módú indítás kell, a Win (gondolom azt használsz) ismeretlen hardverként látná és nem tudna vele mit kezdeni, ha nem tennéd fel. Ennyi csak (szerintem) :)

[ Szerkesztve ]

(#4007) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Valaki tud véleményt mondani a Lookout Mobile Security nevű alkalmazásról?

Érdemes telepíteni?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4008) jooker82 válasza Balázs1986 (#4006) üzenetére


jooker82
nagyúr

Köszi a rám eső választ...
De a másikra,h nem törlődik semmi...ezt nem értem.... :F
"Ez az eljárás teljes egészében törli a telefonon tárolt adatokat, így javasolt azokat lementeni pl. az LG Pc Suite segítségével."

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4009) Skynet258 válasza Ra's al Ghul (#4007) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem, nem érdemes. Most már remélem jobb, és nem fogod naponta kétóránként megkérdezni... ;]

https://geekpulse.hu

(#4010) fullmanytime válasza djstavross (#3998) üzenetére


fullmanytime
csendes tag

Nekem soha nem volt fenn az a rom (v10d UK). Szépen elkezdtem a gyári romokat kipróbálni, ahogy a LG Support Tool, vagy mi a franc elkezdte felajánlani. Mivel a telóm szürkeimprortos, ezek mind koreai/ázsiai szoftok voltak. Ezekkel elmentem egészen a v10d-ig, de mint mondtam az nem a UK volt, hanem amit alapból megtalált nekem a LG programja.

Az USIM betöltése, a hálózat random, de gyakori elérhetetlensége (no mobilnet), az, hogy mások nem tudtak engem felhívni, az mindegyik romnál jelen volt.
Ekkor nekiduráltam magam, feltettem életem első custom romját, a modacos fr15-öt, de ott is ugyanúgy előfordult mindegyik probléma - felteszem ezek a jelenségek eléggé összefüggnek egymással.
Feltettem az fr15 mellé más kerneleket, hátha, de a végeredmény semmivel nem lett jobb. Itt elkezdtem beleásni magam az xda fórumába, ahol egyetlen ember mondott az egészre annyit, hogy a "csak gsm" módban stabilabb a hálózat. Mondtam, hogy ez nem lehet ennyire egyszerű, de kipróbálom. Megítélésem szerint működött a dolog, de ezt nehéz eldönteni, mert régebben is volt olyan, hogy napokig nem volt baj a telefonnal, aztán egyszer csak újra előjött minden hülyeség.

(Azért váltottam az fr17-re, mert az fr15 a ikszedik kernellel állandóan lefagyott)

[ Szerkesztve ]

(#4011) jooker82 válasza Balázs1986 (#4006) üzenetére


jooker82
nagyúr

nekem a smartfashnél nem akar betölteni a programba semmit...,holott az 1 hsz-ba nem ez áll ...nekem vmi különleges telefonom van,mindent másként csinál... :U

érzékelte a kapcsolatot,mert a start gomb aktivvá vált,de ennyi...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4012) Balázs1986 válasza jooker82 (#4008) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nincs mit :)
Igen, a data wipe azt csinálja / factory reset ezt csinálja. Lövésem nincs, hogy miért nem megy nálad.

Kenan: Felesleges, csak lassítja a telefont az állandó monitoringgal. Ha valami programot telepítesz, nézd meg hogy mihez kér engedélyt, mihez akar hozzáférni. Ez a legbiztosabb, nem tartunk még ott, hogy telefonra vírusirtó meg spyware védelem kelljen :) Figyelni kell, ennyi :)
Skynet258: na megelőztél :D

(#4011) jooker82: Feltelepíted a driver-t, ami egy .exe fájl, úgyhogy csak futtatni kell és kész :) Tedd gépre a telefont a megfelelő módba, nem jut eszembe ennél hogy kell :D Aztán elindítod a SmartFlash-t. Ha alul a com, channel, communication driver mezők ki vannak töltve akkor látja a telefont. Ha nem, akkor próbálj egy Initializon-t és jónak kell legyen. Fent válaszd ki a ROM Copy fület, aztán középtájt jobb oldalt a [...] gombra kattintva betallózod a letöltött szoftver cp és ap fájlait a megfelelő két mezőbe, aztán Start gomb alul. És kész :D

[ Szerkesztve ]

(#4013) C.Brigante válasza Ra's al Ghul (#4007) üzenetére


C.Brigante
veterán

Kenan ---> jooker82 esetleg ti testvérek vagytok vagy 2 felhasználónévvel nyomod?

