Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10751) a.sebi válasza a.sebi (#10750) üzenetére


a.sebi
őstag

azt irta hogy ha uj android verziot telepitek pl eclair froyo akkor minden adat elvész.... bizti másolat az progi a marketen találhato.....ok folytatja?
igen
pukk megáll es semmi ujrainditom...... nincs friss szoft

(#10752) Zlika válasza a.sebi (#10750) üzenetére


Zlika
aktív tag

Ezt már írták korábban hogy a gyári updaterben nem szabad bízni.

(#10753) a.sebi válasza Zlika (#10752) üzenetére


a.sebi
őstag

mier t? van más updater is

(#10754) ntomka válasza Balázs1986 (#10742) üzenetére


ntomka
nagyúr

Fel is raktam. Szuper ez a nowipe verzió, észre sem vettem szinte a frissítést. :D

ツ Headphones on - World off

(#10755) Zlika válasza a.sebi (#10753) üzenetére


Zlika
aktív tag

Smatrflash-el lehet felrakni manuálisan, meg kdz udater vagy mi azt nem vágom.A légyeg hogy xda-n ha fenn lesz a smartflash,vagy ez a kdz verzio akkor azokat kell feltolni mert az lg updater talál kutyát,cicát csak a szükséges romot nem... ;)

(#10756) jooker82 válasza a.sebi (#10750) üzenetére


jooker82
nagyúr

a v10d-nek is van millió fajtája.... de lehet,h a v10e-re frissitett volna...de még az is 2.2....
Ne ijesztgess minket... :Y :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10757) a.sebi válasza jooker82 (#10756) üzenetére


a.sebi
őstag

nem hiszem akkor nem irja ki hogy uj op rendszer telepites....pl eclair froyo stb

(#10758) jooker82 válasza a.sebi (#10757) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem hiszem,h mi magyarok kapnánk elsőnek....máshol még semmi hir róla....de neked legyen igazad és,holnap reggelre legyen beirva az,hogy fenn a 2.3 a telódon.... :))

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10759) Balázs1986 válasza a.sebi (#10757) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az updater nem tesz különbséget a verziószámok között. Ha neked fent van teszem azt egy eu open v10d, de itthon v10c a legfrissebb, bár nem teszteltem, de 99,9%-ot adok neki, hogy rá akar frissíteni ezzel a szöveggel.
Nincs 2.3 hivatalosan, erről biztosíthatlak. Ha lenne, már xda-n is mindenki erről beszélne. De nem így van. Az updater-ed a hülye. Pont, mint másnak, hidd el nekünk, hogy ne higyj neki :D

ntomka: Jaja, én is felraktam. Kicsit mintha gördülékenyebb lenne. Talán...
Viszont az overclock daemon -t nem értem. Van benne, de egyik programmal sem kompatibilis? Na mindegy, úgyse akarom húzni :D

[ Szerkesztve ]

(#10760) ntomka válasza Balázs1986 (#10759) üzenetére


ntomka
nagyúr

/etc/andrev_oc

:)

Arra még nem jöttem rá mit kell ezekbe a fájlokba írni, ha állítani akarom, márpedig akarom. :D Az alvó módú frekit túl alacsonyra vette és van egy kis lag, mielőtt felébreszti a kijelzőt a teló, annyira lassan tér magához a proci.

ツ Headphones on - World off

(#10761) ntomka válasza ntomka (#10760) üzenetére


ntomka
nagyúr

Megvan, root explorer valamiért nem olvassa jól. ES-sel már okés. :)

ツ Headphones on - World off

(#10762) Balázs1986 válasza ntomka (#10761) üzenetére


Balázs1986
addikt

Akkor azért járt a rom-hoz alapból...így már érthető :D
Köszi, ránézek, de szerintem nem bántom :)

(#10763) ntomka válasza Balázs1986 (#10762) üzenetére


ntomka
nagyúr

Neked nem lassú alvóból a képernyő élesztés?

ツ Headphones on - World off

(#10764) syl5


syl5
őstag

Szerviz/ test/ rejtett menüt milyen kóddal lehet elővarázsolni?

Illetve egy független 2x-en milyen gyári rom verziók vannak? Hogy meg tudjam állapítani volt-e mókolva.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#10765) Rotate


Rotate
veterán

egyre gyakrabban van BSOD vagy restart... az a legidegesítőbb, hogy restart után nem mountolja vissza a külső SD-t, így megint ki kell kapcsolnom és vissza... :( ez a wifi-s hdmi-s probléma is szörnyen zavaró :( lehet nem fogok várni 2.3-ig a szervizzel... fos ez így...

