Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25001) OPiiPO válasza gabcsee (#24973) üzenetére


OPiiPO
addikt

Én ma tettem fel a V20s-t, mit tud az előzőkhöz képest? Changelog van valamerre?

Köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#25002) Viper26 válasza ntomka (#25000) üzenetére


Viper26
nagyúr

Rendben volt, mégsem jelzett hívásokat, többen is panaszkodtak erre. :(

OPiiPO:

GPS használhatatlan benne, más válozásról nem tudok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#25003) OPiiPO válasza Viper26 (#25002) üzenetére


OPiiPO
addikt

megérte feltenni :)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#25004) #84221696


#84221696
törölt tag

Halihó!

Egy kis beszámoló a vm9-ről. Amikor felraktam, baromira tetszett az egész. Aztán meg nem jelezte ki a hívásokat, én sem tudtam hívni. Amikor iitt elmeséltem, ntomka ( :R ) adott egy tippet, hogy mitől lehet a problémám. A jelzett helyről leszedtem egy BB-t, a hozzá való RIL-t pedig a Getril-lel dobtam fel. Az egész cm9-et (nova hd) újratelepítettem szombaton és azóta csak egyszer játszotta el, hogy nem tudok hívni és engem sem tudnak, de egy újraindítás megoldotta a problémát.
Az akksihasználatról: nem sok előrelépést figyeltem meg a cm7-hez képest. Nekem mindkét verzió alatt ugyanolyan ütemben merül az akksi. Kis jóindulattal egy napot kibír. Tegnap éjjel csutkára töltve lehúztam a töltőről és amikor reggel ránéztem (22:00 órától reggel 5:30-ig) 25%-ot esett az akkumulátor töltöttségi szintje.
Néha produkál spontán újraindulást, de ezt csak akkor, amikor böngészővel szórakozok. Mind a beépített, mind a delfin hd böngészőnél megvolt ez a bug. Akkor fordult elő, amikor a telefont függőlegesből vízszintesbe fordítottam át.
Szóval, van még mit fejlődnie, de cm7-re már soha sem fogok visszatérni. :)

Egy gyors kérdés, szerintetek melyik kernel most a legjobb? Én most Harsh kerneljét használom, de van-e olyan, amelyik jobb, mint az övé?

[ Szerkesztve ]

(#25005) ntomka válasza #84221696 (#25004) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én is a harsh kernelt használom rajta. :)

ツ Headphones on - World off

(#25006) wolruf válasza OPiiPO (#25001) üzenetére


wolruf
őstag

nálam a régebb óta elérhető v20s egy kalap szar volt. folyamatosan memory leak miatt lassult, használhatatlan volt. ha nem változtattak semmit, akkor a mostani sem lehet jobb. én fel nem teszem, az egészen biztos :D Amit szenvedtem, hogy v20r-re vissza tudjak menni, baromira nem érte meg :) Mindenesetre nektek hajrá vele, remélem 2-3 napos uptime felett tudtok lenni. Én képtelen voltam, mert 4-5 másodperces akadások voltak a legegyszerűbb műveletek közben is.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#25007) korpicschess


korpicschess
veterán

Ha van valami kivansagotok amit teszteljek, szoljatok. Most, hogy az asztalon hever a telefon amig nem kel el. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25008) gabcsee válasza korpicschess (#25007) üzenetére


gabcsee
tag

teszteld légyszi, hogy ha ledobod az 5.-ről, melyik rom-mal + bb-ril párosítással mi történik vele :DD

[ Szerkesztve ]

(#25009) ntomka válasza korpicschess (#25007) üzenetére


ntomka
nagyúr

Próbáld már ki, hogy 10 méternél vízálló-e.

ツ Headphones on - World off

(#25010) csabili74 válasza ntomka (#25009) üzenetére


csabili74
aktív tag

Érdemes ezt a telót megvenni?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#25011) korpicschess válasza ntomka (#25009) üzenetére


korpicschess
veterán

Sajnos 2 nem :(( azthiszem leveszem a hirdetést. :( ;]

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25012) ntomka válasza csabili74 (#25010) üzenetére


ntomka
nagyúr

Türelmes vagy és szeretsz játszani a rom-okkal?