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4014) djstavross


djstavross
tag

Háát nem tudom, kezdek belefáradni már csak az olvasgatásba is és bizonytalan vagyok, hogy megéri-e ennyit sz*rakodni a telefonnal! Valaki ezt valaki azt mondja...Nem tudom

(#4015) jooker82 válasza C.Brigante (#4013) üzenetére


jooker82
nagyúr

Djstavrossal együtt 3-as ikrek..:D
Hidd el mindent úgy csinálok ,ahogyan a leirásba szerepel...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4016) jooker82 válasza djstavross (#4014) üzenetére


jooker82
nagyúr

neked egyszerű...a v10uk-t rakd fel...
most csinálom én is,ha sikerült segitek....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4017) Balázs1986 válasza C.Brigante (#4013) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ezen besz*rtam :D :D :D

(#4018) jooker82 válasza Balázs1986 (#4012) üzenetére


jooker82
nagyúr

Naja,azt irtam is....de én azt vártam fél órán keresztül,h középen az ablakban fognak mejelenni adatok..
Már folyamatban van egyébként... :C

újra is indult....most akk felrakom majd az fr17-et....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4019) Balázs1986 válasza jooker82 (#4018) üzenetére


Balázs1986
addikt

Épp most adtál egy headshot-ot :D

(#4020) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Kikapott headshotot?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#4021) djstavross


djstavross
tag

jooker82

Am mi okból pakolgatod rendszeresen újra a szoftvert? Neked mi a problémád a készülékkel?

[ Szerkesztve ]

(#4022) C.Brigante válasza Ra's al Ghul (#4007) üzenetére


C.Brigante
veterán

de ha nagyon monitoringozni akarod a telefonod programilag, akkor ezt az app-ot felteheted ez hasznos: "3d watchdog"

app --> application --> alkalmazás

a 4020-as hsz most nekem adott headshot-ot :DDD

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4023) djstavross válasza C.Brigante (#4022) üzenetére


djstavross
tag

Hja még valami! Tegnap nézegettem az Alkalmazások kezelésében a futó szolgáltatásokban , hogy mi minden megy, és néhány szolgáltatásbók kettő is volt fent! Az egyik futott a másik nem? Ez mi? XDD

(#4024) jooker82 válasza Balázs1986 (#4019) üzenetére


jooker82
nagyúr

namost,akkor,h fennvan a gyári rom.. v10a... :) de ez mindegy
Most ez előtt mit is kell tennem??rootolni,v wipelni??...v kezdhetem egyből aaz ittteni leirással?

Utóbbi esetben:
- kapcsoljuk ki a telefont
- újraindításkor a power és a „hangerő le” gombok egyidejű és hosszan tartó megnyomásával tudunk a recovery menübe belépni. Egész addig kell a gombokat nyomva tartani amíg a képernyőn meg nem jelenik egy apró „android” felirat
Recovery menüben:
- a hangerő és a power gombokkal tudunk navigálni
- a rom telepítése előtt végezzük el a „wipe data/factory reset” és a „wipe dalvik cache” műveleteket, ezek gyakorlatilag leformázzák a belső adattárat
- ha mindezekkel végeztünk akkor válasszuk az „install zip from sd card” opciót majd keressük meg a menüből elérhető könyvtárban az előzőleg már a microSD kártyára másolt romot amit telepíteni kívánunk
- végezzük el a telepítést aminek a végén válasszuk a "reboot system now" opciót
- a telefon újra fog indulni, immáron az új rommal.
A telepítés percekig eltarthat.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4025) djstavross válasza fullmanytime (#4010) üzenetére


