Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Balázs1986 válasza HXY (#991) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerintem inkább 2 db 1magos processzor volt, a két fogalom nagyon nem ugyanaz (amiből egyik külön a GSM funkciókért felelt, ha jól tudom, de erre utalhatott Karma is :) ).

[ Szerkesztve ]

(#1002) miaoumaoi válasza Balázs1986 (#1001) üzenetére


miaoumaoi
tag

Nem, az egy db 2 magos volt.+ a PowerVR (bár az igaz, hogy különböző funkciói voltak a magoknak, de akkor is kétmagos volt)

[ Szerkesztve ]

(#1003) spckris válasza Tesztelo.hu (#996) üzenetére


spckris
tag

meghülyíti, hozzánk egy sima optimust hozott vissza a hülyegyerek...rendelt tőlünk hozzá mágneses flipes tokot és visszahozta hogy szar, mert meghülyül tőle az iránytű -.-"

(#1004) Karma válasza miaoumaoi (#1002) üzenetére


Karma
félisten

Ket mag, ket mag, de nem latsz belole semmit, mert az egyik csak es kizarolag a Nokia internal OS-et futtatja, a Symbian nem is latja (csak uzeneteket tud vele valtani, ha akar valamit a hardvertol). Ebbol a szempontbol az osszes Qualcomm chipset lehetne ketmagos, hiszen az alkalmazasprocesszortol kulonallo egyseg vegzi a baseband funkciokat.

Legyszi tegyetek kulonbseget. Nagyon nem mindegy.
A Nokianal egyebkent a koltsegcsokkentest leszamitva csak hatranya van az osszevonasnak. Ha az InternalOS bekattan es zabalja a CPU-t (mas szoval dolgozik), az egesz Symbian laggolni kezd. A masik iranyban meg halozati mereseknel lehetnek gondok, de az kb. senkit se erint :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1005) Balázs1986 válasza miaoumaoi (#1002) üzenetére


Balázs1986
addikt

Néztem képet az architektúráról, hát nem tudom. Van benne egy ARM 11 processzor, meg egy TMS processzor, mindegyiknek van saját, 1 db magja. Az, hogy egy lapra vannak integrálva, még nem jelenti, hogy a lap maga a processzor.Az összkép kb egy mikrovezérlőre emlékeztet első ránézésre, amiben nem 1 db proci van 2 maggal, hanem 2, 1-1 maggal. De lehet, hogy rosszul látom, akkor elnézést :B :)

Hogy valami témába vágó is legyen: Dungeon Defenders-t sikerült valakinek életre hívni? Ha igen, hogyan? Tegra zone-ban valamiért nem találja a telepítőfájlt, a 800Mb verziót a saját honlapról letöltve pedig hiába másolom -az állítólag- megfelelő helyre, telepítés után bár elindul, de kezdő képernyő után kilép. (Vagy lehet, hogy nem ugyanaz a telepítő és a fájlok verziója?)

(#1006) Skynet258 válasza Balázs1986 (#1005) üzenetére


Skynet258
veterán

Nálam megy szépen a Dungeon Defenders, jobb alsó sarokban 5.0 szerepel.

https://geekpulse.hu

(#1007) BITBOYS


BITBOYS
addikt

No, már nekem is van:)
Eddig szuper meg minden, nem bántam meg...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1008) dfcwolf


dfcwolf
tag

Megvettem rá a Spider-man HD-t a Gamelofttól. Feltelepítem és amikor letöltené a játékot, akkor nem tudja. Nem tölt semmi. Letöltöttem torrentről ugyanezt és az letöltődik, de nem indul el. A Gameloft szerint az én telefonomban van a hiba...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1009) Rotate válasza dfcwolf (#1008) üzenetére


Rotate
veterán

Skynetnek is gondja volt a content letöltésével Gameloftéktól, bár neki Asphalt 6nál, de aztán addig próbálkozott, míg leszedte neki...

