Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10851) Balázs1986 válasza Eli577 (#10850) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nekem anno gond nélkül felrakta a cwm :F Na lényegében mindegy is, láttam aláírásából, hogy root-olt a telefonja, úgyhogy akármelyik megoldás mehet :D

ntomka: Na teszt :D

(#10852) Eli577 válasza Balázs1986 (#10851) üzenetére


Eli577
senior tag

Nem tudom nálam mi volt a gond, a cwm-ben lefutott a telepítés, de miután újraindítottam, nem történt változás, ugyanúgy a gyári volt fenn, ezért csináltam a törlős-újrafelrakós témát. :K

(#10853) assalka


assalka
csendes tag

Sziasztok! Egy olyan kerdesem lenne hozzatok, hogy felfedeztem en is ezt a "bevilagitast" amit az elso hozzaszolasban irtak is,h szeria hiba es csereltek garanciaban... Egy olyan kerdesem lenne, h ha ma (szombat) beviszem a telefont a telenorba akkor mennyi ido amig kicserelik??(jol lathato a hiba minden oldalon van egy kis feher csik) a masik gondom pedig, hogy a hdmi kabel lotyog a telefonba igy nem mindig kap jelet a telefon 1x probaltam eddig...par napos a telefon..ezeket leszamitva nagyon popec ajanlom mindenkiek!!koszonom a valaszotok!

(#10854) biglion-lord


biglion-lord
tag

Sziasztok!
Régen nem voltam itt sajnos nem is volt lehetőségem benézni, és látom történtek dolgok.
Érdeklődnék mi a helyzet a MIUI programmal mint fordítás mint működés terén? Elnézéseteket kérem a kérdésért, de sajna nincs időm átnyálazni itt minden hozzászólást mert 1 hetet töltök itthon és megyek vissza külföldre, így sok más intézni való mellett a telót is rendbe kellene hoznom mert rendesen belassult még a FR19 12.1v van a telón működik, de messze nem olyan gyors mint volt akadoznak a programok. Ahogy pár hónapja mondtam érdekelne a MIUI ha ok a fordítás illetve működés vagy, ha ez nem oké akkor helyette más. Remélem mindenki jól van és el van a mindennapi világában. Ja és a bor tábor meg alakult már Tokajban :DDD ?
A segítséget illetve türelmet előre köszönöm és bocsi hogy nincs időm vissza olvasni.

(#10855) ntomka válasza Balázs1986 (#10851) üzenetére


ntomka
nagyúr

Felment? Nálam kimaradt tegnap. :)

ツ Headphones on - World off

(#10856) janes74 válasza biglion-lord (#10854) üzenetére


janes74
senior tag

Nem nagyon foglalkozom a MIUI-val,de azt hiszem az official nem tartalmaz magyar nyelvet.(Kukk be XDA-ra)

(#10857) suppe válasza biglion-lord (#10854) üzenetére


suppe
tag

Tokaji bortábor elmaradt :)
Azóta Skynet kolléga átnyergelt SGS II-re, de azért néha még benéz ide is.
Sokan V10d 725-össel nyomják, ez gyári, vagy a topogigi-vel, de a MIUI-t is folyamatosan csiszolják.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#10858) janes74 válasza suppe (#10857) üzenetére


janes74
senior tag

És ha jól tévedek készül Paul 2.3-ra épülő Fr-je is.

(#10859) suppe válasza janes74 (#10858) üzenetére


suppe
tag

na igen, ez kimaradt :))

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#10860) dergander válasza assalka (#10853) üzenetére


dergander
addikt

Nekem is van bevilágítás nem is kicsi ha telenorba viszed 2 vagy több hét de ha kijelölt LG szerviz akkor pár nap alatt vagyis miskolcon ha kedden beviszem péntekre ittszokott lenni tudom mert már 3x megjártam :D