djstavross
tag

És akkor ez volt a megoldás? Nekem a kernel verzióm: 2.6.32.9

(#4026) C.Brigante válasza jooker82 (#4024) üzenetére


C.Brigante
veterán

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4027) jooker82 válasza djstavross (#4021) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem semmi baja nem volt a v10b-nek...pusztán kiváncsiságból tettem fel az fr17-et....de balul sült el...most azért kérdezgetek itt mindenkit részletesen,h ne kevessem el újra azt a hibát amiről nem is tudok..:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4028) djstavross válasza jooker82 (#4027) üzenetére


djstavross
tag

Lényegében én nem akarom tuningolni ezt a telefont, jó ahogy van, csak ne akadjon, ami eddig nem is fordult elő! Azért vettem meg, mert mondván "sikerszéria" ezt azért vitatnám, a sok probléma miatt nah és azért vettem, mert új telót akartam és olyant amire rámondhatom, hogy "média" telefon! Wifi, nagy tárhely, zene, film, esetleg játék, stb....de ez, hogy nem lehet elérni...visszarepített a kőkorszakba! :S :D

[ Szerkesztve ]

(#4029) tome.jr válasza jooker82 (#4011) üzenetére


tome.jr
addikt

nekem vmi különleges telefonom van

Nem. Te vagy különleges.

namost,akkor,h fennvan a gyári rom.. v10a... de ez mindegy. Most ez előtt mit is kell tennem??rootolni,v wipelni??...

Elolvasni végre az első hsz-t.

(#4030) jooker82 válasza C.Brigante (#4026) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha csak ennyit tudsz irni,akkor inkább menj és sétálj egyet a kertben...
Normális választ várok,nem vagyok kiváncsi senkinek a vihogására....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4031) djstavross válasza jooker82 (#4030) üzenetére


djstavross
tag

Nah hogy haladsz? Én másodjára futottam neki a v10d uk letöltésének, mert vihar miatt elment a net...:S

(#4032) C.Brigante válasza jooker82 (#4030) üzenetére


C.Brigante
veterán

egy ideig szó nélkül hagyja az ember a hülyeséget, de amit te csinálsz az már a komikus kategória, úh kérlek hagy röhögjek ha már okot adsz rá!
Végig nézted már a hsz-eidet és összeszámoltad már hányszor tetted fel ugyanazt a kérdést és még mindig helyben toporogsz?? És nem mondhatod, h nem kaptál segítséget mert már 100x írta mindenki, h mit csinálj!! Az egyes hsz-t emlegeted rendesen de sztem még mindig nem olvastad végig vagy nem fogod fel! (én az utóbbira tippelek)

kitartás!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4033) jooker82 válasza djstavross (#4031) üzenetére


jooker82
nagyúr

A gyári felrakásán már túl vagyok....az fr17-et is feltettem az 1.HSZ-BAN LEIRTAKNAK MEGFELELŐEN....de továbbra sem jó....

A gyárit azt egyszerú lesz feltenned....ha nem megy szólj....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4034) djstavross válasza C.Brigante (#4032) üzenetére


djstavross
tag

Ne "balhézzatok"! Lehet csak nekem új a dolog, de lehet másnak is! Én speciel rendesen el vagyok keseredve és nem vagyok biztos abban, hogy megéri-e ennyi időt pazarolni erre a készülékre! Ha biztosra mondaná mindenki, hogy megoldódik a problémám a v10d uk-val akkor egy szavam se lenne. Csak úgy látom, hogy mindenki sötétben tapogatózik a telefon szoftver telepítését és annak tökéletes működését illetően...de ez csak az én véleményem!

Hozzáteszem, azért se bántsuk egymást mert, ahogy elnézem a téma 2011.04.04.-én nyílt és azóta ez a több mint 4000 hsz arra enged következtetni, hogy nemcsak, hogy nemigazán vagyunk tisztában a készülék dolgaival, de nem is egy tökéletesen működő konfiguráció...és akkor nem akartam túlzásba esni!