érdekes, hogy fél évig tök jól megy, nagyobb gond nélkül, aztán egyszer csak elkezd egyre szarabb lenni :(

(#10766) korpicschess válasza Rotate (#10765) üzenetére


korpicschess
veterán

BSOD telefonon? Jesszus. Ez LG feature? Egyre jobban várom ezt a telefont.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#10767) manoska válasza syl5 (#10764) üzenetére


manoska
tag

1809#*990#

(#10768) Balázs1986 válasza ntomka (#10763) üzenetére


Balázs1986
addikt

Úgy értve lassú, hogy kell úgy ~2 sec, mire a kijelző bekapcsol, és látom a feloldóképernyőt.
Nem lennék benne biztos, hogy ez nem direkt van, mivel amelyik rom-nál azonnal feléledt, egy pillanatra a főképernyő látszott, csak aztán a feloldóképernyő. Lehet, hogy így küszöbölték ki. Én elvagyok így. Csak tippelek egyébként, lehet, hogy semmi köze hozzá, de így tényleg mindig a feloldóképernyőt dobja ki :)

[ Szerkesztve ]

(#10769) Rotate válasza korpicschess (#10766) üzenetére


Rotate
veterán

itt nem ugyanaz a BSOD :)

itt B=black :) olyan hogy a telefon úgy néz ki mintha ki lenne kapcsolva, csak éppen nem reagál a bekapcsoló gombra sem... pedig valójában be van kapcsolva, és megy... ergo fekete és halott = BSOD :)

ilyenkor csak aksi ki és vissza segít...

(#10770) Balázs1986 válasza Rotate (#10769) üzenetére


Balázs1986
addikt

Múltkor kiokosítottak, így most már tudom, mi is itt a bsod (néztem előtte nagyon, hogy kékhalál android-on, wtf :F :D ), de nem, hogy B=blaNk? :B Persze mindegy, lényegében ugyanaz, csak na :D

szerk.: tényleg nem igazán találom így, akkor rosszul emlékeztem...pedig inkább blank, mint black :D na mindegy :D

[ Szerkesztve ]

(#10771) Rotate válasza Balázs1986 (#10770) üzenetére


Rotate
veterán

igazából az lenne a legjobb ha nem lenne neve, mert nincs mit elnevezni :)

(#10772) -SamS- válasza Rotate (#10721) üzenetére


-SamS-
tag

dobnál egy linket a profiljához ? :)

köszi

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#10773) Rotate válasza -SamS- (#10772) üzenetére


Rotate
veterán

(#10774) Eli577 válasza Rotate (#10771) üzenetére


Eli577
senior tag

Legyen csak simán fagyás, hogy aztán jöhessen a Vágási Feri anyósa a hússal együtt. :DD

(#10775) -SamS-


-SamS-
tag

nemtudom ki mennyit szűr le belőle, de elméletileg tegnap lett meg ennek a bizonyos Paulnak a v20i :) én már lassan elkezdek bizakodni :D

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#10776) Rotate válasza Eli577 (#10774) üzenetére


Rotate
veterán

hát ez az, hogy ne legyen baszod :D

(#10777) Eli577 válasza Rotate (#10776) üzenetére


Eli577
senior tag

Kár, pedig épp elromlott a hűtőm. :( :DDD

(#10778) medvetalp78


medvetalp78
tag

Üdv kellene 1 pici infó !! Aki ért hozzá tudja ..!! Adott a telefon wifi -keresztül sikerült 2.2.0-ról 2.2.2-re frisssíteni .. 1 hét minden ok ..utána fagyás ...aku ki-be jó a telefon...de most be sem akar kapcsolni .. :F :F Tipp ??

