Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10601) Balázs1986 válasza VBenc (#10600) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nincs mit! :)
Igen, azt én is hajtom, de nem sikeredik. Pedig határozottan emlékszem, hogy volt egy ennél nagyobb pack, amiben az is benne volt. Aminek még nagyon örülnék, ha egy olyan gyári weather & clock widget-et is találnék, amiben magyar települést is megtalálok, mert ami ebben a csomagban van, az csak néhány nagyvárost ismer.

[ Szerkesztve ]

(#10602) VBenc válasza Balázs1986 (#10601) üzenetére


VBenc
tag

nekem megtalálta Kadarkút-at ami azért nem mondható nagy városnak..

Mondom de mondom!!

(#10603) zoo84 válasza ntomka (#10581) üzenetére


zoo84
csendes tag

Igen, igazad van. De az a lényeg, hogy eltünt a magyar nyelv...
2.3-al vajon visszajön?

(#10604) Balázs1986 válasza zoo84 (#10603) üzenetére


Balázs1986
addikt

V20E-re mivel frissítettél? Ha az XDA-ról leszedett rom-ot pakoltad rá, akkor elvileg van benne magyar, csak alapból angolon indul, át kell állítani. Sőt, még az sms-nél is normálisan számolja a karaktereket :D (ez is 2.3 rom, pontosabban 2.3.4 :) )

[ Szerkesztve ]

(#10605) ntomka válasza zoo84 (#10603) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ez már 2.3 és kéne benne lenni magyarnak. Induláskor nem indult el a beállítás varázsló ami nyelvválasztással kezd?

ツ Headphones on - World off

(#10606) Eli577 válasza zoo84 (#10603) üzenetére


Eli577
senior tag

Ha jól olvastam, amit írtál, akkor te v10e-re frissítettél, ami egy külföldi szolgáltatói rom, azért nincs benne a magyar nyelv. Az LG Update programot ne használd, mert össze-vissza frissítgeti a telefont. Használj inkább Smartflash-t. :D

Látom, hogy sokan keresik az LG gyári widget-eket, íme a CWM-es installfájl:
http://www.multiupload.com/FTQB4RRUOC

Remélem sok embernek szereztem örömet. :DD

Szerk.: ha valakinek esetleg ezek is kellenének.... :DDD

gyári live walpaper-ek: http://www.multiupload.com/QG79S9Z92J
gyári LG theme: http://www.multiupload.com/UVTL1X3168

[ Szerkesztve ]

(#10607) VBenc válasza Eli577 (#10606) üzenetére


VBenc
tag

Bocsi hogy megint írok, de arról az app telepítőről (amivel fel lehet tenni az apk mappában lévő alkalmazásokat) nem tud valaki linket küldeni? :))

Mondom de mondom!!

(#10608) Eli577 válasza VBenc (#10607) üzenetére


Eli577
senior tag

Hát én sajnos nem, az csak a telefonon van meg....de mi kellene belőle? :C

(#10609) VBenc válasza Eli577 (#10608) üzenetére


VBenc
tag

hát maga az az alkalmazás hogy tudjam telepíteni vele az apk-kat.. nekem így egyszerűbb volt

Mondom de mondom!!

(#10610) Eli577 válasza VBenc (#10609) üzenetére


Eli577
senior tag

Ja, most már értem a problémádat. Töltsd le a Marketről az ES File Explorer-t, vagy az Astro File Explorer-t.

(#10611) Eli577 válasza VBenc (#10609) üzenetére


Eli577
senior tag

Amúgy ha van fent CWM-ed, akkor egyszerűbb azzel telepíteni a widget pakkot.

(#10612) cjvt3o válasza Balázs1986 (#10597) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

A megoldás: újra kellett indítani a telefont, azóta működik minden. (Mondjuk ettől függetlenül érdekes, hogy miért is produkálta a dolgot, az, hogy ext3-ról ext4-re váltott a rommal néhány mountolt partíció, nem kéne, hogy gondot okozzon, lévén ext3fs (ext2+j) kezelő is látja az ext4-et, meg aztán a kernel tartalmazza szükséges fs támogatásokat, szóval különös, függetlenül attól, hogy a restart megoldotta.)