(#10861) Eli577 válasza assalka (#10853) üzenetére


Eli577
senior tag

Nálam pár óra alatt cserélték azt a belső szivacsos keretet a szakszervizben. Igaz ki kellett fizetnem 2 ezret, mert "csak" bolti garanciám volt és ugye az nem ér ott sokat. ;]

(#10862) Balázs1986 válasza ntomka (#10855) üzenetére


Balázs1986
addikt

Jaja, feltettem. Érezhető változást nem tapasztaltam. De lehet, hogy azért mert nem játszom az órajelekkel. Ahogy néztem a leírást, ez inkább a tuningolóknak kedvez :) Én csak a friss kernel miatt raktam fel :) De sokra nem mentem vele, mert bár a kernel leírásban ott van a voodoo support, nálam a voodoo egy istennek se akarja supported-nek írni a kernelt :D

janes74: A prebake szerintem abból még várat magára. Alig van hsz a fórumban (tehát alig szedték le fizetősen, valamint alig tesztelték), de az a kevés user is jelez hibákat / hiányosságokat. :)

dergander: Lehet, hogy kivételes eset volt, de a szegedi Telenornál leadott halott kijelzős telefont 5 munkanapon belül visszakaptam :)

Jé, a 9mm már mindkét fekvő módban képes futni, ezt nem szoktam meg a Gameloft-tól :D Tetszik :D

[ Szerkesztve ]

(#10863) janes74 válasza Balázs1986 (#10862) üzenetére


janes74
senior tag

Persze,még nem fordult a célegyenesbe :) ,de lassú víz partot mos...Én bízom benne,hogy jó lesz(majd). :K

(#10864) MrChris válasza spacer (#10819) üzenetére


MrChris
nagyúr

Van egy pár hiba ami a 6 éves windowsos telefonomon is pont olyan mint ezen. Pl. amit leírtál. Ezen kívül, ami az én O2xemen is van és szervizbe van miatta, hogy inaktív állapotban időnként teljesen kikapcsol. Vagy hogy úgy csinál mintha minden rendben lenne, közben hiába hívnak nem jelzi ki, aztán egy ki-bekapcs, vagy híváskezdemény után csőstül jönnek a nem fogadott hívásokról az smsek.

(#10865) ntomka válasza Balázs1986 (#10862) üzenetére


ntomka
nagyúr

Visszavette az alvó órajelet, tehát már nem olyan lassú a képernyőélesztés? Ma sem volt még időm feltenni.

ツ Headphones on - World off

(#10866) dinike911


dinike911
csendes tag

Sziasztok! Pár nap és jön a telefonom :) azt szeretném kérdezni, hogy ha nem kapok majd HDMI kábelt akkor mit tudok tenni ? követelhetem náluk ? vagy így jártam és vegyek külön ?

(#10867) jooker82 válasza dinike911 (#10866) üzenetére


jooker82
nagyúr

hello
honnan rendelted?? ha szolgáltatótól,akkor kapnod kell..Ha Gsm boltból,akkor boltfüggő,h az adott ár mit tartalmaz...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10868) cozyka83


cozyka83
tag

UOT kitchen működik v10d-n? Ha nem, akkor topigigi 1.7-en?

LG Optimus 2X

(#10869) ntomka


ntomka
nagyúr

Fordítottátok már a gyári zenelejátszónál a telót fekvő helyzetbe? :D Komoly csilli-villi.

ツ Headphones on - World off

(#10870) Dawee válasza Balázs1986 (#10848) üzenetére


Dawee
tag

Azt értem, hogy a proci órajel miatt van, én csak jeleztem, hogy szerintem ez túl sok már, akkor ne vegye le annyira (semmivel se több az akksiidőm mint mondjuk FR19-el ahol azonnal ott volt mindíg) De ami még szintén érdekes hogy ugyanez a jelenség van ha le akarom rakni a hívást, és ugye elveszem a fejemtől és túl későn kapcsol vissza a kijelző, ott is zavaró, hogy várnom kell mp-eket mire le tudom rakni. És ennek mondjuk nem sok köze lehet a procihoz sztem :D szal itt inkább vmi finomhangólási gondok vannak.