[ Szerkesztve ]

(#1010) Skynet258 válasza Rotate (#1009) üzenetére


Skynet258
veterán

Ja, vagy fél óráig szórakoztam a letöltéssel, mert mindig megszakadt a kapcsolat a Gameloft szerverrel... Nem túl stabilak, ami azt illeti. Aztán megállt a felénél, aztán még egy párszor, végül nagy nehezen sikerült lehúznia...

https://geekpulse.hu

(#1011) Pumba3


Pumba3
tag

Part Nerotól vissza írtak, amiben a barna színű után érdeklődtem.

"üdv
van igen barnába, ha érdekli kérem hivjon"

Mondjuk nem értem, hogy miért kell telefonban felhívni egy ár miatt, amikor a fekete színűé kint van az oldalon =)

GSMLinetól továbbra is várom a választ.

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1012) Rotate válasza Pumba3 (#1011) üzenetére


Rotate
veterán

nem az árért kell hivni, hanem ha meg akarod venni... érted egyeztetés stb...

(#1013) Pumba3 válasza Rotate (#1012) üzenetére


Pumba3
tag

Értem én =) De a mailban konkrétan arra kérdeztem rá, hogy van-e és ha igen, mennyiért? És ezért nem értem miért nem vágtak rá egy árat :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1014) dfcwolf válasza Skynet258 (#1010) üzenetére


dfcwolf
tag

Nekem el sem kezdi letölteni. Rányomok az OK gombra és egyből dobja, hogy nem lehet letölteni...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1015) Drecky


Drecky
csendes tag

Valaki lenne oly jó és türelmes,hogy leírná,közérthetően,szájbarágósan,magyarul egy kezdő androidosnak,hogyan is kell ezt a bizonyos áprilisi V10b-s frissítést felnyomni a vasra.Bocs a tudatlanságért!
Előre is hála és köszönet! :DDD

(#1016) Pumba3


Pumba3
tag

Van rajta gyárilag olyan kontakt alkalmazás mint pl. SGS-nél a "Barátiaim éppen" vagy a HTC hasonló megoldása? Ilyen képek kirakása-gyors hívással összekötve cuccos. Vagy lehet hozzá leszedni?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1017) Zlika


Zlika
aktív tag

Hi!Valakinek csinál olyat a gépe hogy a gyári zenelejátszóban a számok görgetésénél leakad?Nem laggol hanem másodpercekig megáll mintha lefagyna.Ha nyomok valami gombot kiírja hogy a program nem válaszol,várakozok vagy bezárom?5letek?

(#1018) Tesztelo.hu válasza spckris (#1003) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Igen, ez valószínűleg tokfüggő is lehet. Ha erősebb a mágnes, akkor meghülyítheti.

(#1019) Tesztelo.hu válasza Rotate (#999) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

A "nálunk" alatt mit értesz pontosan? Mert Magyarországon a jog 1 év jótállást ír elő mindenre (illetve vannak kivételek bizonyos 10000 Ft alatti cikkekre nem kötelező jótállást adni).

(#1020) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Nektek nem túl halk a rádió? Értem ez alatt, hogy pl. a videók vagy a zenelejátszás sokkal hangosabb, mint a rádió max. hangerőn.

(#1021) Rotate válasza Tesztelo.hu (#1019) üzenetére


Rotate
veterán

nálunk=Szlovákia :)

(#1022) KonzolKartel válasza Tesztelo.hu (#1020) üzenetére

Szerintem ez annak tudható be, hogy nem egy azon program a kettő. Nálam is tapasztalható.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1023) kristoof92


kristoof92
tag

a partnerónál és az xxl gsm-nél jár a csomaghoz hdmi kábel?