A Rom manager az 5.x CWM-et rakta egyébként, én meg azzal raktam a rom-ot.

(#10613) cozyka83


cozyka83
tag

Most hogyha felteszem a Topogigt v10d-re, akkor lesz magyar nyelv? Nem lenne olyan baromi nagy hiba, ha nem lenne rajta, de azért na...:D

LG Optimus 2X

(#10614) Zlika


Zlika
aktív tag

Nah ez szép volt.Ilyet még életemben nem láttam...
Hívnám haverom erre ilyet küld:"belső folamatok ujra rendezése kérjük próbálkozzon később"
Pffflol de vagy 5x...Restart segített. wtf? :D

(#10615) dergander


dergander
addikt

Szerintem ez a 2.3 rom nem az aminek látszik,mintha átlenne írva a számok benne de közbe egy 0728 FroYo

(#10616) ntomka válasza dergander (#10615) üzenetére


ntomka
nagyúr

:DDD

ツ Headphones on - World off

(#10617) tome.jr válasza cozyka83 (#10613) üzenetére


tome.jr
addikt

Topogigi-ben van magyar nyelv. Lassan én is felteszem, állítólag az 1.6-ban már minden hiba orvosolva lett.

[ Szerkesztve ]

(#10618) kun0203 válasza tome.jr (#10617) üzenetére


kun0203
tag

Eddig csak 2 hiba fordult nálam elő. Volt egy restart navi közben és a marketről nem engedett letölteni semmit de ezt megoldotta az újraindítás.
Amúgy nagyon korrekt kis rom lett.

(#10619) spacer válasza tome.jr (#10617) üzenetére


spacer
aktív tag

Én pár napja használom, és sztem messze az eddig kiadott legjobb rom. Az akksi két napig bírja, nem forrósodik, aránylag gyors, csak párszor röccent be a drága, és egyszer se fagyott, indult újra stb, stb, stb.

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#10620) janes74 válasza tome.jr (#10617) üzenetére


janes74
senior tag

Én teszem vissza a V10 d-t.Nálam szar a market,beállításokban valamit csinálok utána nem reagál semmire sokáig,ugyanez file explorerben.Ennyi elég toptgigiből. :(

(#10621) mattam


mattam
csendes tag

Üdv!

Feltennék egy gyors körkérdést,mert nem tudok dönteni.Privátban is jöhet...
Ti használtok vmi task killer progit ezen a telefonon???
Ha igen,akkor melyiket?
Csak annyit kérek, hogy nem vagy igen(melyiket?)
Olvastam sok érvet ellene és mellette,most csak a gyakorlatotok alapján akarok választani....
Előre is köszi!:R

(#10622) peter_27 válasza mattam (#10621) üzenetére


peter_27
aktív tag

[link]

Galaxy S10

(#10623) derrik válasza janes74 (#10620) üzenetére


derrik
őstag

....azt még hozzá tenném, hogy nálam pedig nem volt hajlandó 2db On-Off widget sem kikapcsolni az adatkapcsolatot /de ez lehet a GB átka/ valamint az akku szint a benzin árával fordított arányban csökkent. Csak megjegyzem SGS GB után nekem kicsit csalódás volt ez a Topogigi rom. Nem hozott annyit mint aminnyi hókusz-pókusszal járt a felrakása /root, cwm/
Maradok a v10d-nél. Bár az is megmakacsolta magát, minden indításnál rendszer ellenőrzést tart. Valamint merül. És akad a launcher. Itt elgondolkoztam, hogy nem a ext4 miatt van. De ha jól tudom a SmartFlash legyalul mindent. Így ez nem lehet a baja.

(#10624) wolruf válasza mattam (#10621) üzenetére


wolruf
őstag

Én nem használok task killert.