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#10871) Balázs1986 válasza Dawee (#10870) üzenetére


Balázs1986
addikt

Lehet, hogy időzítéssel van a baj, nem tudom. De miért ne lehetne köze a processzorhoz? A szenzor által adott érték alapján a hívás szoftvere eldönti, be kell-e kapcsolni a kijelzőt, és ha igen, akkor bekapcsolja. De ezek mind a procin át hajtódnak végre. Ha túl alacsony az órajele, nyilván ez is lassabban történik meg :)
A kijelző feloldásánál nem is vitattam, hogy ez így tényleg nem a leggyorsabb, csak annyit mondtam, hogy így nem villan be előtte a kezdőképernyő. FR19-nél tény, hogy egyből reagált, de először a kezdőképernyőt láttad, csak aztán a feloldóképernyőt :D

ntomka: De, az még mindig lassú. A zenelejátszó már froyo alatt is ilyen szép 3D volt. Kár, hogy alig van albumborítóm :D
Most azt nem tudom, hogy a gyári Zene widgetje csak nálam bolondult meg, vagy tényleg bug-os ez alatt a rom alatt (alapból ugye benne sincs, utólag pakoltam alá). Nem vált ikont pl. play / pause módok között. Sőt, először megnyitni sem akarta az alkalmazást teljes képernyőn, de ez már megoldódott (kérdés, hogy ideiglegesen, vagy restart-ig).

Más: Topogigi 1.7 SP1, (vagy 1.7, esetleg 1.6) alatt telepített valaki Voodoo Sound-ot? Ha igen, működik?

[ Szerkesztve ]

(#10872) Dawee válasza Balázs1986 (#10871) üzenetére


Dawee
tag

Ha ezért csinálták, hogy ne lássam a kezdőképernyőt akkor kenhetik a hajukra, mert ha rég nem nyúltam hozzá képes a 3 mp-es éledés után is egy pillanatra még kezdőképernyőt adni :D am speciál engem nem zavart, mert úgy legalább az órát láttam... (sokszor csak épp kihúzom tokból a tetejét, megnyom és lehet olvasni, most nem)

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#10873) stickrs válasza Balázs1986 (#10871) üzenetére


stickrs
senior tag

nekem fr19nél nem dobja a kezdőképernyőt amióta a widget locker-t használom,és nem is kell 3mp-ket várni. gyári lock-al azért nekem is bevillant előtte a kezdőképernyő.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#10874) ntomka válasza Balázs1986 (#10871) üzenetére


ntomka
nagyúr

Sima 1.7 alatt nekem ok a voodoo sound. Inkább az a baj, hogy a control app nem kompatibilis teljesen, össze vissza működik, de a modult azt látja rendesen.

ツ Headphones on - World off

(#10875) Balázs1986 válasza ntomka (#10874) üzenetére


Balázs1986
addikt

Én Voodoo Control Plus-t használok, ott a Kernel module options-ban ezt írja:
"Device or Kernel version not supported: 2.6.32.9-NeoBlaze"
Szóval a kernelt rendesen felismeri, de mégse stimm :/

(#10876) cozyka83


cozyka83
tag

Srácok, rossz kernelt tettem a telóra, szóval flasheltem újra. Ez részben azért jó, mert ki akartam volna próbálni új romot, de lusta voltam backupolni:D Szóval, most akkor szerintetek topogigt, vagy CM-et tegyek rá?

LG Optimus 2X

(#10877) ntomka válasza Balázs1986 (#10875) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nekem jó. Inkább azzal van a probléma, hogy az analóg hozzárendelés nem működik rendesen. Ha szabályozom a hangerőt, akkor a normál hangerőt állítja. Aztán lejátszás közben gondol egyet és befrissíti a hardveres hangerőszabályzót a dac-ban, a szoftverest meg után állítja => üvöltés. Inkább leszedtem a controll appot, nem az igazi, de legalább nem is szenvedek vele.