ツ Headphones on - World off

(#25013) Bolond^^


Bolond^^
tag

melyik a legjobb gyári rootolt rendszer? nálam a v20s nagyon rossz...

(#25014) Vizinyenyec válasza Bolond^^ (#25013) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Nekem a v20q jött be a legjobban gyári romok közül.

(#25015) Viper26 válasza Vizinyenyec (#25014) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem is az volt a legjobb..lehet vissza is rakom valamikor, csak ki kellene gyomlálni, ahhoz meg nincs türelmem most. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#25016) korpicschess


korpicschess
veterán

Láttátok, hogy vadonka visszaáll 2.6.x alapú kernelre? Azt írta, hogy nagyon sok a hiba, azokkal semmi gond nem volt, szóval most elég nagy ráncfelvarrás következik arra a verzióra. Lehet már kint is van.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25017) everest140 válasza Bolond^^ (#25013) üzenetére


everest140
tag

Nálam a V20L nagyon lassult és sok volt a bug, V20r-hamar belassult,gyorsan merült, V20S gyenge GPS , kevés ram 1-2 nap után, V20q szerintem a legjobb gyári rom eddig. Persze vannak mindenféle Tweak pack-ok amik javítják a nagyobb bugokat.

[ Szerkesztve ]

(#25018) Kloss válasza #84221696 (#25004) üzenetére


Kloss
őstag

A delfin böngésző egy kalap szamócát sem ér. Kipróbáltam többször is, különböző romokkal. Vagy resetelte a készüléket, vagy 5 perc alatt 10-20%-ot esett az akkuszint. Most is kipróbáltam, most kikapcsolt a 2X :)

A rázós akku vélhetően statikus feltöltődés miatt lehetett, a 3.7V az akkuban nem ráz, max ha megnyalod, mint ahogyan előttem leírták.

(#25019) vicamuso


vicamuso
tag

Sziasztok,

Nekem gyári minden raja feltettem a v20q-t eddig jól szuperál leszámítva ey - két dolgot.

PL: a kijelző néha magától felvillan 2 msp-re, ezt eljátsza 2szer 3szor.. nem tudom mitől lehet esetleg Ti? :)

A másik, hogy kapok minden üzenet írásnál meg telefonhívás előtt egy kis üzenetet ami felvillan, hogy a "A hálozat nem elérhető" :) közben hála égnek minden működik... :) nem zavaró csak picit.

Illetve kérdés, hogy ezt a Tweak Pack-et v20q-hoz csak root-olt kkészülékre lehet feltenni avagye z hogy működik. ÚJ vagyok még... :)

Köszönöm...

(#25020) Dusee


Dusee
őstag

novahd-val nem tudjátok mi a helyzet?
jó régóta nem frissült, pedig az alapját képező rom már a 3. frissítésnél jár :F

más: az mitől lehet, hogy iszonyat lassan tudok csak másolni a belső sd kártyára gépről adattár módban?
most ~1mb/s-mal másol az eddigi kb 10mb/s helyett :F

[ Szerkesztve ]

(#25021) korpicschess válasza Dusee (#25020) üzenetére


korpicschess
veterán

Milyen kerneled van? Az uj Etananal lassu.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25022) Dusee válasza korpicschess (#25021) üzenetére


Dusee
őstag

ez talált, etana van, de nem a legújabb, hanem a stabil, 3.0.34-es, azzal is lassú?
illetve ICS alatt is lassúcska a dolog, mass storage módban ott is csak 1-2mb/s-ot tud.