Derrik: nekem sem kapcsolt a GB alatt egy adat onoff widget sem és nekem is merült gyorsan a telcsi (szinte nulla nem gyári cuccal). Most ment vissza a v10D, szeretem, ezzel szépen ketyeg :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10625) derrik válasza wolruf (#10624) üzenetére


derrik
őstag

én vagy 4 symbian, 2 winmo, és a 3.androidos után befejeztem a mókolást....ez 1 gyenge kitérő volt. Sajna az Erzsi kényszerített rá a szöszmötölésével.....de inkább még várok

(#10626) janes74 válasza derrik (#10623) üzenetére


janes74
senior tag

Ja tényleg az Apn on-off kimaradt,merülés átlagos volt nálam.Amúgy gyorsnak tűnt,de nem számottevően.Smartflash után visszaáll az ext3.

(#10627) dinike911


dinike911
csendes tag

Sziasztok! Én pár nap múlva szeretnék venni egy ilyen telefont, és azt szeretném kérdezni, hogy ezzel a nem hivatalos topogigi gingerbread-el mért már valaki quadrantot ??? Engem csak azért érdekelne hogy számokban hogy mutat az állítólagos gyorsulás.

(#10628) janes74 válasza dinike911 (#10627) üzenetére


janes74
senior tag

Xda-ról

[ Szerkesztve ]

(#10629) dinike911 válasza janes74 (#10628) üzenetére


dinike911
csendes tag

Köszönöm! :)

(#10630) drlovi


drlovi
aktív tag

sziasztok!

feltettem a v10d gyári frissítést, majd root. Most meg szeretném leszed a carhome ( sikerült ) ill.
az f secure appokat.
Az f secure-t az istenért sem tudom leszedni. :D az irja hogy nem sikerült :D

(#10631) Eli577 válasza janes74 (#10628) üzenetére


Eli577
senior tag

Mennyire van húzva a proci? Tudsz egy olyat is mérni, ahol 1 Ghz-en megy? Köszi. :D

(#10632) derrik válasza drlovi (#10630) üzenetére


derrik
őstag

A root az kevés. Valamilyen fájlkezelő alkalmazással az írás védettséget is meg kell szüntetni./Mount/!!

(#10633) derrik válasza dinike911 (#10629) üzenetére


derrik
őstag

.....gyors! És talán ennyi is.

(#10634) drlovi válasza derrik (#10632) üzenetére


drlovi
aktív tag

Root explorere megfelel?

ezt leírnád nekem bővebben ?! :R

(#10635) derrik válasza drlovi (#10634) üzenetére


derrik
őstag

nem vagyok nagy mágus.....tehát ha root meg van akkor azt a jogot is megszerzed, hogy egy állomány/meghajtó ami alapesetben csak olvasható "R" azt "RW" állapotba az az olvasható/írható legyen. Én a File Expert ingyenes appot használom. Ott a "file" opcióban választható a "Mount" opció......majd "RW" és ha nyitotta a meghajtót akkor erről tájékoztat is. Így a véletlen rendszer alkotók nem törölhetőek, már ha a kívánt műveletek után vissza állítod "R" állapotba.

(#10636) drlovi válasza derrik (#10635) üzenetére


drlovi
aktív tag

Hát nem jött össze :D nyomtam egy hard resetet. ez megoldotta a problémát :D

(#10637) galgocziz76


galgocziz76
csendes tag

Tisztel publikum!

Arra szeretnék választ hogy mi a fene lehet a telefonommal.
A hibajelenség a következő: teljesen random internet eldobás egyik percbe még jó, a másikban már nem. A készülék ilyenkor kiírja hogy hogy ellenőrizze a hálózati kapcsolatokat, ez bármely olyan alkalmazás indításkor előjön amely internetet használ. A hiba helyre áll ha pl. átteszem repülős módba és vissza, vagy ki-be kapcsolom a 2g-t, vagyis újraépül a hálózat.
Legújabb 10d rom van rajta és telenoros a készülék.

Előre is köszönöm.