[ Szerkesztve ]

(#4035) jooker82 válasza djstavross (#4034) üzenetére


jooker82
nagyúr

Egyszerű lesz feltenned...egy próbát megér ,azt nem tudod elrontani....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4036) C.Brigante válasza djstavross (#4034) üzenetére


C.Brigante
veterán

hidd el tudom mit érzel a telefonnal kapcsolatban! Az emberek általában tényleg úgy vesznek meg egy készüléket, hogy bekapcsolja, megy, örül! Ezért fizetett ennyit érte! Ennél a telefonnál ez nem mondható el a megvásárlás pillanatában ezzel teljesen egyetértek. Lagos, viszonylag (kétmaghoz képest) lassú.
Jó hw-ekkel van megáldva ez a telefon, ebből sokat ki lehet hozni megfelelő, optimalizált hozzáértő kézből kikerült romokkal, lásd FR17 fear10 edition. Valóigaz az optimus 2x nem szabadott volna ezzel a 2.2-vel kihozni mert látszik, nagyon nem volt idejük összehangolni a telefonnal, ráadásul már tényleg régi verzió. Amint kijön a 2.3 megindul a telcsi ne izgulj! És azokból lesznek nagyon komoly lecsupaszított (én ezekez kedvelem) custom romok, na azok tényleg szárnyalni fognak!
Tehát jó telefon ez, csak még várnunk kell a megfelelő sw-re! Bár én már az fr17-el is elégedett vagyok! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4037) djstavross válasza C.Brigante (#4036) üzenetére


djstavross
tag

Ha már itt járunk, hogy Android 2.2 és jön a 2.3, akkor azt hogy és milyen módon fogom tudni frissíteni?

(#4038) C.Brigante válasza djstavross (#4037) üzenetére


C.Brigante
veterán

legegyszerűbben az LG mobile updater-el tudod megtenni. ezt a sw-ert a gépedre telepíted, összedugod a telcsiddel és frissíti 2.3-ra. Még azért kell kis idő mire kint lesz!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4039) Skynet258 válasza djstavross (#4034) üzenetére


Skynet258
veterán

"Hozzáteszem, azért se bántsuk egymást mert, ahogy elnézem a téma 2011.04.04.-én nyílt és azóta ez a több mint 4000 hsz arra enged következtetni, hogy nemcsak, hogy nemigazán vagyunk tisztában a készülék dolgaival, de nem is egy tökéletesen működő konfiguráció...és akkor nem akartam túlzásba esni!"

Én és még egy páran itt nem ma kezdtük az ipart. Nekem külön androidos blogom is van, külön fórummal, cirka 25 ezer hozzászólással, volt Spica-m, Galaxy S-em, és szétzúztam mindet mindenféle szoftverrel, LG ad tesztkészüléket... A sok hsz nem abból fakad, hogy sok a baj, vagy hogy "nem értjük mit miért kell csinálni". Illetve de. Az újoncok (ami nem baj, mert mindenki elkezdi valahol) szokás szerint nem olvasnak. Nem csak itt kéne, hanem sok helyen. Rendbe kéne tenni pár fejben alapfogalmakat, mi a root, mi a CWM, mit miért akarunk egyáltalán feltenni... De nem. Fel akarnak tenni valamit, amiről igazából azt sem tudják mire jó, de valaki már feltette. Igazából nincs bajuk a szoftverrel, de azért fel akarnak rakni újat.
Ez kicsit olyan, mintha valaki mindennap más Linuxot akarna felteeni, más disztrót; de lövése sincs a Linuxról (és itt most közelebb járok mint gondolnánk, lévén az Android is Linux).
De ha nem értjük, mit miért csinálunk, mi hogy működik (és itt nem kell programozói szinten érteni hozzá, félreértés ne essék, Csak alapokat tudni), akkor könnyen lehet hiba a végén. És ha ilyenkor tanácsolnak valamit, akkor a kérdező azt sem érti, lévén nincs meg a háttértudása...