(#25023) korpicschess válasza Dusee (#25022) üzenetére


korpicschess
veterán

Egy ideje van ez a gond. Nem remlik, hogy mi az oka, csak az okozat.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25024) wolruf válasza vicamuso (#25019) üzenetére


wolruf
őstag

Annal a romnal ez az uzenet az uzenet status :) (elkuldott,fogadott :) ) Mintha rossz uzenetet tenne ki a telcsi.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#25025) Dusee válasza korpicschess (#25023) üzenetére


Dusee
őstag

igazából mindegy már, visszaraktam az ICS-t, azon úgy is MTP módban használom, ott meg nem írja a sebességet :U

btw aki kipróbálná az Optimus 4X lockscreenjét a telóján: [Rom] [ics] [Aokp b40] with optimus 4x lockscreen
de nem egy nagy durranás azt kell mondjam, videón jobban nézett ki, plusz a rom se a legjobb amibe portolták :(
SGS3 lockscreenje jobban bejön :U

(#25026) Bolond^^


Bolond^^
tag

v20q ROM alatt is szól a billentyűzethang, hiába nincs bepipálva... nem hiszem el ....

(#25027) ntomka válasza Dusee (#25020) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nyár van, gondolom ő is pihen. :)

ツ Headphones on - World off

(#25028) Syd69


Syd69
aktív tag

Gyári 20S - 1 nap után semi extra. Teszi a dolgát, világrengető változás nincs.

Pár nap múlva kiderül a többi...

Alma

(#25029) vicamuso válasza wolruf (#25024) üzenetére


vicamuso
tag

wolruf Köszönöm a választ, kiirja azt is, üzenet küldésnél, amire te gondolsz, hogy fogadott vagy küldött... lehetséges, hogy valamelyik app internetre akar menni???? csak wi-fit használok adatforgalom ki van kapcsolva :)

ezzel a Tweak peak-el kapcsolatban tud valaki segíteni? :)
Gondolom volt róla szó utána olvasok, csakhát hátha valaki csipőből tud válaszolni. :)

Köszönöm.. :C

(#25030) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Szerintetek érdemes elcserélni ezt a telót egy Alcatel OT-995-re ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#25031) gabcsee válasza vicamuso (#25029) üzenetére


gabcsee
tag

Lehet, hogy az időjárás app próbálja magát frissíteni ilyenkor, és mivel nincs 3G, ezért írja ezt az üzenetet.

Tweak pack-hoz pedig root-olni kell a telefont, és CWM-ből tudod felrakni :K

(#25032) gabcsee válasza eladogeppc (#25030) üzenetére


gabcsee
tag

ezt te sem gondolhatod komolyan :))

(#25033) eladogeppc válasza gabcsee (#25032) üzenetére


eladogeppc
veterán

Miért ?

v20s amit egyáltalán lehet rajta használni, és csupa lag az LG home.

Miui hemzseg a process hibáktól, CM-ek annyira üresek, hogy semmi LG nincs benne.

Kamerája borzasztó, mivel AF nincsen. Fotózni jó, Videó fos.

Alcatel 1.4Ghz, és csupa jókat írnak róla.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#25034) cross56


cross56
senior tag

Hellotok! Olyan ember kéne aki Fejér megyében tudna nekem a 2x-emen előlapot cserélni, én nem merem.

(#25035) cross56


cross56
senior tag

Hellotok! Olyan ember kéne aki Fejér megyében tudna nekem a 2x-emen előlapot cserélni, én nem merem.

(#25036) gabcsee válasza eladogeppc (#25033) üzenetére


gabcsee
tag

nem tudom mióta van meg a telefonod, de szerintem mostmár ne add fel, mert max 1-2 hónap és meg kell jönnie az ICS-nek :U
az fogja használni mind a 2 magot, és én azt várom h gyorsulni fog a telefon.. persze nem kizárt, hogy a stock rom ott is ócska lesz, de a custom romok szerintem elég jók (most is), és valljuk be szarásig el vagyunk látva ilyen-olyan romokkal :K
szerintem manapság már nem szabad egy magos telót venni, mert nem az övék a jövő..
én úgy gondolom, hogy az O2X így 1 évesen még mindíg az elitbe tartozik, és még 1 év múlva is egy top-közeli masina lesz :K
nyílván vannak idegesítő problémák a telefonnal (0 support, laggolás stb), de én együtt tudok élni vele, és nem okoz gondot h custom rommal bíbelődjek, valamint kibírom, hogy pl 1-2 naponta újraindítom a telefont!
ha ezekre nem vagyok képes, akkor meg veszek egy butaphone-t, és nem lesznek ilyen problémáim :))
Alcatelt nem ismerem, de nevéből eredően egy alsóbb kategóriás telefon, én biztos nem cserélném el rá.. de ez csak az én véleményem :)

