Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10351) simi12345 válasza ntomka (#10349) üzenetére


simi12345
tag

sajnos azt jelenti, hogy amikor rátettem a fóliát, akkor nem sima volt mint ahogy elvárható lett volna a felülete, hanem olyan mint a narancs

az ujjaimmal nem érzem, csak a fény amikor megtörik rajta, akkor látható, hogy nem sima, hanem narancsbőrös

(#10352) tothl


tothl
addikt

A V20E -re épülő topogigi -féle 1.-5 nálam hibátlan, a hozzá való camera mod is remekül működik.

(#10353) Eli577 válasza tothl (#10352) üzenetére


Eli577
senior tag

Én is felraknám az 1.5-ös verziót, de az install nekem kicsit zavaros. Te hogy raktad fel és mire tetted rá? Nekem gyári v10d-m van.

(#10354) tothl válasza Eli577 (#10353) üzenetére


tothl
addikt

Én full wipe-al, 5.0.2 -es CWM recoveryvel....
Pluszban rátettem az új marketet és a kamera modot....

Természetesen az új GB -s basebandet is feltettem amihez a link :

http://www.multiupload.com/4MRUCNQ3NE

(#10355) Eli577 válasza tothl (#10354) üzenetére


Eli577
senior tag

A BB-t azt gondolom smartflash-sel tetted fel, a többit meg CWM-mel, ugye?

(#10356) tothl válasza Eli577 (#10355) üzenetére


tothl
addikt

Igen igen... :)

(#10357) Eli577 válasza tothl (#10356) üzenetére


Eli577
senior tag

Köszi-köszi. :D

(#10358) Andrew10 válasza z0d1AK (#1) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Üdv. Tudnál-vagy tudnátok segíteni? Letöltöttem a file serve manager-el a legújabb sw-t. mindent úgy csináltam ahogy az első oldalon le van irva, elindítottam a smartflash toolt, nem találom a rom.fls baseband részét sem a bin rom részét. A file serve manager csinált egy mappát gondolom oda töltötte le a az új sw-t. Nagyon kezdő vagyok biztos én vagyok a béna. Köszi.

(#10359) Balázs1986 válasza Andrew10 (#10358) üzenetére


Balázs1986
addikt

Megnéztem ezt a file serve manager-t, mert még az életben nem hallottam róla. Ahogy nézem, ez egy totál általános letöltőprogram, nem sokat tudunk meg belőle.
Azt kellene tudnunk, milyen nevű / kiterjesztésű fájl(oka)t kaptál eredményül a letöltés végeztével (meg eleve, honnan szedted le az sw-t).
Én továbbra is azt javaslom, ezt szedd le. Egy .zip fájlt kapsz, ezt ha kicsomagolod, lesz .bin és .fls fájl, onnantól SmartFlash, és sima ügy :)
z0d1AK amúgy sem nagyon fog segíteni, csak azért az ő neve alatt van az 1.hsz, mert neki volt joga beszerkeszteni a topic-ba :)

[ Szerkesztve ]

(#10360) Cs@bo


Cs@bo
csendes tag

Sziasztok!
Jelenleg MIUI 1.9.16-os ROM van a telefonomon, 1035.21_20110405-ös baseband-del. A kérdésem az lenne, hogy érdemes-e a baseband-et frissítenem, és ha igen, melyiket ajánljátok? Köszi a válaszokat előre is.

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#10361) Andrew10 válasza Balázs1986 (#10359) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Közben sikerült ez a file serve manager csinált egy másik mappát csak nem vettem észre és onnan kellett be illesztenem. Most 1035.21 20110725 ezt van rajta.

(#10362) Andrew10 válasza Cs@bo (#10360) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Amúgy honnan lehet a legfrissebb ramokat rá rakni?

(#10363) cozyka83 válasza Andrew10 (#10362) üzenetére


cozyka83
tag

*rom:D

Amúgy az első hsz.-ben van benne, hogy honnan lehet a legfrissebb romokat leszedni.

LG Optimus 2X

(#10364) Balázs1986 válasza Andrew10 (#10362) üzenetére


Balázs1986
addikt

Még csak 2x linkeltem be neked a legfrissebb hivatalos gyári rom-ot + baseband-et :D
Vagy custom kellene?

Cs@bo: Ha jó a 0405 nálad, akkor nem muszáj piszkálni, max. ha ingered van a legfrissebb dolgokra :) Akkor viszont a 0725 BB kell neked (ezt is tartalmazza a kicsivel fentebb, általam belinkelt .zip). Viszont, akkor nem árt szerezned hozzá egy RIL fájlt is. Megy azzal is, ami a MIUI-ban van (bár nem tudom, abba melyik ril-t rakták), de mégiscsak jobb azzal, ami ehhez lett kiadva.