(#10638) Eli577 válasza drlovi (#10636) üzenetére


Eli577
senior tag

Ilyen esetekben szerintem mindenkinek el kellene felejtenie a Root Explorer-t. A Titanium Backup-pal bármilyen rendszeralkalmazást / irásvédett alkalmazást el lehet távolítani és nem kell semmi plusz beállítás, csak root jogok. :K

(#10639) derrik


derrik
őstag

A szolgáltató által megadott APN-t lehet-e módosítani, vagy törölni ????

(#10640) cjvt3o válasza Eli577 (#10631) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

2891 (topogigi quadrant 1 GHz)

(#10641) kun0203 válasza Eli577 (#10631) üzenetére


kun0203
tag

Picit több pontot ad mint v10d 1ghz-en:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#10642) Balázs1986 válasza kun0203 (#10641) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ezt milyen kernellel éritek el? Én sima topogigi 1.6+NeoBlaze (ami alapból az 1.6 alatt van) kernellel 2600 pont körül csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#10643) kun0203 válasza Balázs1986 (#10642) üzenetére


kun0203
tag

Pontosan azt használom mint ami neked is van, természetesen oc nélkül. Lehet hogy a felrakott programok miatt tér el ennyire, mivel nem hiszem hogy eltérő hardver dobog a kasztni alatt.

[ Szerkesztve ]

(#10644) Skynet258 válasza Balázs1986 (#10642) üzenetére


Skynet258
veterán

Ebből csak az látszik, hogy a Quadrant... szar. Ne használjátok, mert kb. semmire sem jó, rég frissítették, a két magot sem kezeli megfelelően. Mérek vele kétszer, és 2-300-as eltérések látszanak, ez nem megengedhető kilengés... Jópár más van már a Marketen (hint: Benchmark), ami korrektül mér - már amennyire ezek a programok korrektül tudnak mérni. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#10645) Eli577 válasza Skynet258 (#10644) üzenetére


Eli577
senior tag

Köszi a válaszokat. Igen, ezek a benchmarkok sajnos túl nagy szórással dolgoznak, így számomra is megkérdőjeleződik a megbízhatóságuk. Volt már pl. olyan, hogy a Smartbench 2011-ben mértem kettőt 5 percen belül, a Gaming pontok azok nem nagyon változnak, de a Productivity....első alkalommal 20xx, második alkalommal 29xx....hmm...közel 30%-os eltérés....hmm. :Y

(#10646) spacer


spacer
aktív tag

Ki milyen autós tartót használ? Tudnátok ajánlani egyet ami tartós, és nem aranyárban mérik?
Az ebay-es cuccal befürödtem, mert tegnap a nyakamba esett a szélvédőről, telefonostól, mindenestől...

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#10647) peter_27 válasza spacer (#10646) üzenetére


peter_27
aktív tag

Én egy ilyet használok, és nekem bevált, tudom hűteni navi közben. A szélvédőre erősíthetővel nagyon hamar túlmelegedett a kicsike, és közölte velem az android, hogy "kapcsoljam ki, vagy költözzek hűvösebb helyre" :F .

Galaxy S10

(#10648) Weah válasza peter_27 (#10647) üzenetére


Weah
csendes tag

erről az oldalról rendelted? az mit jelenth hűti a telefont?

(#10649) spacer válasza peter_27 (#10647) üzenetére


spacer
aktív tag

Hmm. A rugós akasztó beleakad a szellőzőrácsba, a két alsó kihajtható pöcök meg csak támasztja az egészet?

Weah: Sztem azt jelenti, hogy bekapcsolja a kocsiban a szellőzést, és fújja a hideglevegő a telefont.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#10650) Weah


Weah
csendes tag

én v10b-t használok, és bár kezdetben voltak furcsaságok, mára valahogy megszűntek. bár az is igaz, h estére általában kikapcsolom, pihenjen csak.

egy kérdés: van-e vmilyen pöpecül működő kamera app amit érdemes feltenni, illetve, h videokészítés előtt minden esetben egy idegesítő hanggal kezdődik a felvétel, viszont nem lehet kikapcsolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.