De szerintem mindjárt felpróbálom az sp1-et.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#10878) Balázs1986 válasza ntomka (#10877) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nekem ebben már az is újdonság, hogy analóg hangerőszabályzás is van benne :D Azt hittem, csak szoftveresen szabályoz :B

(#10879) ntomka válasza Balázs1986 (#10878) üzenetére


ntomka
nagyúr

A wolfson dac elég jó mobil szinten. Ezért van létjogosultsága a voodoo modulnak. Csak itt még erősen bug-os. Azért is tud jó hangot kicsikarni, mert meg lehet oldani a segítségével, hogy a hangerőt szoftveresen maxra veszi, aztán a hangerőszabályzót hozzárendeli a hardveres részhez, így a dinamika nem romlik. Na most nekem ez a része nem működik rendesen, de remélem megoldják idővel.

ツ Headphones on - World off

(#10880) cozyka83


cozyka83
tag

Srácok, akkor topogigi, vagy CM?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2X

(#10881) Szabie85


Szabie85
tag

Azon gondolkoztam,hogy jó lenne írni vhogy a Gameloftnak még pedig azért,hogy csináljanak egy Moto GP-s és egy F1-es játékot(persze nem felülnézetest...) :D

Samsung Galaxy S5

(#10882) VBenc válasza Szabie85 (#10881) üzenetére


VBenc
tag

támogatom az f1et :d gyűjtsünk aláírást :D :P

Mondom de mondom!!

(#10883) medvetalp78


medvetalp78
tag

Sziasztok !! :R Nem igazán értem a sok hozzászólást műszaki analfabéta vagyok a dolgokhoz :O :O Igazábol az érdekelne hogy végül is ...Jó ez a telefon vagy nem ?? Nekem van de szervizbe van ..nem használtam úgy jött....Érdekelne hogy tartsam meg vagy adjam el ? Segítségeteket előre is köszönöm.. :R :R :R

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#10884) Szabie85 válasza VBenc (#10882) üzenetére


Szabie85
tag

Ok! Szerintem sok ember szeretné mivel a F1-et is a Moto GP-t sokan szeretik. A grafika pedig olyan legyen mint az Asphalt 6-é. :D :P

Samsung Galaxy S5

(#10885) cozyka83 válasza medvetalp78 (#10883) üzenetére


cozyka83
tag

Tartsd meg. EMBEREK, NEKEM IS VÁLASZOLJON VALAKI MÁR! A miuit is ki akarnám próbálni, szóval akkor CM, topogigi, MIUI. Melyik legyen?

LG Optimus 2X

(#10886) Zlika válasza cozyka83 (#10885) üzenetére


Zlika
aktív tag

Próbáld ki mind hármat...

(#10887) cozyka83 válasza Zlika (#10886) üzenetére


cozyka83
tag

Most lusta vagyok tesztelgetni, mert a programokat is vissza kellene tenni, szóval inkább olyan véleményt kérnék, aki próbálta mind a 3-mat, esetleg 2-őt. Na, de most 2 óráig nyugi leszek, mert megnézem a Közönséges bűnözők c. filmet:D

LG Optimus 2X

(#10888) MrChris válasza medvetalp78 (#10883) üzenetére


MrChris
nagyúr

Biztos jó telcsi. :F Még én sem használtam, mert mióta megvettem 4 hétből 3-ban szervizben volt-van. :O Türelem, türelem. ;] 2-3 hónap és talán akkor hajlandóak lesznek kicserélni egy valóban működőre. :Y

(#10889) medvetalp78 válasza MrChris (#10888) üzenetére


medvetalp78
tag

Köszi a biztatást....Ebből nekem az jön le hogy nem jó telefon... :( :( :(

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#10890) ntomka válasza medvetalp78 (#10889) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nekem pl. semmi bajom vele. Nüansznyi problémáim vannak csak. :)

ツ Headphones on - World off

(#10891) medvetalp78


medvetalp78
tag

Amit itt olvastam szinte mindenkinek volt vele valami hiba...előtte HTC desirém volt az nagyon jó volt..