(#10365) Cs@bo válasza Balázs1986 (#10364) üzenetére


Cs@bo
csendes tag

Rendben, köszi. Egyelőre békén hagyom, még semmi gond nem volt.

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#10366) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Most akkor tényleg megint halasztják azt a szerencsétlen nyomorult 2.3-at ?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#10367) janes74 válasza jooker82 (#10322) üzenetére


janes74
senior tag

Nem is figyeltem.De nem rémlik,hogy láttam volna.Majd meglesem. :K

(#10368) simi12345 válasza jooker82 (#10322) üzenetére


simi12345
tag

nekem mutatja
bal alsó sarokban biztos neked is egy sort mutat, asszem az időt,

na, ha arra rányomsz akkor felugrik még 3 sor, közte ott lesz a sebesség is

(#10369) janes74 válasza simi12345 (#10368) üzenetére


janes74
senior tag

Jó tudni.Kösz.

(#10370) jooker82 válasza janes74 (#10367) üzenetére


jooker82
nagyúr

Már megvan...Menet közben bal alul,alapból,a hátralevő távolságot mutatja és arra kell kattintani...idő,sebesség és távolság közt lehet váltogatni.... :K Jól eldugták...:D
Szerintetek a traffipaxot jelezheti??Bár tudom,h tilos,de van egy ilyen bekapcsolási lehetőség...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10371) Andrew10 válasza Balázs1986 (#10364) üzenetére


Andrew10
aktív tag

köszi.

(#10372) Skynet258 válasza jooker82 (#10370) üzenetére


Skynet258
veterán

Trafi jelzése hazánkban nem tilos, csak a zavaró eszközök használata... Tud trafit is jelezni, akár be is mondja, feltéve, ha letöltöd az adatbázist, ahonnan meg tudja mondani - lévén lézeres érzékelő nincs benne. :D Persze csak a fix trafikat fogja mondani, és azokon a helyeken szól, ahol nagy eséllyel szoktak mérni.

https://geekpulse.hu

(#10373) Andrew10 válasza Balázs1986 (#10359) üzenetére


Andrew10
aktív tag

Et raktam rá köszönöm szépen.

(#10374) jooker82 válasza Skynet258 (#10372) üzenetére


jooker82
nagyúr

Egyik haveromnak normál navigációja van és az jelzi,a traffit...nemrég leis intették a rendőrök és keresték a bizbazt,ami megzavarhatja az traffiérzékelőt...Mivel bejelzett a rendőröknél vmi....a navigációra nem jöttek rá,h lehet benne ilyen funkció... :P

Szoktak olyan táblák lenni,h traffipax...Lehet a a telefon csak azt jelezné...ahogy te is irtad,h ott gyakran szoktak mérni...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10375) wolruf válasza jooker82 (#10374) üzenetére


wolruf
őstag

Nem létezik olyan navi jelenleg, amiben aktív zavaró lenne vagy érzékelő. Mindegyik előre feltöltött adatbázisból dolgozik, haverod picit túlzott :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10376) simi12345 válasza jooker82 (#10374) üzenetére


simi12345
tag

ha most a rendőr gondol egyet és lerakja a trafit egy utcasarkon, azt nem fogja soha jelezni neked a telefonodon levo navi program, de ha azt az adott sarkot lejelentik a navi program felé( (a trafi adatbázishoz), valószínűleg a következő frissítésben benne lesz

(#10377) dergander


dergander
addikt

Ehez a telefonhoz bőven elég az 512RAM ha 1Giga lenne akkor se lenne gyorsabb ha ügyesen használod 130alá nem esik le,szóval igy vagy úgy az utalás a Galaxy10.1böl eredendően arra a következtetésre jut azt ember hogy akkora kijelzőhöz kevés lenne ez a processzor+memorya de mégse,és ebböl az adódik ha az LG software fejlesztési része ha akar jól megtudja írni a 2.3-at mint a Samsung,ha ezt elbukják akkor a cégnek kakukk lesz,biztos ez volt az utolsó LG termékem amit vettem,saját maguk alatt vágják a fát,így persze...

Nekem aztirták szeptember vége most már ténleg az utolsó hetek vannak hogy fény derüljön az igazságra,bár nemlennék meglepve ha valami extra dolog miatt késnének nem pedig a trehányság végett

(#10378) Skynet258 válasza jooker82 (#10374) üzenetére


Skynet258
veterán

A haverod szívott valamit, vagy élénk a fantáziája... jó ég. :D Egyik naviban sincs zavaró, azt külön kell megvenni... :D

https://geekpulse.hu

(#10379) jooker82 válasza wolruf (#10375) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én se hittem el neki,tény,h szokott nagyokat mondani.... :K
De elvileg amit igy beépitenek trafiblokkolót 100-200 rugóért azért már büntetnek is,ha jóltudom és azt lehet jelzi is a rendőröknek....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10380) Skynet258 válasza jooker82 (#10379) üzenetére