(#25037) OPiiPO válasza eladogeppc (#25033) üzenetére


OPiiPO
addikt

ha meg ennyire rossz a véleményed róla, akkor nyugodtan add el, de ne itt a topicban sírjál ;)

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#25038) dbocskai


dbocskai
tag

http://www.telefonguru.hu/hir/Megjelent_a_ZTE_Grand_X_2012-7-19

Nah és a ZTE-nek honnan volt Tegra 2 driverje... Én annyira azt látom, hogy az LG a ludas nem az Nvidia...

(#25039) bull84ghia válasza eladogeppc (#25030) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ha ilyen rossz véleményed van a telóról akkor cseréld el.
Csak egy pár gondolta:
-Többen használunk miui/wiui romokat komolyabb hiba nélkül
-Cm7 csupasz rom azt raksz rá amit akarsz
-20s gyári romról csak rosszakat hallani, próbáld inkább az r vagy q jelü romokat

Nálad leginkább arra tippelek hogy elkapkodod a rom telepítést vagy össze-vissza telepítesz fel rá, ezekben az esetekben az össze rom használhatatlan lesz.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#25040) babhun válasza bull84ghia (#25039) üzenetére


babhun
aktív tag

Hát igen, ez a szomorú! Mi meg csak várjunk, várjunk......!

(#25041) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Válasz mindannyiatóknak:
Hát nem értelek titeket. Mindenki úgy nekem ugrott mint állat.
NEm, nem kapkodok el semmit.
Ahogy leírták az oldalakon úgy tettem fel őket.
De lássuk be, hogy nálam használva van a telefon, nem az üres képernyőket nézem.
És mivel sokféle dologra használom, és nem kis hülye nyomi gyerek vagyok, aki játszik rajta ezerrel, ezért előjönnek a ROM-ok hibái.

Írja le valaki milyen ROM-ot milyen Kernellel rakjak fel. Írtam, több kevesebb sikerrel kaptam talán 1 max 2 embertől választ.
4 óra 39 percből például most 42%-on van a telefon.
Ebben 55 perc hívás 3 óra 15 perc volt készenlét
Kijelzőn 1 óra 23 perc volt.

Hát az asszony Galaxy ACE-e is jobb ennél, mert az 3 napig elmegy StockLite Rom-al.

Mondjátok el, ki mit ajánl, mit rakjak fel, milyen kernellel, hogy bírja is az akksi.

THX !!

:R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#25042) bull84ghia válasza eladogeppc (#25041) üzenetére


bull84ghia
őstag

Próbáld ki hogy a ace-t használod úgy ahogy a 2x-et, az sem fok sokat bírni.(Volt ace-m is)
Vagy csere az alcatelre de szerintem bánni fogod.
Konkrétan mire van használva a telefon nálad?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#25043) Bolond^^ válasza bull84ghia (#25039) üzenetére


Bolond^^
tag

wiui rom-ot plusz etana kernelt tudsz nekem linkelni? sehol nem találok olyat ahol le lehet tölteni...

(#25044) eladogeppc válasza bull84ghia (#25042) üzenetére


eladogeppc
veterán

Többnyire Google Chat, Email szinkron egész nap, óránkénti frissítéssel.
Aztán telefonálás napi kb 1 - 1,5 óra.

A poén, hogy asszonyé az ACE és StockLite 6.1-el amire ugyanazok a widgetek vannak felrakva mint erre, egymással Chatelünk egész nap, majd ő mivel busszal jár be és haza, ezért ő még zenét is hallgat, így 2 nap simán megvan.
Battery Widget 1C terméke van fent, és nagyon keveset fogyaszt az ACE-e.

Én is szívtam a Stock ROM-okkal ACE-en, de ez a StockLite nagyon bevált.