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#10892) dergander válasza medvetalp78 (#10889) üzenetére


dergander
addikt

ne add el ez a telefon 3D játékok alatt 2x gyorsabb mint a galaxy S2 pláne a tegrás játékok miatt,hamarosan kiéleződik ez,márcsak abból eredendően hogy hamarosan jön a tegra 3-as teknika 4 magos procival ezzel az ütemtervel kezdetét veszi a fejlődés amit sajna se a qualcomm se a texas nemfog bírni követni....

én sajnálom h most idén jött be a 2 mag de már most idén 4 magot kell avatni,más kérdés hogy nincs ami kihasználja,de a fejlődés miatt egyre több gyártó fog áttérni az nvidia szívhez a tablet és a mobil piacon,végülis az nv terve h kiüsse a konkurenseket,sikerülni is fog neki

(#10893) ntomka válasza dergander (#10892) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ahhoz akkor akksit is gyártania kell. :)

ツ Headphones on - World off

(#10894) VBenc


VBenc
tag

Én nem értem.. Én vagyok ilyen profi és ilyen jó a telefonom vagy a tiétek nagyon rossz?! Az enyémmel semmi gond nincs, V10dvel gyönyörűen megy szépen bírja ha akarom 2 napot is.. Az egyetlen problémám hogy a hátlap kicsit nyikorog de ez igazából nem is probléma... Szerintem nagyon jó telefon csak az a 2.3 hiányzik róla...

Mondom de mondom!!

(#10895) dergander


dergander
addikt

az nem az nvidia dolga ő nyomja a hi-tech chipeket a gyártók meg h előrébb legyenek a konkurensektöl alkalmazzák a chipet,más kérdés hogy az LG se tudott alkalmazkodni hozzá és nembirja az akkumlátora.

az optimus 2xbe is lehetett volna préselni egy gyári 1850mAh aksit az jólett volna,de nemfejlesztettek arra s lásd eredményét

(#10896) dergander válasza VBenc (#10894) üzenetére


dergander
addikt

nekem se sok bajom volt vele csak a kijelző 2x raktak bele szar kijelzőt,érted? a harmadik ips volt csak jó,ettöl neekm se ment el a kedvem jó és erős telefon,csak az aksi számomra gyenge pont

(#10897) cozyka83


cozyka83
tag

Srácok, délután feltettem az ext4-es neoblaze kernelt, illetve ezt [link], azóta amikor beakarom kapcsolni a telefont, akkor csak az a töltő képernyő jelenik meg. Jó, vártam, kivettem az aksit, újra... Akkor nem érdekelt, mert gondoltam, hogy majd újra flashelem. Na de most, amikor újra akarnám flashelni, egyszerűen nem akarja előhozni az updateres screent, nyomom folyamatosan, de semmi reagálás. Még be sem kapcsol maga a telefon. Szerintetek ez miért lehet, és van megoldás?:(

LG Optimus 2X

(#10898) dergander válasza cozyka83 (#10897) üzenetére


dergander
addikt

na én épp ezért várom meg az LG saját fejlesztésű 2.3.4 ROMját,mert csak a killódás megy de értelme semmi mivel ezek a v20 romok semmivel nem jobbak mint a v10d meg nem is vannak optimalizálva a tegrára szóval hiába teszitek fel semmit nem értek,türelem ezt az évet kilehet birni a FroYo val is :D

(#10899) cozyka83 válasza dergander (#10898) üzenetére


cozyka83
tag

Mi van?:D Nem tettem fel semmilyen romot, csak egy kernelt, illetve egy modot.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2X

(#10900) dergander válasza cozyka83 (#10899) üzenetére


dergander
addikt

Belegondolsz,csak próbálgatod és tudod tapasztalatlan tinik is addig sexelnek míg rá nem b...sznak :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.