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#10779) Rotate válasza Eli577 (#10777) üzenetére


Rotate
veterán

biztos az is LG volt :D:D:D

(#10780) wolruf válasza Rotate (#10769) üzenetére


wolruf
őstag

Mint írtam, állítsd át a wifi sleepet (maradjon állandóan online, képernyő lekapcsoláskor is). Így nem jön elő a BSOD. Lehet hogy picit többet fogyaszt, de legalább nem csokizik be.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10781) Rotate válasza wolruf (#10780) üzenetére


Rotate
veterán

nekem nincs bekapcsolva a wifi sleep, első dolgom volt rom telepítés után, hogy átraktam sohára... és előjött már mobilnettel is, sőt még anélkül is :) úgyhogy megnyugtatlak, teljesen random jelenség, mint ahogy a restart is :)

[ Szerkesztve ]

(#10782) janes74 válasza ntomka (#10763) üzenetére


janes74
senior tag

Nekem kissé lassú,kb. 1 mp.(már ez is idegesít)

(#10783) wolruf válasza Rotate (#10781) üzenetére


wolruf
őstag

Érdekes. Nekem egyáltalán nem jött elő azóta, hogy a wifi sleep ki van lőve. Na mindegy, akkor csak örülök neki, hogy az enyém így jó :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10784) syl5 válasza manoska (#10767) üzenetére


syl5
őstag

Köszönöm!

Miket tartalmaz pontosan ez a test menü?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#10785) simi12345


simi12345
tag

megjegyzem, hogy nekem még mindig a v10c neu 0606 van fent, már vagy 3 hónapja, és még egyszer sem volt BSOD, de még restart sem.
általában hétköznap használom a wifit, és néha a mobilnetet
hétvégén nincs wifi használat.

kb 150-180 óra bekapcsolás alatt töltött idő után dob egy wifi hiba dolgot, amikor beszeretném kapcsolni, de akkor kap egy újraindítást és megint minden frankó (ezalatt az idő alatt persze nem lassul be, ezért nem is indítom újra csak ha előjön ez a wifi hiba)

(#10786) wolruf válasza simi12345 (#10785) üzenetére


wolruf
őstag

Ez a wifi hiba az egyetlen, ami engem zavar :S
Nomeg a skype video nem léte a GB nélkül (vagy azzal sem :D )

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10787) medvetalp78


medvetalp78
tag

Sziasztok tud valaki nekem segíteni ? Írtam mi a problémám ! :F Előre is köszi ha tud valaki valami támpontot adni... :R

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#10788) cjvt3o


cjvt3o
aktív tag

Néhány észrevétel, mindazoknak, akiket érint vagy érdekel:

1. A Titanium Backup sem képes kompletten menteni a névjegy beállításokat, majd azokat visszaállítani. (Emlékeztetőül: a cél az lenne, hogy a Google, Skype, Facebook és LG Suite névjegyeket, megjegyezve az összes beállítást, az összekapcsolásokat, stb. egyben exportálni, illetve importálni lehessen. Erre az általam ismert egyik app vagy külső alkalmazás nem képes, illetve az sem megoldható, hogy a különböző nyilvántartásokból egyszerűen - egy-egy "gombnyomással" - az adatok áthelyezhetőek legyenek egyik címlistából a másikba.)

2. A Topogigi 1.6-os rom sem oldja meg a fényképezőgép "fátyolos" képkészítését. (Egyik nem találtam olyan cameramod-ot, ami érdemben javítana a helyzeten.)

3. A Topogigi 1.6-os rom (valamint a gyári v10c, és v10d-neu, illetve fr17 romok) mellett is változatlan gyakorisággal és kiszámíthatatlansággal jelentkezik az elérhetetlenségi probléma. (Emlékeztetőül: Ha valaki hívja a telefont, "átmenetileg nem elérhető" szöveget hall, a telefon nem csöng ki, a ráirányuló SMS-ek nem érkeznek meg, annak ellenére, hogy a telefon szerint minden rendben, van térerő, stb. Ez az állapot mindaddig tart, amíg a telefonról nem kezdeményezünk hívást, vagy újra nem indítjuk.) Mivel ezt a jelenséget nem csak 2x-en, LG Optimus One-on, és ZTE Blade-n is tapasztalom Telenor szolgáltatási körzetben, továbbra is fenntartom a véleményt, hogy ez sokkal inkább szolgáltatói, mint hardver vagy szoftver hiba. (A SIM-re küldött frissítésről: Optimus One esetében nem javított a helyzeten, 2x esetében pedig... azt hiszem meg sem jött a frissítés, legalábbis nyomát nem láttam, bár még csak néhány hete ígérte meg a telefonos néni, hogy azonnal küldi. :) )