Skynet258
veterán

Igen, azért már büntetnek, a rendőrnek egyébként nem jelzi, ő csak annyit lát, hogy nem tud bemérni konkrétan (nullát mutat a műszer, mikor "lelő"), ebből vágják is, hogy mi van épp használatban...

https://geekpulse.hu

(#10381) wolruf válasza Skynet258 (#10380) üzenetére


wolruf
őstag

Illetve létezik olyan, hogy radardetektor-detektor. Ez a régebbi érzékelőket fel tudta ismerni és jelezte a mérőlegénynek. Persze jópár éve már a detektor sem érzékelhető. Ellenben nyugaton ha meglátják az autódban (már akkor is, ha csak az anyósülésen pihen kihúzva!!!), büntetnek automatice. Magyarországon egyelőre a radardetektor használható legálisan, azonban a lézerblokkoló nem. Én is most adtam el pár hónapja a jó kis Bel Target RX65e-met, mert már nemigen használtam.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10382) Skynet258 válasza wolruf (#10381) üzenetére


Skynet258
veterán

Osztrákok le is tépik pl. ha motoron megtalálják... :D Mondjuk azok nagy genyák, a határon engem is megvágtak a múltkor, mert 60-al "száguldozva" megelőztem az előttem nyomorgót...

https://geekpulse.hu

(#10383) wolruf válasza Skynet258 (#10382) üzenetére


wolruf
őstag

Szemétgyorshajtóámokfutógyilkos!!! :) Ugye még a 80-as táblánál pöröltek veled a 60-ért :S Idijótákok :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10384) Skynet258 válasza wolruf (#10383) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem, a határnál tényleg ott az 50-es tábla, de szerintem csak szimplán látta, hogy magyar rendszám (németekhez mentem tovább), aztán akkor megvágott. Nem volt nagy tétel, valami 20 euro... de akkor is, látszik, hogy csak azért büntetett, mert miért ne. :(((

https://geekpulse.hu

(#10385) Rover623 válasza dergander (#10377) üzenetére


Rover623
félisten

Pláne, hogy az az 512 igazából csak 384...:D
128MB dedikáltan a VGA-hoz van rendelve...ha jól tudom.

Amúgy ez a MIUI kezd idegesíteni...:DDD Az 1.9.16 van fenn, erre ma leszipkázott nekem egy 1.9.9-et és örömmel közölte, hogy nesze nekem, itt a frissítés!!! :F
No meg a bejövő hívásokat nem tudom időnként felvenni, mert sem a feloldás, sem a felvétel nem jelenik meg, hanem csak felteszi a státuszsorba hogy bejövő hívásom van és lekapcsolja a kijelzőt...:DD Amire bekapcsolom, lehúzom a státuszt, rábökök a hívóra, van hogy leteszik.
És mindezt magától...semmit nem állítgattam rajta...ez ám a mesterséges intelligencia...:DD

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#10386) Eli577 válasza Rover623 (#10385) üzenetére


Eli577
senior tag

Akkor ajánlatos egy jó öreg gyári rom. :D

(#10387) gzussy


gzussy
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy másnál is csinálja-e azt, hogy a BIA2-ben (Brother In Arms 2) nem tölti be a textúrákat, csak ilyen fehér mindenki, és minden?

Best regards: Gyula Kassai

(#10388) Balázs1986 válasza dergander (#10377) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nálam most beállt az agyhalál :D
Ha neked sose megy 130Mb alá, nem is tudom...te nem használod? :D
Bár egész egyszerűen csak kijelentetted, hogy nem így van, de szerintem 1Gb ram-mal továbbra is gyorsabb lenne, legalábbis később kezdene belassulni. Nem azt mondom, hogy most lassú. De bőven elférne benne. Ha nem így látod, te tényleg nem használod. (Vagy fél percenként task killerezel. Akkor viszont főleg röhej, hogy szerinted elég az 512Mb.)
Másrészt, nem tudom hány helyen megnéztem, a Tab 10.1-re én még 1db helyen sem láttam, hogy op.rendszernek 2.3-at írtak volna. A sima Tab-ra igen, 2.2-ről lehetett frissíteni...de az nem 10.1. Ez két külön eszköz. "...igy vagy úgy az utalás a Galaxy10.1böl eredendően arra a következtetésre jut azt ember hogy akkora kijelzőhöz kevés lenne ez a processzor+memorya de mégse" -ezt meg egyszerűen fel sem fogom.
(Azt meg főleg nem értem, hogy ha a te telód jelenleg villám, meg S2 gyalázó, meg ilyenek, miért létfontosságú számodra, hogy mihamarabb 2.3 legyen alatta? Ejj, lesz itt nagyot nézés, amikor a 2.3 kijön, és nem háromszorozza meg a teljesítményt. Meg persze az üzemidőt. Így, a kettőt egyszerre :D
Elméleteket tudsz gyártani, az tény :D Mindegy, most már nem is mondok rájuk semmit... :)