(#1024) Balázs1986 válasza Skynet258 (#1006) üzenetére


Balázs1986
addikt

Kösz az infót!
Neked sikerült Tegra Zone-ról leszedni, vagy máshonnan lett?
Tegra Zone nálam minden appnál ezt az üzenetet dobja a "Get it now"-ra kattintás után:
"The requested item could not be found." Nem értem, miért nem találja :S

(#1025) annonmi válasza Zlika (#1017) üzenetére


annonmi
tag

Szia, nekem még nem csinált ilyet, viszont egy fél órája böngészőből ismerősöm megnyitott 1 vidót nem youtubeon keresztül beletekert és meg is fagyott a telefon egyből :)

Ingyenes zenefelismerőt valaki tud ajánlani? Értem ez alatt, hogy nem úgy mint a Shazam pl: 5 szám a limit 1 hónapra, ha többet szeretnél vedd meg, ilyen szinten ingyenes, hogy bármennyit 1 hónap alatt.

Diablo 3 - NMI#2665

(#1026) Skynet258 válasza Balázs1986 (#1024) üzenetére


Skynet258
veterán

A Tegra Zone nem csinál mást, mint átirányít a Merketre, hogy onnan tudd letölteni az adott cuccot. Persze ami fizetős a Marketen, az nálunk nem látszik (még néha bizonyos ingyenes tartalmak sem), ezért kapod a hibát... Tedd fel a Market Enablert, legyen root, és be tudsz állítani pl. USA szolgáltatót. Ezt hazudja a rendszer a Market felé, és tádámm, látni fogsz mindent, vásárolni is tudsz. ;)

annonmi: érdemes figyelni az Amazon Appstore-t, ott minden nap más progi/játék van ingyen. Nemrég így "vettem meg" a Shazam-ot, és a Soundhound-ot. Utóbbi is nagyon jó, emlékeim szerint van ingyenes verziója, és hirtelen nem is tudnám megmondani, mi benne a korlát... próbáld ki. ;)

https://geekpulse.hu

(#1027) Balázs1986 válasza Skynet258 (#1026) üzenetére


Balázs1986
addikt

Köszönöm, már megy, a verzióval volt baj, a telepítő 1.x volt.
Viszont most meg az a baj, hogy butított grafikával is szaggat pár perc után, de olyan szinten, hogy 1-2fps-re is leesik :F
Köszönöm a Market Enabler tanácsot, kipróbálom :)

(#1028) annonmi válasza Skynet258 (#1026) üzenetére


annonmi
tag

Soundhound is megvan, de ha jól tudom az is csak egy pár számig enged utána ott is vásárlást ír!
köszi az infót figyelni fogom akkor az oldalt!

Diablo 3 - NMI#2665

(#1029) GJ70 válasza kristoof92 (#1023) üzenetére


GJ70
tag

A nextel-nél biztos hogy nem jár.......... :( !

Sajna......de amúgy kb. egy ezres tétel :K .

(#1030) Rotate válasza kristoof92 (#1023) üzenetére


Rotate
veterán

én innen rendeltem, kevesebb mint 7 dollárért, nem nagy tétel, és jó minőség....
[link]

(#1031) mycso válasza Pumba3 (#1016) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, simán a telefonkönyvben van ilyen lehetőség, hogy ki lehet rakni üres lapra,mappába bárkit és ha van képe akkor úgy rakja ki. Most meg nem tudom mondani, hogy pontosan hol van mert a telo nincs nálam...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1032) Pumba3 válasza mycso (#1031) üzenetére


Pumba3
tag

Lehet nem egyről beszélünk. :) Egy olyan widgetre gondoltam ami a főképernyők valamelyikére kirakható. Pl van 9 gyorshívottam 9 képpel 1 főoldalon egy widgetbe látszik a kilenc kép. És rábökve valamelyikre tudod hívni / smst írni nekik. Ilyet keresnék :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1033) Skynet258 válasza Pumba3 (#1032) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha Launcher Pro Plus-t használsz, abban van ilyen widget (meg még pár, hasonlók a HTC megoldásához). Külön ilyen widget-et most így hirtelen nem tudok.

https://geekpulse.hu

(#1034) dfcwolf


dfcwolf
tag

Sziasztok!