4. A Topogigi 1.6-os rommal drasztikusan javult az akkumulátor használat. (A v10c, v10d-neu, illetve fr17 romok esetében az akkumulátor lekapcsolt képernyő mellett is kb. 2-3 %-ot csökkent óránként, ez a topogigivel 0 % kb. 8 órás időszak alatt.) Az akkumulátor üzemidejét rendkívül nagy mértékben csökkentik a különböző statisztikai app-ok (pl. akkumulátor mérők), az energiagazdálkodási (pl.: Juice Defender), vagy processzkontroll (pl. Android Assistant) jellegű alkalmazások - gyakorlatilag beállítástól függetlenül. (Nagyjából hasonló dilemma tapasztalható, mint a Windows felhasználók esetében: ha egy Windows desktopra vírus- és tsai védelmi céllal telepítünk alkalmazásokat, azok mondjuk egy éves periódusban több erőforrást és időt vesznek el a hasznos munkától, mintha nem telepítünk védelmet, viszont pár havonta egyszer legyaluljuk, és újrarakjuk a rendszert - utóbbi egyébként féléves-éves intervallumban védelem mellett is javasolt.)

5. Elnézést az esetleges offtopic részekért.

(#10789) cjvt3o válasza medvetalp78 (#10778) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Én egy smartflash-es frissítéssel próbálkoznék valamelyik hivatalos rom és baseband felhasználásával.

(#10790) syl5 válasza cjvt3o (#10788) üzenetére


syl5
őstag

Köszönjük a beszámolót!

Mivel ezt a jelenséget nem csak 2x-en, LG Optimus One-on, és ZTE Blade-n is tapasztalom Telenor szolgáltatási körzetben, továbbra is fenntartom a véleményt, hogy ez sokkal inkább szolgáltatói, mint hardver vagy szoftver hiba.
Hát igen. ZTE Blade-el T-Mobile-os SIM-el soha nem tapasztaltam ilyet. 2x-ről még nem tudok nyilatkozni. Remélem tényleg a Telenor-ral van valami. Mondjuk ez jobban elképzelhető, mert nagyon nagy fejlesztésekbe vannak mostanában, továbbá a 2x-ek 70-80 %-sa Telenor függő, Telenor hálózatban használt.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#10791) tome.jr válasza cjvt3o (#10788) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem fr17, fr19, topogigi mellett van az elérhetetlenségi jelenség, viszont már nem annyira durván mint az elején, full térerő mellett kapom az sms-eket, hogy ez és ez keresett. Kimenő hívás kezdeményezése után megszűnik a hiba. Természetesen Telenor

[ Szerkesztve ]

(#10792) medvetalp78 válasza cjvt3o (#10789) üzenetére


medvetalp78
tag

Köszi de sajnos fingom nincs hogy kell csinálni ..... :F (hülye vagyok hozzá ) Most be viszem a telenorhoz ... elvileg meg kénne csinálniuk másfél hónapos.... :R

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#10793) dergander válasza medvetalp78 (#10792) üzenetére


dergander
addikt

Szerviz nincs mese valami megadta magát de piszkosul,nekem bevilágítási problémám van méghozza egyre jobban mintha folyamatosan válna el a fenti sarok a plexitől jövöhét hétfő szintén szerviz

(#10794) medvetalp78


medvetalp78
tag

Az nagyon rossz hogy Debreceni vagyok itt nincs lg szerviz Pestre küldik ...Kérdeztem mennyi idő lesz ..30 nap van a szerviznek rá hogy válaszoljon valami... :W :W :W Addig meg lehet várni de mondták lehet elkészül 2 hét múlva... érdekes amikor vettem azonnal kellet fizetni nem 2hét múlva.. :DD

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#10795) -SamS-


-SamS-
tag

akit érdekelne kijött a 9MM játék a Gameloft-tól :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#10796) Szabie85 válasza -SamS- (#10795) üzenetére


Szabie85
tag

PM ment... :-)

Samsung Galaxy S5

(#10797) Szabie85


Szabie85
tag

http://www.youtube.com/watch?v=DwJ2JXKaPmk
"Kicsit" jó játék.... :-)

Samsung Galaxy S5

(#10798) medvetalp78


medvetalp78
tag

Valaki tudja hogy a telenoros p990 van hálózat függőség ?? Még más kártyával nem próbáltam...

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#10799) Skynet258 válasza medvetalp78 (#10798) üzenetére


Skynet258
veterán

Van...

https://geekpulse.hu

(#10800) medvetalp78 válasza Skynet258 (#10799) üzenetére


medvetalp78
tag

Lehet nyitni valahogy ..Nem ártana ha garancia maradna..
:F

"medvetalp78" felhasználónak 46 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.