(#10389) Eli577 válasza Balázs1986 (#10388) üzenetére


Eli577
senior tag

Úgy látszik ki kell fogni, hogy milyen napja van. Egyik nap a Tegra2 a császár, azon belül is az O2X, másik nap már "soha többe nem veszek LG-telefont" a téma.....se veled, sem nélküled, élni nem tudok...... ;] :DD

(#10390) dergander


dergander
addikt

Tévedés ne essék,én a telefont csak az nvidia miatt vettem meg,ez a teljes teknológiai csoda csücsül az asztali gépembe,igazából a telefonnal csak a kijelző miatt van javarészt probléma,föleg most h már van stabil FroYo.

Az én készülékemen a kijelző tetején van egy pici elvállás vagy bevilágitás,de én nemvettem észre hogy fényesebb lenne vagy változna valamit a kép úgyanolyan mint mikor új volt,lehetséges ez? Mert valahogy nem akarom szervizbe vinni volt már eleget :DD

Eli sajnálatos módon Motorola Atrixet vettem volna csak kár h nem került idehaza forgalmazásba.

[ Szerkesztve ]

(#10391) peter_27 válasza wolruf (#10381) üzenetére


peter_27
aktív tag

"Magyarországon egyelőre a radardetektor használható legálisan, azonban a lézerblokkoló nem" Ez téves. A lézerblokkoló is legálisan használható! A hírekben tavasszal valóban volt egy "balhé" ezzel kapcsolatban, amit a média szépen fel is fújt, de a Legfőbb Ügyészség helyrerakta a dolgokat.

Galaxy S10

(#10392) wolruf válasza peter_27 (#10391) üzenetére


wolruf
őstag

Akkor remek a blokkolotulajoknak :) Én inkább visszafogom a 190 lovas ménest :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10393) Eli577 válasza dergander (#10390) üzenetére


Eli577
senior tag

Plusz nincs hozzá magyar nyelv sem, mondjuk azt ki lehet éppen bírni. Amúgy lehet kapni Atrix-et kis hazánkban. Pl.: zippzarmobile.hu

(#10394) Eli577 válasza peter_27 (#10391) üzenetére


Eli577
senior tag

Helyesbítenék akkor én is egy kicsit. Addig legális a lézerblokkoló, amíg nem a trafi blokkolására használja az ember. Általában még ha el is kapják az embert úgy hogy használja nem nagyon lehet mit kezdeni vele, azért mert nincs normálisan törvényileg szabályozva. Úgyhogy nem azt mondom, hogy használjátok, mert nem lesz következménye, de sajnos nem valószínű, hogy lesz. Azért mondom, hogy sajnos, mert nem véletlenül vannak a sebességkorlátozások, és sokszor azok miatt a gyökerek miatt történnek a balesetek, akik pont telibe sz@arják a kresz szabályokat.

(#10395) Tutu7030 válasza Eli577 (#10394) üzenetére


Tutu7030
veterán

:R :C

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#10396) Szabie85


Szabie85
tag

Jó ez a teló.de jöhetne már ez a 2.3. A V10C = a h.nyással. :(

Samsung Galaxy S5

(#10397) Eli577 válasza Tutu7030 (#10395) üzenetére


Eli577
senior tag

:R :R

Szabi: próbáld a 0725-ös v10d-t. Nagyságrendekkel jobb, mint a v10c

[ Szerkesztve ]

(#10398) dergander


dergander
addikt

Jövőhéten már bekell futnia,addig bírd ki valahogy csak a telefont ne verd szét :DDD

Az mitől van hogy a telenor honlapja iszonyatmód lassú?
-vagy a sok flash húzza be ennyire vagy a rendszer?

[ Szerkesztve ]

(#10399) peter_27 válasza Eli577 (#10394) üzenetére


peter_27
aktív tag

"Addig legális a lézerblokkoló, amíg nem a trafi blokkolására használja az ember." Ilyen nincs. Ezzel nem értek egyet. Nem tudom ezt hol olvastad :F És félre ne értsük egymás, én nem biztattam senkit, sem lézerblokkoló használatára, sem gyorshajtásra. Csak egy tévedést javítottam, miszerint nem legális a blokkoló.

Galaxy S10

(#10400) Szabie85


Szabie85
tag

Sziasztok! Hát nagyon remélem,hogy minél hamarabb kiadják...durva,hogy mennyit szívtam vele...
V10D igen... Én is gondolkoztam már,hogy felrakom,de amihez nem értek ahhoz nem nagyon akarok hozzányúlni. Annyit akarok még kérdezni Tőletek,hogy ki az aki a T.lenornál vette az Otimus 2X-ét?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.