Ez a nagy baj ezzel az egész jelenlegi okostelefon mániával. Régen a WinMo korszakban nagyrészt a keményvonalasok vették, akik értettek is hozzá. Manapság már a sarki boltban lehet kapni olyan tudást, amivel sokan nem tudnak mit kezdeni.
Olvasni kell. Sokat. Napokig. Átgondolni, gyakorolni. És akkor nem lesz gond, nagyjából soha. Mindig tudni fogjuk, mi miért történik, ha baj van, hogy lehet elhárítani. De ehhez tényleg nem az kell, hogy állandóan megkérdezzük ugyanazt hússzor, vagy olyan szintű leírást kérünk, hogy "miután reggel felkeltél, elmész vécére. ha végeztél, lehúzod. Na és akkor most jobb kézzel kapcsold be a számítógéped". Ez nekünk is fárasztó. Mi sem úgy születtünk, hogy mindent tudunk. De tettünk érte, tanultuk a dolgokat...
Rám nem mondhatja senki, hogy nem adom át szívesen a tudást, ezen okból jött létre a blogom is... De ami itt megy, az paródia tényleg.
És a sok hsz nem azt jelenti, hogy senki nem ért hozzá... Nézz be a Galaxy S topikba (a második részbe, mert az első már zárva lett, elérte az 50 ezer hsz-t). Ott aztán nem mondhatod, hogy azért van sok hsz, mert nem értenek hozzá... olyanokat fogsz olvasni, amiről még nagyjából soha nem is hallottál... ;)

Tudom, hosszú lett, de talán most már könyebb megérteni, miért kap pár tag agyvérzést lassan, és miért vagyunk néha úgymond "türelmetlenek".

https://geekpulse.hu

(#4040) djstavross válasza C.Brigante (#4038) üzenetére


djstavross
tag

Háát igen olvastam, hogy csúszik...Ha a v10d uk nem oldja meg a nem vagyok elérhető, usim betöltése befejeződött és társai problémámat, akkor remélem az android 2.3 megoldja! :) Egyébként azt vettem észre, hogy mindenki finoman fogalmaz a telefont illetően...gondolok arra, hogy finomításra szorul, van mit rajta csiszolni, stb...de ezen a fórumon kívül nemigazán láttam más fórumot ahol a problémákat konkretizálnák...

(#4041) djstavross válasza Skynet258 (#4039) üzenetére


djstavross
tag

Köszönöm a válaszod! Igen így nehéz a dolog...én is most kezdek belemélyülni az egészbe! Ma még csak ezt a fórumot olvasgatom egész nap és értelmezem az itt leírtakat, csak ugye itt jön az, hogy nekünk is el kell valahol kezdeni! :) Több év után (kb.10-15) most álltam át erre a termékcsoportra. Ez előtt SE w610i-m volt, csak ugye a technika fejlődésével már nem elégítette ki az igényeimet! Keresgélek én is, olvasgatok máshol is, csak pont azért fárasztalak/fárasztunk titeket mert jobban értetek a témához és segítséget illetve tanácsot kérünk tőletek! :)

(#4042) Balázs1986 válasza jooker82 (#4035) üzenetére


Balázs1986
addikt

SmartFlash esetén nem kell wipe, eleve mindent kilő. Nézd meg, elvileg a telefonon (tehát nem a külső sd kártyán) tárolt képeid, videóid, névjegyeid is elvesztek (kivéve amiket már visszavarázsolt az új szoftverrel történő pl. gmail fiókbeállítás után :D )

Skynet258: Teljesen igaz :)

[ Szerkesztve ]

(#4043) C.Brigante válasza djstavross (#4041) üzenetére


C.Brigante
veterán

nem tudom mennyire megy neked az angol de ajánlom ezt az oldaltitt megtalálsz mindent ami fontos és hasznos! Én speciál mindent innen tanultam!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#4044) jooker82 válasza Skynet258 (#4039) üzenetére


jooker82
nagyúr

Kérdés az egészben,h az első hsz,azoknak készült,akik már benne vannak a dologban és tudják minimum az alapokat...v azoknak is ,akik eléggé kezdők és tényleg nem tudják,h mit miért kell feltenni,mi miből következik...stb....
Szerintem nem a kezdőknek készült és igy nehéz helyzetben lesz bárki is aki egy új hibás telefonnal betéved ide...és még életébe nem csinált ilyet...
Én most felrakom a UK V10d-t és utána nem zaklatlak benneteket ilyen szoftveres jellegű kérdésekkel....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4045) Skynet258 válasza djstavross (#4041) üzenetére