Volt ez a gondom a Spider-Man játékkal, hogy nem töltődött le. Írtam a Gameloft-nak és nem sikerült megoldaniuk még. Viszont kárpótlásként elküldték ingyen a Asphalt 5, Assasin's Creed, Hero of Sparta, és a Nova játékokat.

Elég korrektek voltak...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1035) yamee_


yamee_
csendes tag

Sziasztok!

Hero-ról váltanék. 2X, és Desire S között őrlődöm, és nem tudok dönteni. Leírom, amit tudok, és nekem szempont. Szóljatok, ha valami baromság:
2X:
130K Huf
2.2-es rendszer, és ígéret a 2.3-ra (ezzel megjártuk annak idején a Heroval)
2500 körüli quadrant, 74fps neocore
Szűk 1 nap aksiidő
Hardverben rejlő tartalékok, amik a jövőben jól jöhetnek.
HDMI
picit jobb kamera

Desire S:
120K Huf
2.3-as rendszer
Sense
1250-es quadrant eredmény, 60fps neocore
bő 1 nap aksiidő
Relatív idősödő, de elterjedt hardver

És még szóba jöhet a Desire HD 115K-ért, de az meg túl nagy.
Amúgy a HTC-vel, mint márkával nem vagyok elégedett, mert másodjára cserélnek a Heron kijelzőt hálisten garosan.
Minden meglátást előre köszönök.

(#1036) Skynet258 válasza yamee_ (#1035) üzenetére


Skynet258
veterán

Szerintem nem kérdés, 2X... ;)

https://geekpulse.hu

(#1037) annonmi válasza yamee_ (#1035) üzenetére


annonmi
tag

+1 Szerintem is egyértelmű 2X, azt kell mondjam elég jó!

Diablo 3 - NMI#2665

(#1038) jooker82 válasza yamee_ (#1035) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem is simán 2x...az a szúk egy nap aksiidő az nagyon idézőjelbe van...
Az én sima optimusom 4 óránál többet nem bir..ehhez mit szólsz?? :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1039) mycso válasza Pumba3 (#1032) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ez az amit a telefon gyárilag is tud. Ha van kép rendelve a telfonszámhoz akkor azt rakja ki a főképernyőre, ha nincs mellette kép akkor az androidos robot képét. (természetesen névvel)
Asszem úgy rakta, hogy egy sorba 4 ember fér el, lefele már nem emléxem hány...
Ezután ha ráböksz akkor kiadja nagyobban, és lehet választani az adott ember telefonszámai közül, illetve, hogy hívni/írni szeretnénk-e.

A telefonkönyvből lehet kipakolni az embereket, csak már erre sem emléxem mi volt a menü pontos neve....talán simán annyi, hogy kezdőképernyőhöz ad, vagy valami ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1040) AS


AS
félisten

Ne ez lol, az Amcsi Optimus gyorsabb mint a EU-s (miénk)
T-mobile G2 lett a neve.
Video:
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1041) yamee_ válasza jooker82 (#1038) üzenetére


yamee_
csendes tag

Kösz a megerősítést, megrendeltem :)
Amúgy a telefonbolt.hu-n közben lement az ára 125-re. Ez is adott egy löketet.
(más helyeken, ahol olcsóbban láttam, ott általában nincs áfás számla)

(#1042) dfcwolf válasza yamee_ (#1035) üzenetére


dfcwolf
tag

Nekem bőven egy napon túl van az aksi-idő...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1043) Skynet258 válasza AS (#1040) üzenetére


Skynet258
veterán

Mitől is lenne gyorsabb? :F Ugyanaz a hardver...

https://geekpulse.hu

(#1044) Rotate válasza Skynet258 (#1043) üzenetére


Rotate
veterán

hát... beigazolódott amit már pedzegettem, hogy a csupasz androiddal pakolt G2x gyorsabb érzést kelt...
viszont mi meg megnyugodhatunk, hogy csak ez az LG-s Froyo szar... tehát a vas maga az király... idővel ezzel se lesz gond :)