Szóval mit ajánlotok ? Melyik ROM legyen fent ami bírja amiket írtam ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#25045) peter_27 válasza eladogeppc (#25030) üzenetére


peter_27
aktív tag

Beleolvastam az Alcatel One Touch 995 (nem csak az utolsó 5 hsz.-t) fórumába múltkor ennek a kérdésnek kapcsán, és az ott olvasottak alapján én semmi pénzért nem venném meg azt a készüléket. Nem csak a gyári támogatás hasonló mint az LG-é (sz@r) hanem még CM, és egyéb alternatív rom lehetőséget sem találtam hozzá. Így ha nem tetszik a gyári megoldás (mint ahogy az LG-é nekem) lehetőség sincs a lecserélésére. És a két készülék közti különbség sem elhanyagolható. Az lg javára:IPS, GG, 2x1Ghz, ULP GeForce, alternatív rom lehetőség, stb..

A NÁLAD jelentkező miui/wiui hibákkal kapcsolatba, teljes mértékben egyetértek (#25039) bull84ghia-val. Valamit nem jól csinálsz, vagy esetleg régi a cwm-ed amivel felrakod, de fura, hogy csak neked van ilyen jellegű gondod vele.

(#25044) eladogeppc

Egy rom telepítés után kell legalább 4-5 töltés/merülés ciklus (nem kell kikapcsolásig meríteni) mire az akku normálisan beáll. De egy napnál több üzemidőt ne várj el a te használati szokásaiddal. Itt van az a kombináció amit én használok:
MIUI.hu_LG_O2X_2.3.16 rom
De ebből én kiszedtem egy két dolgot valamint lecseréltem benne pár alkalmazást újabbra, valamint a camera modot. ITT az általam módosított verzió
És ehhez egy régebbi etana kernelt használok. [link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#25046) gabcsee válasza eladogeppc (#25041) üzenetére


gabcsee
tag

Folyton ez az akksi kérdés... komolyan nem is értem, mért akarjuk elvárni, hogy 1 napnál többet bírjon az akksi egy normális használat mellett :U
Én használom elég rendesen a telefont (egész nap 3G, munkába jövet és hazafele TuneIn, napközben 1-2 telefon, gmail-gtalk-facebook csekkolása és használata egész nap kb 1 órát tesz ki, néha 1-2 játék.. stb), nálam speciel egy napot sem bír ki így a stock rom (ha végre sikerül a garanciális javítást elintézni majd felkerül ismét vmi mókolt rom). De nem igazán izgat, mert erre találták ki a töltőt.. okos találmány :C
Napközben olykor feldugom a laptop-ra tölteni, éjjel meg mindíg hálózaton van :K
Amúgy meg, ha nincs lehetőséged napközben tölteni, akkor javaslom vegyél pótakksit. Én kb 2000 Ft-ért rendeltem ebay-ről +2 akksit, és elég jól üzemelnek! És ha netán nincs lehetőségem tölteni, de lemerül, akkor csere kb 1 perc és mehet tovább :)

(#25047) korpicschess válasza gabcsee (#25046) üzenetére


korpicschess
veterán

Így van. Azt tudom kb mondani, hogy nagyjából hasonlót produkál a 2X, mint a 2000-res akksis S2-őm 4.0.3-mal. (Állítólag 4.0.4 alatt jobb az akkuidő). Ez kb. 4 óra kijelzőt takar. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25048) eladogeppc válasza peter_27 (#25045) üzenetére


eladogeppc
veterán

Megoldással is tudnátok szolgálni ? Vagy csak azt tudjátok leírni, hogy én vagyok a hülye.
CwM ből: 5.0.2.7
Wajkiui legutolsó 2.5.25
Minden Wipe, Battery is 100%-ra töltve, majd Wipe.

Szóval ki mit ajánl ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#25049) korpicschess válasza eladogeppc (#25048) üzenetére


korpicschess
veterán

CM7 + Etana kernel. Hagyd a MIUI-t. Lakj be egy ADW Ex-et vagy Go launchert.
3-4 ciklus (feltöltés-lemerítés) után kapod meg kb. a legjobb akkuidőd, az első telepítés után lemerülhet nagyon gyorsan.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25050) peter_27 válasza eladogeppc (#25048) üzenetére


peter_27
aktív tag

Módosítottam az előző hsz.-em, ott vannak a linkek.

Galaxy S10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.