Skynet258
veterán

Na akkor már közelebb jutott ágymáshoz a két álláspont. ;) Mi az a konkrét szó/téma, ami nem érthető az első hsz-ben? Mert akkor azt rendbe tudjuk tenni, remélhetőleg el tudjuk magyarázni. :K Ami ott le van írva, az tényleg egy lépésről-lépésre történet, de látom, hogy még vannak fekete foltok (nem rólad beszélek feltétlenül, általánosságban). Tegyük rendbe, és mindenkinek jobb lesz a fórumozás. :)

jooker: a fenti szól neked is. Nem az a megoldás, hogy "megsértődünk". Abból nem tanulsz, és később, ha jönnek az új ROM-ok, különféle újítások, méginkább el fogod veszteni a fonalat. Szerintem segítenénk mi szívesen, csak még nem találtuk meg hozzátok a közös hangot. ;)

Mod: sőt, továbbmegyek. Nekem van egy Alapozó nevű poénos kis képződményem. Ha összeszeditek a fogalmakat, amire kíváncsiak vagytok (mi az a wipe, mi az a kernel, stb.), akkor nagyon szívesen bővítem szabadidőmben, és akkor elég lesz azt linkelni az újoncoknak. Amolyan fogalomtár jelleggel. Egy helyen, érthetően. Csak mondjátok, mit akartok tudni konkrétan.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#4046) jooker82 válasza Balázs1986 (#4042) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azt nemtudom,megnézni,h a névjegyeket kilőtte-e mert a simen vannak...üzenetek most nem voltak....a belső tárhely teljes egészében megmaradt....
Tehát az,hogy az összes adat törlődik,ezek szerint nem teljesen igaz,legalábbis az 1 hsz-ban igy van leirva...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4047) Skynet258 válasza Skynet258 (#4045) üzenetére


Skynet258
veterán

Az "ágymás" az nem valami vidéki tájszólás akar lenni, csak ha sokat gépelek, hajlamos vagyok az elírásra. :DDD

https://geekpulse.hu

(#4048) djstavross


djstavross
tag

Húha! Srácok valami nem oké! Lejött a v10d uk mindent az első hsz smartflash része alapján csináltam és a programban ERROR üzenet jelenik meg, illetve Timeout error is occured felirat! Mit tegyek? MIt ronthattam el?

(#4049) jooker82 válasza Skynet258 (#4045) üzenetére


jooker82
nagyúr

Főként nekem szólt,ahogy olvastam,de én nem sértődöm meg...elfogadom azt,hogy ezen részéhez nem értek a telefonnak és igy nem gyilkolom tovább ,se a telefont, se magamat meg mást se ez ügyben....
Én mindenesetre amihez értek,vagy megtudtam csinálni eddig a telefonon,azt átadom majd a későbbiekben az új tagoknak,ha segitséget kérnek....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4050) Skynet258 válasza djstavross (#4048) üzenetére


Skynet258
veterán

Valószínűleg nem tud kommunikálni a telefonnal a szoftver, ennek oka az lehet, hogy nem tetted fel a hozzá kellő driver-t, vagy nem alaplapi USB-t használsz a frissítésnél.

jooker82: mint mondtam, nem egy embernek szólt, hanem a kezdődő tendenciát szándékoztam megállítani, hogy mindenkinek jó legyen ide járni. Ha valakivel bajom van, akkor nem szarozok, megmondom nyíltan és név szerint, pár helyen már ismernek arról, hogy néha nyers a modorom - pedig csak nem szokásom köntörfalazni meg mellébeszélni.
De úgy dolgozod fel, ahogy jólesik... ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.