(#1045) AS válasza Skynet258 (#1043) üzenetére


AS
félisten

Nézd meg a videót :) Ez az LG alap 2.3 al jött, és gyorsabb mint az UI-s Optimus 2X.
Most már biztos hogy LG cseszett valamit el az optimalizálásban.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1046) Skynet258 válasza AS (#1045) üzenetére


Skynet258
veterán

Akarod mondani alap 2.2-vel. ;) Persze, hogy a Vanilla Android gyorsabb, de 5 perc alatt felrakható a 2X-re is. Szóval lényegi különbség nincs. ;)

https://geekpulse.hu

(#1047) Rotate válasza AS (#1045) üzenetére


Rotate
veterán

ez így nem teljesen igaz :) ezen is Froyo fut :)

viszont a tesztből ez a mondat nagyon tetszik, mivel a sima O2x-ben ez a dolog eléggé fikázva volt, és most kiderült, hogy nem éppen a hardver hibája:

"Without a doubt, the G2x is unanimously our favorite smartphone on T-Mobile’s collection thus far for web browsing seeing that excels in aptly bringing along a fantastic experience on a mobile scale. It’s evident by its near perfect rendering of complex web sites, lightning fast downloads, and buttery smooth navigational execution. Although some devices cringe in the presence of Flash heavy sites, the power of the G2x doesn’t fade for one bit as it effortlessly handles Flash content like no other. Exhilarating you say? Most definitely!"

(#1048) Atigyerek89


Atigyerek89
csendes tag

tegnap sikerült az első leejtést elkövetnem, méghozzá térkőre úgyhogy egyik sarka sajna lehorzsolódott :W
tényleg valamivel gyorsabb, de majd jön a 2.3 három meg az LG is tuti összekpja magát és akkor még talán jobban is pörög majd mint az alap 2.3 al :DD

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#1049) Drw


Drw
csendes tag

1 hete van meg a telefon, nem csak mint első android, de első okostelóm is

mivel már sokat dicsérték, számomra a negatívumok:
-A hátlap ezzel a "puha műanyag" + középen fém kombóval nekem nem igazán jön be. Mindkét anyag nagyon karcolódik.
-A levétele is lehetne könnyebb, nekem még mindig egy jó 20mp-es művelet, ahogy körbe kell körömmel vezetni az egészet.
-A töltő/usb kábel csatlakozás elég gyengén, lötyögősen tartja a kábelt. Ezt gondolom direkt csinálják így, hogy ne törjön bele, de pont így érzi úgy az ember nem elég stabil
-Gyári headset zenére alkalmatlan. Normális fülessel, fejhallgatóval pedig egy 8ezres sony mp3 lejátszó jobb hangminőséget produkál, szóval azt se kell erőltetni
-Tény, hogy nagyon gyorsan merül, de gondolom ez általános probléma, elég szégyen, hogy ez irányú fejlesztéseik a gyártóknak nem követik a teljesítmény növelését
-A kamera kinti sötétben, utcán, stb szinte használhatatlan. Látszik hogy nem bír megbirkózni a különböző fényviszonyokkal. Zárt térben talán elmegy. Természetes fénynél elfogadható
-2 mag ide vagy oda, a 3d-s játékok egy psp-hez szokott szemnek kritikán aluliak. Pedig az azért nem egy mai techonlógia
-Tegnap megvolt az első elég durva fagyásom, miután ráraktam a töltőre(mint ahogy olvastam ezzel eddig szerencsém volt), aksi kiszedésével/berakásával lehetett csak bekapcsolni a telefont
-Egyébként se olyan nehéz laggolásra késztetni a telefont, pl. wifin fájlok másolása közben már túl sok mindent nem lehet normálisan csinálni rajta

(#1050) KonzolKartel válasza AS (#1040) üzenetére

A videón a telefon ugyan úgy "válik" el a kijelzőtől, mint amilyen hibával találkozott itt valaki:))

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.